Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Adamowo
podstawowe Aleksandria
podstawowe Anielew
podstawowe Babiak
podstawowe Baborowo
podstawowe Bachorzew
podstawowe Baranów
podstawowe Barczygłów
podstawowe Barłogi
podstawowe Baszków
podstawowe Bądecz
podstawowe Belęcin
podstawowe Benice
podstawowe Biadki
podstawowe Biała
podstawowe Biała Panieńska
podstawowe Białężyn
podstawowe Białobłoty
podstawowe Białośliwie
podstawowe Biedrusko
podstawowe Bieganowo
podstawowe Bielawy
podstawowe Bielsko
podstawowe Biezdrowo
podstawowe Bieżyń
podstawowe Binino
podstawowe Biskupice
podstawowe Biskupice Ołoboczne
podstawowe Biskupice Zabaryczne
podstawowe Blizanów
podstawowe Bobrowniki
podstawowe Bodzewo
podstawowe Bodzyniewo
podstawowe Bogdaj
podstawowe Bogusławice
podstawowe Boguszyn
podstawowe Bojanowo
podstawowe Bolechowo
podstawowe Boleszczyn
podstawowe Bolewice
podstawowe Bonikowo
podstawowe Borek Wielkopolski
podstawowe Borowo
podstawowe Borucino
podstawowe Boruja Kościelna
podstawowe Boruszyn
podstawowe Borysławice Kościelne
podstawowe Borzęcice
podstawowe Borzęciczki
podstawowe Borzykowo
podstawowe Bralin
podstawowe Brdów
podstawowe Brodnica
podstawowe Brody
podstawowe Brodziszewo
podstawowe Bronikowo
podstawowe Broniszewice
podstawowe Brudzew
podstawowe Brzezie
podstawowe Brzeziny
podstawowe Brzeźnica
podstawowe Brzeźno
podstawowe Brzoza
podstawowe Bucz
podstawowe Budzisław Kościelny
podstawowe Budziszewko
podstawowe Budzyń
podstawowe Buk
podstawowe Bukowiec
podstawowe Bukowiec Górny
podstawowe Bukownica
podstawowe Buszkowo
podstawowe Bylew
podstawowe Bytyń
podstawowe Ceradz Kościelny
podstawowe Chełmce
podstawowe Chełmno
podstawowe Chełst
podstawowe Chlebów
podstawowe Chludowo
podstawowe Chmielinko
podstawowe Chobienice
podstawowe Chocicza
podstawowe Chocicza Wielka
podstawowe Chocz
podstawowe Chodów
podstawowe Chodzież
podstawowe Chojno
podstawowe Chomęcice
podstawowe Chorzemin
podstawowe Chrustowo
podstawowe Chrzan
podstawowe Chrząblice
podstawowe Chrząstowo
podstawowe Chrzypsko Wielkie
podstawowe Chwalibogowo
podstawowe Chwaliszew
podstawowe Chwałkowo
podstawowe Chwałkowo Kościelne
podstawowe Chylin
podstawowe Chynowa
podstawowe Ciążeń
podstawowe Cielcza
podstawowe Cienia Druga
podstawowe Cienin Kościelny
podstawowe Cienin Zaborny
podstawowe Ciepielew
podstawowe Cieszyn
podstawowe Ciosaniec
podstawowe Cisew
podstawowe Czacz
podstawowe Czajków
podstawowe Czapury
podstawowe Czarnków
podstawowe Czarnotki
podstawowe Czarnylas
podstawowe Czartowo
podstawowe Czekanów
podstawowe Czempiń
podstawowe Czempisz
podstawowe Czermin
podstawowe Czerniejewo
podstawowe Czerwonak
podstawowe Czerwonka
podstawowe Czeszewo
podstawowe Czołowo
podstawowe Dakowy Mokre
podstawowe Daleszyn
podstawowe Damasławek
podstawowe Daniszyn
podstawowe Daszewice
podstawowe Dąbcze
podstawowe Dąbie
podstawowe Dąbroszyn
podstawowe Dąbrowa
podstawowe Dąbrowica
podstawowe Dąbrówka
podstawowe Dębina
podstawowe Dębnica
podstawowe Dębówiec
podstawowe Dęby Szlacheckie
podstawowe Długa Goślina
podstawowe Długie Stare
podstawowe Dłużyna
podstawowe Dobieszczyzna
podstawowe Dobieżyn
podstawowe Dobra Nadzieja
podstawowe Dobrosołowo
podstawowe Dobrów
podstawowe Dobrzyca
podstawowe Dolsk
podstawowe Domasłów
podstawowe Dominowo
podstawowe Donaborów
podstawowe Dopiewiec
podstawowe Dopiewo
podstawowe Doruchów
podstawowe Drachowo
podstawowe Drawski Młyn
podstawowe Drawsko
podstawowe Drobnin
podstawowe Droszew
podstawowe Drożki
podstawowe Drzewce
podstawowe Dubin
podstawowe Duszniki
podstawowe Dziadowice
podstawowe Działyń
podstawowe Dziembowo
podstawowe Dzierawy
podstawowe Dzierzbin
podstawowe Dzierżążno Wielkie
podstawowe Dzięcioły
podstawowe Dźwierszno Małe
podstawowe Fabianów
podstawowe Falmierowo
podstawowe Fałkowo
podstawowe Fanianowo
podstawowe Florentyna
podstawowe Franklinów
podstawowe Gaj Mały
podstawowe Gajewo
podstawowe Galew
podstawowe Garki
podstawowe Gębice
podstawowe Giewartów
podstawowe Gizałki
podstawowe Glesno
podstawowe Głębokie
podstawowe Głodno
podstawowe Głomsk
podstawowe Głuchowo
podstawowe Gniezno
podstawowe Godziesze Wielkie
podstawowe Gola
podstawowe Golina
podstawowe Golina Wielka
podstawowe Goliszew
podstawowe Gołańcz
podstawowe Gołuchów
podstawowe Gorzupia
podstawowe Gorzyce Wielkie
podstawowe Gorzykowo
podstawowe Gostkowo
podstawowe Gostyczyna
podstawowe Gostyń
podstawowe Gościejewice
podstawowe Gościejewo
podstawowe Goślinowo
podstawowe Góra
podstawowe Górka
podstawowe Górka Duchowna
podstawowe Górki
podstawowe Górzna
podstawowe Górzno
podstawowe Grab
podstawowe Grabienice
podstawowe Grabowo Królewskie
podstawowe Grabów nad Prosną
podstawowe Gradowice
podstawowe Granowiec
podstawowe Granowo
podstawowe Grąblewo
podstawowe Grądy Górne
podstawowe Grębanin
podstawowe Grochowy
podstawowe Grodziec
podstawowe Grodzisk Wielkopolski
podstawowe Grodzisko
podstawowe Grońsko
podstawowe Grzebienisko
podstawowe Grzegorzew
podstawowe Grzybowo
podstawowe Grzymiszew
podstawowe Gulcz
podstawowe Gutowo Małe
podstawowe Helenów Drugi
podstawowe Huta
podstawowe Ignacewo
podstawowe Iłówiec
podstawowe Iwanowice
podstawowe Jabłonna
podstawowe Jankowo Dolne
podstawowe Janków Pierwszy
podstawowe Janków Przygodzki
podstawowe Janków Zaleśny
podstawowe Janowo
podstawowe Jarantów
podstawowe Jarocin
podstawowe Jarosławiec
podstawowe Jaroszewice Grodzieckie
podstawowe Jarząbkowo
podstawowe Jaskółki
podstawowe Jastrowie
podstawowe Jastrzębniki
podstawowe Jastrzębowo
podstawowe Jastrzębsko
podstawowe Jedlec
podstawowe Jelonek
podstawowe Jerka
podstawowe Jerzykowo
podstawowe Jezierzyce Kościelne
podstawowe Jeziorki
podstawowe Jędrzejewo
podstawowe Jóźwin
podstawowe Jurki
podstawowe Jutrosin
podstawowe Kaczanowo
podstawowe Kaczki Średnie
podstawowe Kaczkowo
podstawowe Kaczory
podstawowe Kaleń Mała
podstawowe Kaliska
podstawowe Kalisz
podstawowe Kaliszkowice Kaliskie
podstawowe Kaliszkowice Ołobockie
podstawowe Kamieniec
podstawowe Kamień
podstawowe Kamionna
podstawowe Karmin
podstawowe Karpicko
podstawowe Kaszczor
podstawowe Kawęczyn
podstawowe Kawnice
podstawowe Kazimierz Biskupi
podstawowe Kaźmierz
podstawowe Kąkolewo
podstawowe Kębłowo
podstawowe Kępno
podstawowe Kicin
podstawowe Kiełczew Smużny Pierwszy
podstawowe Kiełczewo
podstawowe Kierzno
podstawowe Kiszewo
podstawowe Kiszewy
podstawowe Kiszkowo
podstawowe Kleczew
podstawowe Kleszczewo
podstawowe Kleszczyna
podstawowe Klęka
podstawowe Kluczewo
podstawowe Kłecko
podstawowe Kłodawa
podstawowe Kobierno
podstawowe Kobyla Góra
podstawowe Kobylin
podstawowe Kobylnica
podstawowe Kolniczki
podstawowe Kołaczkowo
podstawowe Koło
podstawowe Komorniki
podstawowe Komorze Przybysławskie
podstawowe Konary
podstawowe Konarzew
podstawowe Konarzewo
podstawowe Konarzyce
podstawowe Konin
podstawowe Konojad
podstawowe Kopanica
podstawowe Kopanki
podstawowe Kopojno
podstawowe Koryta
podstawowe Korytnica
podstawowe Korzecznik
podstawowe Kosmów-Kolonia
podstawowe Kostrzyn
podstawowe Kostrzyn Wielkopolski
podstawowe Kosztowo
podstawowe Koszuty
podstawowe Kościan
podstawowe Kościelec
podstawowe Kościelna Wieś
podstawowe Kotlin
podstawowe Kotowiecko
podstawowe Kotunia
podstawowe Kotwasice
podstawowe Kowale Pańskie
podstawowe Kowalew
podstawowe Kowanówko
podstawowe Kozarzew
podstawowe Koziegłowy
podstawowe Koźle
podstawowe Koźmin
podstawowe Koźmin Wielkopolski
podstawowe Koźminek
podstawowe Kórnik
podstawowe Kramsk
podstawowe Kraszewice
podstawowe Krągola
podstawowe Krążkowy
podstawowe Krobia
podstawowe Krosinko
podstawowe Krosno
podstawowe Krotoszyn
podstawowe Królików
podstawowe Kruchowo
podstawowe Krucz
podstawowe Kruszewo
podstawowe Krwony
podstawowe Krzycko Wielkie
podstawowe Krzykosy
podstawowe Krzymów
podstawowe Krzywiń
podstawowe Krzyż Wielkopolski
podstawowe Krzyżanowo
podstawowe Książ Wielkopolski
podstawowe Kucharki
podstawowe Kuchary
podstawowe Kuchary Kościelne
podstawowe Kuczków
podstawowe Kuklinów
podstawowe Kunowo
podstawowe Kuny
podstawowe Kupinin
podstawowe Kuźnia
podstawowe Kuźnica Czarnkowska
podstawowe Kuźnica Grabowska
podstawowe Kwilcz
podstawowe Kwileń
podstawowe Lamki
podstawowe Laski
podstawowe Lasocice
podstawowe Lednogóra
podstawowe Leszno
podstawowe Lewków
podstawowe Leżenica
podstawowe Lędyczek
podstawowe Ligota
podstawowe Lipa
podstawowe Lipe
podstawowe Lipia Góra
podstawowe Lipice
podstawowe Lipiny
podstawowe Lipka
podstawowe Lipno
podstawowe Lisewo
podstawowe Lisiec Wielki
podstawowe Lisków
podstawowe Lotyń
podstawowe Lubasz
podstawowe Lubinia Mała
podstawowe Lubiń
podstawowe Luboniek
podstawowe Luboń
podstawowe Lubosz
podstawowe Luchowo
podstawowe Ludomy
podstawowe Ludwinów
podstawowe Lusowo
podstawowe Lusówko
podstawowe Lutogniew
podstawowe Lutom
podstawowe Lutynia
podstawowe Lwówek
podstawowe Łagiewniki Kościelne
podstawowe Łaszczyn
podstawowe Łazińsk Pierwszy
podstawowe Łaziska
podstawowe Łąkie
podstawowe Łąkociny
podstawowe Łekno
podstawowe Łęka Mroczeńska
podstawowe Łęka Opatowska
podstawowe Łobżenica
podstawowe Łomnica
podstawowe Łopienno
podstawowe Łopuchowo
podstawowe Łowyń
podstawowe Łubianka
podstawowe Łubnica
podstawowe Łubowo
podstawowe Łuczywno
podstawowe Łukom
podstawowe Łuszczewo
podstawowe Magnuszewice
podstawowe Malanów
podstawowe Małachowo
podstawowe Manieczki
podstawowe Maniewo
podstawowe Marchwacz-Kolonia
podstawowe Margonin
podstawowe Marszałki
podstawowe Marzenin
podstawowe Masanów
podstawowe Masłowo
podstawowe Mąkolno
podstawowe Mąkoszyce
podstawowe Mchy
podstawowe Miały
podstawowe Miasteczko Krajeńskie
podstawowe Michorzewo
podstawowe Miechów
podstawowe Miejska Górka
podstawowe Mielżyn
podstawowe Mieszków
podstawowe Mieścisko
podstawowe Międzychód
podstawowe Mikorzyn
podstawowe Mikstat
podstawowe Milin
podstawowe Miłaczew
podstawowe Miłkowo
podstawowe Miłosław
podstawowe Mirosław
podstawowe Młodojewo
podstawowe Mnichowo
podstawowe Mochy
podstawowe Modliszewko
podstawowe Modła Królewska
podstawowe Modrze
podstawowe Mokronos
podstawowe Morakowo
podstawowe Morawin
podstawowe Morzewo
podstawowe Morzyczyn
podstawowe Mosina
podstawowe Moskurnia
podstawowe Mroczki Wielkie
podstawowe Mrowino
podstawowe Murowana Goślina
podstawowe Murzynowo Kościelne
podstawowe Murzynowo Leśne
podstawowe Mycielin
podstawowe Myje
podstawowe Myjomice
podstawowe Myszakówek
podstawowe Nabyszyce
podstawowe Natalia
podstawowe Nądnia
podstawowe Niechanowo
podstawowe Niedźwiedź
podstawowe Niekursko
podstawowe Niemczyn
podstawowe Niepart
podstawowe Niepruszewo
podstawowe Nieżychowo
podstawowe Nochowo
podstawowe Nojewo
podstawowe Nosków
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowa Wieś Książęca
podstawowe Nowa Wieś Ujska
podstawowe Nowe Budki
podstawowe Nowe Skalmierzyce
podstawowe Nowy Belęcin
podstawowe Nowy Folwark
podstawowe Nowy Nakwasin
podstawowe Nowy Tomyśl
podstawowe Objezierze
podstawowe Obora
podstawowe Oborniki
podstawowe Obra
podstawowe Obrzycko
podstawowe Odolanów
podstawowe Ogorzelczyn
podstawowe Okonek
podstawowe Oleśnica
podstawowe Olszowa
podstawowe Olszyna
podstawowe Ołobok
podstawowe Opalenica
podstawowe Opatów
podstawowe Opatówek
podstawowe Oporówko
podstawowe Orchowo
podstawowe Orpiszew
podstawowe Osiecza Druga
podstawowe Osieczna
podstawowe Osiek nad Notecią
podstawowe Osiek Wielki
podstawowe Ostroróg
podstawowe Ostrowąż
podstawowe Ostrowite
podstawowe Ostrów Wielkopolski
podstawowe Ostrzeszów
podstawowe Ośno Górne
podstawowe Otoczna
podstawowe Otorowo
podstawowe Otusz
podstawowe Owieczki
podstawowe Owińska
podstawowe Pakosław
podstawowe Pamiątkowo
podstawowe Panigródz
podstawowe Paprotnia
podstawowe Parczew
podstawowe Parkowo
podstawowe Parzynów
podstawowe Patrzyków
podstawowe Pawłowice
podstawowe Pawłowo Żońskie
podstawowe Pawłów
podstawowe Pecna
podstawowe Perzów
podstawowe Pęckowo
podstawowe Pępowo
podstawowe Piaski
podstawowe Piekary
podstawowe Pietrzyków
podstawowe Pięczkowo
podstawowe Piętno
podstawowe Pigłowice
podstawowe Piła
podstawowe Piłka
podstawowe Piotrkowice
podstawowe Piotrów
podstawowe Pleszew
podstawowe Plewiska
podstawowe Pławce
podstawowe Pniewo
podstawowe Pniewy
podstawowe Pobiedziska
podstawowe Podgaje
podstawowe Pogorzela
podstawowe Pogrzybów
podstawowe Polskie Olędry
podstawowe Połajewo
podstawowe Pomarzanowice
podstawowe Ponętów Górny
podstawowe Poniec
podstawowe Popowo Kościelne
podstawowe Popów
podstawowe Porażyn
podstawowe Posadowo
podstawowe Pośrednik
podstawowe Potarzyca
podstawowe Powidz
podstawowe Powiercie
podstawowe Poznań
podstawowe Prusy
podstawowe Pruśce
podstawowe Przedecz
podstawowe Przemęt
podstawowe Przespolew Pański
podstawowe Przeźmierowo
podstawowe Przyborowo
podstawowe Przygodzice
podstawowe Przygodziczki
podstawowe Przyjma
podstawowe Przykona
podstawowe Przyłęki
podstawowe Przyprostynia
podstawowe Przystanki
podstawowe Ptaszkowo
podstawowe Pudliszki
podstawowe Puszczykowo
podstawowe Pyczek
podstawowe Pysząca
podstawowe Racot
podstawowe Raczyce
podstawowe Radawnica
podstawowe Radliczyce
podstawowe Radłowo
podstawowe Radłów
podstawowe Radolin
podstawowe Radolina
podstawowe Radomierz
podstawowe Radwanki
podstawowe Radzewo
podstawowe Rajsko
podstawowe Rakoniewice
podstawowe Ratyń
podstawowe Rawicz
podstawowe Robakowo
podstawowe Rogalinek
podstawowe Rogaszyce
podstawowe Rogoźno
podstawowe Rojów
podstawowe Rokietnica
podstawowe Romanowo Dolne
podstawowe Rosko
podstawowe Rosnówko
podstawowe Rososzyca
podstawowe Rostarzewo
podstawowe Roszki
podstawowe Roszków
podstawowe Rozalin
podstawowe Rozdrażew
podstawowe Rożnowo
podstawowe Róża Wielka
podstawowe Różanna
podstawowe Ruchocice
podstawowe Rudniki
podstawowe Rumin
podstawowe Rusko
podstawowe Russów
podstawowe Ruszków Pierwszy
podstawowe Rychlik
podstawowe Rychnów
podstawowe Rychtal
podstawowe Rychwał
podstawowe Ryczywół
podstawowe Rydzyna
podstawowe Rysiny-Kolonia
podstawowe Rzadkowo
podstawowe Rzetnia
podstawowe Rzgów
podstawowe Saczyn
podstawowe Sadlno
podstawowe Sarbia
podstawowe Sarbice
podstawowe Sarbinowo
podstawowe Sątopy
podstawowe Sędzinko
podstawowe Siąszyce
podstawowe Siedlec
podstawowe Siedlemin
podstawowe Siedlików
podstawowe Siedlisko
podstawowe Siemianice
podstawowe Siemowo
podstawowe Sienno
podstawowe Sieraków
podstawowe Sieroszewice
podstawowe Sierzchów
podstawowe Sikorzyn
podstawowe Skalmierzyce
podstawowe Skarszew
podstawowe Skarydzew
podstawowe Skarżyn
podstawowe Skoki
podstawowe Skoraszewice
podstawowe Skrzatusz
podstawowe Skulsk
podstawowe Słaborowice
podstawowe Sławianowo
podstawowe Sławno
podstawowe Sławoszew
podstawowe Sławoszewek
podstawowe Sławsk
podstawowe Słocin
podstawowe Słodków
podstawowe Słowikowo
podstawowe Słupca
podstawowe Słupia Kapitulna
podstawowe Słupia pod Kępnem
podstawowe Słupia Wielka
podstawowe Smaszew
podstawowe Smogulec
podstawowe Smolice
podstawowe Smolnik
podstawowe Sobiałkowo
podstawowe Sobiesęki
podstawowe Sobiesęki Drugie
podstawowe Sobótka
podstawowe Sokolniki
podstawowe Sokolniki Wielkie
podstawowe Sokołowo Budzyńskie
podstawowe Sokółki
podstawowe Sompolno
podstawowe Sośnica
podstawowe Sośnie
podstawowe Sowina Błotna
podstawowe Sowy
podstawowe Stara Dąbrowa
podstawowe Stara Kakawa
podstawowe Stara Krobia
podstawowe Stara Łubianka
podstawowe Stara Obra
podstawowe Stara Przysieka Druga
podstawowe Stara Wiśniewka
podstawowe Stare Bojanowo
podstawowe Stare Miasto
podstawowe Stare Oborzyska
podstawowe Starkowiec Piątkowski
podstawowe Starkowo
podstawowe Stary Gołębin
podstawowe Stary Licheń
podstawowe Stary Lubosz
podstawowe Stary Widzim
podstawowe Staw
podstawowe Stawiszyn
podstawowe Stawnica
podstawowe Stęszew
podstawowe Stobno
podstawowe Stobno Siódme
podstawowe Strachocice
podstawowe Stróżewo
podstawowe Strykowo
podstawowe Strzałkowo
podstawowe Strzałków
podstawowe Strzelce
podstawowe Strzyżew
podstawowe Suchy Las
podstawowe Sulęcin
podstawowe Sulęcinek
podstawowe Sulmierzyce
podstawowe Swarzędz
podstawowe Sycyn
podstawowe Synogać
podstawowe Sypniewo
podstawowe Szamocin
podstawowe Szamotuły
podstawowe Szczepidło
podstawowe Szczodrzykowo
podstawowe Szczury
podstawowe Szczytniki Duchowne
podstawowe Szelejewo Pierwsze
podstawowe Szetlewek
podstawowe Szewce
podstawowe Szkaradowo
podstawowe Szklarka Przygodzicka
podstawowe Szreniawa
podstawowe Szydłowo
podstawowe Szyszyńskie Holendry
podstawowe Śliwno
podstawowe Śmiardowo Złotowskie
podstawowe Śmieszkowo
podstawowe Śmiłowo
podstawowe Śnieciska
podstawowe Śrem
podstawowe Środa Wielkopolska
podstawowe Świba
podstawowe Świeca
podstawowe Świerczyna
podstawowe Święciec
podstawowe Święciechowa
podstawowe Święta
podstawowe Świniary
podstawowe Świnków
podstawowe Taczanów Drugi
podstawowe Tarchały Wielkie
podstawowe Targowa Górka
podstawowe Tarnowa
podstawowe Tarnowo Podgórne
podstawowe Tarnówka
podstawowe Tłoki
podstawowe Tłokinia Wielka
podstawowe Tokary
podstawowe Tokary Pierwsze
podstawowe Tomice
podstawowe Tomisławice
podstawowe Topola Mała
podstawowe Torzeniec
podstawowe Trąbczyn
podstawowe Trębaczów
podstawowe Trzcianka
podstawowe Trzcinica
podstawowe Trzebaw
podstawowe Trzebień
podstawowe Trzemeszno
podstawowe Trzemżal
podstawowe Trzęśniew
podstawowe Tuchorza
podstawowe Tulce
podstawowe Tuliszków
podstawowe Turek
podstawowe Turew
podstawowe Turkowice
podstawowe Tursko
podstawowe Uciechów
podstawowe Ujście
podstawowe Ulejno
podstawowe Urbanowo
podstawowe Wapno
podstawowe Wągrowiec
podstawowe Wąsosze
podstawowe Wąsowo
podstawowe Weronikopole
podstawowe Węglewo
podstawowe Wiatrowo
podstawowe Wieleń
podstawowe Wielichowo
podstawowe Wielki Buczek
podstawowe Wielowieś
podstawowe Wierzbocice
podstawowe Wierzchy
podstawowe Wierzonka
podstawowe Więckowice
podstawowe Wijewo
podstawowe Wiktorówko
podstawowe Wilczyn
podstawowe Wilkowice
podstawowe Wilkowo Polskie
podstawowe Wilkowyja
podstawowe Wiry
podstawowe Witaszyce
podstawowe Witkowo
podstawowe Władysławów
podstawowe Włoszakowice
podstawowe Włościejewice
podstawowe Wojciechowo
podstawowe Wojnowice
podstawowe Wola Droszewska
podstawowe Wola Książęca
podstawowe Wola Podłężna
podstawowe Wolsztyn
podstawowe Woźniki
podstawowe Wólka
podstawowe Wólka Czepowa
podstawowe Wrąbczynkowskie Holendry
podstawowe Wronczyn
podstawowe Wroniawy
podstawowe Wronki
podstawowe Wróblina
podstawowe Wrząca Wielka
podstawowe Września
podstawowe Wszembórz
podstawowe Wtórek
podstawowe Wycisłowo
podstawowe Wymysłowo
podstawowe Wyrzeka
podstawowe Wyrzysk
podstawowe Wysocko Małe
podstawowe Wysocko Wielkie
podstawowe Wysoka
podstawowe Wysoka Mała
podstawowe Wysokie
podstawowe Wyszyny
podstawowe Wytomyśl
podstawowe Zagórów
podstawowe Zakrzewek
podstawowe Zakrzewo
podstawowe Zakrzyn
podstawowe Zalesie
podstawowe Zalesie Małe
podstawowe Zamość
podstawowe Zaniemyśl
podstawowe Zaryń
podstawowe Zasutowo
podstawowe Zbąszyń
podstawowe Zbiersk
podstawowe Zbrudzewo
podstawowe Zduny
podstawowe Zdziechowa
podstawowe Zelgniewo
podstawowe Zębowo
podstawowe Zieleń
podstawowe Zielona Wieś
podstawowe Zielonagóra
podstawowe Zimin
podstawowe Zimnowoda
podstawowe Złotków
podstawowe Złotów
podstawowe Zygmuntowo
podstawowe Żarowo
podstawowe Żdżary
podstawowe Żegocin
podstawowe Żelice
podstawowe Żerków
podstawowe Żuki
podstawowe Żychlin
podstawowe Żydowo
podstawowe Żydów
podstawowe Żytowiecko
POZNAŃ
Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa (ul. J. H. Dąbrowskiego 262/280)
British International School (ul. Darzyborska 1a)
Chrześcijańska Szkoła Podstawowa im. Króla Dawida oraz Niepubliczne Przedszkole "Dawid" (os. Tysiąclecia 43)
Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Piwna 1)
Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" (ul. Kościerzyńska 76/78)
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Dąbrowskiego 262/280)
International School of Poznan (ul. Taczanowskiego 18)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Zawsze Razem" (os. Jana III Sobieskiego 109)
Niepubliczne Przedszkole Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Mińska 32)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szamarzewskiego 78/82)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Bydgoska 4a)
Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego (ul. Cegielskiego 1)
Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej (ul. Jawornicka 1)
Prywatna Szkoła Podstawowa Gaudium et Studium (ul. św. Michała 50 M)
Prywatna Szkoła Podstawowa
Językowo - Informatyczna (ul. Albańska 15)

Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum Salezjańskie Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące (os. Bohaterów II Wojny Światowej 29)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Mińska 32)
Scholia Sp. z o o. (al. Wielkopolska 40a)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Zakątek" (ul. Winogrady 144)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 4 STO (os. Oświecenia 64)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Społeczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Grunwaldzka 154)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 3 i Gimnazjum "Dębinka" (ul. Grabowa 33)
Szkoła podstawowa i gimnazjum "Eureka" (ul. Drzymały 4/6)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Akademickie Da Vinci (ul. Golęcińska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Bosa 9)
Szkoła Podstawowa nr 11 (Os. Wichrowe Wzgórze 119)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (Osiedle Jana III Sobieskiego 105)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (Os. Bolesława Chrobrego 105)
Szkoła Podstawowa nr 18 (os. Armii Krajowej 100)
Szkoła Podstawowa nr 19 (os. Oświecenia 1)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Łozowa 77)
Szkoła Podstawowa Nr 26 (ul. Berwińskiego 2/4)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (os. Winiary 2)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Chojnicka 57)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Os. Piastowskie 27)
Szkoła Podstawowa Nr 34 (os. Bolesława Śmiałego 107)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Rawicka 12/14)
Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Inowrocławska 19)
Szkoła Podstawowa nr 53 (ul. Głuszyna 187)
Szkoła Podstawowa nr 54 (ul. Małoszyńska 38)
Szkoła Podstawowa Nr 59 (ul. Baranowska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 6 z Odddziałami Integracyjnymi (os. Rusa 56)
Szkoła Podstawowa Nr 60 (ul. Boranta 2)
Szkoła Podstawowa nr 61 (ul. Szczepankowo 74)
Szkoła Podstawowa Nr 62 (ul. Druskienicka 32)
Szkoła Podstawowa nr 63 w Poznaniu (ul. Starołęcka 142)
Szkoła Podstawowa Nr 64 (os. Orła Białego 120)
Szkoła Podstawowa Nr 66 (os. Przyjaźni 127)
Szkoła Podstawowa Nr 69 Szkoła Mistrzostwa Sportowego (ul. Jarochowskiego 62)
Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Galileusza 14)
Szkoła Podstawowa Nr 70 (ul. Piękna 37)
Szkoła Podstawowa nr 71 im. Janusza Kusocińskiego (ul. Przybyszewskiego 37)
Szkoła Podstawowa Nr 80 (ul. Pogodna 84)
Szkoła Podstawowa nr 84 (ul. św. Szczepana 3)
Szkoła Podstawowa Nr 85 (ul. Tomickiego 16)
Szkoła Podstawowa Nr 87 (ul. Leszka 42)
Szkoła Podstawowa Nr 88 (ul. Swoboda 53)
Szkoła Podstawowa Nr 89 (ul. Sochaczewska 3)
Szkoła Podstawowa nr 90 (ul. Chociszewskiego 56)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 40 (ul. Garbary 82)
Zespól Szkól Z Oddzialami Integracyjnymi Nr 2 (ul. Żonkilowa 34)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (osiedle Władysława Łokietka 104)
Zespół Szkól Mistrzostwa Sportowego nr 2 (al. Niepodległości 32)
Zespół Szkół Nr 1
Szkoła Podstawowa Nr 57 Gimnazjum Nr 66 (ul. Leśnowolska 35)

Zespół Szkół Nr 109 (ul. Sanatoryjna 2)
Zespół Szkół nr 111 (ul. 28 Czerwca 1956r. 135/147)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Hangarowa 14)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Romana Brandstaettera 1)
Zespół Szkół Nr 4 z Oddziałami Sportowymi (ul. Winiary 2)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Różana 1/3)
Zespół Szkół nr 7 (ul. os. Zwycięstwa 101)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Tarnowska 27)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 (ul. Swoboda 41)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 102 (ul. Przełajowa 6)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 103 (ul. Rycerska 43)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 104 (ul. Sikorskiego 29)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 105 (ul. Bydgoska 4 )
Zespół Szkół Specjalnych Nr 106 (ul. Wojska Polskiego 53)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 107 (ul. Dąbrowskiego 73)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 108 przy Specjalistycznym ZOZ nad Matką i Dzieckiem (ul. Krysiewicza 7/8)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym (ul. Szpitalna 27/33)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 112 (ul. Obornicka 314)
Zespół Szkół Społecznych nr 2 (Os. Wichrowe Wzgórze 114)
Zespół Szkół z Klasami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 1 (os. Jana III Sobieskiego 102)
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 (os. Piastowskie 65)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi Nr 2 (ul. Prądzyńskiego 53)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 (os. Stare Żegrze 1)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 (ul. Powstańców Wielkopolskich 3)
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi Nr 1 (Os. Pod Lipami 106)
Zespół Szkół Zakonu Pijarów (os. Jana III Sobieskiego 114)
ADAMOWO
Szkoła Podstawowa (Adamowo 56)
ALEKSANDRIA
Szkoła Podstawowa w Aleksandrii (Aleksandria 120)
ANIELEW
Szkoła Podstawowa (Anielew 4)
BABIAK
Szkoła Podstawowa (ul. Poznańska 5)
BABOROWO
Szkoła Podstawowa w Baborowie (Baborowo 18)
BACHORZEW
Szkoła Podstawowa w Bachorzewie (Bachorzew ul. Szkolna 8)
BARANÓW
Zespół Szkół w Baranowie (ul. Rynek 20)
BARCZYGŁÓW
Szkoła Podstawowa w Barczygłowie (Barczygłów 43)
BARŁOGI
Szkoła Podstawowa (Barłogi ul. Piaskowa 3)
BASZKÓW
Szkoła Podstawowa w Baszkowie (Baszków 34)
BĄDECZ
Szkoła Podstawowa w Bądeczu (Bądecz 18)
BELĘCIN
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Belęcinie (Belęcin 76)
BENICE
Zespół Szkół (ul. Armii Krajowej 9)
BIADKI
Szkoła Podstawowa w Biadkach (Biadki ul. Szkolna 3)
BIAŁA
Szkoła Podstawowa (ul. Radolińska 9)
BIAŁA PANIEŃSKA
Szkoła Podstawowa w Białej Panieńskiej (Biała Panieńska 72)
BIAŁĘŻYN
Szkoła Podstawowa (Białężyn 11 a)
Szkoła Podstawowa (Białężyn 11)
BIAŁOBŁOTY
Zespół Szkół w Białobłotach (Białobłoty 20)
BIAŁOŚLIWIE
Szkoła Podstawowa (ul. 4 Stycznia 8)
BIEDRUSKO
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 i Prywatne Gimnazjum Nr 1 (ul. 7 Pułku Strzelców Konnych 35)
Zespół Szkół (ul. Świerczewskiego 46)
BIEGANOWO
Szkoła Podstawowa (Bieganowo 43)
BIELAWY
Szkoła Podstawowa (Bielawy 3)
BIELSKO
Szkoła Podstawowa Bielsko (Bielsko 98)
BIEZDROWO
Zespół Szkół w Biezdrowie (Biezdrowo 9)
BIEŻYŃ
Szkoła Podstawowa (Bieżyń 111)
BININO
Szkoła Podstawowa w Bininie (Binino 18)
BISKUPICE
Szkoła Podstawowa w Biskupicach (Biskupice 55)
Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole (ul. Szkolna 2)
BISKUPICE OŁOBOCZNE
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Ołobocznych (Biskupice Ołoboczne ul. Szkolna 7)
BISKUPICE ZABARYCZNE
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Zabarycznych (Biskupice Zabaryczne 48)
BLIZANÓW
Zespół Szkół (Blizanów Drugi 56)
BOBROWNIKI
Szkoła Podstawowa w Bobrownikach (Bobrowniki 25)
BODZEWO
Zespół Szkół (Bodzewo 35)
BODZYNIEWO
Szkoła Podstawowa (Bodzyniewo 35)
BOGDAJ
Szkoła Podstawowa w Bogdaju (Bogdaj 15)
BOGUSŁAWICE
Zespół Szkół w Bogusławicach (Bogusławice 85)
BOGUSZYN
Szkoła Podstawowa (Boguszyn, ul. Śremska 35)
BOJANOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Lipowa 2)
BOLECHOWO
Szkoła Podstawowa w Bolechowie (Bolechowo ul. Wojska Polskiego 6)
BOLESZCZYN
Szkoła Podstawowa w Boleszczynie (Boleszczyn 67)
BOLEWICE
Zespół Szkół w Bolewicach (ul. Sportowa 24a)
BONIKOWO
Szkoła Podstawowa (Bonikowo ul. Parkowa 3)
BOREK WIELKOPOLSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
BOROWO
Szkoła Podstawowa (Borowo 49)
Szkoła Podstawowa w Borowie (Borowo 12)
BORUCINO
Szkoła Podstawowa Filia w Borucinie (Borucino 6)
BORUJA KOŚCIELNA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 14)
BORUSZYN
Szkoła Podstawowa (Boruszyn 25)
BORYSŁAWICE KOŚCIELNE
Szkoła Podstawowa (Borysławice Kościelne 37)
BORZĘCICE
Szkoła Podstawowa (Borzęcice 136)
BORZĘCICZKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Borzęciczki 11)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Borzęciczki 9)
BORZYKOWO
Szkoła Podstawowa Filia w Borzykowie (ul. Wrzesińska 49)
BRALIN
Szkoła Podstawowa (ul. Rynek 1)
BRDÓW
Zespół Szkół w Brdowie (ul. Adama Mickiewicza 8)
BRODNICA
Szkoła Podstawowa (Brodnica 66)
BRODY
Szkoła Podstawowa w Brodach (Brody 1)
BRODZISZEWO
Szkoła Podstawowa w Brodziszewie (Brodziszewo ul. Szkolna 1)
BRONIKOWO
Samorządowe Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Bronikowie (ul. Marownicka 26)
BRONISZEWICE
Zespół Szkół (Broniszewice 44a)
BRUDZEW
Szkoła Podstawowa Szkoła Folialna w Brudzewie (Brudzew 11)
Zespół Szkół w Brudzewie (ul. Powstańców Wielkopolskich 35)
BRZEZIE
Zespół Szkół Specjalnych (Brzezie 40)
BRZEZINY
Zespół Szkół w Brzezinach (ul. Wrocławska 17)
BRZEŹNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy (Brzeźnica 61)
BRZEŹNO
Szkoła Podstawowa Brzeźno (ul. Konińska 12)
BRZOZA
Szkoła Podstawowa (Brzoza 1)
BUCZ
Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Buczu (Bucz ul. Kasztanowa 8)
BUDZISŁAW KOŚCIELNY
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 17)
BUDZISZEWKO
Szkoła Podstawowa (Budziszewko 57a)
BUDZYŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Osiedle Wierzbowe 7)
BUK
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 12)
BUKOWIEC
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny (ul. Kościelna 75)
BUKOWIEC GÓRNY
Zespół Szkół (ul. Powstańców Wielkopolskich 114)
BUKOWNICA
Szkoła Podstawowa w Bukownicy (Bukownica 39)
BUSZKOWO
Szkoła Podstawowa w Buszkowie (Buszkowo 51)
BYLEW
Szkoła Podstawowa w Pogoni Gosławickiej (Bylew, Pogoń Gosławicka 25)
BYTYŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 55)
CERADZ KOŚCIELNY
Szkoła Podstawowa w Ceradzu Kościelnym (Ceradz Kościelny ul. Jankowicka 22a)
CHEŁMCE
Zespół Szkół (Chełmce 3)
CHEŁMNO
Szkoła Podstawowa w Chełmnie (Chełmno 89)
Szkoła Podstawowa w Chełmnie (Chełmno 26)
CHEŁST
Szkoła Podstawowa (Chełst 113)
CHLEBÓW
Szkoła Podstawowa w Chlebowie (Chlebów 15)
CHLUDOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
CHMIELINKO
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola (Chmielinko 55)
CHOBIENICE
Zespół Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Chobienice 145)
CHOCICZA
Zespół Szkół w Chociczy (ul. Śremska 30)
CHOCICZA WIELKA
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chociczy Wielkiej (Chocicza Wielka 21)
CHOCZ
Zespół Szkół w Choczu (ul. Konopmickiej 6)
CHODÓW
Szkoła Podstawowa w Chodowie (Chodów 45)
CHODZIEŻ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Staszica 19)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kochanowskiego 1)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Siejaka 29)
CHOJNO
Szkoła Podstawowa (Chojno 6a)
Szkoła Podstawowa w Chojnie (Chojno 79)
CHOMĘCICE
Szkoła Podstawowa w Chomęcicach (Chomęcice ul. Poznańska 112)
CHORZEMIN
Szkoła Podstawowa w Chorzeminie (Chorzemin 78)
CHRUSTOWO
Szkoła Podstawowa w Chrustowie (Chrustowo 13)
CHRZAN
Szkoła Podstawowa w Chrzanie (Chrzan ul. Żerkowska 3)
CHRZĄBLICE
Szkoła Podstawowa w Chrząblicach (Chrząblice 28)
CHRZĄSTOWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Przedszkole (Chrząstowo 21)
CHRZYPSKO WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 34)
CHWALIBOGOWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chwalibogowie (Chwalibogowo 38)
CHWALISZEW
Zespół Szkół (ul. Ostrowska 39)
CHWAŁKOWO
Szkoła Podstawowa Filialna w Chwałkowie (Chwałkowo 43)
CHWAŁKOWO KOŚCIELNE
Szkoła Podstawowa (Chwałkowo Kościelne 54)
CHYLIN
Szkoła Podstawowa (Chylin 87a)
CHYNOWA
Zespół Szkół (Chynowa 70a)
CIĄŻEŃ
Szkoła Podstawowa w Ciążeniu ( ul. Wolności 42)
CIELCZA
Zespół Szkół w Cielczy (ul. Szkolna 16)
CIENIA DRUGA
Szkoła Podstawowa (Cienia Druga 21)
CIENIN KOŚCIELNY
Szkoła Podstawowa w Cieninie Kościelnym (Cienin Kościelny 82)
CIENIN ZABORNY
Szkoła Podstawowa (Cienin Zaborny 44)
CIEPIELEW
Szkoła Podstawowa w Ciepielewie (Ciepielew 10)
CIESZYN
Zespół Szkół w Cieszynie (Cieszyn, ul. Kościelna 17)
CIOSANIEC
Szkoła Podstawowa Filia Ciosańcu (Ciosaniec 57)
CISEW
Szkoła Podstawowa (Cisew 55)
CZACZ
Zespół Szkół (ul. Parkowa 2)
CZAJKÓW
Zespół Szkół w Czajkowie (Czajków 55)
CZAPURY
Szkoła Podstawowa (Czapury, ul. Poznańska 78)
CZARNKÓW
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Wroniecka 30)
CZARNOTKI
Szkoła Podstawowa w Czarnotkach (Czarnotki 47)
CZARNYLAS
Szkoła Podstawowa (Czarnylas 150)
CZARTOWO
Szkoła Podstawowa w Wandowie (Czartowo 3)
CZEKANÓW
Szkoła Podstawowa w Lewkowie Filia w Czekanowie (Czekanów ul. Szkolna 6)
CZEMPIŃ
Szkoła podstawowa (ul. Kolejowa 3)
CZEMPISZ
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Czempiszu (Czempisz 38)
CZERMIN
Zespół Szkół Czermin (Czermin 2b)
CZERNIEJEWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 3)
CZERWONAK
Szkoła Podstawowa w Czerwonaku (ul. Rolna 7)
CZERWONKA
Szkoła Podstawowa (Czerwonka 3)
CZESZEWO
Szkoła Podstawowa w Czeszewie (ul. Szkolna 27)
CZOŁOWO
Szkoła Podstawowa Filia w Czołowie (Czołowo 12)
DAKOWY MOKRE
Szkoła Podstawowa w Dakowach Mokrych (Dakowy Mokre ul. Szkolna 8)
DALESZYN
Szkoła Podstawowa w Daleszynie (Daleszyn 76)
DAMASŁAWEK
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Słoneczna 4)
DANISZYN
Szkoła Podstawowa (Daniszyn 35)
DASZEWICE
Szkoła Podstawowa (Daszewice, ul. Szkolna 16)
DĄBCZE
Szkoła Podstawowa (Dąbcze 82)
DĄBIE
Szkoła Podstawowa (ul. 3 Maja 6)
DĄBROSZYN
Szkoła Podstawowa (Dąbroszyn 47)
DĄBROWA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie (Dąbrowa ul. Śremska 2)
DĄBROWICA
Szkoła Podstawowa (Dąbrowica 67)
DĄBRÓWKA
Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 1)
DĘBINA
Szkoła Podstawowa (Dębina 40)
DĘBNICA
Szkoła Podstawowa w Dębnicy (Dębnica 3)
Zespół Szkół w Dębnicy (ul. Ostrowska 140)
DĘBÓWIEC
Szkoła Podstawowa (Dębówiec 19)
DĘBY SZLACHECKIE
Zespół Szkół w Dębach Szlacheckich (Dęby Szlacheckie 54)
DŁUGA GOŚLINA
Szkoła Podstawowa w Długiej Goślinie (Długa Goślina 22)
DŁUGIE STARE
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Długiem Starem (Długie Stare ul. Leszczyńska 1)
DŁUŻYNA
Zespół Szkół w Dłużynie (Dłużyna 42)
DOBIESZCZYZNA
Szkoła Podstawowa w Dobieszczyźnie (Dobieszczyzna 32)
DOBIEŻYN
Szkoła Podstawowa w Dobieżynie (Dobieżyn ul. Powstańców Wielkopolskich 3)
DOBRA NADZIEJA
Szkoła Podstawowa w Dobrej Nadziei (Dobra Nadzieja 38)
DOBROSOŁOWO
Szkoła Podstawowa (Dobrosołowo 42)
DOBRÓW
Szkoła Podstawowa w Dobrowie (Dobrów 50)
DOBRZYCA
Szkoła Podstawowa w Dobrzycy (ul. Szkolna 4a)
DOLSK
Szkoła Podstawowa (ul. Kościańska 4/5)
DOMASŁÓW
Szkoła Podstawowa w Domasłowie (Domasłów 1)
DOMINOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Centralna 3)
DONABORÓW
Zespół Szkół w Donaborowie (Donaborów 91)
DOPIEWIEC
Szkoła Podstawowa (Dopiewiec, ul. Szkolna 17)
DOPIEWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Bukowska 13)
DORUCHÓW
Szkoła Podstawowa w Doruchowie (ul. Kaliska 5)
DRACHOWO
Szkoła Podstawowa w Drachowie (Drachowo 19)
DRAWSKI MŁYN
Szkoła Podstawowa (ul. Szosa Dworcowa 2)
DRAWSKO
Szkoła Podstawowa (ul. Nadnotecka 22b)
DROBNIN
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Drobninie (Drobnin 25)
DROSZEW
Szkoła Podstawowa w Droszewie (Droszew 21)
DROŻKI
Zespół Szkół (Drożki 34)
DRZEWCE
Szkoła Podstawowa w Drzewcach (Drzewce 41)
DUBIN
Szkoła Podstawowa w Dubinie (Dubin 150)
DUSZNIKI
Szkoła Podstawowa w Dusznikach (ul. Broniewskiego 3)
DZIADOWICE
Szkoła Podstawowa w Dziadowicach (Dziadowice 22)
DZIAŁYŃ
Szkoła Podstawowa (Działyń 21)
DZIEMBOWO
Szkoła Podstawowa (Dziembowo 148)
DZIERAWY
Szkoła Podstawowa w Dzierawach (Dzierawy 45)
DZIERZBIN
Szkoła Podstawowa (Dzierzbin 32)
DZIERŻĄŻNO WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Dzierżążno Wielkie 24)
DZIĘCIOŁY
Szkoła Podstawowa w Dzięciołach (Dzięcioły 14)
DŹWIERSZNO MAŁE
Szkoła Podstawowa w Dźwiersznie Małym (Dźwierszno Małe 8)
FABIANÓW
Zespół Szkół w Ociążu (Fabianów ul. Szkolna 56)
FALMIEROWO
Szkoła Podstawowa (Falmierowo 29)
FAŁKOWO
Szkoła Podstawowa w Fałkowie (Fałkowo 1)
FANIANOWO
Szkoła Podstawowa w Fanianowie (Fanianowo 29)
FLORENTYNA
Szkoła Podstawowa (Florentyna 18)
FRANKLINÓW
Szkoła Podstawowa we Franklinowie (Franklinów ul. Szkolna 43)
GAJ MAŁY
Zespół Szkół w Gaju Małym (Gaj Mały 32)
GAJEWO
Szkoła Podstawowa (Gajewo 35)
GALEW
Szkoła Podstawowa (Galew 7)
Szkoła Podstawowa w Galewie (Galew 38)
GARKI
Szkoła Podstawowa Garki (Garki 4)
GĘBICE
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Polna 1)
GIEWARTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Giewartowie (Giewartów ul. Armii Krajowe 9)
GIZAŁKI
Szkoła Podstawowa w Gizałkach (ul. Kaliska 25)
GLESNO
Szkoła Podstawowa (Glesno 9)
GŁĘBOKIE
Szkoła Podstawowa w Głębokiem (Głębokie 88)
GŁODNO
Szkoła Podstawowa (Głodno 20)
GŁOMSK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Głomsk 1)
GŁUCHOWO
Szkoła Podstawowa w Głuchowie (Głuchowo ul. Kośćiańska 28/30)
GNIEZNO
Językowa Szkoła Podstawowa "Prymus" (ul. Żwirki i Wigury 17a)
Prywatna Szkoła Podstawowa "PORKOM" (ul. Gębarzewska 12)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 (ul. Żwirki i Wigury 27)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Powstańców Wielkopolskich 16)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Kazimierza Wielkiego 33)
Szkoła Podstawowa Nr 2 z oddziałami szpitalnymi (ul. Ks. Prym. Łubieńskiego 7)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Czarnieckiego 7)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Chrobrego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Żwirki i Wigury 22)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Pawła Cymsa 14)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Staszica 5)
Szkoły Prywatne PORKOM (ul. Gębarzewska 12)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. E. Orzeszkowej 20)
GODZIESZE WIELKIE
Zespół Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich (Godziesze Wielkie ul. Kordeckiego 8)
GOLA
Szkoła Podstawowa (Gola 17)
Szkoła Podstawowa w Goli (ul. Szkolna 2)
GOLINA
Szkoła Podstawowa (ul. Wolności 20)
Szkoła Podstawowa w Golinie (ul.Jarocińska 32)
GOLINA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Golina Wielka 65a)
GOLISZEW
Szkoła Podstawowa w Goliszewie (Goliszew 17)
GOŁAŃCZ
Szkoła Podstawowa (ul. Klasztorna 3)
GOŁUCHÓW
Szkoła Podstawowa w Gołuchowie (ul. Słowackiego 1a)
GORZUPIA
Szkoła Podstawowa w Gorzupi (Gorzupia ul. Lipowa 2)
GORZYCE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Gorzyce Wielkie, ul. Szkolna 31)
GORZYKOWO
Szkoła Podstawowa w Gorzykowie (Gorzykowo 3/4)
GOSTKOWO
Szkoła Podstawowa w Gostkowie (Gostkowo 87)
GOSTYCZYNA
Szkoła Podstawowa (Gostyczyna 48)
GOSTYŃ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Helsztyńskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wrocławska 264)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Graniczna 1)
GOŚCIEJEWICE
Szkoła Podstawowa (Gościejewice 31)
GOŚCIEJEWO
Zespół Szkół (Gościejewo 14)
GOŚLINOWO
Szkoła Podstawowa w Goślinowie (Goślinowo 14)
GÓRA
Szkoła Podstawowa w Górze (Góra ul. Jarocińska 6)
GÓRKA
Szkoła Podstawowa Górka (Górka 29)
GÓRKA DUCHOWNA
Szkoła Podstawowa (Górka Duchowna 12)
GÓRKI
Szkoła Podstawowa w Górkach (Górki 17)
GÓRZNA
Szkoła Podstawowa (Górzna 19)
GÓRZNO
Zesół Szkół Specjalnych (Górzno 63)
GRAB
Zespół Szkół w Grabiu (Grab 59)
GRABIENICE
Szkoła Podstawowa w Grabienicach (Grabienice 67)
GRABOWO KRÓLEWSKIE
Szkoła Podstawowa (Grabowo Królewskie 1)
GRABÓW NAD PROSNĄ
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
GRADOWICE
Szkoła Podstawowa w Gradowicach (Gradowice 20)
GRANOWIEC
Zespół Szkół w Granowcu (ul. Odolanowska 19)
GRANOWO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Konstytucji 3 Maja 1a)
GRĄBLEWO
Szkoła Podstawowa w Grąblewie (Grąblewo 22)
GRĄDY GÓRNE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Grądy Górne 2)
GRĘBANIN
Szkoła Podstawowa w Grębaninie (Grębanin 87)
GROCHOWY
Szkoła Podstawowa w Grochowach (Grochowy 2)
GRODZIEC
Zespół Szkół (Pl. Abp. B. Dąbrowskiego 4)
GRODZISK WIELKOPOLSKI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Chopina 26)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Środkowa 56)
Zakład Poprawczy w Grodzisku Wielkopolskim (ul. Bukkowska 18)
GRODZISKO
Zespół Szkół Publicznych w Grodzisku (Grodzisko 77)
GROŃSKO
Szkoła Podstawowa (Grońsko 25)
GRZEBIENISKO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 16)
GRZEGORZEW
Szkoła Podstawowa w Bylicach (Bylice Kolonia 12)
Szkoła Podstawowa w Grzegorzewie (ul. Szkolna 23)
GRZYBOWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Grzybowie (Grzybowo 32)
GRZYMISZEW
Szkoła Podstawowa w Grzymiszewie (Grzymiszew ul. Nowa 2)
GULCZ
Szkoła Podstawowa (Gulcz, ul. Czarnkowska 10)
GUTOWO MAŁE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Gutowo Małe, ul. Centralna 20)
HELENÓW DRUGI
Szkoła Podstawowa w Helenowie Drugim (Helenów Drugi 15)
HUTA
Szkoła Podstawowa (ul. Radomska 22)
Szkoła Podstawowa (Huta 63)
IGNACEWO
Szkoła Podstawowa (Ignacewo19)
IŁÓWIEC
Szkoła Podstawowa (Iłówiec 16)
Szkoła Podstawowa w Iłówcu (Iłówiec 16)
IWANOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. ks. Augustyna Kordeckiego 11)
JABŁONNA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Nowotomyska 9)
JANKOWO DOLNE
Szkoła Podstawowa w Jankowie Dolnym (Jankowo Dolne 9)
JANKÓW PIERWSZY
Zespół Szkół (Janków Pierwszy 78)
Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym (Janków Pierwszy 78)
JANKÓW PRZYGODZKI
Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim (ul. Szkolna 4)
JANKÓW ZALEŚNY
Szkoła Podstawowa w Jankowie Zaleśnym (Janków Zaleśny 77)
JANOWO
Szkoła Podstawowa w Koziegłowach (Janowo 1)
JARANTÓW
Szkoła Podstawowa w Jarantowie (Jarantów 47)
JAROCIN
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Al. Niepodległości 8)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. M.Curie Skłodowskiej 4)
Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarocinie (ul. Waryńskiego 11)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Wrocławska 168)
Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie (ul. Waryńskiego 11)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szubianki 21)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Przemysłowa 1)
JAROSŁAWIEC
Szkoła Podstawowa w Jarosławcu (Jarosławiec 7)
JAROSZEWICE GRODZIECKIE
Szkoła Podstawowa w Jaroszewicach Grodzieckich (Jaroszewice Grodzieckie 38)
JARZĄBKOWO
Szkoła Podstawowa w Jarząbkowie (Jarząbkowo 4)
JASKÓŁKI
Szkoła Podstawowa w Radłowie Szkoła Filialna w Jaskółkach (Jaskółki 66)
JASTROWIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Al. Wolności 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Wojska Polskiego 25)
JASTRZĘBNIKI
Szkoła Podstawowa w Jastrzębnikach (Jastrzębniki 51)
JASTRZĘBOWO
Szkoła Podstawowa w Jastrzębowie (Jastrzębowo 26)
JASTRZĘBSKO
Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym (Jastrzębsko, Plac Kościelny 6)
JEDLEC
Szkoła Podstawowa w Jedlcu (Jedlec 154)
JELONEK
Jednorazowe szczoteczki do fluoryzacji zębów w szkołach podstawowych (ul. Nektarowa 2)
JERKA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
JERZYKOWO
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Jerzykowo, ul. Spokojna 3)
JEZIERZYCE KOŚCIELNE
Zespół Szkół w Jezierzycach Koscielnych (Jezierzyce Kościelne 90a)
JEZIORKI
Szkoła Podstawowa (Jeziorki, Plac Parkowy 7)
JĘDRZEJEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie (Jędrzejewo 40a)
Zespół Szkół w Jędrzejewie (Jędrzejewo 25)
JÓŹWIN
Szkoła Podstawowa w Jóźwinie (Jóźwin 9)
JURKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Jurki)
JUTROSIN
Szkoła Podstawowa (ul. Wrocławska 27)
Szkoła Podstawowa (ul. Wrocławska 27)
KACZANOWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa (ul. Kaliska 1a)
KACZKI ŚREDNIE
Szkoła Podstawowa w Kaczkach Średnich (Kaczki Średnie 63)
KACZKOWO
Szkoła Podstawowa w Kaczkowie (Kaczkowo 17)
KACZORY
Szkoła Podstawowa w Kaczorach (ul. Chodzieska 5)
KALEŃ MAŁA
Szkoła Podstawowa w Kaleni Małej (Kaleń Mała 16)
KALISKA
Szkoła Podstawowa (Kaliska 12)
KALISZ
Centrum Edukacyjne Sióstr Nazaretanek w Kaliszu (ul. Harcerska 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Augustyna Kordeckiego 19)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kaliszu (ul. 3 Maja 16)
Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Pomorska 7)
Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Długosza 14)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Kordeckiego 34)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Mickiewicza 11 )
Szkoła Podstawowa nr 16 (ul. Fabryczna 13-15)
Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. H. Sawickiej 3b)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Tuwima 4 )
Szkoła Podstawowa nr 23 (ul. Sulisławicka 108-110)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Chełmska 18)
Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Robotnicza 5)
Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. Serbinowska 22a)
Szkoła Podstawowa nr 9 (ul. Żwirki i Wigury 13)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Wykopaliskowa 45)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 (ul. 25 Pułku Artylerii 4-8)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 (ul. Św. Michała 1)
Zespół Szkół Nr 10 (ul. Podmiejska 9a)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. Budowlanych 2)
Zespół Szkół Nr 12 Przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym (ul. Poznańska 79)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Karpacka 3)
KALISZKOWICE KALISKIE
Szkoła Podstawowa w Kaliszkowicach Kaliskich (Kaliszkowice Kaliskie 38)
KALISZKOWICE OŁOBOCKIE
Szkoła Podstawowa w Kaliszkowicach Ołobockich (Kaliszkowice Ołobockie 1)
KAMIENIEC
Szkoła Podstawowa (ul. Stawowa 28)
KAMIEŃ
Zespół Szkół (ul. Kamień 25)
KAMIONNA
Szkoła Podstawowa (ul. Powstańców Wielkopolskich 2)
KARMIN
Zespół Szkół Publicznych w Karminie (Karmin 23)
KARPICKO
Szkoła Podstawowa w Karpicku (Karpicko ul. Wczasowa 5)
KASZCZOR
Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Kaszczorze (Kaszczor ul. Cysterska 9)
KAWĘCZYN
Zespół Szkół w Kawęczynie (Kawęczyn 49a)
KAWNICE
Szkoła Podstawowa w Kawnicach (Kawnice 50)
KAZIMIERZ BISKUPI
Szkoła Podstawowa w Kazimierzu Biskupim (ul. Węglewska 12)
KAŹMIERZ
Szkoła Podstawowa w Gaju Wielkim (Gaj Wielki 1)
KĄKOLEWO
Szkoła Podstawowa (Kąkolewo 64)
Zespół Szkół (Kąkolewo, ul. Krzywińska 14)
KĘBŁOWO
Szkoła Podstawowa w Kębłowie (ul. Wolsztyńska 19)
KĘPNO
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kępnie (ul. Sienkiewicza 21)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 1000-lecia 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szkolna 6)
KICIN
Szkoła Podstawowa (Kicin ul. Gwarna 1)
KIEŁCZEW SMUŻNY PIERWSZY
Szkoła Podstawowa w Kiełczewie (Kiełczew 42)
KIEŁCZEWO
Szkoła Podstawowa w Kiełczewie (Kiełczewo ul. Kościańska 2)
KIERZNO
Szkoła Podstawowa w Kierznie (Kierzno 21)
KISZEWO
Zespół Szkół Kiszewo (Kiszewo 51)
KISZEWY
Szkoła Podstawowa w Kiszewach (Kiszewy 25)
KISZKOWO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 21)
KLECZEW
Szkoła Podstawowa (ul. Św. Kingi 7)
Szkoła Podstawowa w Kleczewie (ul. św. Kingi 7)
KLESZCZEWO
Zespół Szkół w Kleszczewie (ul. Poznańska 2)
KLESZCZYNA
Szkoła Podstawowa (Kleszczyna 28)
KLĘKA
Zespół Szkół (Klęka 9)
KLUCZEWO
Szkoła Podstawowa w Kluczewie (Kluczewo ul. Szkolna 19)
KŁECKO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Gnieźnieńska 7)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Gnieżnieńska 7a)
KŁODAWA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Kościelna 15)
Zespół Szkół Nr 2 w Kłodawie (ul. 3-go Maja 5)
KOBIERNO
Szkoła Podstawowa w Kobiernie (ul Kobierska 3)
KOBYLA GÓRA
Szkoła Podstawowa (Plac Wiosny Ludów 1b)
KOBYLIN
Szkoła Podstawowa (ul. 3-go Maja 9)
KOBYLNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Poznańska 50)
KOLNICZKI
Szkoła Podstawowa w Kolniczkach (Kolniczki 11)
KOŁACZKOWO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Plac Reymonta 4)
KOŁO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole (ul. Mickiewicza 14)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 2A)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Poniatowskiego 22)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Toruńska 68)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Toruńska 315a)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Kolejowa 5)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Poniatowskiego 22)
KOMORNIKI
Szkoła Podstawowa w Komornikach (ul. Staszica 25)
KOMORZE PRZYBYSŁAWSKIE
Szkoła Podstawowa w Komorzu (Komorze Przybysławskie 18)
KONARY
Zespół Szkół w Konarach (Konary 56)
KONARZEW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Konarzew 76)
KONARZEWO
Szkoła Podstawowa w Konarzewie (ul. Szkolna 16)
KONARZYCE
Szkoła Podstawowa w Konarzycach (Konarzyce 4)
KONIN
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego (ul. Spółdzielców 30)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kaliska 19)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kolska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Leopolda Staffa 5)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Łężyńska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Szeligowskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Turkusowa 1a)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wyszyńskiego 44)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Wyszyńskiego 35)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Kolejowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Koninie (ul. Wyszyńskiego 24)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 9 (ul. Fikusowa 8)
Zespół Szkół dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym (ul. Wyszyńskiego 1)
KONOJAD
Szkoła Podstawowa w Konojadzie (ul. Szkolna 15)
KOPANICA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kopanicy (ul. Szkolna 2)
KOPANKI
Szkoła Podstawowa w Kopankach (Kopanki 52)
KOPOJNO
Szkoła Podstawowa w Kopojnie (Kopojno 38)
KORYTA
Zespół Szkół (Koryta 66b)
KORYTNICA
Filialna Szkoła Podstawowa w Korytnicy (Korytnica 24)
KORZECZNIK
Szkoła Podstawowa w Korzeczniku (Korzecznik 41)
KOSMÓW-KOLONIA
Szkoła Podstawowa w Kosmowie (Kosmów-Kolonia 46)
KOSTRZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Piasta 1)
KOSTRZYN WIELKOPOLSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Piasta 1)
KOSZTOWO
Szkoła Podstawowa (Kosztowo 79)
KOSZUTY
Szkoła Podstawowa w Koszutach (Koszuty 17)
KOŚCIAN
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Mickiewicza 12)
Zespół Szkół Nr 2 w Kościanie (os. Piastowskie 47)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Wyzwolenia 24)
Zespół Szkół nr 4 (ul. 27 Stycznia 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Marii Konopnickiej 1)
KOŚCIELEC
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Kościelec 9)
Zespół Szkół w Kościelcu (ul. Szkolna 9)
KOŚCIELNA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (ul. Kaliska 2)
KOTLIN
Szkoła Podstawowa (ul. Marii Konopnickiej 22)
KOTOWIECKO
Szkoła Podstawowa w Kotowiecku (Kotowiecko ul. Kaliska 4)
KOTUNIA
Szkoła Podstawowa w Kotuni (Kotunia 47)
KOTWASICE
Szkoła Podstawowa w Kotwasicach (Kotwasice 15)
KOWALE PAŃSKIE
Zespół Szkół w Kowalach Pańskich (Kowale Pańskie 34)
KOWALEW
Zespół Szkół Publicznych (ul. B.Chrobrego 36)
KOWANÓWKO
Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku (Kowanówko, Miłowody 2)
KOZARZEW
Szkoła Podstawowa w Kozarzewie (Kozarzew 4)
KOZIEGŁOWY
Szkoła Podstawowa w Koziegłowach (ul. Poznańska)
KOŹLE
Szkoła Podstawowa (Koźle 37)
KOŹMIN
Szkoła Podstawowa w Koźminie (Koźmin 2)
KOŹMIN WIELKOPOLSKI
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Klasztorna 39)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Glinki 11)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Klasztorna 29)
KOŹMINEK
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
KÓRNIK
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kórniku (ul. Dworcowa 11)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Armii Krajowej 11)
KRAMSK
Szkoła Podstawowa (ul. Konińska 18)
KRASZEWICE
Szkoła Podstawowa (Plac Wolności 1)
KRĄGOLA
Szkoła Podstawowa (Krągola ul. Prosta 49)
KRĄŻKOWY
Szkoła Podstawowa w Krążkowach (Krążkowy 29)
KROBIA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. prof. J. Zwierzyckiego 1)
KROSINKO
Szkoła Podstawowa "Pod Lipami" (Krosinko ul. Wiejska 43)
KROSNO
Szkoła Podstawowa w Krośnie (Krosno ul. Główna 43)
KROTOSZYN
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Al. Powstańców Wielkopolskich 13)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Sienkiewicza 9)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul 23 Stycznia 20)
Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (Plac Szkolny 19)
Zespół Szkół Nr1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Jagiełły 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ostrowska 49)
KRÓLIKÓW
Szkoła Podstawowa w Królikowie (Królików 82)
KRUCHOWO
Zespól Szkół (Kruchowo 1)
KRUCZ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kruczu (Krucz 62)
KRUSZEWO
Zespół Szkół w Kruszewie (ul. Szkolna 1, Kruszewo)
KRWONY
Szkoła Podstawowa w Koźminie Filia w Krwonach (Krwony 32)
KRZYCKO WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 6)
KRZYKOSY
Zespół Szkół w Krzyksach (ul. Główna 39)
KRZYMÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Główna 1)
KRZYWIŃ
Zespół Szkół (ul. Strzelecka 13)
KRZYŻ WIELKOPOLSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Wojska Polskiego 31 )
KRZYŻANOWO
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowie (Krzyżanowo 44)
KSIĄŻ WIELKOPOLSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Wichury 27)
KUCHARKI
Zespół Szkół (Kucharki 39)
KUCHARY
Szkoła Podstawowa w Kucharach (Kuchary 99)
KUCHARY KOŚCIELNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kuchary Kościelne 5)
KUCZKÓW
Zespół Szkół Publicznych w Kuczkowie (Kuczków ul. Parkowa 11)
KUKLINÓW
Szkoła Podstawowa w Kuklinowie (Kuklinów 40)
KUNOWO
Szkoła Podstawowa (Kunowo, ul. Szkolna 5)
KUNY
Szkoła Podstawowa (Kuny 137 )
KUPININ
Szkoła Podstawowa w Karszewie (Kupinin 1)
KUŹNIA
Szkoła Podstawowa (Kuźnia 36)
KUŹNICA CZARNKOWSKA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 10)
KUŹNICA GRABOWSKA
Szkoła Podstawowa w Kuźnicy Grabowskiej (Kuźnica Grabowska 106)
KWILCZ
Zespół Szkół (ul. Kard. Wyszyńskiego 20)
KWILEŃ
Szkoła Podstawowa w Kwileniu (Stara Kaźmierka 1)
LAMKI
Szkoła Podstawowa w Lamkach (Lamki 131)
Zespół Szkół (Lamki 131)
LASKI
Zespół Szkół (ul. Lipowa 34)
LASOCICE
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Lasocicach (ul. Szkolna 13)
LEDNOGÓRA
Szkoła Podstawowa (Lednogóra 40a)
LESZNO
Akademia Odkrywców (ul. Iglasta 4)
Prywatny Zespół Szkół
Henryk Jóźwiak w Lesznie (al. Zygmutna Krasińskiego 22)

Szkoła Podstawowa Nr 1 (Al. Z. Krasińskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lesznie (ul. Jagiellońska 7)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Rumuńska 6ab)
Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Rejtana 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Rynek Zaborowski 26)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Gronowska 45)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Jana Pawła II 10)
Zespół Szkół Specjalnych (Al. Jana Pawła II 10)
LEWKÓW
Szkoła Podstawowa (Lewków, ul. Szkolna 6)
LEŻENICA
Szkoła Podstawowa w Leżenicy (Leżenica 39)
LĘDYCZEK
Szkoła Podstawowa w Lędyczku (Lędyczek ul. Moniuszki 5)
LIGOTA
Szkoła Podstawowa (Ligota, ul.Kaliska 2)
LIPA
Szkoła Podstawowa w Lipie (Lipa 99)
LIPE
Szkoła Podstawowa w Lipem (Lipe 20)
LIPIA GÓRA
Zespół Szkół (Lipia Góra 64 )
LIPICE
Społeczna Szkoła Podstawowa (Lipice 13)
LIPINY
Szkoła Podstawowa (Lipiny 40)
LIPKA
Zespół Szkół w Lipce (ul. Szkolna 6)
LIPNO
Szkoła Podstawowa w Lipnie (ul. Powstańców Wielkopolskich 68)
LISEWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lisewie (Lisewo 108)
LISIEC WIELKI
Zespół Szkół w Liścu Wielkim (ul. Długa 1)
LISKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Ks. W. Blizińskiego 27)
LOTYŃ
Szkoła Podstawowa w Lotyniu (ul. Polna 9)
LUBASZ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubaszu (ul. Szkolna 6)
LUBINIA MAŁA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Lubinia Mała 59)
LUBIŃ
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Powstańców 23)
LUBONIEK
Szkoła Podstawowa w Lubońku (Luboniek 73)
LUBOŃ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Poniatowskiego 16)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Żabikowska 40)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Dąbrowskiego 2a)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. 1 Maja 10)
LUBOSZ
Szkoła Podstawowa (ul. Powstańców Wielkopolskich 1)
LUCHOWO
Szkoła Podstawowa (Luchowo 30)
LUDOMY
Zespół Szkół (Ludomy 25)
LUDWINÓW
Szkoła Podstawowa (Ludwinów 77)
LUSOWO
Szkoła Podstawowa (Lusowo ul. Nowa 6)
LUSÓWKO
Szkoła Podstawowa w Lusówku (Lusówko ul. Dopiewska 5)
LUTOGNIEW
Szkoła Podstawowa (Lutogniew, ul. Krotoszyńska 150)
LUTOM
Szkoła Podstawowa (Lutom 38)
LUTYNIA
Zespół Szkół Publicznych w Lutyni (Lutynia 21a)
LWÓWEK
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
ŁAGIEWNIKI KOŚCIELNE
Szkoła Podstawowa (Łagiewniki Kościelne 14)
ŁASZCZYN
Zespół Szkół (Łaszczyn 63)
ŁAZIŃSK PIERWSZY
Szkoła Podstawowa w Łazińsku (Łazińsk Pierwszy 26)
ŁAZISKA
Szkoła Podstawowa w Łaziskach (Łaziska 52)
ŁĄKIE
Szkoła Podstawowa (Łąkie 81)
Zespół Szkół (Łąkie 89)
ŁĄKOCINY
Szkoła Podstawowa (Łąkociny ul. Szkola 14)
ŁEKNO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Pocztowa 7)
ŁĘKA MROCZEŃSKA
Zespół Szkół w Łęce Mroczeńskiej (Łęka Mroczeńska 55a)
ŁĘKA OPATOWSKA
Zespół Szkół w Łęce Opatowskiej (ul. Szkolna 4)
ŁOBŻENICA
Szkoła Podstawowa (ul. Sikorskiego 3)
ŁOMNICA
Szkoła Podstawowa (Łomnica 7)
Szkoła Podstawowa (Łomnica 40)
ŁOPIENNO
Szkoła Podstawowa w Łopiennie (Łopienno 117)
ŁOPUCHOWO
Szkoła Podstawowa (Łopuchowo 1)
ŁOWYŃ
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
ŁUBIANKA
Szkoła Podstawowa (Łubianka 21)
ŁUBNICA
Szkoła Podstawowa w Łubnicy (Łubnica ul. Szkolna 4)
ŁUBOWO
Szkoła Podstawowa w Łubowie (Łubowo 13c)
ŁUCZYWNO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Łuczywno 4)
ŁUKOM
Szkoła Podstawowa w Łukomiu (Łukom 2)
ŁUSZCZEWO
Szkoła Podstawowa w Łuszczewie (Łuszczewo 97)
MAGNUSZEWICE
Szkoła Podstawowa w Magnuszewicach (Magnuszewice 17)
MALANÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 14)
MAŁACHOWO
Szkoła Podstawowa w Małachowie (Małachowo 36)
MANIECZKI
Szkoła Podstawowa w Manieczkach (Manieczki ul. Szkolna 6)
MANIEWO
Szkoła Podstawowa (Maniewo 60)
MARCHWACZ-KOLONIA
Zespół Szkół w Marchwaczu (Marchwacz-Kolonia 27)
MARGONIN
Zespół Szkół w Margoninie (ul. Polna 6)
MARSZAŁKI
Szkoła Podstawowa w Marszałkach (Marszałki 30)
MARZENIN
Zespół Szkół z oddziałami sportowymi w Marzeninie (ul. Ks.Twardego 22)
MASANÓW
Szkoła Podstawowa w Masanowie (Masanów ul. Lipowa 40)
MASŁOWO
Szkoła Podstawowa (Masłowo, ul. Śląska 58)
Szkoła Podstawowa w Masłowie (Masłowo 8)
MĄKOLNO
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Szkolna 31)
MĄKOSZYCE
Szkoła Podstawowa (Mąkoszyce 134)
MCHY
Szkoła Podstawowa (Mchy 39)
MIAŁY
Szkoła Podstawowa (ul. Powstańców Wielkopolskich 13)
MIASTECZKO KRAJEŃSKIE
Zespół Szkół w Miasteczku Krajeńskim (ul. Szkolna 1)
MICHORZEWO
Zespół Szkoła Podstawowa-Przedszkole
  w Michorzewie (Michorzewo, ul. Szkolna 2)

MIECHÓW
Szkoła Podstawowa w Miechowie (Miechów 56)
MIEJSKA GÓRKA
Szkoła Podstawowa (ul. Marii Konopnickiej 14 )
MIELŻYN
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie (Mielżyn, ul. Strzałkowska 1)
MIESZKÓW
Szkoła Podstawowa w Mieszkowie (Mieszków ul.Radliniecka 11)
MIEŚCISKO
Szkoła Podstawowa w Mieścisku (ul. Wągrowiecka 28)
MIĘDZYCHÓD
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Międzychodzie (ul. Gwardii Ludowej 6b)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 17 Stycznia 92)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Gorzycka 1)
MIKORZYN
Zespół Szkół w Mikorzynie (Mikorzyn 75)
MIKSTAT
Szkoła Podstawowa w Mikstacie (ul. Grabowska 13a)
MILIN
Szkoła Twórczej Integracji (Milin 5)
MIŁACZEW
Szkoła Podstawowa w Miłaczewie (Miłaczew 34)
MIŁKOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Miłkowie (Miłkowo 11)
MIŁOSŁAW
Szkoła Podstawowa w Miłosławiu (ul. Zamkowa 13)
MIROSŁAW
Szkoła Podstawowa (Mirosław 22)
MŁODOJEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Młodojewo 92)
MNICHOWO
Szkoła Podstawowa w Szczytnikach Duchownych filia w Mnichowie (ul. Mnichowo 29)
MOCHY
Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Mochach (Mochy ul. Szkolna 7)
MODLISZEWKO
Szkoła Podstawowa (Modliszewko 13)
MODŁA KRÓLEWSKA
Szkoła Podstawowa w Modle Królewskiej (Modła Królewska 35)
MODRZE
Szkoła Podstawowa (Modrze ul. Kościuszki 14)
MOKRONOS
Szkoła Podstawowa w Mokronosie (Mokronos 4)
MORAKOWO
Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Zespole Szkół w Morakowie (Morakowo 54)
MORAWIN
Szkoła Podstawowa (Morawin 27)
Szkoła Podstawowa (Morawin 18 )
MORZEWO
Szkoła Podstawowa (Morzewo 160)
MORZYCZYN
Zespół Gimnazjalno - Szkolny (Morzyczyn 4)
MOSINA
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Wawrzyniaka 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół (ul. Sowiniecka 75)
MOSKURNIA
Szkoła Podstawowa (Moskurnia 9)
MROCZKI WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Mroczkach Wielkich (Mroczki Wielkie 3)
MROWINO
Szkoła Podstawowa w Mrowinie (Mrowino ul. Szkolna 2)
MUROWANA GOŚLINA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Gen. T. Kutrzeby 3)
MURZYNOWO KOŚCIELNE
Szkoła Podstawowa w Murzynowie Kościelnym (Murzynowo Kościelne 30)
MURZYNOWO LEŚNE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Murzynowo Leśne ul. Poznańska 74)
MYCIELIN
Szkoła Podstawowa (Mycielin 42a)
MYJE
Szkoła Podstawowa w Potaśni (Myje 4)
MYJOMICE
Szkoła Podstawowa w Myjomicach (Myjomice 101)
MYSZAKÓWEK
Szkoła Podstawowa w Myszakówku (Myszakówek 35)
NABYSZYCE
Szkoła Podstawowa w Nabyszycach (Nabyszyce 12)
NATALIA
Szkoła Podstawowa w Natalii (Natalia 22)
NĄDNIA
Szkoła Podstawowa w Nądni (Nądnia 90)
NIECHANOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Różana 33)
NIEDŹWIEDŹ
Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu (Niedźwiedź 18)
NIEKURSKO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
NIEMCZYN
Szkoła Podstawowa w Niemczynie (Niemczyn 39)
NIEPART
Szkoła Podstawowa Filialna w Nieparc (Niepart 45)
NIEPRUSZEWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Starowiejska 26)
NIEŻYCHOWO
Szkoła Podstawowa (Nieżychowo 16)
NOCHOWO
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie (Nochowo ul. Szkolna 5)
NOJEWO
Szkoła Podstawowa w Nojewie (Nojewo 41)
NOSKÓW
Szkoła Podstawowa w Noskowie (Nosków ul.Szkolna 28)
NOWA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 37)
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi (Nowa Wieś 36)
Szkoła Podstwowa w Nowej Wsi (ul. Szkolna 5)
NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA
Zespół Szkół (Nowa Wieś Książęca 32)
NOWA WIEŚ UJSKA
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś Ujska 1)
NOWE BUDKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowe Budki)
NOWE SKALMIERZYCE
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Okólna 8 )
NOWY BELĘCIN
Zespół Szkół (Nowy Belęcin 30)
NOWY FOLWARK
Zespół Szkół (Nowy Folwark, ul. Nowa 5)
NOWY NAKWASIN
Szkoła Podstawowa (Nowy Nakwasin 48)
NOWY TOMYŚL
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wierzbowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. 3-go Stycznia 12 )
OBJEZIERZE
Szkoła Podstawowa Objezierze (Objezierze 8)
OBORA
Szkoła Podstawowa (Obora 30)
OBORNIKI
John Dewey School Pierwsza Niepubliczna Polsko - Angielska Szkoła Podstawowa w Obornikach (ul. Piłsudskiego 62a)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 7)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Czarnkowska 57)
Zespół Szkół (ul. Obrzycka 88)
OBRA
Szkoła Podstawowa w Obrze (ul. Szkolna 19)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (ul. Szkolna 19)
OBRZYCKO
Zespół Szkół w Mieście Obrzycko (Plac Lipowy 12)
ODOLANÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Rynek 11)
OGORZELCZYN
Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie (Ogorzelczyn 3)
OKONEK
Szkoła Podstawowa (ul. Leśna 45)
OLEŚNICA
Szkoła Podstwowa (Oleśnica 5)
OLSZOWA
Szkoła Podstawowa w Olszowej (Olszowa 124)
OLSZYNA
Szkoła Podstawowa w Olszynie (Olszyna 28)
OŁOBOK
Szkoła Podstawowa w Ołoboku (Ołobok ul. Kościelna 16)
OPALENICA
Szkoła Podstawowa (ul. Poznańska 37)
OPATÓW
Zespół Szkół w Opatowie (ul. Poznańska 7)
OPATÓWEK
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
OPORÓWKO
Szkoła Podstawowa Filialna w Oporówku (Oporówko 7a)
ORCHOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 11)
ORPISZEW
Zespół Szkół w Orpiszewie (ul. Szkolna 6)
OSIECZA DRUGA
Szkoła Podstawowa (Osiecza Druga, Osiecza 3)
OSIECZNA
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kopernika 1)
Zespół Szkół Specjalnych przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym (ul. Zamkowa 2)
OSIEK NAD NOTECIĄ
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
OSIEK WIELKI
Szkoła Podstawowa w Osieku Wielkim (Osiek Wielki 61)
OSTRORÓG
Zespół Szkół (ul. Jana Ostroroga 14)
OSTROWĄŻ
Szkoła Podstawowa w Ostrowążu (Ostrowąż 21)
OSTROWITE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowitem (ul. Szkolna 4)
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Fundacja Edukacji i Nauki (ul. Kościuszki 21)
Gimnazjum Nr 3
Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej "Edukator" (ul. Tuwima 12)

Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Partyzancka 15)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Batorego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Świetlicowa 9)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Królowej Jadwigi 3)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Grabowska 1-3)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Staroprzygodzka 112)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Bema 30)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Asnyka 26)
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek (al. Słowackiego 33 a)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kościuszki 5)
OSTRZESZÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Gen. Sikorskiego 19)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Łąkowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Piastowska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Zamkowa 29)
OŚNO GÓRNE
Szkoła Podstawowa w Ośnie Górnym (Ośno Górne)
OTOCZNA
Zespół Szkół w Otocznej (Otoczna 12)
OTOROWO
Zespół Szkół (ul. Łąkowa 3)
OTUSZ
Szkoła Podstawowa w Otuszu (Otusz 23)
OWIECZKI
Szkoła Podstawowa w Owieczkach (Owieczki 11a)
OWIŃSKA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (pl. Przemysława 9)
Szkoła Podstawowa (ul. Poprzeczna 10)
PAKOSŁAW
Sześcioletnia Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 13)
Szkoła Podstawowa w Pakosławiu (Pakosław 152)
PAMIĄTKOWO
Zespół Szkół w Pamiątkowie (ul. Szkolna 13)
PANIGRÓDZ
Szkoła Podstawowa w Panigrodzu (Panigródz 24)
PAPROTNIA
Szkoła Podstawowa (Paprotnia ul. Zielona 12)
PARCZEW
Szkoła Podstawowa w Parczewie (Parczew)
PARKOWO
Zespół Szkół (Parkowo 6)
PARZYNÓW
Szkoła Podstawowa (Parzynów 7)
PATRZYKÓW
Szkoła Podstawowa (Patrzyków 2a)
PAWŁOWICE
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Pawłowicach (ul. Leszczyńska 6)
PAWŁOWO ŻOŃSKIE
Szkoła Podstawowa w Pawłowie Żońskim (Pawłowo Żońskie 18)
PAWŁÓW
Zespół Szkół w Pawłowie (Pawłów 3)
PECNA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 19)
PERZÓW
Zespół Szkół w Perzowie (Perzów 77)
PĘCKOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Powstańców Wielkopolskich 1)
PĘPOWO
Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Powstańców Wielkopolskich 44)
PIASKI
Zespół Szkół (ul. Drzęczewska 9)
PIEKARY
Szkoła Podstawowa (Piekary 49)
PIETRZYKÓW
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Pietrzykowie (Pietrzyków 49)
PIĘCZKOWO
Zespół Szkół (Pięczkowo ul. Szkolna 5)
PIĘTNO
Szkoła Podstawowa w Smaszewie Szkoła Filialna w Piętnie (Piętno 7a)
PIGŁOWICE
Zespół Szkół (Pigłowice 32a)
PIŁA
Centrum Kształcenia "Nauka" sp. z o.o. (ul. Warsztatowa 6)
Salezjańska Szkoła Podstawowa (ul. Podchorążych 1/12)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Śniadeckich 27)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pile (ul. Buczka 11)
Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Lelewela 140)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Roosevelta 12)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Grabowa 18)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (al. Niepodległości 18)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (al. Wojska Polskiego 45)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Brzozowa 4)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Królowej Jadwigi 2)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Żeromskiego 41)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Al. Powstańców Wielkopolskich 83)
PIŁKA
Szkoła Podstawowa (Piłka 24)
PIOTRKOWICE
Szkoła Podstawowa (Piotrkowice 27)
PIOTRÓW
Zespół Szkół (Piotrów 65)
PLESZEW
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Pleszewie (ul Szkolna 5)
Zespół Szkół Publicznych nr 2 (ul. Ogrodowa 2)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. B. Krzywoustego 4)
Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach (Pleszew, Lenartowice 59)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Osiedlowa 1)
PLEWISKA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 64)
PŁAWCE
Szkoła Podstawowa w Pławcach (Pławce 38)
PNIEWO
Katolicka Szkoła Podstawowa (Pniewo 12)
Szkoła Podstawowa (Pniewo 18)
PNIEWY
Szkoła Podstawowa (ul. Strzelecka 11a)
POBIEDZISKA
Schronisko dla Nieletnich (ul. Jagiełły 34)
Zespół Szkół (ul. Gajowa 22)
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kostrzyńska 23)
Zespół Szkół w Pobiedziskach Letnisku (ul. Gajowa 22)
PODGAJE
Szkoła Podstawowa Filia w Podgajach (Podgaje, ul. Gdańska 3)
POGORZELA
Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 7)
POGRZYBÓW
Szkoła Podstawowa (Pogrzybów 1A)
POLSKIE OLĘDRY
Filialna Szkoła Podstawowa w Polskich Olędrach (Polskie Olędry 19)
POŁAJEWO
Szkoła Podstawowa (ul. Leśna 1)
POMARZANOWICE
Szkoła Podstawowa (Pomarzanowice)
PONĘTÓW GÓRNY
Szkoła Podstawowa (Ponętów Górny 44)
PONIEC
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 8)
POPOWO KOŚCIELNE
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II (Popowo Kościelne 21)
POPÓW
Zespół Szkół w Szczytnikach (Popów 54)
PORAŻYN
Szkoła Podstawowa w Porażynie (Porażyn 7)
POSADOWO
Szkoła Podstawowa (Posadowo 30)
POŚREDNIK
Szkoła Podstawowa w Pośredniku (Pośrednik 8)
POTARZYCA
Centrum Oświatowo-Kulturalne (ul. Wyzwolenia 65)
POWIDZ
Zespół Szkół (ul. Park Powstańców Wielkopolskich 1)
POWIERCIE
Zespół Szkół (Powiercie 3)
PRUSY
Szkoła Podstawowa w Prusach (Prusy 52)
PRUŚCE
Szkoła Podstawowa w Pruścach (Pruśce 30)
PRZEDECZ
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
PRZEMĘT
Szkoła Podstawowa (Biskupice 14)
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
PRZESPOLEW PAŃSKI
Szkoła Podstawowa w Przespolewie Pańskim z Filią w Cekowie Kolonii (Przespolew Pański 35)
PRZEŹMIEROWO
Szkoła Podstawowa w Przeźmierowie (ul. Kościelna 46/48)
PRZYBOROWO
Szkoła Podstawowa (Przyborowo 30)
PRZYGODZICE
Zespół Szkół w Przygodzicach (ul. Wysocka 2a)
PRZYGODZICZKI
Szkoła Podstwowa (Przygodziczki 32)
PRZYJMA
Szkoła Podstawowa (Przyjma 122)
PRZYKONA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4A)
PRZYŁĘKI
Szkoła Podstawowa (Przyłeki 6)
PRZYPROSTYNIA
Szkoła Podstawowa w Przyprostyni (Prandoty 76)
PRZYSTANKI
Szkoła Podstawowa w Przystankach (Przystanki 5)
PTASZKOWO
Zespół Szkół w Ptaszkowie (Ptaszkowo 31a)
PUDLISZKI
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 w Pudliszkach (ul. Szkolna 20)
PUSZCZYKOWO
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wysoka 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kasprowicza 1)
PYCZEK
Szkoła Podstawowa w Zalesiu (Pyczek 12)
PYSZĄCA
Szkoła Podstawowa (ul. Śremska 12)
Szkoła Podstawowa w Pyszącej (Pysząca ul. Śremska 12)
RACOT
Zespół Szkół Gminy Kościan (ul. Szkolna 10)
RACZYCE
Szkoła Podstawowa w Raczycach (Raczyce ul. Odolanowska 80)
RADAWNICA
Szkoła Podstawowa w Radawnicy (Radawnica ul. Złotowska 11b)
RADLICZYCE
Zespół Szkół w Radliczycach (Radliczyce 72)
RADŁOWO
Szkoła Podstawowa (Radłowo, ul. Wiejska 52)
RADŁÓW
Szkoła Podstawowa w Radłowie (ul. Wiejska 52)
RADOLIN
Szkoła Podstawowa (Radolin 24)
RADOLINA
Szkoła Podstawowa w Radolinie (Radolina 63)
RADOMIERZ
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Radomierz ul. Słoneczna 8)
RADWANKI
Szkoła Podstawowa w Radwankach (Radwanki 31)
RADZEWO
Szkoła Podstawowa (Radzewo 56)
RAJSKO
Zespół Szkół w Rajsku (Rajsko 4)
RAKONIEWICE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Nowotomyska 1)
RATYŃ
Szkoła Podstawowa w Ratyniu (Ratyń 15a)
RAWICZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Mickiewicza 16)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wały J.Dąbrowskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Broniewskiego 5)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Szkolna 3)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Dąbrowskiego 33)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Grota - Roweckiego 9 f)
ROBAKOWO
Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie - Szkoła Filialna w Robakowie (Robakowo ul. Szkolna 3)
ROGALINEK
Zespół Szkół w Rogalinku (ul. Poznańska 19, Rogalinek)
ROGASZYCE
Szkoła Podstawowa w Rogaszycach (Rogaszyce 106)
ROGOŹNO
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Mała Poznańska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Seminarialna 16)
ROJÓW
Szkoła Podstawowa w Rojowie (Rojów 61)
ROKIETNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3c)
ROMANOWO DOLNE
Szkoła Podstawowa (Romanowo Dolne 124)
ROSKO
Szkoła Podstawowa (ul. Powstańców Wielkopolskich 15)
ROSNÓWKO
Szkoła Podstawowa (Rosnówko ul. 1 Maja 39)
ROSOSZYCA
Szkoła Podstawowa w Rososzycy (Rososzyca ul. Kaliska 3)
ROSTARZEWO
Zespół Przedszkolno - Szkolno - Gimnazjalny (ul. Rakoniewicka 23)
ROSZKI
Szkoła Podstawowa w Roszkach (ul. Krotoszyńska 10)
ROSZKÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Roszków 59 A)
ROZALIN
Szkoła Podstawowa (Rozalin 24)
ROZDRAŻEW
Zespół Szkół Publicznych (ul. Krotoszyńska 42)
ROŻNOWO
Zespół Szkół (Rożnowo ul. Dworcowa 32)
RÓŻA WIELKA
Szkoła Podstawowa w Róży Wielkiej (Róża Wielka 31)
RÓŻANNA
Szkoła Podstawowa (Różanna 9)
RUCHOCICE
Zespół Przedszkolno - Szkolno - Gimnazjalny (ul. Poznańska 23)
RUDNIKI
Szkoła Podstawowa (Rudniki 87)
RUMIN
Szkoła Podstawowa (Rumin 38)
RUSKO
Zespół Szkół w Rusku (Rusko ul. Szkolna 29)
RUSSÓW
Zespół Szkół (Russów 6)
RUSZKÓW PIERWSZY
Szkoła Podstawowa Ruszków I (Ruszków Pierwszy 91)
RYCHLIK
Szkoła Podstawowa (Rychlik 16)
RYCHNÓW
Szkoła Podstawowa w Rychnowie (Rychnów 16)
RYCHTAL
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Kępińska 13)
RYCHWAŁ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konińska 46)
Zespół Szkół w Rychwale (ul. Konińska 46 a)
RYCZYWÓŁ
Szkoła Podstawowa (ul. 6 - go Stycznia 6)
RYDZYNA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Plac Zamkowy 2)
Szkoła Podstawowa (ul. Zamkowa 3)
RYSINY-KOLONIA
Zespół Szkół w Rysinach Kolonii (Rysiny-Kolonia 37)
RZADKOWO
Szkoła Podstawowa w Kaczorach Szkoła Filialna w Rzadkowie (Rzadkowo 46)
Zespół Szkół Specjalnych (Rzadkowo 79)
RZETNIA
Szkoła Podstawowa w Hanulinie (Rzetnia ul. Powstańców Wielkopolskich 1a)
RZGÓW
Szkoła Podstawowa w Rzgowie (ul. Konińska 6)
SACZYN
Szkoła Podstawowa w Saczynie (Saczyn 103)
SADLNO
Szkoła Podstawowa w Sadlnie (Sadlno 5)
SARBIA
Szkoła Podstawowa (Sarbia 1)
SARBICE
Szkoła Podstawowa (Sarbice 4 )
SARBINOWO
Szkoła Podstawowa (Sarbinowo 31)
SĄTOPY
Szkoła Podstawowa (Sątopy ul. Szkolna 3)
SĘDZINKO
Szkoła Podstawowa w Sędzinku (Sędzinko ul. Szkolna 9)
SIĄSZYCE
Szkoła Podstawowa (Siąszyce 4)
SIEDLEC
Szkoła Podstawowa Siedlec (ul. Szkolna 6)
SIEDLEMIN
Zespół Szkół (Siedlemin, ul. Główna 36)
SIEDLIKÓW
Szkoła Podstawowa w Siedlikowie (Siedlików 58d)
SIEDLISKO
Szkoła Podstawowa (Siedlisko 160)
SIEMIANICE
Zespół Szkół w Siemianicach (Siemianice ul. Szkolna 2)
SIEMOWO
Szkoła Podstawowa (Siemowo 102)
Szkoła Podstawowa (Siemowo 102)
SIENNO
Szkoła Podstawowa w Siennie (Sienno 27)
SIERAKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Poznańska 25)
SIEROSZEWICE
Zespół Szkół w Sieroszewicach (ul. Szkolna 9)
SIERZCHÓW
Szkoła Podstawowa (Sierzchów 33)
SIKORZYN
Szkoła Podstawowa (Sikorzyn 16b)
SKALMIERZYCE
Szkoła Podstawowa w Skalmierzycach (Skalmierzyce ul. Ostrowska 16)
SKARSZEW
Szkoła Podstawowa w Skarszewie (Skarszew 50)
SKARYDZEW
Szkoła Podstawowa w Morawinie (Skarydzew 18)
SKARŻYN
Szkoła Podstawowa (Skarżyn 23)
SKOKI
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Antoniewie (Antoniewo 11)
Szkoła Podstawowa (ul. Poznańska 2)
SKORASZEWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Skoraszewice 15a)
SKRZATUSZ
Szkoła Podstawowa (Skrzatusz 1a)
SKULSK
Szkoła Podstawowa (ul. Konińska 39)
SŁABOROWICE
Szkoła Podstawowa w Słaborowicach (Słaborowice )
SŁAWIANOWO
Szkoła Podstawowa w Sławianowie (Sławianowo 1)
SŁAWNO
Szkoła Podstawowa (ul. Gnieźnieńska 37)
SŁAWOSZEW
Szkoła Podstawowa w Sławoszewie z siedzibą w Parzewie (Sławoszew ul. Parzew 6a)
SŁAWOSZEWEK
Szkoła Podstawowa w Sławoszewku (Sławoszewek 52)
SŁAWSK
Szkoła Podstawowa (ul. Okólna 3)
SŁOCIN
Szkoła Podstawowa w Słocinie (Słocin 106)
SŁODKÓW
Szkoła Podstawowa w Słodkowe (Słodków 21)
SŁOWIKOWO
Szkoła Podstawowa (Słowikowo 24)
SŁUPCA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Plac Szkolny 1)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kopernika 13)
Zespół Szkół (Plac Szkolny 14)
SŁUPIA KAPITULNA
Szkoła Podstawowa w Słupi Kapitulnej (Słupia Kapitulna 117)
SŁUPIA POD KĘPNEM
Szkoła Podstawowa (Słupia pod Kępnem ul. Szkolna 5)
SŁUPIA WIELKA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Słupia Wielka 28)
SMASZEW
Szkoła Podstawowa w Smaszewie (Smaszew 33)
SMOGULEC
Szkoła Podstawowa w Smogulcu (Smogulec 13)
SMOLICE
Szkoła Podstawowa (Smolice 27)
SMOLNIK
Szkoła Podstawowa w Smólniku (Smolnik 20a)
SOBIAŁKOWO
Szkoła Podstawowa w Sobiałkowie (Sobiałkowo 95)
SOBIESĘKI
Szkoła Podstawowa (Sobiesęki 11)
SOBIESĘKI DRUGIE
Szkoła Podstawowa (Sobiesęki Drugie 13 )
SOBÓTKA
Szkoła Podstawowa w Sobótce (Sobótka 72)
SOKOLNIKI
Szkoła Podstawowa w Sokolnikach (ul. Leśna 1a)
SOKOLNIKI WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Sokolnikach Wielkich (Sokolniki Wielkie 8)
SOKOŁOWO BUDZYŃSKIE
Szkoła Podstawowa (Sokołowo Budzyńskie 28)
SOKÓŁKI
Szkoła Podstawowa w Sokółkach (Sokółki 18)
SOMPOLNO
Zespół Szkół (ul. Kaliska 39)
SOŚNICA
Szkoła Podstawowa w Sośnicy (Sośnica 84)
SOŚNIE
Zespół Szkół w Sośniach (ul. Wielkopolska 43)
SOWINA BŁOTNA
Zespół Szkół Publicznych (Sowina Błotna 30)
SOWY
Szkoła Podstawowa w Sowach (Sowy 76)
STARA DĄBROWA
Szkoła Podstawowa (Stara Dąbrowa 12a)
STARA KAKAWA
Szkoła Podstawowa w Starej Kakawie (Stara Kakawa 57)
STARA KROBIA
Zespół Szkół (Stara Krobia 71)
STARA ŁUBIANKA
Zespół Szkół (ul. Polna 8)
STARA OBRA
Szkoła Podstawowa w Starej Obrze (Stara Obra ul. Szkolna 6)
STARA PRZYSIEKA DRUGA
Samorządowe Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (Stara Przysieka Druga 34)
STARA WIŚNIEWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stara Wiśniewka 51)
STARE BOJANOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 6)
STARE MIASTO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 11)
Szkoła Podstawowa w Starym Mieście (ul. Szkolna 11)
STARE OBORZYSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
STARKOWIEC PIĄTKOWSKI
Szkoła Podstawowa w Starkówcu Piątkowskim (Starkowiec Piątkowski 2b)
STARKOWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa o uprawnienaich Szkoły Publicznej (Starkowo 94)
STARY GOŁĘBIN
Szkoła Podstawowa w Gołębinie Starym (Stary Gołębin 13)
STARY LICHEŃ
Szkoła Podstawowa w Licheniu Starym (ul. Konińska 48)
STARY LUBOSZ
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół (Stary Lubosz ul. Kościańska 7)
STARY WIDZIM
Szkoła Podstawowa w Starym Widzimiu (Stary Widzim 24)
STAW
Szkoła Podstawowa w Stawie (Staw ul. Karola Świerczewskiego 3)
STAWISZYN
Zespół Szkół w Stawiszynie (ul. Szkolna 8)
STAWNICA
Szkoła Podstawowa w Stawnicy (Stawnica 11)
STĘSZEW
Szkoła Podstawowa (ul. Poznańska 25)
Zespół Szkół Specjalnych w Stęszewie (ul. Wojska Polskiego 18)
STOBNO
Szkoła Podstawowa (Stobno 60)
STOBNO SIÓDME
Szkoła Podstawowa (Stobno Siódme 26)
STRACHOCICE
Szkoła Podstawowa (Strachocice 57)
STRÓŻEWO
Szkoła Podstawowa (Stróżewo 59)
STRYKOWO
Szkoła Podstawowa w Strykowie (Strykowo ul. Bukowska 2)
STRZAŁKOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Wyszyńskiego 10)
STRZAŁKÓW
Szkoła Podstawowa w Strzałkowie (Strzałków 65)
STRZELCE
Szkoła Podstawowa (Strzelce 10)
STRZYŻEW
Szkoła Podstawowa w Strzyżewie (Strzyżew ul. Kolonia 4)
SUCHY LAS
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 15 )
SULĘCIN
Szkoła Podstawowa (Sulęcin ul. Długa 24)
SULĘCINEK
Zespól Szkół w Sulęcinku (ul. Szkolna 26)
SULMIERZYCE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 2)
SWARZĘDZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Zamkowa 20)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (os. Kościuszkowców 4)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (Os. Mielżyńskiego 3a)
SYCYN
Szkoła Podstawowa w Sycynie (Sycyn 21)
SYNOGAĆ
Szkoła Podstawowa w Synogaci (Synogać 2)
SYPNIEWO
Zespół Szkół Samorządowych w Sypniewie (Sypniewo ul. Szkolna 1)
SZAMOCIN
Zespół Szkół (ul. 19 Stycznia 29)
SZAMOTUŁY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Stanisława Staszica 1)
Szkoła podstawowa Nr 2 (ul. Kapłańska 18)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szczuczyńska 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kołłątaja 1)
SZCZEPIDŁO
Szkoła Podstawowa w Szczepidle (Szczepidło 52)
SZCZODRZYKOWO
Szkoła Podstawowa w Szczodrzykowie (Szczodrzykowo ul Ogrodowa 1)
SZCZURY
Szkoła Podstawowa w Szczurach (Szczury 38)
SZCZYTNIKI DUCHOWNE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Szczytniki Duchowne 27)
SZELEJEWO PIERWSZE
Zespół Szkół (Szelejewo Pierwsze 87)
SZETLEWEK
Szkoła Podstawowa w Szetlewku (Szetlewek 48)
SZEWCE
Szkoła Podstawowa w Szewcach (Szewce ul. Bukowska 151)
SZKARADOWO
Szkoła Podstawowa (Szkaradowo 1)
SZKLARKA PRZYGODZICKA
Szkoła Podstawowa w Szklarce Przygodzickiej (Szklarka Przygodzicka 53a)
SZRENIAWA
Szkoła Podstawowa w Szreniawie (Szreniawa ul. Poznańska 6)
SZYDŁOWO
Szkoła Podstawowa w Szydłowie (Szydłowo 1)
Zespół Szkół w Szydłowie (Szydłowo 43)
SZYSZYŃSKIE HOLENDRY
Szkoła Podstawowa w Szyszyńskich Holendrach (Szyszyńskie Holendry 162)
ŚLIWNO
Szkoła Podstawowa (Śliwno 23)
ŚMIARDOWO ZŁOTOWSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Śmiardowo Złotowskie 3)
ŚMIESZKOWO
Szkoła Podstawowa (Śmieszkowo, ul. Szkolna 38)
ŚMIŁOWO
Szkoła Podstawowa (Śmiłowo ul. Pilska 40)
ŚNIECISKA
Szkoła Podstawowa w Śnieciskach (ul. Parkowa 3)
ŚREM
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. J. Kochanowskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Stefana Grota Roweckiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Konstytucji 3 Maja 2)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Śremska 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Piłsudskiego 15)
ŚRODA WIELKOPOLSKA
Szkała Podstawowa Nr 3 (ul. 20 Października 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Dąbrowskiego 50)
ŚWIBA
Szkoła Podstawowa w Świbie (Świba 146)
ŚWIECA
Szkoła Podstawowa (Świeca ul. Szkolna 5)
ŚWIERCZYNA
Szkoła Podstawowa (Świerczyna 43)
ŚWIĘCIEC
Szkoła Podstawowa w Święćcu (Święciec 50)
ŚWIĘCIECHOWA
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Szkolna 15)
ŚWIĘTA
Szkoła Podstawowa w Świętej (Święta 40)
ŚWINIARY
Szkoła Podstawowa (Świniary)
Szkoła Podstawowa (Świniary)
ŚWINKÓW
Szkoła Podstawowa w Świnkowie (Świnków 39)
TACZANÓW DRUGI
Zespół Szkół Publicznych (Taczanów Drugi 32c)
TARCHAŁY WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Tarchały Wielkie ul. Szkolna 69)
TARGOWA GÓRKA
Zespół Szkół w Targowej Górce (Targowa Górka ul. Karśnickiego 2)
TARNOWA
Szkoła Podstawowa w Tarnowej (Tarnowa 57)
TARNOWO PODGÓRNE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 5)
TARNÓWKA
Szkoła Podstawowa w Tarnówce (ul. Zwycięstwa 27)
TŁOKI
Szkoła Podstawowa (Tłoki 43)
TŁOKINIA WIELKA
Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej (Tłokinia Wielka 87)
TOKARY
Szkoła Podstawowa (Tokary 43a)
TOKARY PIERWSZE
Szkoła Podstawowa (Tokary Pierwsze 43a)
TOMICE
Szkoła Podstawowa Tomice (ul. Wrzesińska 2)
TOMISŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Tomisławice 2)
TOPOLA MAŁA
Szkoła Podstawowa w Topoli Małej (Topola Mała 149)
TORZENIEC
Szkoła Podstawowa w Torzeńcu (Torzeniec 54)
TRĄBCZYN
Zespół Szkół w Trąbczynie (Trąbczyn 50)
TRĘBACZÓW
Zespół Szkół w Trębaczowie (Trębaczów 142)
TRZCIANKA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Chopina 36)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. W. Broniewskiego 2)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Spokojna 2)
TRZCINICA
Zespół Szkół w Trzcinicy (ul. Szkolna 2)
TRZEBAW
Szkoła Podstawowa w Trzebawiu (Trzebaw ul. Mosińska 1)
TRZEBIEŃ
Szkoła Podstawowa (Trzebień 28 A)
Szkoła Podstawowa (Trzebień 28a)
TRZEMESZNO
Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie (Śniadeckich 18)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. 1 Maja 11)
Zakład Poprawczy w Trzemesznie (ul. Mickiewicza 35)
TRZEMŻAL
Zespoł Szkół (Trzemżal 56)
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Trzemżal 56)
TRZĘŚNIEW
Szkoła Podstawowa w Trzęśniewie (Trzęśniew 24)
TUCHORZA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Tuchorza 51)
TULCE
Zespół Szkół w Tulcach (ul. Poznańska 1)
TULISZKÓW
Zespół Szkół (ul. Nortowska 1)
TUREK
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. J. Piłsudskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 3-go Maja 29)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Sportowa 9)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (Os. Wyzwolenia 7 a)
TUREW
Zespół Szkół (Turew ul. Szkolna 21)
TURKOWICE
Szkoła Podstawowa w Turkowicach (Turkowice ul. Jaśminowa 3)
TURSKO
Szkoła Podstawowa (Tursko 10)
UCIECHÓW
Szkoła Podstawowa w Uciechowie (Uciechów ul. Odolanowska 38)
UJŚCIE
Szkoła podstawowa (ul. Czarnkowska 31)
ULEJNO
Szkoła Podstawowa Nr 2 Filia w Tadeuszewie (Ulejno 5)
URBANOWO
Szkoła Podstawowa (Urbanowo 37)
WAPNO
Zespół Szkół w Wapnie (ul. Plac Mickiewicza 2)
WĄGROWIEC
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Janowiecka 22)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Wągrowcu (ul. Krótka 4)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Klasztorna 19)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Reja 10)
WĄSOSZE
Szkoła Podstawowa (Wąsosze 32)
WĄSOWO
Szkoła Podstawowa (Wąsowo ul. Lipowa 51)
WERONIKOPOLE
Szkoła Podstawowa w Mielęcinie (Weronikopole Mielęcin 6)
WĘGLEWO
Szkoła Podstawowa (Węglewo 16)
WIATROWO
Szkoła Podstawowa w Wiatrowie (Wiatrowo 1)
WIELEŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
Szkoła Podstawowa w Wieleniu (ul. Szkolna 4)
WIELICHOWO
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Kościelna 7a)
WIELKI BUCZEK
Szkoła Podstawowa Wielki Buczek (Wielki Buczek 6b)
WIELOWIEŚ
Zespół Szkół w Wielowsi (Wielowieś ul. Grabowska 2)
WIERZBOCICE
Szkoła Podstawowa w Wierzbocicach (Wierzbocice 52)
WIERZCHY
Filialna Szkoła Podstawowa (Wierzchy 23)
WIERZONKA
Szkoła Podstawowa w Wierzonce (Wierzonka ul. Karłowicka 3)
WIĘCKOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Gromadzka 35)
WIJEWO
Szkoła Podstawowa (ul. Powstańców Wielkopolskich 12)
WIKTORÓWKO
Szkoła Podstawowa (Wiktorówko 65)
WILCZYN
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Wilczogóra 8)
WILKOWICE
Szkoła Podstawowa w Wilkowicach (Wilkowice ul. Szkolna 28)
WILKOWO POLSKIE
Szkoła Podstawowa w Wilkowie Polskim (ul. Kościańska 2)
WILKOWYJA
Zespół Szkół (ul. Powstańców Wielkopolskich 41)
WIRY
Szkoła Podstawowa (ul. Szreniawska 6)
WITASZYCE
Szkoła Podstawowa w Witaszycach (ul. Szkolna 1a)
WITKOWO
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Czerniejewska 12)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Czerniejewska 14)
Zakład Poprawczy w Witkowie (ul. Park Kościuszki 9)
WŁADYSŁAWÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Kaliska 19)
WŁOSZAKOWICE
Zespół Szkół (ul. K. Kurpińskiego 30)
WŁOŚCIEJEWICE
Szkoła Podstawowa (Włościejewice 49)
WOJCIECHOWO
Szkoła Podstawowa (Wojciechowo 1)
WOJNOWICE
Szkoła Podstawowa (Wojnowice, ul. Poznańska)
WOLA DROSZEWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Droszewska 45)
WOLA KSIĄŻĘCA
Szkoła Podstawowa w Woli Książęcej (Wola Książęca 103)
WOLA PODŁĘŻNA
Szkoła Podstawowa w Woli Podłężnej (Wola Podłężna ul. Szkolna 44)
WOLSZTYN
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Poniatowskiego 1 )
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Marii Konopnickiej 1)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Żegockiego 26)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. 5 Stycznia 14)
WOŹNIKI
Szkoła Podstawowa w Woźnikach (Woźniki 33)
WÓLKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce (Wólka 1)
WÓLKA CZEPOWA
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Wólka Czepowa 33)
WRĄBCZYNKOWSKIE HOLENDRY
Samorządowa Szkoła Podstawowa we Wrąbczynkowskich Holendrach (Wrąbczynkowskie Holendry 13)
WRONCZYN
Zespół Szkół (Wronczyn 1a)
WRONIAWY
Szkoła Podstawowa we Wroniawach (ul. Dworcowa 33)
WRONKI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Mickiewicza 5)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Poznańska 46)
WRÓBLINA
Filialna Szkoła Podstawowa (Wróblina ul. Tuliszkowska 4)
WRZĄCA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Wrząca Wielka 124)
WRZEŚNIA
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 we Wrześni (ul. Szkolna 1)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 2 we Wrześni (ul. Kościuszki 24)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Batorego 8)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Batorego 8)
WSZEMBÓRZ
Szkoła Podstawowa Filia we Wszemborzu (Wszembórz 75)
WTÓREK
Szkoła Podstawowa we Wtórku Szkoła Filialna w Sadowiu (Wtórek ul. Sadowa 2)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Wtórek ul. Szkolna 12)
WYCISŁOWO
Szkoła Podstawowa (Wycisłowo 66)
WYMYSŁOWO
Szkoła Podstawowa (Wymysłowo 32)
WYRZEKA
Szkoła Podstawowa w Wyrzece (Wyrzeka ul. Szkolna 16)
WYRZYSK
Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 8)
WYSOCKO MAŁE
Zespół Szkół w Wysocku Małym (ul. Kościelna 22)
WYSOCKO WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Wysocku Wielkim (Wysocko Wielkie, ul. Sadowska 2)
WYSOKA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
WYSOKA MAŁA
Szkoła Podstawowa w Wysokiej Małej (Wysoka Mała 50a)
WYSOKIE
Szkoła Podstawowa (Wysokie 15)
WYSZYNY
Szkoła Podstawowa (Wyszyny 21)
WYTOMYŚL
Szkoła Podstawowa (Wytomyśl ul. Szkolna 18)
ZAGÓRÓW
Szkoła Podstawowa w Zagórowie (ul. Plac szkolny 1)
ZAKRZEWEK
Szkoła Podstawowa w Zakrzewku (Zakrzewek 7)
ZAKRZEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. 29-Stycznia 29)
ZAKRZYN
Szkoła Podstawowa (Zakrzyn 1)
ZALESIE
Szkoła Podstawowa w Zalesiu (Zalesie 13)
Szkoła Podstawowa w Zalesiu (Zalesie 22)
ZALESIE MAŁE
Szkoła Podstawowa (Zalesie Małe 15)
ZAMOŚĆ
Szkoła Podstawowa w Zamościu (Zamość 14)
ZANIEMYŚL
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Poznańska 28)
ZARYŃ
Szkoła Podstawowa w Zaryniu (Zaryń 19)
ZASUTOWO
Zespół Szkół w Zasutowie (Zasutowo ul. Kwiatowa 5)
ZBĄSZYŃ
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy (ul. Zbąskich 7)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Mostowa 10)
ZBIERSK
Zespół Szkół w Zbiersku (ul. Zbiersk Cukrownia 114)
ZBRUDZEWO
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Zbrudzewo ul. Śremska 49)
ZDUNY
Szkoła Podstawowa (ul. Łacnowa 26)
ZDZIECHOWA
Zespół Szkolno Gimnazjalny (Zdziechowa 51)
ZELGNIEWO
Szkoła Podstawowa (Zelgniewo 62)
ZĘBOWO
Szkoła Podstawowa w Zębowie (Zębowo ul. Długa 1)
ZIELEŃ
Szkoła Podstawowa w Zieleniu (Zieleń 73)
ZIELONA WIEŚ
Szkoła Podstawowa w Zielonej Wsi (Zielona Wieś 72)
ZIELONAGÓRA
Szkoła Podstawowa w Zielonejgórze (Zielonagóra ul. Szkolna 4)
ZIMIN
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ziminie (Zimin 3)
ZIMNOWODA
Zespół Szkół (Zimnowoda 7)
ZŁOTKÓW
Szkoła Podstawowa w Złotkowie (Złotków 48)
ZŁOTÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Bohaterów Westerplatte 9)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Moniuszki 18)
Zespół Szkół Samorzadowych Nr 2 (ul. 8 Marca 16)
ZYGMUNTOWO
Szkoła Podstawowa w Zygmuntowie (Zygmuntowo 35)
ŻAROWO
Szkoła Podstawowa (Żarowo 4)
ŻDŻARY
Szkoła Podstawowa w Żdżarach (Żdżary 26)
ŻEGOCIN
Zespół Szkół w Żegocinie (Żegocin 8)
ŻELICE
Szkoła Podstawowa w Żelicach (Żelice 14a)
ŻERKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Cmentarna 10)
ŻUKI
Szkoła Podstawowa w Żukach (Żuki 92)
ŻYCHLIN
Zespół Szkół w Żychlinie (ul. Parkowa 11)
ŻYDOWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kościuszki 24)
ŻYDÓW
Szkoła Podstawowa w Żydowie (Żydów, ul. Szkolna 72)
ŻYTOWIECKO
Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Żytowiecko 46)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie