Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

PRZEDSZKOLA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
przedszkola Adamów
przedszkola Annopol
przedszkola Baranów
przedszkola Bełżec
przedszkola Bełżyce
przedszkola Biała Podlaska
przedszkola Biłgoraj
przedszkola Biskupice
przedszkola Biszcza
przedszkola Bodaczów
przedszkola Bogucin
przedszkola Brzeziny
przedszkola Brzeźnica Bychawska
przedszkola Brzozowica Duża
przedszkola Bychawa
przedszkola Chełm
przedszkola Chodel
przedszkola Chotyłów
przedszkola Ciecierzyn
przedszkola Cyców
przedszkola Czemierniki
przedszkola Czerśl
przedszkola Czółna
przedszkola Dąbie
przedszkola Dęblin
przedszkola Dorohusk
przedszkola Drelów
przedszkola Dworzyska
przedszkola Dys
przedszkola Dzwola
przedszkola Firlej
przedszkola Frampol
przedszkola Gołaszyn
przedszkola Gołąb
przedszkola Goraj
przedszkola Gościeradów Folwark
przedszkola Grabowiec
przedszkola Gręzówka Stara
przedszkola Gromada
przedszkola Hańsk
przedszkola Hańsk Pierwszy
przedszkola Hrubieszów
przedszkola Huta Józefów
przedszkola Huta-Dąbrowa
przedszkola Izbica
przedszkola Jabłonna Pierwsza
przedszkola Janowiec
przedszkola Janów Lubelski
przedszkola Janów Podlaski
przedszkola Jarczów
przedszkola Jedlanka
przedszkola Jeziorzany
przedszkola Józefów
przedszkola Józefów nad Wisłą
przedszkola Kalinowice
przedszkola Kalinówka
przedszkola Kamionka
przedszkola Karczmiska
przedszkola Kazimierz Dolny
przedszkola Kąkolewnica Południowa
przedszkola Kębło
przedszkola Klementowice
przedszkola Kock
przedszkola Kodeń
przedszkola Komarówka Podlaska
przedszkola Konstantynów
przedszkola Końskowola
przedszkola Korczów
przedszkola Korytków Duży
przedszkola Kowala Druga
przedszkola Kozice Dolne
przedszkola Kozubszczyzna
przedszkola Kożuszki
przedszkola Krasnystaw
przedszkola Kraśnik
przedszkola Krupe
przedszkola Krzywda
przedszkola Księżomierz
przedszkola Kurów
przedszkola Leśce
przedszkola Leśna Podlaska
przedszkola Lubartów
przedszkola Lublin
przedszkola Lubycza Królewska
przedszkola Ludwin
przedszkola Łaszczów
przedszkola Łazy
przedszkola Łęczna
przedszkola Łomazy
przedszkola Łopiennik Górny
przedszkola Łubki
przedszkola Łuków
przedszkola Majdan Stary
przedszkola Malinówka
przedszkola Małaszewicze
przedszkola Marianka
przedszkola Markuszów
przedszkola Mełgiew
przedszkola Michalów
przedszkola Michów
przedszkola Międzyrzec Podlaski
przedszkola Milanów
przedszkola Milejów
przedszkola Miłocin
przedszkola Modliborzyce
przedszkola Moszczanka
przedszkola Nałęczów
przedszkola Niedrzwica Duża
przedszkola Niedrzwica Kościelna
przedszkola Niemce
przedszkola Niezabitów
przedszkola Olbięcin
przedszkola Opole Lubelskie
przedszkola Ostrów
przedszkola Ostrów Lubelski
przedszkola Oszczywilk
przedszkola Paprotnia
przedszkola Parczew
przedszkola Pawłowice
przedszkola Piaski
przedszkola Piotrków Pierwszy
przedszkola Piotrowice
przedszkola Piszczac
przedszkola Podedwórze
przedszkola Polskowola
przedszkola Poniatowa
przedszkola Poniatowa-Kolonia
przedszkola Potok Górny
przedszkola Prawiedniki
przedszkola Przewłoka
przedszkola Puchaczów
przedszkola Puławy
przedszkola Radawiec Duży
przedszkola Radzyń Podlaski
przedszkola Ratoszyn Drugi
przedszkola Rejowiec
przedszkola Rejowiec Fabryczny
przedszkola Rososz
przedszkola Rossosz
przedszkola Rudniki
przedszkola Ryki
przedszkola Rzeczyca Ziemiańska
przedszkola Samoklęski
przedszkola Serokomla
przedszkola Siennica Nadolna
przedszkola Skierbieszów
przedszkola Sobieszczany
przedszkola Sól
przedszkola Spiczyn
przedszkola Stanin
przedszkola Stary Lipowiec
przedszkola Stary Pożóg
przedszkola Stężyca
przedszkola Stoczek Łukowski
przedszkola Stojeszyn Pierwszy
przedszkola Stróża
przedszkola Strzyżów
przedszkola Suchowola
przedszkola Szastarka
przedszkola Szczebrzeszyn
przedszkola Szczecyn
przedszkola Szóstka
przedszkola Świdnik
przedszkola Tarnawatka
przedszkola Tarnogród
przedszkola Terespol
przedszkola Tereszpol-Zaorenda
przedszkola Terpentyna
przedszkola Tomaszowice
przedszkola Tomaszów Lubelski
przedszkola Trawniki
przedszkola Trzebieszów Drugi
przedszkola Trzydnik Duży
przedszkola Tuchowicz
przedszkola Turka
przedszkola Turobin
przedszkola Tyszowce
przedszkola Ulan-Majorat
przedszkola Ulhówek
przedszkola Urszulin
przedszkola Urzędów
przedszkola Wąwolnica
przedszkola Werbkowice
przedszkola Wierzbica-Osiedle
przedszkola Wierzchowiska Drugie
przedszkola Wilkołaz Pierwszy
przedszkola Wirkowice
przedszkola Wisznice
przedszkola Włodawa
przedszkola Wohyń
przedszkola Wojcieszków
przedszkola Wola Gułowska
przedszkola Wola Osowińska
przedszkola Wola Uhruska
przedszkola Wólka Batorska
przedszkola Zabiele
przedszkola Zagłoba
przedszkola Zakrzówek
przedszkola Zamość
przedszkola Zwierzyniec
przedszkola Żmudź
przedszkola Żyrzyn
LUBLIN
Katolickie Przedszkole (ul. I Armii Wojska Polskiego 9)
Niepubliczne Przedszkole "Dzwoneczek" (ul. Oratoryjna 1)
Niepubliczne Przedszkole Językowe Bursztynek (ul. Bursztynowa 3a)
Pierwsza Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia Elżbieta Koss (ul. Al. Gen. Władysława Sikorskiego 3/51)
Prywatne Przedszkole "Piotruś Pan" (ul. Młodej Polski 14)
Prywatne Przedszkole "Strumyk" A. i W. Rożek Nr 1 (ul. Juranda 7)
Przedszkole i Żłobek "Pluszak" (ul. Junoszy 47)
Przedszkole Niepubliczne (ul. ks. Michała Słowikowskiego 1a)
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Przedszkolaczka 2" (ul. Startowa 16)
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Przedszkolaczka" (ul. Ks. J. Popiełuszki 28d)
Przedszkole Niepubliczne "Jeżyk" (ul. Bukowa 15)
Przedszkole Niepubliczne "Kubuś i Przyjaciele" (ul. Romanowskiego 23 A)
Przedszkole Niepubliczne "Martynka" (ul. Radości 11)
Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kochanowskiego 34)
Przedszkole Nr 10 (ul. Zuchów 4)
Przedszkole Nr 12 (Plac Bychawski 4)
Przedszkole Nr 13 (ul. Okrzei 9)
Przedszkole Nr 14 (ul. Bronowicka 3)
Przedszkole Nr 15 (ul. Bohaterów Monte Cassino 7)
Przedszkole Nr 16 (ul. Krężnicka 156)
Przedszkole Nr 18 (ul. Lipowa 12a)
Przedszkole Nr 19 (ul. Weteranów 5)
Przedszkole Nr 2 (ul. Lawinowa 7)
Przedszkole Nr 22 (ul. Wyścigowa 29)
Przedszkole Nr 25 (Al. Warszawska 37a)
Przedszkole Nr 26 (ul. Rynek 12)
Przedszkole Nr 28 (ul. Krucza 6)
Przedszkole Nr 3 (ul. Kochanowskiego 5)
Przedszkole Nr 31 (ul. Tymiankowa 60)
Przedszkole Nr 32 (ul. Wierzbowa 13)
Przedszkole Nr 33 (ul. Grażyny 10)
Przedszkole Nr 34 (ul. Motorowa 10)
Przedszkole Nr 35 (ul. Błękitna 5)
Przedszkole Nr 36 (ul. Konrada Wallenroda 4)
Przedszkole Nr 37 (ul. Zakopiańska 3)
Przedszkole Nr 39 (ul. Balladyny 14)
Przedszkole Nr 4 (ul. Narutowicza 8)
Przedszkole Nr 42 (ul. Przyjaźni 3)
Przedszkole Nr 43 (ul. Skautów 11a)
Przedszkole Nr 44 (ul. Maszynowa 6)
Przedszkole Nr 45 (ul. Kaczeńcowa 14)
Przedszkole Nr 46 (ul. Wołodyjowskiego 1)
Przedszkole Nr 47 (ul. Mieszka I 3)
Przedszkole Nr 48 (ul. Leonarda 15)
Przedszkole Nr 49 (ul. Pana Balcera 11)
Przedszkole Nr 5 (Aleje Racławickie 42b)
Przedszkole Nr 50 (ul. Podzamcze 7a)
Przedszkole Nr 52 (ul. Józefa Kustronia 10)
Przedszkole Nr 53 (ul. Zachodnia 7)
Przedszkole Nr 54 (ul. Lwowska 34)
Przedszkole Nr 56 (ul. Kurantowa 3)
Przedszkole Nr 57 (ul. Rzeckiego 12)
Przedszkole Nr 58 (ul. Radzyńska 16)
Przedszkole Nr 59 (ul. Niepodległości 12a)
Przedszkole Nr 6 (ul. Sieroca 13)
Przedszkole Nr 63 (ul. Szmaragdowa 22)
Przedszkole Nr 64 (ul. Droga Męczenników Majdanka 55)
Przedszkole Nr 65 (ul. Langiewicza 3a)
Przedszkole Nr 66 (ul. Samsonowicza 33a)
Przedszkole Nr 67 (ul. Nadbystrzycka 42)
Przedszkole Nr 69 (ul. Dziewanny 19)
Przedszkole Nr 7 (ul. Elektryczna 12)
Przedszkole Nr 70 (ul. Smyczkowa 2)
Przedszkole Nr 72 (ul. Różana 9)
Przedszkole Nr 73 (ul. Uśmiechu 5)
Przedszkole Nr 74 (ul. Snopkowska 3/5)
Przedszkole Nr 75 (ul. Żelazowej Woli 24)
Przedszkole Nr 76 (ul. Paderewskiego 12)
Przedszkole Nr 77 (ul. Radości 8)
Przedszkole Nr 78 (ul. Samsonowicza 9)
Przedszkole Nr 79 (ul. Gościnna 19)
Przedszkole Nr 81 (ul. Wyżynna 10)
Przedszkole Nr 83 (ul. Zdrowa 1)
Przedszkole Nr 9 (ul. Pogodna 5)
Przedszkole Parafialne (ul. Zbożowa 75)
Przedszkole Prywatne "Entliczek Pentliczek" (ul. Agatowa 21)
Przedszkole Sióstr Nazaretanek (ul. Świętochowskiego 82)
Przedszkole Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego (ul. Orlanda 15-17)
Przedszkole Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego (ul. Sudecka 49-53)
Przedszkole Specjalne Nr 11 (ul. Młodej Polski 30)
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego (ul. Dymowskiego 14)
Publiczne Przedszkole "Jadwisia" (ul. Wł. Jagiełły 11)
Publiczne Przedszkole Integracyjne Nr 40 (ul. Gospodarcza 18)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych (ul. Ludwika Hirszfelda 6)
Szkoły Sfera (ul. Paśnikowskiego 6)
ADAMÓW
Publiczne Przedszkole (ul. Szkolna 4b)
ANNOPOL
Publiczne Przedszkole (ul. Leśna 2)
BARANÓW
Gminne Przedszkole (ul. Puławska 18)
BEŁŻEC
Przedszkole Samorządowe (ul. Świerczewskiego 77)
BEŁŻYCE
Samorządowe Przedszkole Publiczne (ul. Bychawska 15)
BIAŁA PODLASKA
Przedszkole Niepubliczne (ul. Warszawska 19c)
Przedszkole Samorządowe Nr 10 (ul. Nowa 20/24)
Przedszkole Samorządowe Nr 11 (ul. Sidorska 20)
Przedszkole Samorządowe Nr 13 (ul. Kazimierza Jagiellończyka 17)
Przedszkole Samorządowe Nr 14 (ul. Łukaszyńska 34)
Przedszkole Samorządowe Nr 15 (ul. Akademicka 8)
Przedszkole Samorządowe Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Wesoła 21/23)
Przedszkole Samorządowe Nr 17 (ul. Zygmunta Starego 4)
Przedszkole Samorządowe Nr 3 (ul. Janowska 22)
Przedszkole Samorządowe Nr 6 (ul. Łomaska 21)
Przedszkole Samorządowe Nr 7 (ul. Ludwika Waryńskiego 1)
BIŁGORAJ
Akademia Przedszkolaka Prywatne Przedszkole Językowe (Al. 400-lecia 4)
Samorządowe Przedszkole Nr 1 (ul. Długa 84)
Samorządowe Przedszkole Nr 3 (ul. Sienkiewicza 17)
BISKUPICE
Przedszkole Samorządowe (Biskupice, ul. Piłsudskiego 15)
Zespół Placówek Oświatowych (Biskupice, ul. Piłsudskiego 15)
BISZCZA
Samorządowy Zespół Szkolny (Biszcza 228)
BODACZÓW
Przedszkole Samorządowe (Bodaczów 224a)
BOGUCIN
Szkoła Podstawowa (Bogucin 64)
BRZEZINY
Szkoła Podstawowa (Brzeziny 168)
BRZEŹNICA BYCHAWSKA
Szkoła Podstawowa (Brzeźnica Bychawska 123)
BRZOZOWICA DUŻA
Zespół Oświatowy (Brzozowica Duża 83)
Zespół Oświatowy - Samorządowe Przedszkole (Brzozowica Duża 115)
BYCHAWA
Samorządowe Przedszkole Nr 1 (ul. Partyzantów 5)
CHEŁM
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „ARKA 2” (ul. 11 Listopada 2)
Przedszkole Integracyjne "W kasztanowym parku" (ul. Lubelska 4)
Przedszkole Miejskie Nr 10 (ul. Zachodnia 49)
Przedszkole Miejskie nr 11 (Al. Marszałka J. Piłsudskiego 25a)
Przedszkole Miejskie Nr 12 (ul. Powstańców Warszawy 6)
Przedszkole Miejskie Nr 13 (ul. Połaniecka 5)
Przedszkole Miejskie Nr 14 (ul. Gen. Grota Roweckiego 4a)
Przedszkole Miejskie Nr 15 (ul. Wieniawskiego 3)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Starościńska 4b)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. Kwiatowa 1)
Przedszkole Miejskie Nr 6 (ul. Pocztowa 18a)
Przedszkole Miejskie Nr 8 (ul. M.Reja 54)
Przedszkole Miejskie Nr 9 (ul. Broniewskiego 14)
Przedszkole Niepubliczne Akademia Juniora (Aleja 3 Maja 10)
Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" (ul. Botaniczna 16)
Przedszkole Specjalne Nr 18 (ul. Trubakowska 59)
Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 (ul. Trubakowska 59)
CHODEL
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 19)
CHOTYŁÓW
Przedszkole Samorządowe (Chotyłów, ul. Piszczacka 50)
CIECIERZYN
Przedszkole (Ciecierzyn 121)
CYCÓW
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Chełmska 44)
CZEMIERNIKI
Gminne Przedszkole Publiczne (ul. Kocka 47)
CZERŚL
Przedszkole (Czerśl 1)
CZÓŁNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czółna 103)
DĄBIE
Zespół Szkół w Dąbiu (Dąbie 83 C)
DĘBLIN
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Niepodległości i Lotnisko 10a)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Michalinowska 1a)
Miejskie Przedszkole Nr 4 (Os. Lotnisko)
Przedszkole Nr 3 (Os. Stawy 62)
DOROHUSK
Przedszkole Samorządowe (Dorohusk-Osada, ul. I Armii Wojska Polskiego 50a)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Graniczna 1)
DRELÓW
Samorządowe Przedszkole (ul. Bankowa 17)
DWORZYSKA
Szkoła Podstawowa z klasami I ,II, III i Oddział Przedszkolny (Dworzyska 7)
DYS
Przedszkole (Dys 89)
Zespół Placówek Oświatowych (Dys 89)
DZWOLA
Zespół Szkół - Publiczne Przedszkole (Dzwola 121b)
FIRLEJ
Przedszkole Niepubliczne (ul. Rynek 1)
FRAMPOL
Przedszkole (ul. Gorajska 16)
GOŁASZYN
Zespół Szkół w Gołaszynie (Gołaszyn 29)
GOŁĄB
Gminne Przedszkole (ul. Puławska 31)
GORAJ
Przedszkole Niepubliczne (ul. Frampolska 3)
GOŚCIERADÓW FOLWARK
Zespół Placówek Oświatowych (Gościeradów Folwark 18)
GRABOWIEC
Zespół Szkół (ul. Wojsławska 1)
GRĘZÓWKA STARA
Zespół Szkół (Gręzówka Stara 41)
GROMADA
Przedszkole (Gromada 141)
HAŃSK
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola (ul. Szkolna 1)
HAŃSK PIERWSZY
Przedszkole (Hańsk Pierwszy, ul. Szkolna 1)
HRUBIESZÓW
Miejskie Przedszkole Nr 1 (ul. Piłsudskiego 59)
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Mjr. Dobrzańskiego Hubala 11)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Grotthusow 1)
Miejskie Przedszkole Nr 5 (ul. Listopadowa 4)
HUTA JÓZEFÓW
Zespół Szkół (Huta Józefów 132)
HUTA-DĄBROWA
Zespół Szkół - Przedszkole (Huta-Dąbrowa, ul. Hutnicza 53)
IZBICA
Samorządowe Przedszkole (ul. Klinkierniana 1)
JABŁONNA PIERWSZA
Przedszkole Publiczne (Jabłonna Pierwsza)
JANOWIEC
Przedszkole Samorządowe (Os. Szkolne 5a)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Osiedle Szkolne 5 B)
JANÓW LUBELSKI
Przedszkole Niepubliczne (ul. Świerdzowa 4)
Przedszkole Samorządowe Publiczne Nr 3 (ul. Jana Pawła II 49)
Publiczne Samorządowe Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Ogrodowa 18)
JANÓW PODLASKI
Przedszkole Samorządowe (ul. Tadeusza Kościuszki 14)
JARCZÓW
Gminne Przedszkole (ul. 3 Maja 22)
JEDLANKA
Zespół Oświatowy (Jedlanka, ul. Warszawska 13)
JEZIORZANY
Przedszkole Samorządowe (ul. Rynek 36)
JÓZEFÓW
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Mrówki" (ul. 3 Maja 14)
Przedszkole (ul. Broniewskiego 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Opolska 10a)
JÓZEFÓW NAD WISŁĄ
Przedszkole Samorządowe (ul. Opolska 10a)
KALINOWICE
Przedszkole (Kalinowice 148a)
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola (Kalinowice 148 A)
KALINÓWKA
Zespół Szkół (Kalinówka 78)
KAMIONKA
Przedszkole Samorządowe (ul. Kościelna 6)
KARCZMISKA
Przedszkole (Karczmiska 313)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KAZIMIERZ DOLNY
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Lubelska 24a)
KĄKOLEWNICA POŁUDNIOWA
Samorządowe Przedszkole (Kąkolewnica Południowa 1c)
KĘBŁO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Kębło 7)
KLEMENTOWICE
Gminne Przedszkole (Klementowice 20)
Zespół Placówek Oświatowych (Klementowice 230)
KOCK
Przedszkole Niepubliczne (ul. Apteczna 4)
KODEŃ
Przedszkole Samorządowe (ul. 1 Maja 27)
KOMARÓWKA PODLASKA
Przedszkole Samorządowe (ul. Staszica 6)
KONSTANTYNÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Stanisława Platera 7)
KOŃSKOWOLA
Gminne Przedszkole (ul. Lubelska 91a)
KORCZÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Korczów 1 B)
KORYTKÓW DUŻY
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Korytków Duży 118)
KOWALA DRUGA
Szkoła Podstawowa (Kowala Druga 29)
KOZICE DOLNE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Kozice Dolne 33)
KOZUBSZCZYZNA
Prywatne Przedszkole "MIŚ" (Kozubszczyzna 92)
KOŻUSZKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kożuszki 37)
KRASNYSTAW
Przedszkole Nr 1 (ul. Sikorskiego 4)
Przedszkole Nr 4 (ul. Mickiewicza 12)
Przedszkole Nr 5 (ul. Poniatowskiego 13)
Przedszkole Nr 6 "Za żywopłotem" (ul. Poniatowskiego 42)
Przedszkole Teatralne Nr 8 (ul. Tokarzewskiego 49)
Zespół Nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej
i Gimnazjum (ul. Krakowskie Przedmieście 38)

KRAŚNIK
Integracyjne Przedszkole Publiczne Nr 3 (ul. Balladyny 8)
Przedszkole Miejskie Nr 1 "Słoneczny Promyk" (ul. Moniuszki 3)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Matejki 1)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Słowackiego 5)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. Spółdzielcza 3)
Przedszkole Miejskie Nr 6 (ul. Małachowskiego 39)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Kościuszki 23)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 Przedszkole Miejskie Nr 7 (ul. Kościuszki 23)
KRUPE
Publiczne Przedszkole (Krupe 89)
KRZYWDA
Przedszkole (ul. Osiedlowa 5)
Szkoła Podstawowa (ul. Osiedlowa 5)
KSIĘŻOMIERZ
Publiczne Przedszkole (Księżomierz, ul. Kościelna 14)
Zespół Szkół (Księżomierz, ul. Kościelna 14)
KURÓW
Gminne Przedszkole (ul. G. Piramowicza 1)
LEŚCE
Szkoła Podstawowa (Leśce 63)
LEŚNA PODLASKA
Przedszkole Samorządowe (ul. Bialska 25)
LUBARTÓW
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. 3-go Maja 24b)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Kościuszki 1)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Krzywe Koło 28)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. Powstańców Warszawy 39)
LUBYCZA KRÓLEWSKA
Przedszkole Samorządowe (ul. Parkowa 1)
LUDWIN
Przedszkole Publiczne (Ludwin 20)
Szkoła Podstawowa (Ludwin 20)
ŁASZCZÓW
Gminne Przedszkole (ul. Chopina 11a)
ŁAZY
Przedszkole (Łazy 159)
ŁĘCZNA
Przedszkole Publiczne Nr 1 (ul. Tysiąclecia 12)
Przedszkole Publiczne Nr 2 (ul. Staszica 19)
Przedszkole Publiczne Nr 3 (ul. Braci Wójcickich 29)
Przedszkole Publiczne Nr 5 (ul. Obrońców Pokoju 13)
ŁOMAZY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 18 A)
ŁOPIENNIK GÓRNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łopiennik Górny 1 C)
ŁUBKI
Szkoła Podstawowa (Łubki 58)
ŁUKÓW
Katolickie Przedszkole (ul. Konarskiego 7)
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne i Ośrodek Terapeutyczny (ul. Żeromskiego 23)
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek (ul. 11 Listopada 5)
Przedszkole Integracyjne Nr 1 (Al. Kościuszki 21b)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Piłsudskiego 18)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (Os. Chącińskiego 17)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (Os. Klimeckiego 14)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. Skrzetuskiego 7)
Przedszkole Miejskie Nr 6 (ul. Wołodyjowkiego 7)
Przedszkole Miejskie Nr 7 (Os. Unitów Podlaskich 18)
MAJDAN STARY
Zespół Szkół (Majdan Stary 21)
MALINÓWKA
Szkoła Podstawowa (Malinówka 62)
MAŁASZEWICZE
Przedszkole (ul. Wiejska 7a)
MARIANKA
Szkoła Podstawowa (Marianka 97)
MARKUSZÓW
Przedszkole Publiczne (ul. Lubelska 78)
MEŁGIEW
Przedszkole Niepubliczne - Szostakiewicz Edyta (ul. Partyzancka 19)
MICHALÓW
Przedszkole Samorządowe (Michalów 117)
MICHÓW
Przedszkole (ul. Strażacka 3)
MIĘDZYRZEC PODLASKI
Samorządowe Przedszkole Nr 2 (ul. Przedszkolna 2)
Samorządowe Przedszkole Nr 3 (ul. Leśna 2)
Samorządowe Przedszkole Nr 4 (ul. Wita Stwosza 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Leśna 2 A)
MILANÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 12a)
MILEJÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Ogrodowa 10)
MIŁOCIN
Szkoła Podstawowa (Miłocin 7)
MODLIBORZYCE
Publiczne Przedszkole (ul. Piłsudskiego 16)
MOSZCZANKA
Zespół Placówek Oświatowych (Moszczanka 14)
NAŁĘCZÓW
Przedszkole (ul. Ewy Szelburg-Zarembiny 1)
NIEDRZWICA DUŻA
Przedszkole (ul. Lubelska 21)
NIEDRZWICA KOŚCIELNA
Przedszkole (Niedrzwica Kościelna, ul. Krakowska 70)
NIEMCE
Przedszkole Integracyjne Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego (ul. Dymowskiego 14)
Publiczne Przedszkole (ul. Lubelska 182)
NIEZABITÓW
Szkoła Podstawowa (Niezabitów 46)
OLBIĘCIN
Publiczne Przedszkole (Olbięcin 95)
OPOLE LUBELSKIE
Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Promyczek" (ul. Przedmieście 1)
Żłobek i Przedszkole Miejskie (ul. Przemysłowa 3)
OSTRÓW
Szkoła Podstawowa (Ostrów 9)
OSTRÓW LUBELSKI
Przedszkole Samorządowe (ul. Batorego 4)
OSZCZYWILK
Zespołu Placówek Oświatowych (Oszczywilk 11 A)
PAPROTNIA
Publiczne Przedszkole (Paprotnia 76)
PARCZEW
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 8a)
Publiczne Przedszkole Nr 2 (ul. Spółdzielcza 5)
PAWŁOWICE
Publiczne Przedszkole (Pawłowice 90)
PIASKI
Miejsko-Gminne Przedszkole (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 12)
PIOTRKÓW PIERWSZY
Przedszkole Publiczne (Piotrków Pierwszy 105)
PIOTROWICE
Samorządowe Przedszkole Publiczne (Piotrowice 94a)
PISZCZAC
Przedszkole Samorządowe (ul. Spółdzielcza 15)
PODEDWÓRZE
Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu - Przedszkole Samorządowe (Podedwórze 96)
POLSKOWOLA
Samorządowe Przedszkole (Polskowola 131)
PONIATOWA
Przedszkole Nr 3 (ul. Szkolna 7)
PONIATOWA-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Poniatowa-Kolonia 101)
POTOK GÓRNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Potok Górny 193)
PRAWIEDNIKI
Szkoła Podstawowa (Prawiedniki 165)
PRZEWŁOKA
Zespół Placówek Szkolnych (Przewłoka 98)
PUCHACZÓW
Przedszkole (ul. Mickiewicza 19)
PUŁAWY
Centrum Edukacji Europejskiej (ul. 6-go sierpnia 1)
Miejskie Przedszkole Nr 10 (ul. Karpińskiego 10)
Miejskie Przedszkole Nr 13 (ul. Skłodowskiej 7b)
Miejskie Przedszkole Nr 14 (ul. Kołłątaja 17)
Miejskie Przedszkole Nr 15 (ul. Leśna 14)
Miejskie Przedszkole Nr 16 (ul. Krańcowa 9)
Miejskie Przedszkole Nr 18 (ul. C.K. Norwida 32a)
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Norblina 17)
Miejskie Przedszkole Nr 3 (ul. Legionu Puławskiego 6)
Miejskie Przedszkole Nr 5 (ul. Wróblewskiego 25)
Miejskie Przedszkole Nr 7 (ul. C.K. Norwida 30)
Miejskie Przedszkole Nr 8 (ul. C.K. Norwida 4)
Publiczne Przedszkole Integracyjne (ul. Czartoryskich 21)
RADAWIEC DUŻY
Niepubliczne Przedszkole Honoratka (Radawiec Duży 250c)
Szkoła Podstawowa (Radawiec Duży 145)
RADZYŃ PODLASKI
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sitkowskiego 1 B)
Przedszkole Miejskie (ul. Armii Krajowej 12)
RATOSZYN DRUGI
Zespół Szkół (Ratoszyn Drugi 192)
REJOWIEC
Gminne Przedszkole (ul. Fabryczna 6)
REJOWIEC FABRYCZNY
Przedszkole Miejskie (ul. Lubelska 24)
ROSOSZ
Samorządowe Przedszkole (Rososz 144)
ROSSOSZ
Przedszkole Publiczne (ul. Batalionów Chłopskich 57)
RUDNIKI
Szkoła Podstawowa (Rudniki 2)
RYKI
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Szkolna 18)
Publiczne Przedszkole (ul. Rynek 1)
Samorządowe Przedszkole Nr 2 z gr. integracyjnymi (ul. Żytnia 28a)
Samorządowe Przedszkole Nr 5 (ul. Kochanowskiego 21)
RZECZYCA ZIEMIAŃSKA
Publiczne Przedszkole (Rzeczyca Ziemiańska 79)
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (Rzeczyca Ziemiańska 79)
SAMOKLĘSKI
Szkoła Podstawowa (Samoklęski 6)
SEROKOMLA
Przedszkole (ul. Kościelna 1)
SIENNICA NADOLNA
Gminne Przedszkole (Os. Cukrowni 15c)
SKIERBIESZÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Rynek 29)
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola (ul. Zamojska 8)
SOBIESZCZANY
Szkoła Podstawowa (Sobieszczany 35)
SÓL
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa (Sól 279)
SPICZYN
Gminne Przedszkole (Spiczyn 8a)
STANIN
Zespół Szkół (Stanin 149)
STARY LIPOWIEC
Szkoła Podstawowa (Stary Lipowiec 47a)
STARY POŻÓG
Zespół Placówek Oświatowych (Stary Pożóg 57 E)
STĘŻYCA
Publiczne Przedszkole (ul. Podwale 2)
STOCZEK ŁUKOWSKI
Przedszkole (ul. Dwernickiego 3)
STOJESZYN PIERWSZY
Publiczne Przedszkole (Stojeszyn Pierwszy 5)
Zespół Placówek Oświatowych (Stojeszyn Pierwszy 5)
STRÓŻA
Przedszkole (Stróża 98a)
STRZYŻÓW
Przedszkole Samorządowe (ul. Herbowa 5)
SUCHOWOLA
Przedszkole Gminne (Suchowola 134)
Zespół Szkół (Suchowola 239)
SZASTARKA
Zespół Szkół (Szastarka 104)
SZCZEBRZESZYN
Przedszkole Samorządowe (ul. Ogrodowa 16)
SZCZECYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szczecyn 50)
SZÓSTKA
Szkoła Podstawowa (Szóstka 8)
ŚWIDNIK
Niepubliczne Przedszkole "Tomcio Paluszek" Nr 1 (ul. Kopernika 9a)
Przedszkole Integracyjne Nr 5 (ul. Hallera 11)
Przedszkole Nr 2 (ul. Okulickiego 19)
Przedszkole Nr 3 (ul. Hotelowa 7)
Przedszkole Nr 4 (ul. Kruczkowskiego 1)
Przedszkole Nr 6 (ul. Środkowa 2)
Przedszkole Nr 7 (ul. ks. kan. J. Hryniewicza 7)
TARNAWATKA
Gminne Przedszkole (ul. Tomaszowska 13)
Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce (ul. Lubelska 62)
TARNOGRÓD
Przedszkole Miejskie (ul. 1 Maja 7)
TERESPOL
Przedszkole Miejskie (ul. Reymonta 11)
TERESZPOL-ZAORENDA
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 16)
Zespół Szkół Samorządowych - Przedszkole (Tereszpol-Zaorenda, ul. Szkolna 16)
TERPENTYNA
Przedszkole (Terpentyna 182)
Zespół Placówek Oświatowych (Terpentyna 182)
TOMASZOWICE
Szkoła Podstawowa (Tomaszowice 40)
TOMASZÓW LUBELSKI
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. Tomasza Zamojskiego 9)
Przedszkole Samorządowe Nr 5 (ul. Moniuszki 51)
Zakład Budżetowy - Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Chocimska 17)
TRAWNIKI
Przedszkole Samorządowe (Trawniki 263)
TRZEBIESZÓW DRUGI
Gminne Przedszkole (Trzebieszów Drugi 90)
TRZYDNIK DUŻY
Publiczne Przedszkole (Trzydnik Duży 30)
TUCHOWICZ
Przedszkole (Tuchowicz 66)
TURKA
Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Turce (ul. Jeżynowa 9)
PHU Alda Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" (Turka, ul. Lipowa 16)
Samorządowe Przedszkole (Turka 79)
TUROBIN
Przedszkole Samorządowe (ul. Piłsudskiego 30)
Szkoła Podstawowa (ul. Piłsudskiego 34)
TYSZOWCE
Przedszkole Samorządowe (ul. Kościelna 21b)
ULAN-MAJORAT
Przedszkole (Ulan-Majorat 53)
ULHÓWEK
Gminne Przedszkole (Ulhówek 185/1)
Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku (ul. Sadowa 3)
URSZULIN
Przedszkole (ul. Szkolna 23)
URZĘDÓW
Przedszkole Publiczne (ul. Wodna 34)
WĄWOLNICA
Przedszkole Samorządowe (ul. Zamkowa 4a)
WERBKOWICE
Przedszkole Samorządowe (ul. Piłsudskiego 4)
WIERZBICA-OSIEDLE
Gminne Przedszkole (Wierzbica-Osiedle, ul. Lubelska 11)
WIERZCHOWISKA DRUGIE
Publiczne Przedszkole (Wierzchowiska Drugie 165)
Zespół Szkół (Wierzchowiska Drugie 165)
WILKOŁAZ PIERWSZY
Przedszkole Gminne (Wilkołaz Pierwszy 7)
WIRKOWICE
Szkoła Podstawowa (Wirkowice 20)
WISZNICE
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola (ul. Warszawska 19)
WŁODAWA
Miejskie Przedszkole Integracyjne (ul. Szkolna 5)
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. J.Słowackiego 16)
WOHYŃ
Przedszkole Gminne (ul. Radzyńska 12)
WOJCIESZKÓW
Przedszkole (ul. Parkowa 1)
WOLA GUŁOWSKA
Publiczne Przedszkole (Wola Gułowska 60)
Zespół Szkół (Wola Gułowska 60)
WOLA OSOWIŃSKA
Przedszkole Samorządowe (Wola Osowińska, ul. Parkowa 7)
WOLA UHRUSKA
Przedszkole Gminne (ul. Szkolna 2)
WÓLKA BATORSKA
Oddział Zerowy przy Punkcie Filialnym w Wólce Batorskiej (Wólka Batorska 110)
ZABIELE
Przedszkole Gminne (Zabiele 8c)
ZAGŁOBA
Przedszkole (Zagłoba 21)
ZAKRZÓWEK
Przedszkole (ul. Sienkiewicza 1)
ZAMOŚĆ
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Okopowa 1)
Przedszkole Miejskie Nr 10 (ul. Lwowska 17)
Przedszkole Miejskie Nr 12 (ul. Wyszyńskiego 32)
Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Wąska 7)
Przedszkole Miejskie Nr 14 (ul. Olchowa 11)
Przedszkole Miejskie Nr 15 (ul. Zamoyskiego 4a)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Gminna 32)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Peowiaków 18a)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. Peowiaków 76a)
Przedszkole Miejskie Nr 6 (ul. Dolna 4)
Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Asnyka 3)
Przedszkole Miejskie Nr 8 (ul. Kamienna 6)
Przedszkole Miejskie Nr 9 (ul. Obożna 10)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Śląska 45 A)
Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych "Krok za krokiem" (ul. Peowiaków 6a)
ZWIERZYNIEC
Przedszkole Samorządowe (ul. Słowackiego 2)
ŻMUDŹ
Przedszkole (Żmudź 10)
ŻYRZYN
Gminne Przedszkole (ul. 1000-lecia 141)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie