Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Banie
podstawowe Barlinek
podstawowe Barnówko
podstawowe Barwice
podstawowe Barzkowice
podstawowe Bełczna
podstawowe Bezrzecze
podstawowe Będargowo
podstawowe Białogard
podstawowe Białuń
podstawowe Biały Bór
podstawowe Biały Zdrój
podstawowe Bielice
podstawowe Bierzwnica
podstawowe Bierzwnik
podstawowe Biesiekierz
podstawowe Błotno
podstawowe Bobolice
podstawowe Bobrowice
podstawowe Bobrowo
podstawowe Boleszewo
podstawowe Boleszkowice
podstawowe Bolkowo
podstawowe Bonin
podstawowe Borne Sulinowo
podstawowe Broczyno
podstawowe Brojce
podstawowe Brwice
podstawowe Brzesko
podstawowe Brzeżno
podstawowe Budzieszewice
podstawowe Cedynia
podstawowe Cerkwica
podstawowe Charzyno
podstawowe Chlebówko
podstawowe Chłopowo
podstawowe Chociwel
podstawowe Chojna
podstawowe Choszczno
podstawowe Chrapowo
podstawowe Chwarstnica
podstawowe Cieszyno
podstawowe Cychry
podstawowe Czaplinek
podstawowe Czarnogłowy
podstawowe Czelin
podstawowe Czernin
podstawowe Człopa
podstawowe Dalęcino
podstawowe Dargiń
podstawowe Dargobądz
podstawowe Dargomyśl
podstawowe Dargosław
podstawowe Darłowo
podstawowe Daszewo
podstawowe Dąbki
podstawowe Dębice
podstawowe Dębno
podstawowe Dębołęka
podstawowe Dębsko
podstawowe Długołęka
podstawowe Dobiesław
podstawowe Dobra
podstawowe Dobropole
podstawowe Dobrowo
podstawowe Dobrzany
podstawowe Dobrzyca
podstawowe Dolice
podstawowe Dołuje
podstawowe Drawno
podstawowe Drawsko Pomorskie
podstawowe Drozdowo
podstawowe Drzewiany
podstawowe Drzonowo
podstawowe Dunowo
podstawowe Dygowo
podstawowe Dziwnów
podstawowe Dzwonowo
podstawowe Dźwirzyno
podstawowe Garbno
podstawowe Gardno
podstawowe Godków
podstawowe Gogolewo
podstawowe Gogolice
podstawowe Golczewo
podstawowe Golenice
podstawowe Goleniów
podstawowe Gorawino
podstawowe Gostomia
podstawowe Gostyń
podstawowe Gościno
podstawowe Górki Pomorskie
podstawowe Górzyca
podstawowe Granowo
podstawowe Gryfice
podstawowe Gryfino
podstawowe Grzędzice
podstawowe Grzmiąca
podstawowe Grzybno
podstawowe Gudowo
podstawowe Gudzisz
podstawowe Gwda Wielka
podstawowe Gwiazdowo
podstawowe Ińsko
podstawowe Iwięcino
podstawowe Iwin
podstawowe Jarosławiec
podstawowe Jarszewo
podstawowe Jelenino
podstawowe Jeleń
podstawowe Jesionowo
podstawowe Jeżyczki
podstawowe Juchowo
podstawowe Kalisz Pomorski
podstawowe Kamień Pomorski
podstawowe Kania
podstawowe Karlino
podstawowe Karnice
podstawowe Karsibór
podstawowe Karsko
podstawowe Karścino
podstawowe Karwin
podstawowe Kierzków
podstawowe Klępicz
podstawowe Kliniska Wielkie
podstawowe Kluczewo
podstawowe Kłanino
podstawowe Kłodzino
podstawowe Kobylanka
podstawowe Kolsk
podstawowe Kołbacz
podstawowe Kołbaskowo
podstawowe Kołczewo
podstawowe Kołobrzeg
podstawowe Komarowo
podstawowe Koniewo
podstawowe Konikowo
podstawowe Kopnica
podstawowe Korlino
podstawowe Korytowo
podstawowe Kosobudy
podstawowe Koszalin
podstawowe Koszewo
podstawowe Kościernica
podstawowe Kozielice
podstawowe Krajnik Górny
podstawowe Krępsko
podstawowe Krosino
podstawowe Krzęcin
podstawowe Krzymów
podstawowe Krzywin
podstawowe Kunowo
podstawowe Kurowo
podstawowe Laski
podstawowe Lejkowo
podstawowe Lekowo
podstawowe Lipiany
podstawowe Lisie Pole
podstawowe Lubanowo
podstawowe Lubczyna
podstawowe Lubiana
podstawowe Lubieniów
podstawowe Łabuń Wielki
podstawowe Ładzin
podstawowe Łasko
podstawowe Łekno
podstawowe Łobez
podstawowe Łosośnica
podstawowe Łubowo
podstawowe Machliny
podstawowe Małkocin
podstawowe Marcinkowice
podstawowe Marianowo
podstawowe Maszewo
podstawowe Mechowo
podstawowe Mielenko Drawskie
podstawowe Mielęcin
podstawowe Mielno
podstawowe Mierzyn
podstawowe Mieszałki
podstawowe Mieszewo
podstawowe Mieszkowice
podstawowe Międzyzdroje
podstawowe Mirosławiec
podstawowe Moryń
podstawowe Mostkowo
podstawowe Mosty
podstawowe Mrzeżyno
podstawowe Mścice
podstawowe Myślibórz
podstawowe Nacław
podstawowe Nawodna
podstawowe Nawrocko
podstawowe Nętno
podstawowe Niechorze
podstawowe Niedalino
podstawowe Niekłończyca
podstawowe Nielep
podstawowe Niemica
podstawowe Nowe Czarnowo
podstawowe Nowe Warpno
podstawowe Nowe Worowo
podstawowe Nowielin
podstawowe Nowogard
podstawowe Nowogródek Pomorski
podstawowe Okunica
podstawowe Orzechowo
podstawowe Osina
podstawowe Ostromice
podstawowe Ostrowice
podstawowe Ostrowiec
podstawowe Paprotno
podstawowe Parlino
podstawowe Parsęcko
podstawowe Pełczyce
podstawowe Pęzino
podstawowe Piasek
podstawowe Piaski
podstawowe Piecnik
podstawowe Pieszcz
podstawowe Pilchowo
podstawowe Płociczno
podstawowe Płoty
podstawowe Pobierowo
podstawowe Polanów
podstawowe Police
podstawowe Połczyn Zdrój
podstawowe Pomierzyn
podstawowe Postomino
podstawowe Prusinowo
podstawowe Przecław
podstawowe Przęsocin
podstawowe Przybiernów
podstawowe Przylep
podstawowe Przywodzie
podstawowe Pyrzyce
podstawowe Radowo Małe
podstawowe Radowo Wielkie
podstawowe Radziszewo
podstawowe Rąbino
podstawowe Recz
podstawowe Redło
podstawowe Reptowo
podstawowe Rewal
podstawowe Robuń
podstawowe Rogowo
podstawowe Rogozina
podstawowe Rosnowo
podstawowe Rożnowo Nowogardzkie
podstawowe Różańsko
podstawowe Różewo
podstawowe Runowo Pomorskie
podstawowe Rusinowo
podstawowe Rusowo
podstawowe Rymań
podstawowe Rzecino
podstawowe Rzeplino
podstawowe Rzędziny
podstawowe Rzyszczewko
podstawowe Sarbinowo
podstawowe Sądów
podstawowe Sępolno Wielkie
podstawowe Sianów
podstawowe Siedlice
podstawowe Sielsko
podstawowe Siemyśl
podstawowe Sierakowo Sławieńskie
podstawowe Sławęcin
podstawowe Sławno
podstawowe Sławoborze
podstawowe Sławsko
podstawowe Słowino
podstawowe Smolnica
podstawowe Sowno
podstawowe Spore
podstawowe Staniewice
podstawowe Stare Bielice
podstawowe Stargard Szczeciński
podstawowe Starogard
podstawowe Stary Chwalim
podstawowe Stary Jarosław
podstawowe Stepnica
podstawowe Stołeczna
podstawowe Strachocin
podstawowe Strachomino
podstawowe Strączno
podstawowe Strzebielewo
podstawowe Strzelczyn
podstawowe Strzelewo
podstawowe Stuchowo
podstawowe Sucha Koszalińska
podstawowe Suchań
podstawowe Sulino
podstawowe Suliszewo
podstawowe Swobnica
podstawowe Szczecin
podstawowe Szczecinek
podstawowe Szczeglino
podstawowe Szwecja
podstawowe Świdwin
podstawowe Świemino
podstawowe Świerczyna
podstawowe Świerzno
podstawowe Świnoujście
podstawowe Tanowo
podstawowe Toporzyk
podstawowe Troszyn
podstawowe Trzcińsko Zdrój
podstawowe Trzebiatów
podstawowe Trzebież
podstawowe Trzygłów
podstawowe Tuczno
podstawowe Turowo
podstawowe Tychowo
podstawowe Tymień
podstawowe Ustronie Morskie
podstawowe Wałcz
podstawowe Waniorowo
podstawowe Wapnica
podstawowe Warnice
podstawowe Warnino
podstawowe Warszkowo
podstawowe Węgorzyno
podstawowe Wicimice
podstawowe Widuchowa
podstawowe Wierzbięcin
podstawowe Wierzchowo
podstawowe Wilcze Laski
podstawowe Witankowo
podstawowe Witnica
podstawowe Wojtaszyce
podstawowe Wolin
podstawowe Wołowe Lasy
podstawowe Wrześnica
podstawowe Wrzosowo
podstawowe Wysoka Kamieńska
podstawowe Wyszobór
podstawowe Zamęcin
podstawowe Zegrze Pomorskie
podstawowe Zieleniewo
podstawowe Zielin
podstawowe Złocieniec
podstawowe Żabnica
podstawowe Żabowo
podstawowe Żabów
podstawowe Żalęcino
podstawowe Żarnowo
podstawowe Żelechowo
podstawowe Żółtnica
podstawowe Żukowo
podstawowe Żuków
podstawowe Żydowo
SZCZECIN
Centrum Kształcenia Sportowego (ul. Mazurska 40)
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Orawska 3a)
Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia (ul. Cynowa 9)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Wojska Polskiego 83)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia (ul. Bolesława Śmiałego 42-43)
Polsko-Amerykańskie Szkoły Prywatne Sp. z o. o. (ul. Wawrzyniaka 6 E)
Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" oraz Polsko-Niemieckie Gimnazjum "Pomerania" (ul. Wawrzyniaka 7)
Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni (ul. Klonowica 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa na Głębokiem (ul. Jaworowa 41)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 44 (ul. Karpacka 29)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Królowej Jadwigi 29)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 54 (ul. Generała Ludomiła Rayskiego 9)
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 52 (ul. Jagiellońska 61)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 (ul. Policka 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Szpitalna 15)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Słyszących (ul. Grzymińska 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 (ul. Przylesie 17)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 4 (ul. Pokoju 48)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum S.T.O. (ul. Tomaszowska 1)
Szczecin International School (ul. Mickiewicza 49)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Księżnej Dąbrówki 10)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Piastów 6)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Kazimierza Królewicza 63)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Emilii Plater 20)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Floriana Szarego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Strzałowska 27a)
Szkoła Podstawowa nr 16 (ul. Chobolańska 20)
Szkoła Podstawowa nr 18 (ul. Komuny Paryskiej 20)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Bolesława Śmiałego 42-43)
Szkoła Podstawowa Nr 20 w Szczecinie (ul. Dobrzyńska 2)
Szkoła Podstawowa nr 23 (ul. Miernicza 10)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Piaseczna 40)
Szkoła Podstawowa Nr 29 w Zespole Szkół nr 14 w Szczecinie (ul. Wszystkich Świętych 66)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Reymonta 23)
Szkoła Podstawowa Nr 35 (ul. Świętoborzyców 40)
Szkoła Podstawowa Nr 36 (ul. Wojciechowskiego 50)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Lucjana Rydla 6)
Szkoła Podstawowa Nr 39 (ul. Kablowa 14)
Szkoła Podstawowa nr 40 (nieistniejąca) (Plac Mariacki 1)
Szkoła Podstawowa nr 41 (ul. Cyryla i Metodego 44)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul. Hoża 25)
Szkoła Podstawowa Nr 45 (ul. Benesza 75)
Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Felczaka 13)
Szkoła Podstawowa Nr 47 (ul. Jagiellońska 59)
Szkoła Podstawowa Nr 48 (ul. Czorsztyńska 35)
Szkoła Podstawowa Nr 49 (ul. Skalista 24)
Szkoła Podstawowa Nr 51 (ul. Jodłowa 21)
Szkoła Podstawowa Nr 53 (ul. Budzysza Wosia 8/9)
Szkoła Podstawowa Nr 56 (ul. Jacka Malczewskiego 22)
Szkoła Podstawowa nr 59 (ul. Dąbska 105)
Szkoła Podstawowa Nr 61 (ul. 3 Maja 4/7)
Szkoła Podstawowa Nr 63 (ul. Grodzka 23)
Szkoła Podstawowa Nr 64 (ul. gen.L.Rayskiego 9)
Szkoła Podstawowa Nr 65 (ul. Młodzieży Polskiej 9)
Szkoła Podstawowa nr 68 (ul. Zakole 1A)
Szkoła Podstawowa Nr 69 (ul. Zamoyskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Złotowska 86)
Szkoła Podstawowa Nr 71 (ul. Bośniacka 7)
Szkoła Podstawowa Nr 72 (ul. Stanisława Mikołajczyka 20)
Szkoła Podstawowa Nr 74 (ul. Seledynowa 50)
Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole "TAK" (ul. Broniewskiego 14a)
Szkoła Podstawowa w Szczecinie - Montessori Bona Ventura (ul. Jana Bosko 1)
Szkoły Prywatne Leonarda Piwoni (ul. Klonowica 3)
Szkoły Salezjańskie w Szczecinie (ul. Ku Słońcu 124)
Szkoły Towarzystwa Aktywizacji Kulturalnej (ul. Tarczyńskiego 1)
Szkoły Towarzystwa Społecznego "Szkoła 2000" (ul. Piotra Ściegiennego 34/35)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Młodzieży Polskiej 9)
Zespół Szkół nr 13 (ul. Bałtycka 1A)
Zespół Szkół nr 7 (ul. Rymarska 22a)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. Księżnej Dąbrówki 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Orawska 1)
Zespół Szkół Prywatnych "Słoneczne" (ul. Rydla 5)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 9 (ul. Letniskowa 1)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Małopolska 22)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Małopolska 22)
Zespół Szkół Szpitalnych (ul. Unii Lubelskiej 1)
BANIE
Zespół Szkół (ul. Sportowa 1)
BARLINEK
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Jeziorna 12)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Kombatantów 3)
BARNÓWKO
Zespół Placówek Oświatowych (Barnówko 38)
BARWICE
Szkoła Podstawowa w Barwicach (ul. Pomorska 3)
BARZKOWICE
Szkoła Podstawowa w Pęzinie Filia w Barzkowicach (Barzkowice 33a)
BEŁCZNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bełczna 28a)
BEZRZECZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Górna 3)
BĘDARGOWO
Szkoła Podstawowa (Będargowo 14)
Szkoła Podstawowa (Będargowo)
BIAŁOGARD
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Chopina 8)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Grunwaldzka 53)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Kołobrzeska 23)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Zamojskiego 3a)
BIAŁUŃ
Szkoła Podstawowa (Białuń 14C)
BIAŁY BÓR
Zespół Szkół Nr 1 w Białym Borze (ul. Dworcowa 19)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Żymierskiego 27)
BIAŁY ZDRÓJ
Szkoła Filialna w Białym Zdroju (Biały Zdrój 53)
BIELICE
Zespół Szkół Publicznych w Bielicach (ul. Jana Pawła II 33a)
BIERZWNICA
Zespół Szkół (Bierzwnica 52)
BIERZWNIK
Szkoła Podstawowa (ul. Krajowej Rady Narodowej 16)
BIESIEKIERZ
Szkoła Podstawowa (Biesiekierz 60)
BŁOTNO
Szkoła Podstawowa (Błotno 27)
BOBOLICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
BOBROWICE
Szkoła Podstawowa (Bobrowice 22)
BOBROWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bobrowie (Bobrowo 7)
BOLESZEWO
Szkoła (Boleszewo 61)
BOLESZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Plac Bolesława Chrobrego 3)
BOLKOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bolkowo 10)
BONIN
Szkoła Podstawowa (Bonin 2)
BORNE SULINOWO
Szkoła Podstawowa w Bornem Sulinowie (ul. Bolesława Chrobrego 25)
BROCZYNO
Szkoła Podstawowa (Broczyno 73)
BROJCE
Szkoła Podstawowa (ul. Długa 16)
BRWICE
Szkoła Podstawowa (Brwice 35)
BRZESKO
Szkoła Podstawowa (Brzesko 125)
BRZEŻNO
Zespół Szkół Publicznych (Brzeżno 15)
BUDZIESZEWICE
Szkoła Podstawowa (Budzieszewice 8)
CEDYNIA
Szkoła Podstawowa (ul. Żymierskiego 21)
CERKWICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
CHARZYNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Wojska Polskiego 11)
CHLEBÓWKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chlebówko 9)
CHŁOPOWO
Szkoła Podstawowa (Chłopowo, ul. Łąkowa 4)
CHOCIWEL
Szkoła Podstawowa (ul. H. Dąbrowskiego 15)
CHOJNA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Chojnie (ul. Podmurze 4)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Żwirki i Wigury 10)
CHOSZCZNO
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Obrońców Westerplatte 1a )
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wolności 62a)
CHRAPOWO
Szkoła Podstawowa (Chrapowo 25)
CHWARSTNICA
Szkoła Podstawowa (Chwarstnica, ul. Gryfińska 19)
CIESZYNO
Szkoła Filialna w Cieszynie (Cieszyno 15)
Szkoła Podstawowa w Klępczewie (Klępczewo 6)
CYCHRY
Szkoła Podstawowa (ul. Jana Pawła II 85)
CZAPLINEK
Szkoła Podstawowa (ul. Wałecka 49)
CZARNOGŁOWY
Szkoła Podstawowa (ul. Lipowa 11)
CZELIN
Szkoła Podstawowa (Czelin 70)
CZERNIN
Szkoła Podstawowa (Czernin 29)
CZŁOPA
Szkoła Podstawowa w Człopie (Plac Zwycięstwa 6)
DALĘCINO
Szkoła Podstawowa w Dalęcinie (Dalęcino 15)
DARGIŃ
Szkoła Podstawowa (Dargiń 47)
Zespół Szkół Publicznych w Dargini (Dargiń 47)
DARGOBĄDZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dargobądz 89)
DARGOMYŚL
Szkoła Podstawowa (Dargomyśl 102)
DARGOSŁAW
Szkoła Podstawowa w Brojcach filia w Dargosławiu (Dargosław)
DARŁOWO
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. WOP 12)
Szkoła Podstawowa nr 4 w Darłowie (ul. Zwycięstwa 1)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Zwycięstwa 1)
DASZEWO
Szkoła Podstawowa (Daszewo 56)
DĄBKI
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Darłowska 6)
DĘBICE
Szkoła Podstawowa (Dębice 29)
DĘBNO
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Piłsudskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. J. Słowackiego 21)
DĘBOŁĘKA
Szkoła Podstawowa w Dębołęce (Dębołęka 13)
DĘBSKO
Szkoła Filialna w Dębsku (Dębsko 62)
DŁUGOŁĘKA
Szkoła Podstawowa (Długołęka 17)
DOBIESŁAW
Zespół Szkół Nr 1 (Dobiesław 3)
DOBRA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Poziomkowa 5)
Szkoła Podstawowa w Dobrej (ul. Mieszczańska 2)
DOBROPOLE
Szkoła Podstawowa w Dobropolu (Dobropole 7)
DOBROWO
Zespół Szkół w Dobrowie (Dobrowo 24)
DOBRZANY
Zespół Szkół Publicznych w Dobrzanach (ul. A.Mickiewicza 43)
DOBRZYCA
Szkoła podstawowa (Dobrzyca 53)
DOLICE
Szkoła Podstawowa (ul. Pyrzycka 1 )
DOŁUJE
Zespół Szkół (ul. Daniela 18)
DRAWNO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Niemieńsku (Niemieńsko 22)
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 25)
DRAWSKO POMORSKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Obrońców Westerplatte 13)
DROZDOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Drozdowo 9)
DRZEWIANY
Szkoła Podstawowa w Drzewianach (Drzewiany 76)
DRZONOWO
Szkoła Podstawowa (Drzonowo)
Szkoła Podstawowa w Drzonowie (Drzonowo 48a)
DUNOWO
Szkoła Podstawowa (Dunowo 11)
DYGOWO
Zespół Szkół (ul. Kolejowa 10)
DZIWNÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Mickiewicza 27)
DZWONOWO
Szkoła Podstawowa w Marianowie - Filia w Dzwonowie (Dzwonowo 62)
DŹWIRZYNO
Szkoła Podstawowa (ul. H. Sawickiej 27)
GARBNO
Społeczna Szkoła Podstawowa (Garbno 19)
GARDNO
Zespół Szkół (Gardno, ul. Niepodległości 1)
GODKÓW
Szkoła Podstawowa (Godków 33)
GOGOLEWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gogolewie (Gogolewo 18)
GOGOLICE
Szkoła Podstawowa (Gogolice)
GOLCZEWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 2)
GOLENICE
Szkoła Podstawowa (Golenice)
GOLENIÓW
Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy Profi-Med Sp. z o.o. (ul. Konopnickiej 10 a)
Prywatna Szkoła Podstawowa (ul. Konstytucji 3 Maja 29)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szarych Szeregów 14)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Paderewskiego 2a)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 (ul. Szczecińska 36)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Szkolna 13)
Zespół Szkół w Goleniowie (ul. Wojska Polskiego 28)
GORAWINO
Społeczna Szkoła Podstawowa (Gorawino 44)
GOSTOMIA
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Strącznie - Szkoła Filialna im. Janusza Korczaka w Gostomi (Gostomia 36)
GOSTYŃ
Szkoła Podstawowa (Gostyń 5)
GOŚCINO
Zespół Szkół w Gościnie (ul. Tadeusza Kościuszki 5)
GÓRKI POMORSKIE
Szkoła Podstawowa (Górki Pomorskie 8)
GÓRZYCA
Szkoła Podstawowa (Górzyca 20)
GRANOWO
Szkoła Podstawowa (Granowo, ul. Szeroka 41)
GRYFICE
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. 3-go Maja 4)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Rodziewiczówny 26)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Sienkiewicza 10)
GRYFINO
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Łużycka 22)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. 9 Maja 4)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kościuszki 17)
Zespół Szkół Specjalnych w Gryfinie (ul. Łużycka 82)
Zespół Szkół w Gryfinie (ul. Iwaszkiewicza 70)
GRZĘDZICE
Szkoła Podstawowa w Grzędzicach (Grzędzice 9,10)
GRZMIĄCA
Szkoła Podstawowa (ul. Sportowa 2)
GRZYBNO
Szkoła Podstawowa (Grzybno)
GUDOWO
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (Gudowo 15)
GUDZISZ
Szkoła Podstawowa (Gudzisz)
GWDA WIELKA
Szkoła Podstawowa w Gwdzie Wielkiej (Gwda Wielka, ul. Polna 21)
GWIAZDOWO
Szkoła Podstawowa w Gwiazdowie (Gwiazdowo 43)
IŃSKO
Szkoła Podstawowa (ul. Poprzeczna 1)
Zespół Szkół w Ińsku (ul. Poprzeczna 1)
IWIĘCINO
Szkoła Podstawowa (Iwięcino 7)
IWIN
Szkoła Podstawowa (Iwin 12)
JAROSŁAWIEC
Zespół Szkół (ul. Bałtycka 65b)
JARSZEWO
Szkoła Podstawowa (Jarszewo 32)
JELENINO
Szkoła Podstawowa w Jeleninie (Jelenino 42)
JELEŃ
Szkoła Podstawowa w Jeleniu (Jeleń 2)
JESIONOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jesionowo )
JEŻYCZKI
Zespół Szkół Społecznych (Jeżyczki 29)
JUCHOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Juchowo 27)
KALISZ POMORSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Błonie Kaszubskie 2)
KAMIEŃ POMORSKI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Plac Katedralny 5)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wolińska 9)
KANIA
Szkoła Podstawowa w Kani (Kania 17)
KARLINO
Szkoła Podstawowa (ul. Traugutta 2)
KARNICE
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 13)
KARSIBÓR
Szkoła Podstawowa (Karsibór 39)
KARSKO
Szkoła Podstawowa (ul. Gorzowska 9)
KARŚCINO
Szkoła podstawowa (Karścino 18)
KARWIN
Szkoła Podstawowa (Karwin 23)
KIERZKÓW
Szkoła Podstawowa (Kierzków 69)
KLĘPICZ
Szkoła Podstawowa (Klępicz 34)
KLINISKA WIELKIE
Zespół Szkół Publicznych (ul. Piastowska 11)
KLUCZEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Orła Białego 11)
KŁANINO
Szkoła Podstawowa (Kłanino 7)
KŁODZINO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kłodzino 37)
KOBYLANKA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 10)
KOLSK
Szkoła Podstawowa (Kolsk 30)
KOŁBACZ
Zespół Szkół w Kołbaczu (Kołbacz, ul. Cystersów 9)
KOŁBASKOWO
Zespół Placówek Oświatowych w Kołbaskowie (Kołbaskowo 57)
KOŁCZEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Zwycięstwa 3)
KOŁOBRZEG
Prywatna Szkoła Podstawowa "Morska Kraina" (ul. Jedności Narodowej 86)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Brzozowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Łopuskiego 15)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Kupiecka 1)
Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Krzysztofa Arciszewskiego 20)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Poznańska 9)
Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. Bogusława X/ 22)
Zespół Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym "Słoneczko" w Kołobrzegu (ul. T. Rafińskiego 7)
Zespół Szkół w Kołobrzegu (ul. Lwowska 7)
KOMAROWO
Szkoła Podstawowa (Komarowo 8)
KONIEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Koniewo 9)
KONIKOWO
Szkoła Podstawowa (Konikowo 47)
KOPNICA
Zespół Szkół Nr 4 w Kopnicy (Kopnica 24)
KORLINO
Zespół Szkół Społecznych w Korlinie (Korlino 4)
KORYTOWO
Szkoła Podstawowa (Korytowo, ul. Szkolna 4)
KOSOBUDY
Szkoła Filialna w Kosobudach (Kosobudy 49)
KOSZALIN
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Stanisława Staszica 38)
Młodzieżowy Ośrodek Akceptacji Społecznej (ul. 4-go marca 36)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Rzeczna 5)
Społeczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" (ul. Gałczyńskiego 17)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 (nieistniejąca) (ul. Gnieźnieńska 15-17)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Wojska Polskiego 36)
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 (ul. Spasowskiego 14a)
Szkoła Podstawowa nr 10 (ul. Fryderyka Chopina 42)
Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Sportowa)
Szkoła Podstawowa nr 13 (ul. Rzemieślnicza 9)
Szkoła Podstawowa nr 15 ()
Szkoła Podstawowa nr 16 ()
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Wańkowicza 11)
Szkoła Podstawowa nr 18 (ul. Stanisława Staszica 6)
Szkoła Podstawowa nr 2 (nieistniejąca) (ul. B. Krzywoustego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Podgórna 45)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Franciszkańska 102)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Gnieźnieńska 3)
Szkoła Podstawowa nr 9 (ul. Powstanców Wielkopolskich 23)
Szkoły "Etna" w Koszalinie (ul. Batalionów Chłopskich 79)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (ul. Fałata 32)
Zespół Szkół nr 11 (ul. Jabłoniowa 23)
Zespół Szkół Nr 12 (ul. Połczyńska 71 a)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Zwycięstwa 117)
KOSZEWO
Szkoła Podstawowa (Koszewo 2)
KOŚCIERNICA
Szkoła Podstawowa (Kościernica 28)
KOZIELICE
Zespół Szkół w Kozielicach (Kozielice 73)
KRAJNIK GÓRNY
Szkoła Podstawowa (Krajnik Górny 26)
KRĘPSKO
Szkoła Podstawowa (Krępsko, ul. Szkolna 2)
KROSINO
Szkoła Podstawowa w Krosinie (ul. Szkolna 3)
KRZĘCIN
Zespół Szkół (ul. Pogodna 4)
KRZYMÓW
Szkoła Podstawowa (Krzymów 29)
KRZYWIN
Szkoła Podstawowa (ul. Królewiecka 42)
Szkoła Podstawowa (ul. Królewiecka 42)
KUNOWO
Szkoła Podstawowa w Kunowie (Kunowo 45a)
KUROWO
Szkoła Podstawowa (Kurowo 48)
LASKI
Szkoła Podstawowa (Laski 30)
LEJKOWO
Szkoła (Lejkowo 11)
LEKOWO
Zespół Szkół (Lekowo 44c)
LIPIANY
Zespół Szkół w Lipianach (ul. Kościuszki 1)
LISIE POLE
Szkoła Podstawowa (Lisie Pole 129)
LUBANOWO
Szkoła Podstawowa (Lubanowo 53)
LUBCZYNA
Szkoła Podstawowa (ul. Lipowa 14)
LUBIANA
Zespół Szkół w Lubianie (Lubiana)
LUBIENIÓW
Szkoła Podstawowa (Lubieniów 28)
ŁABUŃ WIELKI
Szkoła Podstawowa w Łabuniu Wielkim (Łabuń Wielki 32)
ŁADZIN
Społeczna Szkoła Podstawowa (Ładzin 56)
ŁASKO
Szkoła Podstawowa (Łasko 14)
ŁEKNO
Szkoła Podstawowa (Łekno 14)
ŁOBEZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łobzie (ul. Bema 6)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Spokojna 4)
ŁOSOŚNICA
Szkoła Podstawowa w Łosośnicy (Łosośnica 23)
ŁUBOWO
Zespół Szkół w Łubowie (ul. Zakątna 10)
MACHLINY
Szkoła Podstawowa (Machliny 33)
MAŁKOCIN
Szkoła Podstawowa w Małkocinie (Małkocin 54)
MARCINKOWICE
Szkoła Podstawowa w Marcinkowicach (Marcinkowice 46a)
MARIANOWO
Szkoła Podstawowa w Marianowie (ul. Jeziorna 15)
MASZEWO
Szkoła Podstawowa (ul. Jedności Narodowej 7)
MECHOWO
Szkoła Podstawowa (Mechowo 22)
MIELENKO DRAWSKIE
Szkoła Podstawowa (Mielenko Drawskie 47)
MIELĘCIN
Szkoła Podstawowa (ul. Główna 72)
Szkoła Popdstawowa w Człopie - Filia Mielęcin (Mielęcin, ul. Szkolna 2)
MIELNO
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Mielnie (ul. Lechitów 19)
MIERZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mierzyn, ul. Welecka 30)
MIESZAŁKI
Szkoła Podstawowa w Mieszałkach (Mieszałki, ul. Szkolna 11)
MIESZEWO
Szkoła Podstawowa - Filia w Mieszewie (Mieszewo 21)
MIESZKOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Sienkiewicza 56)
MIĘDZYZDROJE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Leśna 17)
MIROSŁAWIEC
Zespół Szkół w Mirosławcu (ul. Wolności 21)
MORYŃ
Zespół Szkół w Moryniu (ul. Dworcowa 6a)
MOSTKOWO
Szkoła Podstawowa (Mostkowo 36)
MOSTY
Zespół Szkół Publicznych (Mosty 4)
MRZEŻYNO
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Tysiąclecia 32)
MŚCICE
Zespół Szkół w Mścicach (ul. Szkolna 1a)
MYŚLIBÓRZ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy TPD w Mysliborzu (ul. Felczaka 27)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Józefa Pilsudskiego 18)
NACŁAW
Szkoła Filialna w Nacławiu (Nacław 12)
NAWODNA
Szkoła Podstawowa (Nawodna 93)
NAWROCKO
Szkoła Podstawowa (Nawrocko 11)
NĘTNO
Szkoła Podstawowa (Nętno 38)
NIECHORZE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szczecińska 6)
NIEDALINO
Szkoła Podstawowa (Niedalino 29a)
NIEKŁOŃCZYCA
Szkoła Podstawowa - Szkoła Filialna w Niekłończycy (Niekłończyca, ul. Kasztanowa 34)
NIELEP
Szkoła Podstawowa w Nielepie (Nielep 38)
NIEMICA
Szkoła Podstawowa (Niemica 31)
NOWE CZARNOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna w Nowym Czarnowie (Nowe Czarnowo)
NOWE WARPNO
Zespół Szkół (pl. Zwycięstwa 6)
NOWE WOROWO
Zespół Szkół (ul. Chopina 9)
NOWIELIN
Niepubliczny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (Nowielin 40)
NOWOGARD
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Poniatowskiego 17)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 6)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Żeromskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Bohaterów Warszawy 78)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Gen. Bema 41)
NOWOGRÓDEK POMORSKI
Szkoła Podstawowa w Nowogródku (ul. Szkolna 4)
OKUNICA
Szkoła Podstawowa (Okunica 23)
ORZECHOWO
Szkoła Podstawowa (Orzechowo 22)
OSINA
Zespół Szkół Publicznych (Osina 54)
OSTROMICE
Społeczna Szkoła Podstawowa (Ostromice 17)
OSTROWICE
Zespół Szkół w Ostrowicach (Ostrowice 3)
OSTROWIEC
Szkoła Podstawowa (Ostrowiec 61)
PAPROTNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Paprotno 28)
PARLINO
Szkoła Podstawowa (Parlino 17)
PARSĘCKO
Szkoła Podstawowa w Parsęcku (Parsęcko 69)
PEŁCZYCE
Zespół Szkół (ul. Kościelna 3)
PĘZINO
Szkoła Podstawowa w Pęzinie (Pęzino 66)
PIASEK
Szkoła Podstawowa (Piasek 63b)
PIASKI
Szkoła Podstawowa w Piaskach (Piaski 1)
PIECNIK
Zespół Szkół w Piecniku (Piecnik 8)
PIESZCZ
Zespół Szkół w Pieszczu (Pieszcz 46)
PILCHOWO
Szkoła Filialna w Pilchowie (Pilchowo, ul. Szczecińska 1a)
PŁOCICZNO
Szkoła Podstawowa w Płocicznie (Płociczno 22)
PŁOTY
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Batorego 15)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Piastowa 8)
POBIEROWO
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kościuszki 2)
POLANÓW
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy "Srebrny Dwór" (ul. J.Korczaka 4)
Szkoła Podstawowa (ul. Wolnosci 14)
POLICE
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Korczaka 9-11)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo (ul. J. Korczaka 53)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Sikorskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Cisowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Siedlecka 4)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Piaskowa 99)
Szkoła Podstawowa Nr 8 Szkoła Filialna (ul. Przyjaźni 33)
Zespół Szkół Nr 2 w Policach (ul. Owocowa 5)
POŁCZYN ZDRÓJ
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Grunwaldzka 34)
POMIERZYN
Szkoła Podstawowa (Pomierzyn 10)
POSTOMINO
Zespół Szkół w Postominie (Postomino 15)
PRUSINOWO
Szkoła Podstawowa (Prusinowo 10)
PRZECŁAW
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Przecławiu (Przecław 27a)
PRZĘSOCIN
Szkoła Filialna w Przęsocinie (Przęsocin, ul. Szkolna 1)
PRZYBIERNÓW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Kościuszki 16)
PRZYLEP
Przedszkole i Szkoła Podstawowa "Fale" (ul. Rodzinna 1)
Szkoła Podstawowa "Nawigator" (ul. Rodzinna 1)
PRZYWODZIE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Żukowie Szkoła Filialna w Przywodziu (Przywodzie)
PYRZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Słowackiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Poznańska 2)
RADOWO MAŁE
Zespół Szkół Publicznych (Radowo Małe 36)
RADOWO WIELKIE
Zespół Szkół Niepublicznych (Radowo Wielkie 11)
RADZISZEWO
Szkoła Podstawowa (Radziszewo, ul. Szczecińska 54)
RĄBINO
Zespół Szkół w Rąbinie (Rąbino 57)
RECZ
Szkoła Podstawowa (ul. Ratuszowa 29)
REDŁO
Zespół Szkół Publicznych w Redle (Redło 12)
REPTOWO
Zespół Szkół Publicznych w Reptowie (Reptowo 96a)
REWAL
Zespół Szkół Sportowych (ul. Szkolna 1)
ROBUŃ
Szkoła Podstawowa (Robuń 5)
ROGOWO
Szkoła Podstawowa (Rogowo 63)
ROGOZINA
Szkoła Podstawowa (Rogozina)
ROSNOWO
Szkoła Podstawowa (Rosnowo 34)
ROŻNOWO NOWOGARDZKIE
Szkoła Podstawowa (Rożnowo Nowogardzkie 60)
RÓŻAŃSKO
Szkoła Podstawowa (Różańsko 87)
RÓŻEWO
Zespół Szkół w Różewie (Różewo 8)
RUNOWO POMORSKIE
Szkoła Podstawowa (Runowo Pomorskie, ul. Węgorzyńska 29)
RUSINOWO
Szkoła Publiczna w Rusinowie (Rusinowo 24)
RUSOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rusowo 30)
RYMAŃ
Zespół Szkół Publicznych w Rymaniu (ul. Szkolna 2)
RZECINO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rzecinie (Rzecino 12)
RZEPLINO
Szkoła Podstawowa (Rzeplino 62)
RZĘDZINY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rzędziny 6)
RZYSZCZEWKO
Szkoła Podstawowa (Rzyszczewko 19)
SARBINOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Nadmorska 27A)
Szkoła Podstawowa (Sarbinowo 80)
SĄDÓW
Szkoła Podstawowa w Sądowie (Sądów 30)
SĘPOLNO WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Sępolnie Wielkim (Sępolno Wielkie 13)
SIANÓW
Szkola Podstawowa Nr 1 (ul. Armii Polskiej 33)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Dworcowa 26a)
SIEDLICE
Szkoła Podstawowa w Siedlicach (Siedlice 16a)
SIELSKO
Szkoła Podstawowa - Filia w Sielsku (Sielsko 20)
SIEMYŚL
Zespół Szkół w Siemyślu (ul. Szkolna 10)
SIERAKOWO SŁAWIEŃSKIE
Szkoła Podstawowa (Sierakowo Sławieńskie 15)
SŁAWĘCIN
Szkoła Podstawowa (Sławęcin 60)
SŁAWNO
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kopernika 9)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kossaka 31)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Sempołowskiej 2)
Zespoł Szkół Specjalnych przy Pogotowiu Opiekuńczym w Sławnie (ul. Cieszkowskiego 4b)
SŁAWOBORZE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sławoborzu (ul. Lepińska 3)
Zespół Szkół Publicznych w Sławoborzu (ul. Lipowa 19)
SŁAWSKO
Szkoła Podstawowa (Sławsko 95)
SŁOWINO
Szkoła Podstawowa (Słowino 27)
SMOLNICA
Szkoła Podstawowa (Smolnica 20)
SOWNO
Szkoła Podstawowa w Sownie (Sowno)
SPORE
Szkoła Podstawowa (Spore 7)
STANIEWICE
Szkoła Podstawowa (Staniewice 61)
STARE BIELICE
Szkoła Podstawowa (Stare Bielice 61)
STARGARD SZCZECIŃSKI
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (ul. Żeglarska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Henryka Sienkiewicza 8)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Bolesława Limanowskiego 7)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Wielkopolska 30)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Kuśnierzy 7)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Armii Krajowej 1)
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Stargardzie Szczecińskim (Plac Majdanek 13)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Romualda Traugutta 16)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wita Stwosza 1a/1b)
STAROGARD
Szkoła Podstawowa Starogard (Starogard 12)
STARY CHWALIM
Szkoła Podstawowa w Starym Chwalimiu (Stary Chwalim 39)
STARY JAROSŁAW
Zespół Szkół Nr 2 w Starym Jarosławiu (Stary Jarosław 71)
STEPNICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Krzywoustego 4)
STOŁECZNA
Szkoła Podstawowa (Stołeczna 9)
STRACHOCIN
Szkoła Podstawowa w Strachocinie (Strachocin 26)
STRACHOMINO
Szkoła Podstawowa (Strachomino 10)
STRĄCZNO
Szkoła Podstawowa (Strączno 53)
STRZEBIELEWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Strzebielewie (ul. Główna 25)
STRZELCZYN
Szkoła Podstawowa (Strzelczyn 2)
STRZELEWO
Szkoła Podstawowa (Strzelewo 65)
STUCHOWO
Szkoła Podstawowa (Stuchowo 13)
SUCHA KOSZALIŃSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Morska 6)
SUCHAŃ
Zespół Szkół Publicznych (ul. K. A. Hlonda 1)
SULINO
Szkoła Podstawowa w Marianowie - Filia w Sulinie (Sulino 41)
SULISZEWO
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Zwycięstwa 26)
SWOBNICA
Szkoła Podstawowa (Swobnica 12)
SZCZECINEK
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Stanisława Staszica 18)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Plac Wazów 1)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul.Kopernika 18)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Krakowska 1)
Szkoła Podstawowa Nr4 (ul. Jasna 2)
Zespół Szkół (ul. Wiatraczna 5)
Zespół Szkół Społecznych STO w Szczecinku (ul. Słowiańska 2)
SZCZEGLINO
Szkoła Podstawowa w Szczeglinie (Szczeglino 15)
SZWECJA
Szkoła Podstawowa w Szwecji (ul. Szkolna 21)
ŚWIDWIN
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (Plac Jana Pawła II 5)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Świdwinie (ul. Armii Krajowej 19)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szturmowców 1)
Zespół Szkół (Oparzno 10)
ŚWIEMINO
Szkoła Podstawowa (Świemino 19)
ŚWIERCZYNA
1 Warszawskiej Dywizji Kawalerii - Zespół Szkół (Świerczyna 85)
ŚWIERZNO
Szkoła Podstawowa (Świerzno 23)
ŚWINOUJŚCIE
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. Basztowa 11)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piastowska 55)
Społeczne Towarzystwo Szkoły Gimnazjalnej (ul. Matejki 35)
Szkoła Podstawowa (ul. Wyspiańskiego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. G. Narutowicza 10)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Białoruska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Filia (ul. 1 Maja 40)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Staszica 17)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Sąsiedzka 13a)
Zespół Szkół Publicznych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Szkolna 1)
TANOWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Leśna 91)
Szkoła Podstawowa (ul. Szczecińska 31)
TOPORZYK
Publiczna Szkoła Podstawowa w Toporzyku (Toporzyk 23)
TROSZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Troszyn 15)
Szkoła Podstawowa (Troszyn 3)
TRZCIŃSKO ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa (ul. 2 Lutego 3)
TRZEBIATÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kamieniecka 16)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Długa 11)
TRZEBIEŻ
Szkoła Podstawowa (ul. WOP 19a)
TRZYGŁÓW
Szkoła Podstawowa (Trzygłów 24)
TUCZNO
Zespół Szkół (ul. Świerczewskiego 41)
TUROWO
Szkoła Podstawowa (Turowo 78)
TYCHOWO
Szkoła Podstawowa (Dworcowa 11)
TYMIEŃ
Zespół Szkół w Tymieniu (Tymień 49)
USTRONIE MORSKIE
Zespół Szkół (ul. Wojska Polskiego 8)
WAŁCZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Robotnicza 23)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (Al. Tysiąclecia 19)
Zespół Szkół Miejskich Nr 1 (os. Dolne Miasto 14a)
WANIOROWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Waniorowo 4)
WAPNICA
Szkoła Podstawowa (Wapnica, ul. Jodłowa 3)
WARNICE
Szkoła Podstawowa (Warnice 30)
WARNINO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Warnino 29)
WARSZKOWO
Szkoła Podstawowa w Warszkowie (Warszkowo 33a)
WĘGORZYNO
Szkoła Podstawowa (ul. Grunwaldzka 2)
WICIMICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wicimice 20)
WIDUCHOWA
Zespół Szkół (ul. Barnima III 1)
WIERZBIĘCIN
Szkoła Podstawowa (Wierzbięcin 50)
WIERZCHOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Długa 26a)
Szkoła Podstawowa w Wierzchowie (Wierzchowo 40)
WILCZE LASKI
Szkoła Podstawowa w Wilczych Laskach (Wilcze Laski 19)
WITANKOWO
Szkoła Podstawowa w Witankowie (Witankowo 42)
WITNICA
Szkoła Podstawowa (Witnica, ul. Moryńska 15)
WOJTASZYCE
Szkoła Podstawowa (Wojtaszyce 39)
WOLIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Spokojna 10)
WOŁOWE LASY
Szkoła Popdstawowa w Człopie - Filia Wołowe Lasy (Wołowe Lasy 49)
WRZEŚNICA
Szkoła Podstawowa (Wrześnica 19a)
WRZOSOWO
Szkoła Podstawowa (Wrzosowo 37)
Zespół Szkół (Wrzosowo 55)
WYSOKA KAMIEŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wysoka Kamieńska, ul. Szkolna 2)
WYSZOBÓR
Szkoła Podstawowa (Wyszobór 42)
ZAMĘCIN
Szkoła podstawowa (Zamęcin)
ZEGRZE POMORSKIE
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (Zegrze Pomorskie 32a)
ZIELENIEWO
Szkoła Podstawowa (Zieleniewo 37)
ZIELIN
Szkoła Podstawowa (Zielin, ul. Wincentego Witosa 48)
ZŁOCIENIEC
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. I Dywizji WP 4a)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Chopina 10)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Czwartaków 2)
ŻABNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Długa 20, Żabnica)
ŻABOWO
Szkoła Podstawowa (Żabowo 17)
ŻABÓW
Szkoła Podstawowa (Żabów 8)
ŻALĘCINO
Szkoła Podstawowa (Żalęcino 11)
ŻARNOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Niepodległości 9)
ŻELECHOWO
Szkoła Filialna w Żelechowie (Żelechowo 22)
ŻÓŁTNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 13)
ŻUKOWO
Szkoła Podstawowa (Żukowo 65)
ŻUKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Żuków 38)
ŻYDOWO
Szkoła Podstawowa (Żydowo 91)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie