Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Augustowo
podstawowe Augustów
podstawowe Bagny
podstawowe Białobrzegi
podstawowe Białousy
podstawowe Białowieża
podstawowe Białystok
podstawowe Bielsk Podlaski
podstawowe Boćki
podstawowe Bogdanki
podstawowe Bogusze
podstawowe Boguszewo
podstawowe Brańsk
podstawowe Bruszewo
podstawowe Choroszcz
podstawowe Ciechanowiec
podstawowe Czarna Białostocka
podstawowe Czarna Wieś Kościelna
podstawowe Czeremcha
podstawowe Czerwonka
podstawowe Czyżew
podstawowe Daniłowo Duże
podstawowe Dąbrowa Białostocka
podstawowe Dąbrowa Wielka
podstawowe Długołęka
podstawowe Dobrzyniewo Duże
podstawowe Dobrzyniówka
podstawowe Dolistowo Stare
podstawowe Domanowo
podstawowe Drohiczyn
podstawowe Drozdowo
podstawowe Dubicze Cerkiewne
podstawowe Dubiny
podstawowe Fasty
podstawowe Filipów
podstawowe Giby
podstawowe Gołasze-Puszcza
podstawowe Goniądz
podstawowe Grajewo
podstawowe Grodzisk
podstawowe Gródek
podstawowe Hajnówka
podstawowe Holonki
podstawowe Jabłoń Kościelna
podstawowe Jaminy
podstawowe Janowo
podstawowe Janów
podstawowe Janówka
podstawowe Jarnuty
podstawowe Jasionówka
podstawowe Jaświły
podstawowe Jaziewo
podstawowe Jeziorko
podstawowe Juchnowiec
podstawowe Kaletnik 46
podstawowe Kalinówka Kościelna
podstawowe Kleszczele
podstawowe Knyszyn
podstawowe Kobylin Borzymy
podstawowe Kolnica
podstawowe Kolno
podstawowe Kołaki Kościelne
podstawowe Konarzyce
podstawowe Konopki Pokrzywnica
podstawowe Korycin
podstawowe Krasnopol
podstawowe Krasnowo
podstawowe Krasnybór
podstawowe Krynki
podstawowe Krypno Kościelne
podstawowe Księżyno
podstawowe Kuczyn
podstawowe Kulesze Kościelne
podstawowe Kupiski Nowe
podstawowe Kurianki
podstawowe Kuzie
podstawowe Kuźnica
podstawowe Lachowo
podstawowe Leman
podstawowe Lipina
podstawowe Lipsk
podstawowe Lutostań
podstawowe Łapy
podstawowe Łomża
podstawowe Łubin Kościelny
podstawowe Łuniewo Małe
podstawowe Malawicze Dolne
podstawowe Miastkowo
podstawowe Michałowo
podstawowe Mielnik
podstawowe Mień
podstawowe Milejczyce
podstawowe Miłkowice Janki
podstawowe Mońki
podstawowe Narew
podstawowe Narewka
podstawowe Niewodnica Kościelna
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowe Aleksandrowo
podstawowe Nowe Piekuty
podstawowe Nowinka
podstawowe Nowogród
podstawowe Nowy Dwór
podstawowe Nurzec-Stacja
podstawowe Ogrodniczki
podstawowe Orla
podstawowe Osobnica
podstawowe Osowiec
podstawowe Ostrożany
podstawowe Perlejewo
podstawowe Pęchratka Polska
podstawowe Piątnica
podstawowe Płaska
podstawowe Płociczno Tartak
podstawowe Płonka Kościelna
podstawowe Pniewo
podstawowe Poćkuny
podstawowe Poświętne
podstawowe Prudziszki
podstawowe Przebród
podstawowe Przerośl
podstawowe Przytuły
podstawowe Ptaki
podstawowe Raczki
podstawowe Radule
podstawowe Radziłów
podstawowe Radziszewo Stare
podstawowe Rajgród
podstawowe Rogowo
podstawowe Rosochate Kościelne
podstawowe Różanystok
podstawowe Ruda
podstawowe Rutka-Tartak
podstawowe Rutki
podstawowe Rydzewo
podstawowe Sejny
podstawowe Siemiatycze
podstawowe Sławiec
podstawowe Słobódka
podstawowe Słucz
podstawowe Sobolew
podstawowe Sobolewo
podstawowe Sokołów Podlaski
podstawowe Sokoły
podstawowe Sokółka
podstawowe Stara Kamionka
podstawowe Stare Zakrzewo
podstawowe Stary Folwark
podstawowe Stawiski
podstawowe Strabla
podstawowe Studzianki
podstawowe Sulewo-Kownaty
podstawowe Supraśl
podstawowe Suraż
podstawowe Suwałki
podstawowe Szczepankowo
podstawowe Szczuczyn
podstawowe Szepietowo
podstawowe Sztabin
podstawowe Szudziałowo
podstawowe Szumowo
podstawowe Śniadowo
podstawowe Tołcze
podstawowe Tołwin
podstawowe Topczewo
podstawowe Turośl
podstawowe Turośń Dolna
podstawowe Tykocin
podstawowe Uhowo
podstawowe Wasilków
podstawowe Wąsosz
podstawowe Wizna
podstawowe Wiżajny
podstawowe Wnory Kużele
podstawowe Wronowo
podstawowe Wygoda
podstawowe Wysokie Mazowieckie
podstawowe Wyszki
podstawowe Wyszonki Kościelne
podstawowe Zabiele
podstawowe Zabłudów
podstawowe Załuki
podstawowe Zambrów
podstawowe Zawady
podstawowe Zbójna
podstawowe Złotoria
podstawowe Zwierzyniec Wielki
podstawowe Żarnowo Drugie
BIAŁYSTOK
Akademie Sukcesu "Nasza Szkoła" (ul. Ks.Abp.E.Kisiela 8)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żabia 5)
Europejska Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejskie Dwujęzyczne Gimnazjum (ul. Ciepła 40 c)
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Sitarska 25)
Niepubliczna Szkoła Podstwowa oraz Gimnazjum (ul. L. Waryńskiego 30)
Prywatna Szkoła Podstawowa Akademia Językowa w Białymstoku (ul. Mickiewicza 49)
Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno-Językowa (ul. Kraszewskiego 33)
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Boruty 18)
Prywatne Szkoły CKZ (ul. Św. A. Boboli 47)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Antoniuk Fabryczny 40)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 2 STO
Społeczne Gimnazjum Nr 2 STO (ul. Narewska 13)

Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Poleska 27)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 A)
Szkoła Podstawowa nr 14 (ul. Pułaskiego 25)
Szkoła Podstawowa nr 15 (ul. Broniewskiego 1)
Szkoła Podstawowa nr 16 (ul. Strażacka 15)
Szkoła Podstawowa nr 19 (ul. Mieszka I 18)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Bohaterów Monte Cassino 25)
Szkoła Podstawowa nr 21 (ul. Polowa 7/1)
Szkoła Podstawowa nr 26 (ul. Radzymińska 11)
Szkoła Podstawowa nr 28 (ul. Warmińska 55)
Szkoła Podstawowa nr 34 (ul. Pogodna 12)
Szkoła Podstawowa nr 37 (ul. Jaworowa 8)
Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku (ul. Stroma 16)
Szkoła Podstawowa Nr 44 (ul. Rumiankowa 13)
Szkoła Podstawowa nr 47 (ul. Palmowa 28)
Szkoła Podstawowa Nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Armii Krajowej 32)
Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Pułaskiego 96)
Szkoła Podstawowa Nr 51 (ul. J.K. Kluka 11A)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wesoła 11 a)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Wiatrakowa 18)
Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny (ul. Dobra 1 A)
Szkoły Policealne "TEB-Edukacja" (ul. Choroszczańska 31)
Zakład Poprawczy (ul. 27-go Lipca 89)
Zespół Szkół Integracyjnych Nr 1 (ul. Łagodna 10)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Leśna 30)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. Rzemieślnicza 16)
Zespół Szkół Nr 12 (ul. Krakowska 19)
Zespół Szkół Nr 13 (ul. Słonimska 38)
Zespół Szkół Nr 15 (ul. Waszyngtona 17)
Zespół Szkół Nr 17 (ul. Orla 2)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Gdańska 23/1)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Dojlidy Górne 48)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Pietrasze 29)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Konopnickiej 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 (ul. Żurawia 12)
Zespół szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego (ul. Dzielna 19)
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Mieszka I 5)
Zespół Szkół Społecznych nr 3 (ul. Kalinowa 5)
Zespół Szkół Sportowych Nr 1 (ul. Promienna 13a)
AUGUSTOWO
Zespół Szkół (Augustowo 30)
AUGUSTÓW
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Rajgrodzka 1)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Tartaczna 21)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Mickiewicza 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mickiewicza 2)
Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Zarzecze 17 a)
BAGNY
Szkoła Podstawowa oraz Punkt Przedszkolny w Bagnach (Bagny 17A)
BIAŁOBRZEGI
Zespół Szkół (Białobrzegi 75)
BIAŁOUSY
Szkoła Podstawowa (Białousy 59)
BIAŁOWIEŻA
Zespół Szkół (ul. Gen. Aleksandra Waszkiewicza 2)
BIELSK PODLASKI
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Wysockiego 6)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Kopernika 3)
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 126)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wojska Polskiego 17)
Zespół Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (ul. Poniatowskiego 9)
BOĆKI
Zespół Szkół (ul. Dubieńska 4)
BOGDANKI
Szkoła Podstawowa (Bogdanki 4)
BOGUSZE
Szkoła Podstawowa (Bogusze 24)
BOGUSZEWO
Szkoła Podstawowa (Boguszewo 67)
BRAŃSK
Zespół Szkół (ul. Armii Krajowej 7)
BRUSZEWO
Szkoła Podstawowa w Bruszewie (Bruszewo 45)
CHOROSZCZ
Szkoła Podstawowa (ul. Powstania Styczniowego 1)
CIECHANOWIEC
Szkoła Podstawowa (ul. 11 Listopada 5)
CZARNA BIAŁOSTOCKA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Traugutta 28)
CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
Zespół Szkół w Czarnej Wsi Kościelnej (Czarna Wieś Kościelna, ul. Szkolna 1)
CZEREMCHA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
CZERWONKA
Szkoła Podstawowa (Czerwonka 42 A)
CZYŻEW
Szkoła Podstawowa (ul. Polna 5)
DANIŁOWO DUŻE
Szkoła Podstawowa (Daniłowo Duże 53)
DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
Szkoła Podstawowa (ul. Południowa 13)
DĄBROWA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Dąbrowa Wielka 15)
DŁUGOŁĘKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Długołęka 50)
DOBRZYNIEWO DUŻE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 14)
DOBRZYNIÓWKA
Szkoła Podstawowa (Dobrzyniówka 40)
DOLISTOWO STARE
Szkoła Podstawowa (Dolistowo Stare 112)
DOMANOWO
Szkoła Podstawowa (Domanowo 19 A)
DROHICZYN
Zespół Szkół (ul. Warszawska 51)
DROZDOWO
Szkoła Podstawowa w Drozdowie (Drozdowo, ul. Główna 15)
DUBICZE CERKIEWNE
Zespół Szkół (ul. Parkowa 30)
DUBINY
Szkoła Podstawowa (Dubiny, ul. Główna 1 B)
FASTY
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Fastach (Fasty, ul. Białostocka 5)
FILIPÓW
Zespół Szkół (ul. Marii Konopnickiej 6)
Zespół Szkół (ul. M. Konopnickiej 6)
GIBY
Szkoła Podstawowa (Giby 75)
GOŁASZE-PUSZCZA
Szkoła Podstawowa (Gołasze-Puszcza 37)
GONIĄDZ
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Konstytucji 3 Maja 18)
GRAJEWO
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Mickiewicza 1)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Konstytucji 3 Maja 23)
Zespół Szkół Miejskich Nr 1 (ul. Szkolna 12)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ełcka 11)
GRODZISK
Zespół Szkół (ul. 1 Maja 34)
GRÓDEK
Szkoła Podstawowa (ul. Chodkiewiczów 18)
Zespół Szkół w Gródku (ul. Chodkiewiczów 18)
HAJNÓWKA
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Działowa 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. 3 Maja 54)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wróblewskiego 2)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Nowowarszawska 20)
HOLONKI
Szkoła Podstawowa (Holonki 67)
JABŁOŃ KOŚCIELNA
Zespół Szkół (Jabłoń Kościelna, ul. Mazowiecka 1)
JAMINY
Szkoła Podstawowa (Jaminy 25 A)
JANOWO
Szkoła Podstawowa (Janowo 35)
JANÓW
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Białostocka 16)
JANÓWKA
Szkoła Podstawowa (Janówka 45)
JARNUTY
Szkoła Podstawowa w Jarnutach (Jarnuty 1)
JASIONÓWKA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Knyszyńska 21B )
JAŚWIŁY
Zespół Szkół (Jaświły 71)
JAZIEWO
Szkoła Podstawowa (Jaziewo 31)
JEZIORKO
Szkoła Podstawowa w Jeziorku (Jeziorko 42)
JUCHNOWIEC
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
KALETNIK 46
Zespół Szkół (Kaletnik 46)
KALINÓWKA KOŚCIELNA
Zespół Szkół (Kalinówka Kościelna 36)
KLESZCZELE
Zespół Szkół (ul. Plac Parkowy 4)
KNYSZYN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Białostocka 36)
KOBYLIN BORZYMY
Zespół Szkół (ul. Lipowa 17)
KOLNICA
Szkoła Podstawowa (Kolnica 48)
KOLNO
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Wojska Polskiego 22)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 8)
KOŁAKI KOŚCIELNE
Zespół Szkół (ul. Kościelna 26)
KONARZYCE
Szkoła Podstawowa w Konarzycach (Konarzyce, ul. Szkolna 4)
KONOPKI POKRZYWNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Konopki Pokrzywnica 9)
KORYCIN
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KRASNOPOL
Zespół Szkół w Krasnopolu (ul. Wojska Polskiego 63)
KRASNOWO
Szkoła Podstawowa (Krasnowo 17)
KRASNYBÓR
Zespół Szkół Samorządowych (Krasnybór 59)
KRYNKI
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Aleja Szkolna 10)
KRYPNO KOŚCIELNE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Krypno Kościelne 48)
KSIĘŻYNO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
KUCZYN
Szkoła Podstawowa (Kuczyn 69)
KULESZE KOŚCIELNE
Zespół Szkół (ul. Główna 2)
KUPISKI NOWE
Szkoła Podstawowa w Kupiskach (Kupiski Nowe 137)
KURIANKI
Szkoła Podstawowa (Kurianki I 4)
KUZIE
Szkoła Podstawowa w Kuzie (Kuzie 34)
KUŹNICA
Zespół Szkół (ul. Jagiellońska 1)
LACHOWO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Lachowie (Lachowo 21)
LEMAN
Szkoła Podstawowa w Lemanie (Leman 48)
LIPINA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Lipina 103)
LIPSK
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 1)
LUTOSTAŃ
Szkoła Podstawowa w Lutostani (Lutostań 2)
ŁAPY
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (ul. Jana Matejki 10)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Polna 9)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Piękna 17)
Zespół Szkół w Łapach (ul. Letnia 1)
ŁOMŻA
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Niemcewicza 17)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Piękna 2)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Kierzkowa 7)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Polna 40 A)
Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Mickiewicza 6)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Księżnej Anny 18)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Nowogrodzka 4)
ŁUBIN KOŚCIELNY
Szkoła Podstawowa (Łubin Kościelny 40)
ŁUNIEWO MAŁE
Szkoła Podstawowa (Łuniewo Małe 2)
MALAWICZE DOLNE
Szkoła Podstawowa (Malawicze Dolne 56)
MIASTKOWO
Szkoła Podstawowa w Miastkowie (ul. Łomżyńska 15)
MICHAŁOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Sienkiewicza 21)
MIELNIK
Zespół Szkół (ul. Brzeska 132)
MIEŃ
Szkoła Podstawowa (Mień, ul. Brata Alberta 8)
MILEJCZYCE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
MIŁKOWICE JANKI
Szkoła Podstawowa (Miłkowice Janki 12)
MOŃKI
Przedszkole Niepubliczne "Bajeczka" (ul. Tysiąclecia 8)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Mońkach (ul. Planetarna 13)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach (ul. Tysiąclecia 17)
NAREW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Mickiewicza 101)
NAREWKA
Zespół Szkół w Narewce (ul. Nowa 4)
NIEWODNICA KOŚCIELNA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Niewodnica Kościelna, ul. Kościelna 10)
NOWA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 40 A)
NOWE ALEKSANDROWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Pogodna 107)
NOWE PIEKUTY
Zespół Szkół (ul. Główna 3)
NOWINKA
Zespół Szkół (Nowinka 14)
NOWOGRÓD
Zespół Szkół Samorządowych (ul. 11 Listopada 12)
NOWY DWÓR
Zespół Szkół (ul. Kolejowa 2)
NURZEC-STACJA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 6)
OGRODNICZKI
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Ogrodniczki, ul. Zagórna 7)
ORLA
Zespół Szkół z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego (ul. Bielska 32)
OSOBNICA
Zespół Szkół (Osobnica 99)
OSOWIEC
Szkoła Podstawowa (Osowiec 22)
OSTROŻANY
Szkoła Podstawowa (Ostrożany 16)
PERLEJEWO
Szkoła Podstawowa (Perlejewo)
PĘCHRATKA POLSKA
Szkoła Podstawowa (Pęchratka Polska 55)
PIĄTNICA
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piątnicy (ul. Szkolna 29)
PŁASKA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Płaska 56)
PŁOCICZNO TARTAK
Zespół Szkół (Płociczno Tartak)
PŁONKA KOŚCIELNA
Zespół Szkół (Płonka Kościelna 47)
PNIEWO
Szkoła Podstawowa w Pniewie (Pniewo, ul. Akacjowa 1)
POĆKUNY
Szkoła Podstawowa (Poćkuny 7)
POŚWIĘTNE
Zespół Szkół (Poświętne 10)
PRUDZISZKI
Szkoła Podstawowa (Prudziszki 10)
PRZEBRÓD
Zespół Szkół (Przebród)
PRZEROŚL
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Dworna 5)
PRZYTUŁY
Zespół Szkół (ul. Lipowa 28)
PTAKI
Szkoła Podstawowa w Ptakach (Ptaki 27)
RACZKI
Szkoła Podstawowa (ul. Sportowa 1)
RADULE
Zespół Szkół (Radule 88)
RADZIŁÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Sportowa 1)
RADZISZEWO STARE
Szkoła Podstawowa (Radziszewo Stare 9)
RAJGRÓD
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 24)
ROGOWO
Szkoła Podstawowa w Rogowie (Rogowo)
ROSOCHATE KOŚCIELNE
Zespół Szkół (ul. Mazowiecka 5)
RÓŻANYSTOK
Salezjański Dom Młodzieżowy im. św. Jana Bosko (Różanystok 13b)
Szkoła Podstawowa (Różanystok 2)
RUDA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Ruda 71)
RUTKA-TARTAK
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 12)
RUTKI
Szkoła Podstawowa w Rutkach (ul. 11 Listopada 7 A)
RYDZEWO
Szkoła Podstawowa (Rydzewo 6)
Szkoła Podstawowa w Rydzewie (Rydzewo, ul. Mazurska 22)
SEJNY
Szkoła Litewska "ŽIBURYS" (ul. 22 Lipca 18b)
Szkoła Podstawowa (ul. Wojska Polskiego 64)
SIEMIATYCZE
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Ogrodowa 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Pałacowa 16)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Gen. Władysława Andersa 4)
SŁAWIEC
Szkoła Podstawowa (Sławiec, ul. Długa 22)
SŁOBÓDKA
Zespół Szkół (Słobódka 9)
SŁUCZ
Szkoła Podstawowa (Słucz 114)
SOBOLEW
Zespół Szkół Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kościuszki 17)
SOBOLEWO
Zespół Szkół w Sobolewie (Sobolewo, ul. Podlaska 8)
SOKOŁÓW PODLASKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przywózkach (ul. Szkolna 3)
SOKOŁY
Zespół Szkół (ul. Kościelna 5)
SOKÓŁKA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Osiedle Zielone 1A)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Grodzieńska 43)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Oś. Zielone 2)
STARA KAMIONKA
Szkoła Podstawowa (Stara Kamionka 65)
STARE ZAKRZEWO
Szkoła Podstawowa (Stare Zakrzewo 15)
STARY FOLWARK
Zespół Szkół (Stary Folwark 49)
STAWISKI
Szkoła Podstawowa w Stawiskach (ul. Polowa 12)
STRABLA
Szkoła Podstawowa (Strabla, ul. Wesoła 2 A)
STUDZIANKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Supraślska 2)
SULEWO-KOWNATY
Szkoła Podstawowa (Sulewo-Kownaty 18)
SUPRAŚL
Zespół Szkół Sportowych (ul. Piłsudskiego 1)
SURAŻ
Zespół Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych (ul. Szkolna 1)
SUWAŁKI
Akademia Dzieci Ciekawych Świata (ul. E. Młynarskiego 2)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5)
Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa "Bajka" (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 (ul. Przytorowa 8)
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Szpitalna 66)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Wojska Polskiego 13)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Sejneńska 12)
Szkoła Podstawowa nr 7 - Zespół Szkół nr 7 (ul.Minkiewicza 50)
Szkoła Podstawowa nr 9 (ul. Hamerszmita 11)
Zespół Szkół nr 10 (ul. Antoniewicza 5)
Zespół Szkół nr 9 (ul. Klonowa 51)
SZCZEPANKOWO
Szkoła Podstawowa w Szczepankowie (ul. Kościelna 20)
SZCZUCZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Kilińskiego 42)
SZEPIETOWO
Szkoła Podstawowa w Szepietowie (ul. 1 Maja 2)
SZTABIN
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Augustowska 82)
SZUDZIAŁOWO
Zespół Szkół w Szudziałowie (ul. Szkolna 1)
SZUMOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 14)
ŚNIADOWO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Łomżyńska 29)
TOŁCZE
Szkoła Podstawowa (Tołcze 6)
TOŁWIN
Szkoła Podstawowa (Tołwin 1)
TOPCZEWO
Szkoła Podstawowa (Topczewo, ul. Szkolna 2)
TUROŚL
Szkoła Podstawowa w Turośli (ul. Jana Pawła II 28)
TUROŚŃ DOLNA
Szkoła Podstawowa (Turośń Dolna 20)
TYKOCIN
Zespół Szkół i Przedszkole (ul. Kochanowskiego 1)
UHOWO
Szkoła Podstawowa (Uhowo, ul. Cmentarna 2)
WASILKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Polna 1/4 A)
WĄSOSZ
Szkoła Podstawowa (ul. Piaskowa 31)
WIZNA
Szkoła Podstawowa w Wiźnie (plac Kpt. Raginisa 12)
WIŻAJNY
Szkoła Podstawowa (ul. Sejneńska 43)
WNORY KUŻELE
Szkoła Podstawowa (Wnory Kużele 37)
WRONOWO
Szkoła Podstawowa (Wronowo 20)
WYGODA
Szkoła Podstawowa w Wygodzie (Wygoda, ul. Łomżyńska 2)
WYSOKIE MAZOWIECKIE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kościelna 1)
WYSZKI
Zespół Szkół (ul. Szkolna 17)
WYSZONKI KOŚCIELNE
Szkoła Podstawowa (Wyszonki Kościelne 1)
ZABIELE
Zespół Szkół Samorządowych (Zabiele 110)
ZABŁUDÓW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Mickiewicza 20)
ZAŁUKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Załukach (Załuki 5)
ZAMBRÓW
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Magazynowa 13)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Konopnickiej 13)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Obrońców Zambrowa 6)
Zespół Szkół Specjalnych (Długobórz Pierwszy 5)
ZAWADY
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 2)
ZBÓJNA
Szkoła Podstawowa w Zbójnej (ul. Łomżyńska 35)
ZŁOTORIA
Szkoła Podstawowa (Złotoria 159a)
ZWIERZYNIEC WIELKI
Szkoła Podstawowa (Zwierzyniec Wielki 17)
ŻARNOWO DRUGIE
Szkoła Podstawowa (Żarnowo Drugie 1)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie