Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Abramów
podstawowe Adamów
podstawowe Albertów
podstawowe Aleksandrów
podstawowe Aleksandrówka
podstawowe Andrzejów
podstawowe Annobór
podstawowe Antoniów
podstawowe Antoniówka
podstawowe Babice
podstawowe Babin
podstawowe Baczków
podstawowe Bałtów
podstawowe Baranów
podstawowe Barchaczów
podstawowe Bekiesza
podstawowe Bełżec
podstawowe Bełżyce
podstawowe Bereza
podstawowe Berezówka
podstawowe Bezek
podstawowe Bezwola
podstawowe Bęczyn
podstawowe Biała
podstawowe Biała Druga
podstawowe Biała Podlaska
podstawowe Białka
podstawowe Białki Dolne
podstawowe Białobrzegi
podstawowe Białopole
podstawowe Białowola
podstawowe Biłgoraj
podstawowe Biskupice
podstawowe Biszcza
podstawowe Blinów
podstawowe Bliżów
podstawowe Błażek
podstawowe Bobrowniki
podstawowe Boby-Kolonia
podstawowe Bochotnica
podstawowe Bodaczów
podstawowe Bogdanka
podstawowe Bogucin
podstawowe Boiska
podstawowe Bondyrz
podstawowe Boniewo
podstawowe Borki
podstawowe Borków
podstawowe Borowa
podstawowe Borowina Sitaniecka
podstawowe Borów
podstawowe Borysów
podstawowe Borzechów-Kolonia
podstawowe Braciejowice
podstawowe Branew
podstawowe Branica Radzyńska
podstawowe Bronowice
podstawowe Bródek
podstawowe Brzeziny
podstawowe Brzeźnica Bychawska
podstawowe Brzeźnica Książęca
podstawowe Brzeźno
podstawowe Brzostówiec
podstawowe Brzostówka
podstawowe Brzozowica Duża
podstawowe Brzozowy Kąt
podstawowe Brzozówka
podstawowe Bukowa
podstawowe Bukowa Wielka
podstawowe Bukowina
podstawowe Burzec
podstawowe Bychawa
podstawowe Bychawka Druga
podstawowe Bystrzejowice Pierwsze
podstawowe Bystrzyca
podstawowe Bystrzyca Stara
podstawowe Bzite
podstawowe Celiny
podstawowe Celiny Włościańskie
podstawowe Charlejów
podstawowe Charlęż Kolonia
podstawowe Chełm
podstawowe Chłaniów
podstawowe Chłopków
podstawowe Chmielek
podstawowe Chmielnik
podstawowe Chodel
podstawowe Chodywańce
podstawowe Chojeniec
podstawowe Chotyłów
podstawowe Chruślanki Józefowskie
podstawowe Chruślina
podstawowe Chrzanów
podstawowe Chrząchów
podstawowe Chyżowice
podstawowe Cichobórz
podstawowe Cichostów
podstawowe Cicibór Duży
podstawowe Ciechanki
podstawowe Ciechanki Łęczyńskie
podstawowe Ciecierzyn
podstawowe Ciosmy
podstawowe Ciotusza Stara
podstawowe Cyców
podstawowe Czarnystok
podstawowe Czartowczyk
podstawowe Czemierniki
podstawowe Czermiejów
podstawowe Czernic
podstawowe Czerniczyn
podstawowe Czerniejów
podstawowe Czernięcin
podstawowe Czerśl
podstawowe Czesławice
podstawowe Cześniki
podstawowe Czółna
podstawowe Czułczyce
podstawowe Dańce
podstawowe Dawidy
podstawowe Dąbie
podstawowe Dąbrowa
podstawowe Dąbrowa Wronowska
podstawowe Dąbrowica
podstawowe Dąbrowica Duża
podstawowe Dąbrówka
podstawowe Derewiczna
podstawowe Dereźnia
podstawowe Deszkowice Pierwsze
podstawowe Dęba
podstawowe Dębica
podstawowe Dębina
podstawowe Dęblin
podstawowe Dębowa Kłoda
podstawowe Dębowica
podstawowe Dębowiec
podstawowe Dobre
podstawowe Dobrynka
podstawowe Dobryń Duży
podstawowe Dokudów
podstawowe Dołha
podstawowe Dołhobrody
podstawowe Dołhobyczów
podstawowe Dołholiska
podstawowe Dominów
podstawowe Dorohucza
podstawowe Dorohusk
podstawowe Dratów
podstawowe Drelów
podstawowe Drohiczany
podstawowe Drzewce
podstawowe Dub
podstawowe Dubica Dolna
podstawowe Dubienka
podstawowe Dubów
podstawowe Dworzyska
podstawowe Dys
podstawowe Dziekanów
podstawowe Dzierzkowice-Wola
podstawowe Dzwola
podstawowe Elizówka
podstawowe Ewunin
podstawowe Fajsławice
podstawowe Firlej
podstawowe Fiukówka
podstawowe Frampol
podstawowe Garbatówka
podstawowe Garbów
podstawowe Gardzienice Pierwsze
podstawowe Gdeszyn-Kolonia
podstawowe Gęś
podstawowe Giełczew
podstawowe Głębokie
podstawowe Głusko
podstawowe Godów
podstawowe Godziszów
podstawowe Gołaszyn
podstawowe Gołąb
podstawowe Gołąbki
podstawowe Goraj
podstawowe Gorajec
podstawowe Gorzków
podstawowe Gościeradów Folwark
podstawowe Gozdów
podstawowe Góra Puławska
podstawowe Górecko Stare
podstawowe Górka
podstawowe Górka Lubartowska
podstawowe Gózd
podstawowe Gózd Lipiński
podstawowe Grabanów
podstawowe Grabowica
podstawowe Grabowiec
podstawowe Grabów Szlachecki
podstawowe Grabówka
podstawowe Granice
podstawowe Gręzówka Stara
podstawowe Grodysławice
podstawowe Gromada
podstawowe Gródek
podstawowe Gródek Szlachecki
podstawowe Gródki
podstawowe Gruszka Duża
podstawowe Gutanów
podstawowe Guzówka
podstawowe Halasy
podstawowe Hanna
podstawowe Hańsk
podstawowe Hedwiżyn
podstawowe Hermanów
podstawowe Holeszów
podstawowe Honiatycze
podstawowe Hordzieżka
podstawowe Horodło
podstawowe Horodyszcze
podstawowe Horyszów
podstawowe Horyszów Polski
podstawowe Hostynne
podstawowe Hosznia Ordynacka
podstawowe Hrebenne
podstawowe Hrubieszów
podstawowe Hrud
podstawowe Hubinek
podstawowe Hulcze
podstawowe Husynne
podstawowe Huszcza Pierwsza
podstawowe Huta
podstawowe Huta Dzierążyńska
podstawowe Huta Józefów
podstawowe Huta Tarnawacka
podstawowe Huta-Dąbrowa
podstawowe Hutków
podstawowe Izbica
podstawowe Izdebno
podstawowe Jabłonna
podstawowe Jabłoń
podstawowe Jacków
podstawowe Jacnia
podstawowe Jakubowice Konińskie
podstawowe Jakubówka
podstawowe Jakusze
podstawowe Jamy
podstawowe Janiszów
podstawowe Janowiec
podstawowe Janów Lubelski
podstawowe Janów Podlaski
podstawowe Janówka
podstawowe Janówka Zachodnia
podstawowe Januszówka
podstawowe Jarczew
podstawowe Jarczów
podstawowe Jarosławiec
podstawowe Jasiennik Stary
podstawowe Jastków
podstawowe Jaszczów
podstawowe Jaślików
podstawowe Jawidz
podstawowe Jaźwiny
podstawowe Jedlanka
podstawowe Jeleniec
podstawowe Jeziernia
podstawowe Jezioro
podstawowe Jeziorzany
podstawowe Jonnik
podstawowe Józefów
podstawowe Juliopol
podstawowe Justynówka
podstawowe Kaczórki
podstawowe Kalinowice
podstawowe Kalinówka
podstawowe Kamień
podstawowe Kamionka
podstawowe Kanie
podstawowe Kaplonosy
podstawowe Karczmiska
podstawowe Karmanowice
podstawowe Karolin
podstawowe Katarzyn
podstawowe Kawęczyn
podstawowe Kazimierówka
podstawowe Kazimierz Dolny
podstawowe Kaznów-Kolonia
podstawowe Kąkolewnica
podstawowe Kępa
podstawowe Kępa Piotrawińska
podstawowe Kępki
podstawowe Kiełczewice Górne
podstawowe Kierz
podstawowe Kijowiec
podstawowe Kisielsk
podstawowe Klementowice
podstawowe Klonownica Duża
podstawowe Kluczkowice
podstawowe Kłoczew
podstawowe Kłoda
podstawowe Kłodnica Dolna
podstawowe Kobło
podstawowe Kobylany
podstawowe Kock
podstawowe Kocudza
podstawowe Kodeniec
podstawowe Kodeń
podstawowe Kolano Kolonia
podstawowe Kolechowice Drugie
podstawowe Kolembrody
podstawowe Kolonia Domaszewska
podstawowe Komarno-Kolonia
podstawowe Komarów-Osada
podstawowe Komarówka Podlaska
podstawowe Komaszyce Stare
podstawowe Koniuchy
podstawowe Konopnica
podstawowe Konorzatka
podstawowe Konstantynów
podstawowe Końskowola
podstawowe Kopyłów
podstawowe Kopytnik
podstawowe Kopytów
podstawowe Korchów Pierwszy
podstawowe Korczów
podstawowe Korczówka
podstawowe Kornelówka
podstawowe Korolówka
podstawowe Korytków Duży
podstawowe Korytków Mały
podstawowe Kosarzew Dolny
podstawowe Kosmów
podstawowe Kosobudy
podstawowe Kostry
podstawowe Kosuty
podstawowe Koszoły
podstawowe Kościeniewicze
podstawowe Kośmin
podstawowe Kotlice
podstawowe Kowala Druga
podstawowe Kowalin
podstawowe Kozice Dolne
podstawowe Kożuchówka
podstawowe Kożuszki
podstawowe Kraczewice Prywatne
podstawowe Krasew
podstawowe Krasienin
podstawowe Krasne
podstawowe Krasnobród
podstawowe Krasnystaw
podstawowe Kraśniczyn
podstawowe Kraśnik
podstawowe Krępiec
podstawowe Krężnica Jara
podstawowe Krupe
podstawowe Kryłów
podstawowe Krynice
podstawowe Krynka
podstawowe Krzak
podstawowe Krzczonów-Wójtostwo
podstawowe Krzemień
podstawowe Krzesimów
podstawowe Krzówka
podstawowe Krzywda
podstawowe Księżomierz
podstawowe Księżpol
podstawowe Kulczyn
podstawowe Kułakowice Trzecie
podstawowe Kumów Majoracki
podstawowe Kunki
podstawowe Kurów
podstawowe Latyczyn
podstawowe Leokadiów
podstawowe Leonów
podstawowe Leopoldów
podstawowe Leszczanka
podstawowe Leszczany
podstawowe Leszczyna
podstawowe Leszkowice
podstawowe Leśce
podstawowe Leśna Podlaska
podstawowe Leśniowice
podstawowe Lipiny
podstawowe Lipiny Dolne
podstawowe Lipiny Górne
podstawowe Lipowiec
podstawowe Lipsko
podstawowe Lipsko-Polesie
podstawowe Lisikierz
podstawowe Lisiowólka
podstawowe Liszno
podstawowe Liśnik Duży
podstawowe Lubartów
podstawowe Lublin
podstawowe Lubycza Królewska
podstawowe Luchów Dolny
podstawowe Luchów Górny
podstawowe Ludmiłówka
podstawowe Ludwin
podstawowe Łabunie
podstawowe Łabuńki Pierwsze
podstawowe Łada
podstawowe Łańcuchów
podstawowe Łaszczów
podstawowe Łaszczówka
podstawowe Łaziska
podstawowe Łąkoć
podstawowe Łążek Ordynacki
podstawowe Łęczna
podstawowe Łomazy
podstawowe Łopatki
podstawowe Łopiennik Dolny
podstawowe Łopiennik Górny
podstawowe Łosiniec
podstawowe Łózki
podstawowe Łubki
podstawowe Łucka
podstawowe Łukowa
podstawowe Łuków
podstawowe Łuszczacz
podstawowe Łuszczów Drugi
podstawowe Łuszków
podstawowe Łychów Gościeradowski
podstawowe Łykoszyn
podstawowe Łysołaje
podstawowe Machnów Nowy
podstawowe Machnów Stary
podstawowe Macoszyn Duży
podstawowe Majdan Górny
podstawowe Majdan Kozic Górnych
podstawowe Majdan Nepryski
podstawowe Majdan Ostrowski
podstawowe Majdan Ruszowski
podstawowe Majdan Sopocki Pierwszy
podstawowe Majdan Stary
podstawowe Majdan Wielki
podstawowe Majdan-Grabina
podstawowe Majdan-Obleszcze
podstawowe Malice
podstawowe Malinówka
podstawowe Małaszewicze
podstawowe Małków
podstawowe Małochwiej Duży
podstawowe Manie
podstawowe Marianka
podstawowe Marianówka
podstawowe Markowicze
podstawowe Markuszów
podstawowe Marynin
podstawowe Maszki
podstawowe Matcze
podstawowe Matczyn
podstawowe Mełgiew
podstawowe Mętów
podstawowe Miączyn
podstawowe Michalów
podstawowe Michałki
podstawowe Michałówka
podstawowe Michów
podstawowe Mieczysławka
podstawowe Mieniany
podstawowe Międzyleś
podstawowe Międzyrzec Podlaski
podstawowe Mikłusy
podstawowe Milanów
podstawowe Milejów
podstawowe Miłków
podstawowe Miłocin
podstawowe Mircze
podstawowe Misie
podstawowe Mniszek
podstawowe Modliborzyce
podstawowe Modryń
podstawowe Mogilnica
podstawowe Mojsławice
podstawowe Mokre
podstawowe Mołodiatycze
podstawowe Momoty Górne
podstawowe Moniaki
podstawowe Moniatycze
podstawowe Moszczanka
podstawowe Motwica
podstawowe Motycz
podstawowe Mysłów
podstawowe Nabróż-Kolonia
podstawowe Nadrybie
podstawowe Nałęczów
podstawowe Nasutów
podstawowe Nawóz
podstawowe Neple
podstawowe Niedrzwica Duża
podstawowe Niedrzwica Kościelna
podstawowe Niedzieliska
podstawowe Niedźwiada
podstawowe Niedźwiedź
podstawowe Nieledew
podstawowe Nielisz
podstawowe Niemce
podstawowe Niemirówek
podstawowe Niewęgłosz
podstawowe Niewirków
podstawowe Niezabitów
podstawowe Niezdów
podstawowe Nowa Jedlanka
podstawowe Nowa Rokitnia
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowa Wola
podstawowe Nowe Chojno
podstawowe Nowodwór
podstawowe Nowosiółki Kolonia 54
podstawowe Nowy Antonin
podstawowe Nowy Orzechów
podstawowe Nowy Pawłów
podstawowe Nowy Stręczyn
podstawowe Obrocz
podstawowe Obrowiec
podstawowe Obsza
podstawowe Okrzeja
podstawowe Okszów
podstawowe Olbięcin
podstawowe Olchowiec
podstawowe Oleśniki
podstawowe Olszewnica
podstawowe Opatkowice
podstawowe Opoka Duża
podstawowe Opole Lubelskie
podstawowe Orchowiec
podstawowe Orchówek
podstawowe Orłów Drewniany
podstawowe Ortel Książęcy
podstawowe Osiny
podstawowe Osmolice
podstawowe Osowa
podstawowe Osowno
podstawowe Ossowa
podstawowe Ossówka
podstawowe Ostrów
podstawowe Ostrów Lubelski
podstawowe Ostrówek
podstawowe Ostrówki
podstawowe Osuchy
podstawowe Oszczepalin Drugi
podstawowe Oszczywilk
podstawowe Otrocz
podstawowe Ownia
podstawowe Ożarów
podstawowe Paary
podstawowe Palikije
podstawowe Pałecznica
podstawowe Pańków
podstawowe Paprotnia
podstawowe Parczew
podstawowe Pasieki
podstawowe Paskudy
podstawowe Paszenki
podstawowe Paszki Duże
podstawowe Pawłowice
podstawowe Pawłów
podstawowe Perespa
podstawowe Petryłów
podstawowe Piaseczno
podstawowe Piaski
podstawowe Pilaszkowice
podstawowe Piłatka
podstawowe Piotrków
podstawowe Piotrowice
podstawowe Piotrowice Wielkie
podstawowe Pliszczyn
podstawowe Pławanice
podstawowe Płonka
podstawowe Płonki
podstawowe Płoskie
podstawowe Płouszowice
podstawowe Pniówek
podstawowe Podedwórze
podstawowe Podhorce
podstawowe Podlesie Duże
podstawowe Podlodów
podstawowe Podzamcze
podstawowe Poizdów
podstawowe Polichna
podstawowe Polskowola
podstawowe Polubicze Wiejskie
podstawowe Połoski
podstawowe Poniatowa
podstawowe Poniatowa-Kolonia
podstawowe Popławy
podstawowe Potoczek
podstawowe Potok Górny
podstawowe Potok Wielki
podstawowe Potok-Stany
podstawowe Poturzyn
podstawowe Prawiedniki
podstawowe Prawno
podstawowe Przegaliny Duże
podstawowe Przeorsk
podstawowe Przewale
podstawowe Przewłoka
podstawowe Przewodów
podstawowe Przybysławice
podstawowe Przypisówka
podstawowe Przytoczno
podstawowe Puchaczów
podstawowe Pukarzów
podstawowe Puławy
podstawowe Puszno Godowskie
podstawowe Putnowice Wielkie
podstawowe Rabinówka
podstawowe Rachanie
podstawowe Radawczyk
podstawowe Radawczyk Drugi
podstawowe Radawiec Duży
podstawowe Radcze
podstawowe Radecznica
podstawowe Radoryż Smolany
podstawowe Radzięcin
podstawowe Radzyń Podlaski
podstawowe Rakołupy
podstawowe Rakówka
podstawowe Rankowskie
podstawowe Ratoszyn Drugi
podstawowe Rąblów
podstawowe Rechta
podstawowe Rejowiec
podstawowe Rejowiec Fabryczny
podstawowe Rogoźnica
podstawowe Rogów
podstawowe Rogóźno
podstawowe Rokitno
podstawowe Rokitów
podstawowe Role
podstawowe Romaszki
podstawowe Rososz
podstawowe Rossosz
podstawowe Rozkopaczew
podstawowe Rozkoszówka
podstawowe Roztoka
podstawowe Rozwadówka
podstawowe Różaniec Drugi
podstawowe Różaniec Pierwszy
podstawowe Różanka
podstawowe Ruda
podstawowe Ruda Wołoska
podstawowe Ruda-Huta
podstawowe Rudka Kozłowiecka
podstawowe Rudnik
podstawowe Rudnik Drugi
podstawowe Rudnik Szlachecki
podstawowe Rudniki
podstawowe Rudno
podstawowe Ruszów
podstawowe Rybczewice
podstawowe Ryki
podstawowe Rzeczyca
podstawowe Rzeczyca Księża
podstawowe Rzeczyca Ziemiańska
podstawowe Sabaudia
podstawowe Sadurki
podstawowe Sahryń
podstawowe Samoklęski
podstawowe Sarnów
podstawowe Sawin
podstawowe Sąsiadka
podstawowe Serniki
podstawowe Serokomla
podstawowe Sętki
podstawowe Siedliska
podstawowe Siedliska Drugie
podstawowe Siedliszcze
podstawowe Sielce
podstawowe Sielec
podstawowe Siemień
podstawowe Siemnice
podstawowe Siennica Nadolna
podstawowe Siennica Różana
podstawowe Siewalka
podstawowe Siostrzytów
podstawowe Sitaniec
podstawowe Sitnik
podstawowe Sitno
podstawowe Sitno-Kolonia
podstawowe Skierbieszów
podstawowe Skoków
podstawowe Skorczyce
podstawowe Skowieszyn
podstawowe Skowieszynek
podstawowe Skrobów
podstawowe Skrudki
podstawowe Skrzynice
podstawowe Sławatycze
podstawowe Słodków Trzeci
podstawowe Słotwiny
podstawowe Smoryń
podstawowe Smólsko Duże
podstawowe Snopków
podstawowe Sobianowice
podstawowe Sobieska Wola Pierwsza
podstawowe Sobieszczany
podstawowe Sobieszyn
podstawowe Sobole
podstawowe Sobolew-Kolonia
podstawowe Sochy
podstawowe Sosnowica
podstawowe Sosnówka
podstawowe Sól
podstawowe Spiczyn
podstawowe Srebrzyszcze
podstawowe Stanin
podstawowe Stanisławów
podstawowe Stara Dąbia
podstawowe Stara Huta
podstawowe Stara Lipina
podstawowe Stara Prawda
podstawowe Stara Wieś Druga
podstawowe Stare Kobiałki
podstawowe Stare Wierzchowiska
podstawowe Stare Zadybie
podstawowe Starościn
podstawowe Stary Bazanów
podstawowe Stary Bidaczów
podstawowe Stary Brus
podstawowe Stary Lipowiec
podstawowe Stary Maciejów
podstawowe Stary Pożóg
podstawowe Stary Sławacinek
podstawowe Stary Uścimów
podstawowe Stasin
podstawowe Staw
podstawowe Staw Noakowski
podstawowe Stawce
podstawowe Stawek
podstawowe Stefankowice
podstawowe Steniatyn
podstawowe Stężyca
podstawowe Stężyca-Kolonia
podstawowe Stoczek
podstawowe Stoczek Łukowski
podstawowe Stojeszyn Pierwszy
podstawowe Strachosław
podstawowe Stróża-Kolonia
podstawowe Strupin Duży
podstawowe Stryjno Kolonia
podstawowe Stryjów
podstawowe Strzakły
podstawowe Strzelce
podstawowe Strzeszkowice Duże
podstawowe Strzyżew
podstawowe Strzyżów
podstawowe Studzianka
podstawowe Studzianki
podstawowe Styrzyniec
podstawowe Suchodoły
podstawowe Suchowola
podstawowe Sulmice
podstawowe Sulów
podstawowe Sułów
podstawowe Surhów
podstawowe Susiec
podstawowe Swaty
podstawowe Swory
podstawowe Syczyn
podstawowe Szaniawy Matysy
podstawowe Szarowola
podstawowe Szastarka
podstawowe Szczebrzeszyn
podstawowe Szczecyn
podstawowe Szczekarków
podstawowe Szewnia Górna
podstawowe Szóstka
podstawowe Szpikołosy
podstawowe Szychowice
podstawowe Szyszki
podstawowe Szyszków
podstawowe Ślipcze
podstawowe Śniatycze
podstawowe Średnie Duże
podstawowe Świdnik
podstawowe Świdnik Mały
podstawowe Świdniki
podstawowe Świdry
podstawowe Świeciechów
podstawowe Świerszczów
podstawowe Świerże
podstawowe Święcica
podstawowe Talczyn
podstawowe Tarło
podstawowe Tarnawatka
podstawowe Tarnogóra
podstawowe Tarnogród
podstawowe Tarnoszyn
podstawowe Tarzymiechy Pierwsze
podstawowe Tchórzew Kolonia
podstawowe Telatyn
podstawowe Teodorówka
podstawowe Teratyn
podstawowe Terebiń
podstawowe Teresin
podstawowe Terespol
podstawowe Tereszpol-Kukiełki
podstawowe Tereszpol-Zaorenda
podstawowe Terpentyna
podstawowe Tłuściec
podstawowe Toczyska
podstawowe Tokary
podstawowe Tomaszowice
podstawowe Tomaszów Lubelski
podstawowe Trzcianki
podstawowe Trzebieszów Drugi
podstawowe Trzeszczany Pierwsze
podstawowe Tuchowicz
podstawowe Tuczępy
podstawowe Tuczna
podstawowe Tuliłów
podstawowe Turka
podstawowe Turkowice
podstawowe Turobin
podstawowe Turów
podstawowe Turze Rogi
podstawowe Tuszów
podstawowe Tworyczów
podstawowe Typin
podstawowe Tyszowce
podstawowe Tyśmienica
podstawowe Ubrodowice
podstawowe Uchanie
podstawowe Udrycze
podstawowe Uher
podstawowe Uhnin
podstawowe Uhrusk
podstawowe Ujazdów
podstawowe Ulan-Majorat
podstawowe Ulhówek
podstawowe Ulów
podstawowe Urszulin
podstawowe Urzędów
podstawowe Uściąż
podstawowe Walinna
podstawowe Wandalin
podstawowe Wandów
podstawowe Wandzin
podstawowe Warszawiaki
podstawowe Wąwolnica
podstawowe Werbkowice
podstawowe Wereszczyn
podstawowe Wielącza
podstawowe Wielącza-Kolonia
podstawowe Wielkie
podstawowe Wielkolas
podstawowe Wielkopole
podstawowe Wieprzów Ordynacki
podstawowe Wierszczyca
podstawowe Wierzba
podstawowe Wierzbica
podstawowe Wierzbie
podstawowe Wierzchowina
podstawowe Wierzchowiska Drugie
podstawowe Wilczopole
podstawowe Wilczyska
podstawowe Wilkołaz Pierwszy
podstawowe Wilków
podstawowe Wirkowice
podstawowe Wisznice
podstawowe Wiszniów
podstawowe Witoroż
podstawowe Witulin
podstawowe Włodawa
podstawowe Wnętrzne
podstawowe Wohyń
podstawowe Wojciechów
podstawowe Wojcieszków
podstawowe Wojsławice
podstawowe Wola Bystrzycka
podstawowe Wola Chomejowa
podstawowe Wola Dereźniańska
podstawowe Wola Gałęzowska
podstawowe Wola Gułowska
podstawowe Wola Korybutowa
podstawowe Wola Obszańska
podstawowe Wola Okrzejska
podstawowe Wola Osińska
podstawowe Wola Osowińska
podstawowe Wola Piasecka
podstawowe Wola Przybysławska
podstawowe Wola Radzięcka
podstawowe Wola Różaniecka
podstawowe Wola Sernicka
podstawowe Wola Skromowska
podstawowe Wola Trzydnicka
podstawowe Wola Uhruska
podstawowe Wola Wereszczyńska
podstawowe Wola Zadybska
podstawowe Wolawce
podstawowe Wolica Pierwsza
podstawowe Wołkowiany
podstawowe Wołoskowola
podstawowe Woskrzenice Duże
podstawowe Wożuczyn
podstawowe Wólka Batorska
podstawowe Wólka Dobryńska
podstawowe Wólka Domaszewska
podstawowe Wólka Husińska
podstawowe Wólka Kańska
podstawowe Wólka Konopna
podstawowe Wólka Leszczańska
podstawowe Wólka Okopska
podstawowe Wólka Orłowska
podstawowe Wólka Ratajska
podstawowe Wólka Rokicka
podstawowe Wólka Tarnowska
podstawowe Wólka Wieprzecka
podstawowe Wólka Zabłocka
podstawowe Wólka Zawieprzycka
podstawowe Wronów
podstawowe Wychody
podstawowe Wypnicha
podstawowe Wyryki
podstawowe Wysokie
podstawowe Wytyczno
podstawowe Wywłoczka
podstawowe Wyżnica
podstawowe Zabiele
podstawowe Zaborze
podstawowe Zaburze
podstawowe Zadębce
podstawowe Zagłoba
podstawowe Zagoździe
podstawowe Zagroda
podstawowe Zagrody
podstawowe Zahorów
podstawowe Zakrzew
podstawowe Zakrzów
podstawowe Zakrzówek
podstawowe Zalesie
podstawowe Zalutyń
podstawowe Załucze
podstawowe Zamch
podstawowe Zamość
podstawowe Zaraszów
podstawowe Zarzecz Łukowski
podstawowe Zarzecze
podstawowe Zastawie
podstawowe Zaświatycze
podstawowe Zawada
podstawowe Zawadów
podstawowe Zawadówka
podstawowe Zawalów
podstawowe Zawieprzyce
podstawowe Zbędowice
podstawowe Zbójno
podstawowe Zdziłowice
podstawowe Zdzisławice
podstawowe Zemborzyce Tereszyńskie
podstawowe Zezulin
podstawowe Zielone
podstawowe Zienki
podstawowe Zimno
podstawowe Złojec
podstawowe Zofiówka
podstawowe Zubowice
podstawowe Zwiartów
podstawowe Zwierzyniec
podstawowe Żabia Wola
podstawowe Żabików
podstawowe Żabno
podstawowe Żakowola
podstawowe Żalin
podstawowe Żdanów
podstawowe Żelizna
podstawowe Żerdź
podstawowe Żerocin
podstawowe Żeszczynka
podstawowe Żmudź
podstawowe Żółkiewka
podstawowe Żółtańce
podstawowe Żuków
podstawowe Żulice
podstawowe Żulin
podstawowe Żurawce
podstawowe Żurawnica
podstawowe Żyrzyn
LUBLIN
Katolicka Szkoła Podstawowa (Al. Kompozytorów Polskich 11)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" (ul. Szmaragdowa 1)
Prywatna Szkoła Podstawowa im. A. Einsteina Instytutu Efektywnej Nauki i Rozwoju w Lublinie (ul. Jacyny-Onyszkiewicza 17 i 19)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych (ul. Ludwika Hirszfelda 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Głuska 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej (ul. Lucyny Herc 4)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum (ul. Kurantowa 5)
Społeczne Szkoły Terapeutyczne (ul. Przyjaźni 20)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Kalinowszczyzna 70)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (Al. Warszawska 94)
Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie (niesistniejąca) (ul. Poturzyńska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Mickiewicza 24)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (Al. Piłsudskiego 26)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Zuchów 1)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Podzamcze 9)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Niecała 1)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Sieroca 17)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (ul. Kresowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Radości 13)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Wajdeloty 1)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Balladyny 22)
Szkoła Podstawowa Nr 30 (ul. Nałkowskich 110)
Szkoła Podstawowa Nr 31 (ul. Lotnicza 1)
Szkoła Podstawowa Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. K. Przerwy-Tetmajera 2)
Szkoła Podstawowa Nr 34 (ul. Ireny Kosmowskiej 3)
Szkoła Podstawowa Nr 38 (ul. Wołodyjowskiego 13)
Szkoła Podstawowa Nr 39 (ul. Krężnicka 156)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Hiacyntowa 69)
Szkoła Podstawowa Nr 40 (ul. Róży Wiatrów 9)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul. Rycerska 9)
Szkoła Podstawowa Nr 43 (ul. Śliwińskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Biedronki 13)
Szkoła Podstawowa Nr 48 (ul. Jana Kasprowicza 112)
Szkoła Podstawowa Nr 51 (ul. Bursztynowa 22)
Szkoła Podstawowa Nr 52 (ul. Władysława Jagiełły 11)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Czwartaków 11)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Plażowa 9)
Szkoła Podstawowa przy Pogotowiu Opiekuńczym w Lublinie (ul. Kosmonautów 51)
Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek UR (ul. Narutowicza 8)
Szkoły Sfera (ul. Paśnikowskiego 6)
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa Gimnazjum i Liceum im. św. Teresy (ul. 1-go Maja 14C)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Bronowicka 21)
Zespół Szkół nr 7 (ul. Roztocze 14)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. Zdrowa 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Przyjaźni 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Tumidajskiego 6 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Rzeckiego 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Krochmalna 29)
Zespół Szkół przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie (ul. Witolda Chodźki 2)
ABRAMÓW
Szkoła Podstawowa (ul. 22-go Lipca 31)
ADAMÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Zakępie 45a)
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4a)
ALBERTÓW
Szkoła Filialna (Albertów 4)
ALEKSANDRÓW
Szkoła Podstawowa (Aleksandrów 104)
Szkoła Podstawowa (Aleksandrów 51)
ALEKSANDRÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Aleksandrówka 28)
ANDRZEJÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Andrzejów 163)
ANNOBÓR
Szkoła Podstawowa (Annobór)
ANTONIÓW
Szkoła Podstawowa (Antoniów 48)
ANTONIÓWKA
Szkoła Podstawowa (Antoniówka 78)
BABICE
Szkoła Podstawowa (Babice 108a)
BABIN
Szkoła Podstawowa (Babin 147)
BACZKÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Baczków 32)
BAŁTÓW
Szkoła Filialna (Bałtów 30)
BARANÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
BARCHACZÓW
Szkoła Filialna (Barchaczów 1)
BEKIESZA
Filialna Szkoła Podstawowa (Bekiesza 31)
BEŁŻEC
Szkoła Podstawowa (ul. Świerczewskiego 75)
BEŁŻYCE
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Ks. Wilczyńskiego 62)
Zespół Szkół nr 2 (ul. T. Kościuszki 148)
BEREZA
Szkoła Filialna (Bereza 72)
BEREZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Berezówka 68)
BEZEK
Szkoła Podstawowa w Bezku (Bezek 59)
BEZWOLA
Szkoła Podstawowa (Bezwola, ul. Grabówka 1)
BĘCZYN
Szkoła Filialna (Bęczyn 57)
BIAŁA
Zespół Szkół (Biała 30)
BIAŁA DRUGA
Zespół Szkół (Biała Druga 142)
BIAŁA PODLASKA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Narutowicza 41)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Akademicka 8)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Sportowa 7)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Moniuszki 36)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Zygmunta Augusta 2)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 (ul. Sidorska 30)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Leszczynowa 16)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Orzechowa 58)
BIAŁKA
Szkoła Podstawowa (Białka 122)
Zespół Szkół (Białka 49 A)
BIAŁKI DOLNE
Szkoła Podstawowa (Białki Dolne 24)
BIAŁOBRZEGI
Szkoła Podstawowa (Białobrzegi)
Szkoła Podstawowa (Białobrzegi 5)
BIAŁOPOLE
Zespół Szkół (ul. I AWP 35)
BIAŁOWOLA
Szkoła Podstawowa (Białowola 20)
BIŁGORAJ
Miejski Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 6 )
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 3 Maja 3)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Polna 3)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Nadstawna 62 A)
Zespół Szkolno - Rewalidacyjny (ul. I Armii WP 4)
BISKUPICE
Zespół Placówek Oświatowych (Biskupice, ul. Piłsudskiego 15)
BISZCZA
Samorządowy Zespół Szkolny (Biszcza 228)
BLINÓW
Zespół Szkół (Blinów 111)
BLIŻÓW
Szkoła Filialna (Bliżów 37)
BŁAŻEK
Zespół Szkół (Błażek 189)
BOBROWNIKI
Zespół Placówek Oświatowych (Bobrowniki, ul. Rynek 1)
BOBY-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Boby-Kolonia 75)
BOCHOTNICA
Szkoła Podstawowa (Bochotnica, ul. Zamłynie 1)
BODACZÓW
Szkoła Podstawowa (Bodaczów 501)
BOGDANKA
Szkoła Filialna (Bogdanka 2)
BOGUCIN
Szkoła Podstawowa (Bogucin 64)
BOISKA
Szkoła Podstawowa (Boiska 33)
BONDYRZ
Szkoła Podstawowa (Bondyrz 77)
BONIEWO
Szkoła Podstawowa (Boniewo 43)
BORKI
Zespół Szkół (ul. II Armii Wojska Polskiego 25)
BORKÓW
Szkoła Podstawowa (Borków 13)
BOROWA
Szkoła Podstawowa (Borowa 9a)
BOROWINA SITANIECKA
Szkoła Podstawowa (Borowina Sitaniecka 49)
BORÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Borów 31)
Szkoła Podstawowa (Borów 129)
BORYSÓW
Szkoła Filialna (Borysów 53)
BORZECHÓW-KOLONIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Borzechów-Kolonia 227)
BRACIEJOWICE
Szkoła Podstawowa (Braciejowice)
BRANEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Branew 19)
BRANICA RADZYŃSKA
Szkoła Podstawowa (Branica Radzyńska 36 A)
BRONOWICE
Szkoła Podstawowa (Bronowice 148)
BRÓDEK
Szkoła Filialna (Bródek 1)
BRZEZINY
Szkoła Podstawowa (Brzeziny 168)
BRZEŹNICA BYCHAWSKA
Szkoła Podstawowa (Brzeźnica Bychawska 123)
BRZEŹNICA KSIĄŻĘCA
Szkoła Podstawowa (Brzeźnica Książęca 24)
BRZEŹNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi (Brzeźno)
BRZOSTÓWIEC
Szkoła Podstawowa (Brzostówiec 72)
BRZOSTÓWKA
Szkoła Podstawowa (Brzostówka 88)
BRZOZOWICA DUŻA
Zespół Oświatowy (Brzozowica Duża 83)
BRZOZOWY KĄT
Szkoła Podstawowa (Brzozowy Kąt 1)
BRZOZÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzozówka)
BUKOWA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Bukowa 98)
BUKOWA WIELKA
Szkoła Podstawowa w Bukowie Wielkiej (Bukowa Wielka 34)
BUKOWINA
Szkoła Podstawowa (Bukowina 60)
BURZEC
Szkoła Podstawowa (Burzec 22)
BYCHAWA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 8)
BYCHAWKA DRUGA
Szkoła Podstawowa (Bychawka Druga-Kolonia 75)
BYSTRZEJOWICE PIERWSZE
Zespół Szkół (Bystrzejowice Pierwsze 89)
BYSTRZYCA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bystrzyca 137)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Bystrzyca 92)
BYSTRZYCA STARA
Zespół Szkół Publicznych (Bystrzyca Stara 89)
BZITE
Szkoła Podstawowa (Bzite 61)
CELINY
Szkoła Podstawowa (Celiny 86)
CELINY WŁOŚCIAŃSKIE
Szkoła Podstawowaw (Celiny Włościańskie 86)
CHARLEJÓW
Szkoła Podstawowa (Charlejów 58)
CHARLĘŻ KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Charlęż Kolonia 17)
CHEŁM
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Lubelska 8)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "RAZEM" (ul. M. Reja 54)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Reformacka 13)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Wolności 20)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Obłońska 51)
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. I Pułku Szwoleżerów 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Wołyńska 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 z klasami sportowymi (ul. Połaniecka 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Rejowiecka 76)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Synów Pułku 15)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Hrubieszowska 102/2)
Zespół Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 (ul. Trubakowska 59)
CHŁANIÓW
Szkoła Podstawowa (Chłaniów, ul. Szkolna 38)
CHŁOPKÓW
Szkoła Filialna (Chłopków 47)
CHMIELEK
Szkoła Podstawowa (Chmielek 81)
CHMIELNIK
Szkoła Podstawowa (Chmielnik 2)
CHODEL
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego (ul. Szkolna 19)
CHODYWAŃCE
Szkoła Podstawowa (Chodywańce 46)
CHOJENIEC
Szkoła Filialna (Chojeniec)
CHOTYŁÓW
Szkoła Podstawowa (Chotyłów, ul. Piszczacka 50)
CHRUŚLANKI JÓZEFOWSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chruślanki Józefowskie 83)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chruślankach Józefowskich (Chruślanki Józefowskie)
CHRUŚLINA
Szkoła Podstawowa (Chruślina 111)
CHRZANÓW
Zespół Szkół w Chrzanowie (Chrzanów I 81)
CHRZĄCHÓW
Szkoła Podstawowa (Chrząchów 11a)
CHYŻOWICE
Szkoła Filialna (Chyżowice)
CICHOBÓRZ
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju i promocji Wsi Cichobórz (Cichobórz 81)
CICHOSTÓW
Publiczna "Mała Szkoła" Podstawowa (Cichostów 28)
CICIBÓR DUŻY
Szkoła Podstawowa (Cicibór Duży 1)
CIECHANKI
Szkoła Filialna (Ciechanki 66)
CIECHANKI ŁĘCZYŃSKIE
Szkoła Podstawowa (Ciechanki Łęczyńskie 13)
CIECIERZYN
Zespół Placówek Oświatowych (Ciecierzyn 121)
CIOSMY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Ciosmy 77)
CIOTUSZA STARA
Szkoła Podstawowa (Ciotusza Stara 1b)
CYCÓW
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Chełmska 44)
CZARNYSTOK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czarnystok 129 A)
CZARTOWCZYK
Szkoła Podstawowa (Czartowczyk 8)
CZEMIERNIKI
Szkoła Podstawowa (ul. Kocka 45)
CZERMIEJÓW
Szkoła Podstawowa (Czermiejów 130)
CZERNIC
Zespół Szkół (Czernic 95)
CZERNICZYN
Szkoła Podstawowa (Czerniczyn 79)
CZERNIEJÓW
Szkoła Filialna (Czerniejów)
Szkoła Podstawowa (Czerniejów 8)
Szkoła Podstawowa (Czerniejów 130)
CZERNIĘCIN
Szkoła Podstawowa (Czernięcin)
CZERŚL
Zespół Szkół (Czerśl 1)
CZESŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Czesławice 13)
CZEŚNIKI
Szkoła Podstawowa (Cześniki 125)
CZÓŁNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czółna 103)
CZUŁCZYCE
Szkoła Podstawowa (Czułczyce 71)
DAŃCE
Szkoła Filialna (Dańce 100)
DAWIDY
Szkoła Podstawowa (Dawidy 56)
DĄBIE
Zespół Szkół w Dąbiu (Dąbie 83 C)
DĄBROWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbrowa 31)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbrowa 91)
Punkt Filialny w Dąbrowie Olbięckiej (Dąbrowa 91)
DĄBROWA WRONOWSKA
Społeczna Szkoła Podstawowa (Dąbrowa Wronowska 41)
DĄBROWICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbrowica 13)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Dąbrowica 138a)
DĄBROWICA DUŻA
Szkoła Podstawowa (Dąbrowica Duża 65)
DĄBRÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbrówka 110)
DEREWICZNA
Szkoła Filialna (Derewiczna 88)
DEREŹNIA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Dereźnia Solska 1a )
DESZKOWICE PIERWSZE
Szkoła Podstawowa (Deszkowice Pierwsze 1)
DĘBA
Szkoła Filialna (Dęba 1)
DĘBICA
Szkoła Podstawowa (Dębica 25)
DĘBINA
Szkoła Podstawowa (Dębina 20)
DĘBLIN
Ośrodek Szkolno- Wychowawczy (ul. Niepodległości 8)
Szkoła Podstawowa (ul. Stawska 322)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. 1 Maja 3)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. 15-go Pułku Piechoty Wilków 6)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Tysiąclecia 25 )
Zespół Szkół Nr 4 (ul. gen.pil. J.Kowalskiego 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 15 Pułku Piechoty Wilków 6 )
DĘBOWA KŁODA
Szkoła Podstawowa (Dębowa Kłoda 105)
DĘBOWICA
Szkoła Podstawowa (Dębowica 70)
DĘBOWIEC
Szkoła Podstawowa (Dębowiec 10)
DOBRE
Szkoła Podstawowa (Dobre 13)
DOBRYNKA
Szkoła Podstawowa (Dobrynka 28)
DOBRYŃ DUŻY
Szkoła Podstawowa (Dobryń Duży 42)
DOKUDÓW
Szkoła Podstawowa (Dokudów I 37 a)
DOŁHA
Zespół Szkół (Dołha )
DOŁHOBRODY
Szkoła Podstawowa (Dołhobrody 58)
DOŁHOBYCZÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4a)
DOŁHOLISKA
Szkoła Podstawowa (Dołholiska 1)
DOMINÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dominów 78)
Zespół Szkół (Dominów 81c)
DOROHUCZA
Szkoła Podstawowa (Dorohucza, ul. Lubelska 119)
DOROHUSK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Graniczna 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. I Armii Wojska Polskiego 49)
DRATÓW
Szkoła Podstawowa (Dratów 83)
DRELÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 11)
DROHICZANY
Szkoła Filialna (Drohiczany)
DRZEWCE
Szkoła Podstawowa (Drzewce 82 A)
DUB
Szkoła Podstawowa (Dub 62)
DUBICA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Dubica Dolna 32)
DUBIENKA
Gminny Zespół Szkół (ul. 3 Maja 4)
DUBÓW
Szkoła Podstawowa (Dubów, ul. Szosa 93)
DWORZYSKA
Szkoła Podstawowa z klasami I ,II, III i Oddział Przedszkolny (Dworzyska 7)
DYS
Zespół Placówek Oświatowych (Dys 89)
DZIEKANÓW
Szkoła Podstawowa (Dziekanów 55)
DZIERZKOWICE-WOLA
Szkoła Podstawowa (Dzierzkowice-Wola 184b)
DZWOLA
Zespół Szkół (Dzwola 121 B)
ELIZÓWKA
Szkoła Filialna (Elizówka 44)
EWUNIN
Szkoła Filialna (Ewunin 34)
FAJSŁAWICE
Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum (Fajsławice)
FIRLEJ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Choiny 7)
Zespół Szkół (ul. Partyzancka 23)
FIUKÓWKA
Szkoła Podstawowa (Fiukówka 9)
FRAMPOL
Samorządowy Zespół Szkolny (ul. Gorajska 16)
GARBATÓWKA
Szkoła Podstawowa (Garbatówka 9)
GARBÓW
Zespół Szkół (Garbów 53 E)
GARDZIENICE PIERWSZE
Szkoła Podstawowa (Gardzienice Pierwsze 185)
GDESZYN-KOLONIA
Szkoła Filialna (Gdeszyn-Kolonia 139)
GĘŚ
Szkoła Podstawowa (Gęś 165)
GIEŁCZEW
Szkoła Podstawowa (Giełczew 142)
GŁĘBOKIE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Głębokie 4)
GŁUSKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Głusko 54)
GODÓW
Szkoła Podstawowa (Godów 106)
GODZISZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Godziszów)
Zespół Szkół i Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Godziszów 103)
GOŁASZYN
Zespół Szkół w Gołaszynie (Gołaszyn 29)
GOŁĄB
Szkoła Podstawowa (Gołąb, ul. Puławska 32)
GOŁĄBKI
Zespół Szkół (Gołąbki 33)
GORAJ
Szkoła Podstawowa (ul. Bednarska 8)
GORAJEC
Publiczne Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (Gorajec, ul. Stara Wieś 114)
GORZKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Główna 7)
GOŚCIERADÓW FOLWARK
Zespół Placówek Oświatowych (Gościeradów Folwark 18)
GOZDÓW
Szkoła Podstawowa (Gozdów, ul. Szkolna 141)
GÓRA PUŁAWSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Ogrodowa 18)
GÓRECKO STARE
Szkoła Podstawowa (Górecko Stare 75)
GÓRKA
Szkoła Podstawowa (Górka 60)
GÓRKA LUBARTOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Górka Lubartowska 66)
GÓZD
Zespół Szkół (Gózd 109 A)
GÓZD LIPIŃSKI
Samorządowa Szkoła Podstawowa (Gózd Lipiński 81)
GRABANÓW
Szkoła Podstawowa (Grabanów 49 A)
GRABOWICA
Szkoła Podstawowa (Grabowica 72b)
GRABOWIEC
Szkoła Podstawowa (Grabowiec 35)
Zespół Szkół (ul. Wojsławska 1)
GRABÓW SZLACHECKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Grabów Szlachecki 61)
GRABÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grabówka 67)
GRANICE
Szkoła Podstawowa (Granice 77)
GRĘZÓWKA STARA
Zespół Szkół (Gręzówka Stara 41)
GRODYSŁAWICE
Szkoła Podstawowa (Grodysławice 119)
GROMADA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Gromada 141)
GRÓDEK
Szkoła Podstawowa (Gródek 37)
GRÓDEK SZLACHECKI
Szkoła Podstawowa (Gródek Szlachecki 140)
GRÓDKI
Szkoła Podstawowa (Gródki 100)
GRUSZKA DUŻA
Szkoła Podstawowa w Nieliszu Filia w Gruszce Dużej (Gruszka Duża 1)
GUTANÓW
Szkoła Filialna (Gutanów 13)
GUZÓWKA
Szkoła Filialna (Guzówka 64)
HALASY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Halasy 41)
HANNA
Zepół Szkół (Hanna 17)
HAŃSK
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola (ul. Szkolna 1)
HEDWIŻYN
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Hedwiżyn 88b)
HERMANÓW
Szkoła Podstawowa (Hermanów 12)
HOLESZÓW
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Teresy (Holeszów)
HONIATYCZE
Szkoła Podstawowa (Honiatycze 104)
HORDZIEŻKA
Szkoła Filialna (Hordzieżka 60)
HORODŁO
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 58)
HORODYSZCZE
Szkoła Podstawowa (Horodyszcze, ul. Rynek 6)
HORYSZÓW
Szkoła Podstawowa (Horyszów 6)
HORYSZÓW POLSKI
Szkoła Podstawowa (Horyszów Polski 85)
HOSTYNNE
Szkoła Podstawowa (Hostynne 30)
HOSZNIA ORDYNACKA
Szkoła Podstawowa (Hosznia Ordynacka 21)
HREBENNE
Szkoła Podstawowa (Hrebenne 118)
Szkoła Podstawowa (Hrebenne 87)
HRUBIESZÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Zamojska 16 A)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Listopadowa 12)
Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Hrubieszowie (ul. Żeromskiego 29)
Zespół Szkół Miejskich Nr 3 (ul. Zamojska 16)
HRUD
Szkoła Podstawowa (Hrud 33)
HUBINEK
Szkoła Podstawowa (Hubinek 19)
HULCZE
Zespół Szkół (Hulcze 37)
HUSYNNE
Szkoła Podstawowa (Husynne 118)
HUSZCZA PIERWSZA
Szkoła Podstawowa (Huszcza Pierwsza 34)
HUTA
Szkoła Filialna (Huta 40)
HUTA DZIERĄŻYŃSKA
Szkoła Podstawowa (Huta Dzierążyńska 17)
HUTA JÓZEFÓW
Zespół Szkół (Huta Józefów 132)
HUTA TARNAWACKA
Szkoła Podstawowa (Huta Tarnawacka 30)
HUTA-DĄBROWA
Zespół Szkół (Huta-Dąbrowa, ul. Hutnicza 53)
HUTKÓW
Szkoła Filialna (Hutków 131)
IZBICA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 13)
IZDEBNO
Szkoła Podstawowa (Izdebno 118)
JABŁONNA
Szkoła Podstawowa (Jabłonna 45)
JABŁOŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Jadwigi Tokarskiej 2)
JACKÓW
Szkoła Podstawowa (Jacków 21)
JACNIA
Szkoła Podstawowa (Jacnia 68a)
JAKUBOWICE KONIŃSKIE
Szkoła Podstawowa (Jakubowice Konińskie 61)
JAKUBÓWKA
Szkoła Podstawowa (Jakubówka 67)
JAKUSZE
Szkoła Podstawowa (Jakusze 56)
JAMY
Szkoła Podstawowa (Jamy 45)
JANISZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Janiszów 74)
JANOWIEC
Zespół Szkół nr 1 (ul. Osiedle Szkolne 5 B)
JANÓW LUBELSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Ks. I.Skorupki 11)
JANÓW PODLASKI
Szkoła Podstawowa (ul. 1 Maja 5)
JANÓWKA
Szkoła Podstawowa (Janówka 8)
JANÓWKA ZACHODNIA
Szkoła Podstawowa (Janówka Zachodnia 23)
JANUSZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Januszówka 33a)
JARCZEW
Szkoła Podstawowa (Jarczew 55)
JARCZÓW
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (ul. Szkolna 3)
JAROSŁAWIEC
Szkoła Podstawowa (Jarosławiec 190)
JASIENNIK STARY
Szkoła Filialna (Jasiennik Stary 4)
JASTKÓW
Szkoła Podstawowa (Al. Warszawska 43)
JASZCZÓW
Zespół Szkół Nr 2 (Jaszczów 24)
JAŚLIKÓW
Szkoła Podstawowa (Jaślików 31)
JAWIDZ
Szkoła Podstawowa (Jawidz 109 B)
JAŹWINY
Szkoła Podstawowa w Sławacinku - Filia w Jaźwinach (Jaźwiny 11)
JEDLANKA
Zespół Oświatowy (Jedlanka, ul. Warszawska 13)
JELENIEC
Zespół Szkół (Jeleniec 45)
JEZIERNIA
Szkoła Podstawowa (Jeziernia 110)
JEZIORO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jezioro 143)
JEZIORZANY
Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 1)
JONNIK
Szkoła Podstawowa (Jonnik 20)
JÓZEFÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Górnicza 21)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Opolska 10a)
JULIOPOL
Szkoła Podstawowa (Juliopol 80)
JUSTYNÓWKA
Szkoła Podstawowa (Justynówka 2)
KACZÓRKI
Szkoła Podstawowa (Kaczórki 92)
KALINOWICE
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola (Kalinowice 148 A)
KALINÓWKA
Zespół Szkół (Kalinówka 78)
KAMIEŃ
Szkoła Podstawowa (Kolonia Kamień 55)
Szkoła Podstawowa (Kamień)
KAMIONKA
Szkoła Podstawowa (Kamionka 24)
Zespół Szkół (ul. Lubartowska 53)
KANIE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Kanie 33)
KAPLONOSY
Szkoła Podstawowa (Kaplonosy 73)
KARCZMISKA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Szkolna 11)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KARMANOWICE
Szkoła Podstawowa (Karmanowice 85)
KAROLIN
Szkoła Filialna (Karolin 30)
KATARZYN
Szkoła Podstawowa (Katarzyn 114)
KAWĘCZYN
Szkoła Podstawowa (Kawęczyn 4)
KAZIMIERÓWKA
Szkoła Podstawowa (Kazimierówka 88)
KAZIMIERZ DOLNY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Dąbrówka 23)
KAZNÓW-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Kaznów-Kolonia 26)
KĄKOLEWNICA
Zespół Oświatowy - Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 4)
KĘPA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kępa 46)
KĘPA PIOTRAWIŃSKA
Szkoła Podstawowa (Kępa Piotrawińska 8)
KĘPKI
Szkoła Podstawowa (Kępki 26 A)
KIEŁCZEWICE GÓRNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kiełczewice Górne 41)
KIERZ
Szkoła Podstawowa (Kierz 89)
KIJOWIEC
Szkoła Podstawowa (Kijowiec 34)
KISIELSK
Zespół Oświatowy (Kisielsk 84)
KLEMENTOWICE
Zespół Placówek Oświatowych (Klementowice 230)
KLONOWNICA DUŻA
Szkoła Filialna (Klonownica Duża 82)
KLUCZKOWICE
Zespół Szkół (Kluczkowice 128)
KŁOCZEW
Zespół Szkół (ul. Długa 69)
KŁODA
Szkoła Filialna (Kłoda 12a)
KŁODNICA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Kłodnica Dolna 117)
KOBŁO
Szkoła Podstawowa (Kobło 25)
KOBYLANY
Zespół Szkół (Kobylany, ul. Słoneczna 11)
KOCK
Zespół Szkół (ul. Przechodnia 11)
KOCUDZA
Zespół Szkół (Kocudza Pierwsza 29)
KODENIEC
Szkoła Podstawowa (Kodeniec 71)
KODEŃ
Zespół Placówek Oświatowych (ul. 1 Maja 27)
KOLANO KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Kolano Kolonia 44)
KOLECHOWICE DRUGIE
Szkoła Podstawowa (Kolechowice Drugie 125)
KOLEMBRODY
Szkoła Podstawowa (Kolembrody 60)
KOLONIA DOMASZEWSKA
Szkoła Podstawowa (Kolonia Domaszewska 8)
KOMARNO-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Komarno-Kolonia 13)
KOMARÓW-OSADA
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 2)
KOMARÓWKA PODLASKA
Szkoła Podstawowa (ul. I Armii Wojska Polskiego 7)
KOMASZYCE STARE
Szkoła Podstawowa (Komaszyce Stare 43)
KONIUCHY
Szkoła Filialna (Koniuchy 74)
KONOPNICA
Szkoła Podstawowa (Konopnica 40)
KONORZATKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Konorzatka 1)
KONSTANTYNÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Nowa 2)
KOŃSKOWOLA
Zespół Szkół (ul. Lubelska 81)
KOPYŁÓW
Szkoła Podstawowa (Kopyłów 14)
KOPYTNIK
Szkoła Filialna (Kopytnik 83)
KOPYTÓW
Szkoła Podstawowa (Kopytów 10)
KORCHÓW PIERWSZY
Szkoła Podstawowa (Korchów Pierwszy 86b)
KORCZÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Korczów 1 B)
KORCZÓWKA
Szkoła Filialna (Korczówka 64)
KORNELÓWKA
Szkoła Podstawowa (Kornelówka 41)
KOROLÓWKA
Szkoła Filialna (Korolówka 84a)
KORYTKÓW DUŻY
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Korytków Duży 118)
KORYTKÓW MAŁY
Szkoła Podstawowa (Korytków Mały 49b)
KOSARZEW DOLNY
Szkoła Podstawowa (Kosarzew Dolny 8)
KOSMÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kosmów 74)
KOSOBUDY
Szkoła Filialna (Kosobudy 90)
KOSTRY
Szkoła Podstawowa (Kostry 1)
KOSUTY
Szkoła Podstawowa (Kosuty, ul. Kujawy 3)
KOSZOŁY
Szkoła Filialna (Koszoły 40)
KOŚCIENIEWICZE
Szkoła Filialna (Kościeniewicze)
KOŚMIN
Szkoła Podstawowa (Kośmin 7)
KOTLICE
Szkoła Podstawowa (Kotlice 190)
KOWALA DRUGA
Szkoła Podstawowa (Kowala Druga 29)
KOWALIN
Szkoła Podstawowa (Kowalin 45)
KOZICE DOLNE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Kozice Dolne 33)
KOŻUCHÓWKA
Szkoła Podstawowa (Kożuchówka 71)
KOŻUSZKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kożuszki 37)
KRACZEWICE PRYWATNE
Szkoła Podstawowa (Kraczewice Prywatne 67)
KRASEW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krasew 84)
KRASIENIN
Zespół Szkół (Krasienin)
KRASNE
Szkoła Podstawowa (Krasne 32a)
Szkoła Podstawowa (Krasne 118)
Szkoła Podstawowa (Krasne 145a)
KRASNOBRÓD
Zespół Szkół przy Sanatorium Rehabilitacyjnym (ul. Sanatoryjna 1)
KRASNYSTAW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. PCK 2)
Zespół Nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej
i Gimnazjum (ul. Krakowskie Przedmieście 38)

Zespół Szkół Nr 1 (ul. Poniatowskiego 37)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Piłsudskiego 21)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Mostowa 14)
KRAŚNICZYN
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 1)
KRAŚNIK
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (Al. Niepodległości 54)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Społeczne (ul. Szpitalna 1 A)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Urzędowska 435)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kolejowa 28)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Grunwaldzka 2)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 (ul. Kościuszki 23)
Zespół Placówek Oświatowych nr 2 (ul. Urzędowska 10)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Kościuszki 23)
KRĘPIEC
Szkoła Podstawowa (Krępiec, ul. Szkolna 3)
KRĘŻNICA JARA
Zespół Szkół (Krężnica Jara 321)
KRUPE
Zespół Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (Krupe 89)
KRYŁÓW
Zespół Szkół (ul. Hrubieszowska 4)
KRYNICE
Zespół Szkół (Krynice 9)
KRYNKA
Zespół Szkół (Krynka 250)
KRZAK
Szkoła Podstawowa (Krzak 98)
KRZCZONÓW-WÓJTOSTWO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Leśna 1)
KRZEMIEŃ
Zespół Szkół (Krzemień)
KRZESIMÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzesimów 31)
KRZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Krzówka 37)
KRZYWDA
Szkoła Podstawowa (ul. Osiedlowa 5)
KSIĘŻOMIERZ
Zespół Szkół (Księżomierz, ul. Kościelna 14)
KSIĘŻPOL
Zespół Szkół (ul. Biłgorajska 11)
KULCZYN
Szkoła Podstawowa (Kulczyn)
KUŁAKOWICE TRZECIE
Szkoła Podstawowa (Kułakowice Trzecie 72a)
KUMÓW MAJORACKI
Szkoła Filialna (Kumów Majoracki 1)
KUNKI
Szkoła Podstawowa (Kunki 110)
KURÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Lubelska 16)
LATYCZYN
Szkoła Filialna (Latyczyn 1)
LEOKADIÓW
Szkoła Podstawowa (Leokadiów 40)
LEONÓW
Szkoła Podstawowa (Leonów 3)
LEOPOLDÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (Leopoldów 1)
LESZCZANKA
Szkoła Podstawowa (Leszczanka 73)
LESZCZANY
Szkoła Podstawowa (Leszczany 21)
LESZCZYNA
Szkoła Podstawowa (Leszczyna 94a)
LESZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Leszkowice 12 A)
LEŚCE
Szkoła Podstawowa (Leśce 63)
LEŚNA PODLASKA
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Bialska 25)
LEŚNIOWICE
Szkoła Podstawowa (Leśniowice 24 C)
LIPINY
Szkoła Filialna (Lipiny 44)
LIPINY DOLNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lipiny Dolne 152)
LIPINY GÓRNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lipiny Górne)
LIPOWIEC
Szkoła Podstawowa (Lipowiec 100)
LIPSKO
Szkoła Podstawowa (Lipsko 126)
LIPSKO-POLESIE
Szkoła Podstawowa (Lipsko-Polesie 19)
LISIKIERZ
Szkoła Podstawowa (Lisikierz 22a)
LISIOWÓLKA
Szkoła Podstawowa (Lisiowólka 74)
LISZNO
Zespół Szkół (Liszno 52)
LIŚNIK DUŻY
Zespół Szkół (Liśnik Duży 161)
LUBARTÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Legionów 3)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 1-go Maja 66/74)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kosmonautów 11)
LUBYCZA KRÓLEWSKA
Zespół Szkół w Lubyczy Królewskiej (ul. Jana III Sobieskiego 5)
LUCHÓW DOLNY
Szkoła Podstawowa (Luchów Dolny 145)
LUCHÓW GÓRNY
Szkoła Filialna (Luchów Górny 89a)
LUDMIŁÓWKA
Szkoła Podstawowa (Ludmiłówka 33)
LUDWIN
Szkoła Podstawowa (Ludwin 20)
ŁABUNIE
Szkoła Podstawowa (ul. Zamojska 1)
ŁABUŃKI PIERWSZE
Szkoła Podstawowa (Łabuńki Pierwsze 178)
ŁADA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łada 118a)
ŁAŃCUCHÓW
Szkoła Podstawowa (Łańcuchów 19)
ŁASZCZÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Chopina 11)
ŁASZCZÓWKA
Zespół Szkół Publicznych (Łaszczówka, ul. Spółdzielcza 2)
ŁAZISKA
Szkoła Filialna (Łaziska 79)
ŁĄKOĆ
Szkoła Filialna (Łąkoć 18)
ŁĄŻEK ORDYNACKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łążek Ordynacki 205)
ŁĘCZNA
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Jaśminowa 6)
ŁOMAZY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 18 A)
ŁOPATKI
Szkoła Filialna (Łopatki 35)
ŁOPIENNIK DOLNY
Szkoła Podstawowa (Łopiennik Dolny 56)
ŁOPIENNIK GÓRNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łopiennik Górny 1 C)
ŁOSINIEC
Szkoła Podstawowa (Łosiniec 23a)
ŁÓZKI
Szkoła Podstawowa (Łózki 46)
ŁUBKI
Szkoła Podstawowa (Łubki 58)
ŁUCKA
Szkoła Podstawowa (Łucka 125)
ŁUKOWA
Szkoła Podstawowa (Łukowa 341)
ŁUKÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Partyzantów 15)
Szkoła Podstawowa Nr 4 z oddziałami Integracyjnymi (ul. 11 Listopada 20)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Siedlecka 56)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Międzyrzecka 70 A)
ŁUSZCZACZ
Szkoła Podstawowa (Łuszczacz 1)
ŁUSZCZÓW DRUGI
Szkoła Podstawowa (Łuszczów Drugi 102)
ŁUSZKÓW
Szkoła Filialna (Łuszków 28)
ŁYCHÓW GOŚCIERADOWSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łychów Gościeradowski 76)
ŁYKOSZYN
Szkoła Podstawowa (Łykoszyn 85)
ŁYSOŁAJE
Szkoła Podstawowa (Łysołaje 126)
MACHNÓW NOWY
Szkoła Podstawowa (Machnów Nowy, ul. 22 Lipca 16)
MACHNÓW STARY
Szkoła Podstawowa (Machnów Stary 13a)
MACOSZYN DUŻY
Szkoła Podstawowa (Macoszyn Duży 5)
MAJDAN GÓRNY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Długa 180)
MAJDAN KOZIC GÓRNYCH
Publiczna Szkoła Podstawowa (Majdan Kozic Górnych)
MAJDAN NEPRYSKI
Szkoła Podstawowa (Majdan Nepryski 18)
MAJDAN OSTROWSKI
Szkoła Filialna (Majdan Ostrowski 100)
MAJDAN RUSZOWSKI
Szkoła Filialna (Majdan Ruszowski 1)
MAJDAN SOPOCKI PIERWSZY
Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym (Majdan Sopocki Pierwszy 113)
MAJDAN STARY
Zespół Szkół (Majdan Stary 21)
MAJDAN WIELKI
Szkoła Podstawowa (Majdan Wielki 143)
MAJDAN-GRABINA
Szkoła Podstawowa (Majdan-Grabina 145a)
MAJDAN-OBLESZCZE
Punkt Filialny w Majdanie Obleszcze (Majdan-Obleszcze)
MALICE
Szkoła Podstawowa (Malice 37)
MALINÓWKA
Szkoła Podstawowa (Malinówka 62)
MAŁASZEWICZE
Zespół Szkół (ul. Wiejska 7a)
MAŁKÓW
Szkoła Podstawowa (Małków 39)
MAŁOCHWIEJ DUŻY
Zespół Szkół Nr 4 (Małochwiej Duży 82)
MANIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Manie 24)
MARIANKA
Szkoła Podstawowa (Marianka 97)
MARIANÓWKA
Szkoła Podstawowa (Marianówka 40)
MARKOWICZE
Szkoła Podstawowa (Markowicze 11)
MARKUSZÓW
Zespół Szkół (ul. Lubelska 80)
MARYNIN
Szkoła Filialna (Marynin 1)
MASZKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Maszki 75)
Publiczna Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" (Maszki 75)
MATCZE
Szkoła Podstawowa (Matcze 68)
MATCZYN
Szkoła Podstawowa (Matczyn 9)
Zespół Szkół Specjalnych (Matczyn 9)
MEŁGIEW
Szkoła Podstawowa (ul. Partyzancka 19)
MĘTÓW
Zespół Szkół (Mętów 124)
MIĄCZYN
Szkoła Podstawowa (Miączyn 50 A)
MICHALÓW
Zespół Szkół (Michalów, ul. Osiedlowa 11)
Zespół Szkół w Michalowie (Michalów 117)
MICHAŁKI
Szkoła Filialna (Michałki 2)
MICHAŁÓWKA
Szkoła Podstawowa (Michałówka 92)
MICHÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna II 2b)
MIECZYSŁAWKA
Szkoła Podstawowa (Mieczysławka 39)
MIENIANY
Szkoła Podstawowa (Mieniany 50)
MIĘDZYLEŚ
Szkoła Podstawowa (Międzyleś 29)
MIĘDZYRZEC PODLASKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Leśna 2 A)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Warszawska 40)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Partyzantów 8)
Zespół Placówek Oświatowych Nr 3 (ul. Leśna 2)
MIKŁUSY
Szkoła Podstawowa (Mikłusy 37)
MILANÓW
Zespół Szkół w Milanowie (ul. Szkolna 12)
MILEJÓW
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 1)
MIŁKÓW
Szkoła Podstawowa (Miłków 21)
MIŁOCIN
Szkoła Podstawowa (Miłocin 7)
MIRCZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Kryłowska 27)
MISIE
Szkoła Podstawowa (Misie 118)
MNISZEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mniszek 67)
MODLIBORZYCE
Zespół Szkół (ul. Ogrodowa 6)
MODRYŃ
Szkoła Filialna (Modryń, ul. Szkolna 4)
MOGILNICA
Szkoła Filialna (Mogilnica)
MOJSŁAWICE
Szkoła Filialna (Mojsławice)
MOKRE
Szkoła Podstawowa (Mokre 303)
MOŁODIATYCZE
Szkoła Podstawowa (Mołodiatycze 86)
MOMOTY GÓRNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Momoty Górne 23)
MONIAKI
Szkoła Podstawowa (Moniaki 110)
MONIATYCZE
Zespół Szkół Publicznych (Moniatycze 148)
MOSZCZANKA
Zespół Placówek Oświatowych (Moszczanka 14)
MOTWICA
STOWARZYSZENIE KULTURY WIEJSKIEJ (Motwica 40)
MOTYCZ
Szkoła Podstawowa (Motycz 33)
MYSŁÓW
Zespół Oświatowy (Mysłów 116 A)
NABRÓŻ-KOLONIA
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Nabróż-Kolonia 19)
NADRYBIE
Szkoła Podstawowa (Nadrybie)
NAŁĘCZÓW
Szkoła Podstawowa (ul. B. Prusa 11)
Zespół Szkół (ul. Spółdzielcza 17 )
NASUTÓW
Szkoła Podstawowa (Nasutów 209 A)
NAWÓZ
Szkoła Podstawowa w Nieliszu Filia w Nawozie (Nawóz 27)
NEPLE
Szkoła Podstawowa (Neple, ul. Parkowa 22)
NIEDRZWICA DUŻA
Szkoła Podstawowa (ul. Lubelska 21a)
NIEDRZWICA KOŚCIELNA
Zespół Szkół (Niedrzwica Kościelna, ul. Lipowa 26)
NIEDZIELISKA
Szkoła Podstawowa (Niedzieliska 111)
NIEDŹWIADA
Szkoła Podstawowa (Niedźwiada 42c)
NIEDŹWIEDŹ
Szkoła Podstawowa (Niedźwiedź 62)
NIELEDEW
Szkoła Podstawowa (Nieledew 32)
NIELISZ
Szkoła Podstawowa (Nielisz 278)
NIEMCE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 23)
NIEMIRÓWEK
Szkoła Podstawowa (Niemirówek 3)
NIEWĘGŁOSZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Niewęgłosz 43)
NIEWIRKÓW
Szkoła Podstawowa (Niewirków 157)
NIEZABITÓW
Szkoła Podstawowa (Niezabitów 46)
NIEZDÓW
Szkoła Podstawowa (Niezdów 97)
NOWA JEDLANKA
Szkoła Podstawowa (Nowa Jedlanka 1)
NOWA ROKITNIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowa Rokitnia)
NOWA WIEŚ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 76)
NOWA WOLA
Szkoła Podstawowa (Nowa Wola 95)
NOWE CHOJNO
Szkoła Podstawowa (Nowe Chojno 23)
NOWODWÓR
Szkoła Podstawowa (Nowodwór 60)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Nowodwór 73)
NOWOSIÓŁKI KOLONIA 54
Zespół Szkół (Nowosiółki Kolonia 54)
NOWY ANTONIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowy Antonin 72)
NOWY ORZECHÓW
Szkoła Filialna (Nowy Orzechów)
NOWY PAWŁÓW
Szkoła Filialna (Nowy Pawłów 126)
NOWY STRĘCZYN
Filialna Szkoła Podstawowa (Nowy Stręczyn 42)
OBROCZ
Szkoła Filialna (Obrocz 73)
OBROWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Obrowiec 44)
OBSZA
Szkoła Podstawowa (Obsza 70a)
OKRZEJA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
OKSZÓW
Zespół Szkół (ul. Chełmska 14)
OLBIĘCIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Olbięcin 95)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Olbięcin 139)
OLCHOWIEC
Szkoła Filialna (Olchowiec 64)
Szkoła Podstawowa (Olchowiec 31)
OLEŚNIKI
Szkoła Podstawowa (Oleśniki 185)
OLSZEWNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Olszewnica)
OPATKOWICE
Szkoła Podstawowa (Opatkowice 43)
OPOKA DUŻA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Opoka Duża 5)
OPOLE LUBELSKIE
Zespół Szkół nr 1 (ul. Szkolna 5)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Fabryczna 28)
ORCHOWIEC
Szkoła Podstawowa (Orchowiec, ul. Szkolna 179)
ORCHÓWEK
Szkoła Podstawowa (Orchówek, ul. Szkolna 35)
ORŁÓW DREWNIANY
Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym (Orłów Drewniany 60a)
ORTEL KSIĄŻĘCY
Szkoła Podstawowa (Ortel Książęcy 33)
OSINY
Szkoła Podstawowa (Osiny 14)
Szkoła Podstawowa (Osiny 235)
OSMOLICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Osmolice 165)
OSOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Osowa 61)
OSOWNO
Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" (Osowno 106)
OSSOWA
Szkoła Podstawowa (Ossowa 91 A)
OSSÓWKA
Szkoła Filialna (Ossówka 12a)
OSTRÓW
Szkoła Podstawowa (Ostrów 9)
OSTRÓW LUBELSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Partyzantów 26)
OSTRÓWEK
Szkoła Podstawowa (Ostrówek 3)
Szkoła Podstawowa (Ostrówek 154)
OSTRÓWKI
Szkoła Podstawowa (Ostrówki 66b)
OSUCHY
Szkoła Podstawowa (Osuchy 5)
OSZCZEPALIN DRUGI
Szkoła Podstawowa (Oszczepalin Drugi 31)
OSZCZYWILK
Zespołu Placówek Oświatowych (Oszczywilk 11 A)
OTROCZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Otrocz 32)
OWNIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ownia 101)
OŻARÓW
Szkoła Podstawowa (Ożarów 160)
PAARY
Szkoła Podstawowa (Paary 130)
PALIKIJE
Szkoła Podstawowa (Palikije 85a)
PAŁECZNICA
Szkoła Podstawowa (Pałecznica 81)
PAŃKÓW
Szkoła Filialna (Pańków 18)
PAPROTNIA
Zespół Placówek Oświatowych (Paprotnia 76)
PARCZEW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 11 Listopada 90)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Polna 34)
PASIEKI
Szkoła Podstawowa (Pasieki 1)
PASKUDY
Szkoła Podstawowa (Paskudy 62)
PASZENKI
Szkoła Podstawowa (Paszenki 78)
PASZKI DUŻE
Szkoła Podstawowa (Paszki Duże 39)
PAWŁOWICE
Zespół Placówek Oświatowych (Pawłowice 90)
PAWŁÓW
Zespół Szkół (Pawłów, ul. Szkolna 4)
PERESPA
Szkoła Podstawowa (Perespa 2)
PETRYŁÓW
Szkoła Podstawowa (Petryłów 15)
PIASECZNO
Szkoła Podstawowa (Piaseczno 37)
PIASKI
Szkoła Podstawowa (ul. Mickiewicza 2)
PILASZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Pilaszkowice 120)
PIŁATKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Piłatka 84)
PIOTRKÓW
Szkoła Podstawowa (Piotrków 105)
PIOTROWICE
Szkoła Podstawowa (Piotrowice 107)
PIOTROWICE WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Piotrowice Wielkie 103)
PLISZCZYN
Szkoła Podstawowa (Pliszczyn 100)
PŁAWANICE
Szkoła Podstawowa (Pławanice 75)
PŁONKA
Szkoła Podstawowa (Płonka 70)
PŁONKI
Szkoła Filialna (Płonki 101)
PŁOSKIE
Zespół Szkół (Płoskie 139)
PŁOUSZOWICE
Szkoła Podstawowa (Płouszowice 17)
PNIÓWEK
Szkoła Podstawowa (Pniówek 133)
PODEDWÓRZE
Zespół Placówek Oświatowych (Podedwórze 96)
PODHORCE
Szkoła Podstawowa (Podhorce 110)
Zespół Szkół Publicznych (Podhorce 124)
PODLESIE DUŻE
Szkoła Filialna (Podlesie Duże 37)
PODLODÓW
Szkoła Filialna (Podlodów 56)
PODZAMCZE
Szkoła Podstawowa (Podzamcze 22)
POIZDÓW
Zespół Szkół (Poizdów 1a)
POLICHNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Polichna 26)
POLSKOWOLA
Zespół Oświatowy - Szkoła Podstawowa (Polskowola 131)
POLUBICZE WIEJSKIE
Szkoła Podstawowa (Polubicze Wiejskie 100)
POŁOSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Połoski 45a)
PONIATOWA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 9)
PONIATOWA-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Poniatowa-Kolonia 101)
POPŁAWY
Szkoła Filialna (Popławy 22)
POTOCZEK
Zespół Szkół w Potoczku (Potoczek 42)
POTOK GÓRNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Potok Górny 193)
POTOK WIELKI
Zespół Szkół (Potok Wielki 104)
POTOK-STANY
Zespół Szkół (Potok-Stany 130)
POTURZYN
Szkoła Podstawowa (Poturzyn 24)
PRAWIEDNIKI
Szkoła Podstawowa (Prawiedniki 165)
PRAWNO
Szkoła Podstawowa (Prawno 20)
PRZEGALINY DUŻE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przegaliny Duże 65)
PRZEORSK
Szkoła Podstawowa (Przeorsk 113)
PRZEWALE
Szkoła Podstawowa (Przewale 3)
PRZEWŁOKA
Zespół Placówek Szkolnych (Przewłoka 98)
PRZEWODÓW
Zespół Szkół (Przewodów 1)
PRZYBYSŁAWICE
Zespół Szkół (Przybysławice 1)
PRZYPISÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przypisówka 18)
PRZYTOCZNO
Zespół Szkół (Przytoczno 25)
PUCHACZÓW
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 19)
PUKARZÓW
Szkoła Podstawowa (Pukarzów 128)
PUŁAWY
Europejska Szkoła Podstawowa "Akademia Młodych Talentów" (ul. Wróblewskiego 25)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Jaworowa 3)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kaniowczyków 1)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. 6-go Sierpnia 30)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Aleja Mała 10)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Jaworowa 5)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Zabłockiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Niemcewicza 4)
Zespół Szkół Europejskich
Gimnazjum i Liceum Europejskie (ul. Czartoryskich 8)

Zespół Szkół przy Szpitalu Miejskim w Puławach (ul. Bema 4)
PUSZNO GODOWSKIE
Szkoła Podstawowa (Puszno Godowskie 99)
PUTNOWICE WIELKIE
Szkoła Filialna (Putnowice Wielkie 19)
RABINÓWKA
Szkoła Podstawowa (Rabinówka 112)
RACHANIE
Szkoła Podstawowa (ul. Partyzantów 47)
RADAWCZYK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Radawczyk 79)
RADAWCZYK DRUGI
Gimnazjum (Radawczyk Drugi 38)
RADAWIEC DUŻY
Szkoła Podstawowa (Radawiec Duży 145)
RADCZE
Publiczna "Mała Szkoła" Podstawowa (Radcze 88)
RADECZNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Bolesława Prusa 65a)
RADORYŻ SMOLANY
Szkoła Podstawowa (Radoryż Smolany 26)
RADZIĘCIN
Szkoła Podstawowa (Radzięcin 82)
RADZYŃ PODLASKI
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sitkowskiego 1 B)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Jana Pawła II 25)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sitkowskiego 3)
RAKOŁUPY
Szkoła Podstawowa (Rakołupy 5)
RAKÓWKA
Szkoła Podstawowa (Rakówka 12)
RANKOWSKIE
Szkoła Filialna (Rankowskie 31)
RATOSZYN DRUGI
Zespół Szkół (Ratoszyn Drugi 192)
RĄBLÓW
Szkoła Podstawowa (Rąblów 65)
RECHTA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rechta 13)
REJOWIEC
Szkoła Podstawowa (ul. Stanisława Zwierzyńskiego 8a)
REJOWIEC FABRYCZNY
Szkoła Podstawowa (ul. Lubelska 18)
ROGOŹNICA
Zespół Szkół (Rogoźnica 96)
ROGÓW
Szkoła Podstawowa (Rogów 92)
ROGÓŹNO
Szkoła Podstawowa (Rogóźno 2)
ROKITNO
Zespół Szkół (Rokitno 57 A)
ROKITÓW
Szkoła Filialna (Rokitów 23)
ROLE
Szkoła Podstawowa (Role 114)
ROMASZKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Romaszki 25)
ROSOSZ
Zespół Placówek Oświatowych (Rososz 144)
ROSSOSZ
Szkoła Podstawowa (ul. Lubelska 37)
ROZKOPACZEW
Szkoła Podstawowa (Rozkopaczew 34)
ROZKOSZÓWKA
Szkoła Filialna (Rozkoszówka)
ROZTOKA
Szkoła Filialna (Roztoka 55)
ROZWADÓWKA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Rozwadówka 36)
RÓŻANIEC DRUGI
Szkoła Podstawowa (Różaniec Drugi 171)
RÓŻANIEC PIERWSZY
Szkoła Podstawowa (Różaniec Pierwszy 44)
RÓŻANKA
Szkoła Podstawowa (Różanka 213)
RUDA
Szkoła Filialna (Ruda 75)
RUDA WOŁOSKA
Zespół Szkół Publicznych w Łaszczówce, Filia w Rudzie Wołoskiej. (Ruda Wołoska, ul. Szkolna 11)
RUDA-HUTA
Gimnazjum (ul. S. Wójtowicza 9)
RUDKA KOZŁOWIECKA
Szkoła Podstawowa (Rudka Kozłowiecka 30 B)
RUDNIK
Szkoła Podstawowa (Rudnik 78)
RUDNIK DRUGI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rudnik Drugi 124)
RUDNIK SZLACHECKI
Szkoła Podstawowa (Rudnik Szlachecki 38)
RUDNIKI
Szkoła Podstawowa (Rudniki 2)
RUDNO
Szkoła Podstawowa (Rudno, ul. Szkolna 129b)
Zespół Szkół (ul. Spacerowa 110)
RUSZÓW
Szkoła Filialna (Ruszów 1)
RYBCZEWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Rybczewice 121)
RYKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Słowackiego 2 )
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. 15 Pułku Piechoty "Wilków" AK 5)
RZECZYCA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Gościniec 74)
Szkoła Podstawowa (Rzeczyca 69)
RZECZYCA KSIĘŻA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rzeczyca Księża 202)
RZECZYCA ZIEMIAŃSKA
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych (Rzeczyca Ziemiańska 79)
SABAUDIA
Zespół Szkół Publicznych (Sabaudia 47)
SADURKI
Szkoła Podstawowa (Sadurki 106)
SAHRYŃ
Zespół Szkół (Sahryń 62)
SAMOKLĘSKI
Szkoła Podstawowa (Samoklęski 6)
SARNÓW
Szkoła Podstawowa (Sarnów 19 B)
SAWIN
Zespół Szkół (ul. Brzeska 14)
SĄSIADKA
Szkoła Podstawowa (Sąsiadka 203)
SERNIKI
Szkoła Podstawowa (Serniki)
SEROKOMLA
Zespół Szkół (ul. Warszawska 28)
SĘTKI
Szkoła Filialna (Sętki 32)
SIEDLISKA
Szkoła Podstawowa (Siedliska 78)
Szkoła Podstawowa (Siedliska 47)
SIEDLISKA DRUGIE
Zespół Szkół w Siedliskach Drugich (Siedliska Drugie 190)
SIEDLISZCZE
Szkoła Podstawowa (Siedliszcze 69)
Zespół Szkół (Siedliszcze 2)
SIELCE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Sielce 66)
SIELEC
Szkoła Podstawowa (Sielec 141)
SIEMIEŃ
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Kościelna 1)
SIEMNICE
Szkoła Filialna (Siemnice 59a)
SIENNICA NADOLNA
Zespół Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego (Siennica Nadolna 79 A)
SIENNICA RÓŻANA
Szkoła Podstawowa (Siennica Różana 257)
SIEWALKA
Szkoła Filialna (Siewalka 94)
SIOSTRZYTÓW
Szkoła Podstawowa (Siostrzytów 97)
SITANIEC
Zespół Szkół (Sitaniec 422)
SITNIK
Szkoła Podstawowa (Sitnik 46)
SITNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sitno)
Szkoła Podstawowa (Sitno 53 A)
SITNO-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Sitno-Kolonia 51)
SKIERBIESZÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola (ul. Zamojska 8)
SKOKÓW
Szkoła Podstawowa (Skoków 84)
SKORCZYCE
Zespół Szkół w Skorczycach (Skorczyce 52)
SKOWIESZYN
Szkoła Podstawowa (Skowieszyn 45)
SKOWIESZYNEK
Społeczna Szkoła Podstawowa w Skowieszynku (Skowieszynek 9)
SKROBÓW
Szkoła Podstawowa (Skrobów 106)
SKRUDKI
Szkoła Podstawowa (Skrudki 5 A)
SKRZYNICE
Szkoła Podstawowa (Skrzynice 110)
SŁAWATYCZE
Zespół Szkół (ul. Kodeńska 12)
SŁODKÓW TRZECI
Szkoła Podstawowa (Słodków Trzeci 7)
SŁOTWINY
Szkoła Podstawowa (Słotwiny 125)
SMORYŃ
Szkoła Filialna (Smoryń 37)
SMÓLSKO DUŻE
Szkoła Podstawowa (Smólsko Duże 41)
SNOPKÓW
Szkoła Podstawowa (Snopków 50)
SOBIANOWICE
Szkoła Podstawowa (Sobianowice 32 A)
SOBIESKA WOLA PIERWSZA
Szkoła Podstawowa (Sobieska Wola Pierwsza 124)
SOBIESZCZANY
Szkoła Podstawowa (Sobieszczany 35)
SOBIESZYN
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Sobieszyn)
SOBOLE
Szkoła Podstawowa (Sobole 69 C)
SOBOLEW-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Sobolew-Kolonia 11)
SOCHY
Szkoła Filialna (Sochy 59)
SOSNOWICA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Wojska Polskiego 27)
SOSNÓWKA
Szkoła Podstawowa (Sosnówka 117)
SÓL
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa (Sól 279)
SPICZYN
Szkoła Podstawowa (Spiczyn 8)
SREBRZYSZCZE
Szkoła Podstawowa (Srebrzyszcze 11a)
STANIN
Zespół Szkół (Stanin 149)
STANISŁAWÓW
Szkoła Podstawowa (Stanisławów 64a)
STARA DĄBIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stara Dąbia 4)
STARA HUTA
Szkoła Podstawowa Filialna w Starej Hucie (Stara Huta 1)
STARA LIPINA
Szkoła Filialna (Stara Lipina 48)
STARA PRAWDA
Zespół Oświatowy (Stara Prawda 1)
STARA WIEŚ DRUGA
Szkoła Podstawowa (Stara Wieś Druga 56)
STARE KOBIAŁKI
Zespół Oświatowy (Stare Kobiałki 18)
STARE WIERZCHOWISKA
Szkoła Podstawowa (Stare Wierzchowiska 39)
STARE ZADYBIE
Szkoła Podstawowa (Stare Zadybie 118)
STAROŚCIN
Szkoła Podstawowa (Starościn 73)
STARY BAZANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stary Bazanów 136)
STARY BIDACZÓW
Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie (Stary Bidaczów 42)
STARY BRUS
Zespół Szkół w Starym Brusie (Stary Brus 94)
STARY LIPOWIEC
Szkoła Podstawowa (Stary Lipowiec 47a)
STARY MACIEJÓW
Szkoła Podstawowa (Stary Maciejów)
STARY POŻÓG
Zespół Placówek Oświatowych (Stary Pożóg 57 E)
STARY SŁAWACINEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stary Sławacinek 73)
STARY UŚCIMÓW
Zespół Szkół (Stary Uścimów 43)
STASIN
Szkoła Podstawowa (Stasin 61)
STAW
Zespół Szkół (Staw 72 A)
STAW NOAKOWSKI
Szkoła Podstawowa w Nieliszu Filia w Stawie Noakowskim (Staw Noakowski 1)
STAWCE
Punkt Filialny (Stawce 56)
STAWEK
Szkoła Podstawowa (Stawek 5)
STEFANKOWICE
Szkoła Podstawowa (Stefankowice 26)
STENIATYN
Szkoła Podstawowa (Steniatyn 71)
STĘŻYCA
Szkoła Podstawowa (ul. Rynek 1)
STĘŻYCA-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Stężyca-Kolonia 33)
STOCZEK
Szkoła Podstawowa (Stoczek, ul. Niecała 50)
STOCZEK ŁUKOWSKI
Zespół Oświatowy w Stoczku Łukowskim (Plac St. Wielgoska 5)
STOJESZYN PIERWSZY
Zespół Placówek Oświatowych (Stojeszyn Pierwszy 5)
STRACHOSŁAW
Szkoła Podstawowa (Strachosław 76 B)
STRÓŻA-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Stróża-Kolonia, ul. Akacjowa 2)
STRUPIN DUŻY
Zespół Szkół (Strupin Duży 71)
STRYJNO KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Stryjno Kolonia 1)
STRYJÓW
Szkoła Podstawowa (Stryjów 110)
STRZAKŁY
Szkoła Filialna (Strzakły 89a)
STRZELCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Strzelce 43b)
STRZESZKOWICE DUŻE
Szkoła Podstawowa (Strzeszkowice Duże 255a)
STRZYŻEW
Zespół Szkół (Strzyżew 128)
STRZYŻÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Bohaterów Września 10)
STUDZIANKA
Szkoła Filialna (Studzianka 24)
STUDZIANKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Studzianki 63)
STYRZYNIEC
Szkoła Podstawowa (Styrzyniec 19)
SUCHODOŁY
Szkoła Podstawowa (Suchodoły 118)
SUCHOWOLA
Zespół Szkół (Suchowola 133)
Zespół Szkół (Suchowola 239)
SULMICE
Szkoła Podstawowa (Sulmice 12)
SULÓW
Zespół Szkół (Sulów 75)
SUŁÓW
Zepół Szkół (Sułów 64)
SURHÓW
Szkoła Podstawowa (Surhów 1)
SUSIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Tomaszowska 53)
SWATY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Swaty 192 A)
SWORY
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 34)
SYCZYN
Szkoła Podstawowa w Wierzbicy Szkoła Filialna w Syczynie (Syczyn 36)
SZANIAWY MATYSY
Szkoła Podstawowa (Szaniawy Matysy 4)
SZAROWOLA
Zespół Szkół Publicznych (Szarowola 126)
SZASTARKA
Zespół Szkół (Szastarka 104)
SZCZEBRZESZYN
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Ogrodowa 16)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Zamojska 189)
SZCZECYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szczecyn 50)
SZCZEKARKÓW
Szkoła Podstawowa (Szczekarków 62)
SZEWNIA GÓRNA
Zepół Szkół w Szewni Górnej (Szewnia Górna 21 A)
SZÓSTKA
Szkoła Podstawowa (Szóstka 8)
SZPIKOŁOSY
Szkoła Podstawowa (Szpikołosy 34)
SZYCHOWICE
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice (Szychowice, ul. Parkowa 39)
SZYSZKI
Zespół Oświatowy (Szyszki 66)
SZYSZKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szyszków 27)
ŚLIPCZE
Szkoła Podstawowa (Ślipcze 55)
ŚNIATYCZE
Szkoła Podstawowa (Śniatycze 45)
ŚREDNIE DUŻE
Szkoła Podstawowa w Nieliszu Filia w Średniem Dużem (Średnie Duże 105)
ŚWIDNIK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Norwida 7)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kopernika 9a)
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Zespole Szkół nr 2 (ul. Jarzębinowa 6)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Armii Krajowej 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 27)
ŚWIDNIK MAŁY
Szkoła Podstawowa (Świdnik Mały 39)
ŚWIDNIKI
Szkoła Podstawowa (Świdniki 71)
ŚWIDRY
Szkoła Podstawowa (Świdry 99)
ŚWIECIECHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Świeciechów 122)
ŚWIERSZCZÓW
Filialna Szkoła Podstawowa (Świerszczów 13b)
Szkoła Filialna (Świerszczów)
ŚWIERŻE
Szkoła Podstawowa (Świerże, ul. 22 Lipca 59)
ŚWIĘCICA
Szkoła Podstawowa w Święcicy (Święcica 58)
TALCZYN
Szkoła Podstawowa (Talczyn 160)
TARŁO
Szkoła Podstawowa (Tarło 103)
TARNAWATKA
Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce (ul. Lubelska 62)
TARNOGÓRA
Szkoła Podstawowa (Tarnogóra, ul. Krakowskie Przedmieście 74)
TARNOGRÓD
Szkoła Podstawowa (ul. 1 Maja 7)
TARNOSZYN
Szkoła Podstawowa (Tarnoszyn 40)
TARZYMIECHY PIERWSZE
Szkoła Podstawowa (Tarzymiechy Pierwsze)
TCHÓRZEW KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Tchórzew Kolonia 186)
TELATYN
Szkoła Podstawowa (ul. Wyszyńskiego 20)
TEODORÓWKA
Szkoła Podstawowa (Teodorówka 64)
TERATYN
Szkoła Podstawowa (Teratyn)
TEREBIŃ
Szkoła Podstawowa (Terebiń 75)
TERESIN
Szkoła Podstawowa (Teresin 43)
TERESPOL
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 88)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Henryka Sienkiewicza 27)
TERESZPOL-KUKIEŁKI
Zespół Szkół Samorządowych (Tereszpol-Kukiełki 23)
TERESZPOL-ZAORENDA
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 16)
TERPENTYNA
Zespół Placówek Oświatowych (Terpentyna 182)
TŁUŚCIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Tłuściec 112)
TOCZYSKA
Szkoła Podstawowa w Starych Kobiałkach Szkoła Filialna w Toczyskach (Toczyska 101)
TOKARY
Szkoła Filialna (Tokary)
TOMASZOWICE
Szkoła Podstawowa (Tomaszowice 40)
TOMASZÓW LUBELSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wesoła 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Żołnierzy Września 1)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Żwirki i Wigury 6)
TRZCIANKI
Szkoła Podstawowa (Trzcianki 64)
TRZEBIESZÓW DRUGI
Szkoła Podstawowa (Trzebieszów Drugi 94)
TRZESZCZANY PIERWSZE
Szkoła Podstawowa (Trzeszczany Pierwsze 199)
TUCHOWICZ
Zespół Szkół (Tuchowicz 45)
TUCZĘPY
Szkoła Podstawowa (Tuczępy 70)
TUCZNA
Zespół Szkół (Tuczna 3)
TULIŁÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Tuliłów 61a)
TURKA
Szkoła Filialna (Turka 8)
Szkoła Podstawowa (Turka 294)
TURKOWICE
Szkoła Podstawowa (Turkowice 129)
TUROBIN
Szkoła Podstawowa (ul. Piłsudskiego 34)
TURÓW
Szkoła Podstawowa (Turów 76)
TURZE ROGI
Zespół Szkół w Strzyżewie - Filialna Szkoła Podstawowa w Turzych Rogach (Turze Rogi 51)
TUSZÓW
Szkoła Podstawowa (Tuszów 159)
TWORYCZÓW
Szkoła Podstawowa (Tworyczów 124)
TYPIN
Szkoła Podstawowa (Typin 103)
TYSZOWCE
Szkoła Podstawowa (ul. Kościelna 25)
TYŚMIENICA
Szkoła Podstawowa (Tyśmienica 115)
UBRODOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa z Klasami I-III (Ubrodowice 57)
UCHANIE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 13)
UDRYCZE
Szkoła Podstawowa (Udrycze 111)
UHER
Zespół Szkół (Uher 32)
UHNIN
Szkoła Podstawowa (Uhnin 43)
UHRUSK
Szkoła Podstawowa (Uhrusk 25)
UJAZDÓW
Szkoła Podstawowa w Nieliszu Filia w Ujazdowie (Ujazdów 9)
ULAN-MAJORAT
Zespół Szkół (Ulan-Majorat 53)
ULHÓWEK
Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku (ul. Sadowa 3)
ULÓW
Szkoła Podstawowa (Ulów 93)
URSZULIN
Zespół Szkół w Urszulinie (ul. Szkolna 23)
URZĘDÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Wodna 24)
UŚCIĄŻ
Szkoła Podstawowa (Uściąż 113)
WALINNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Walinna 71)
WANDALIN
Szkoła Podstawowa (Wandalin 71)
WANDÓW
Szkoła Podstawowa (Wandów 75)
WANDZIN
Szkoła Podstawowa (Wandzin)
WARSZAWIAKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Warszawiaki 58)
WĄWOLNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Zamkowa 4)
WERBKOWICE
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum (ul. Jana Pawła II 17)
WERESZCZYN
Szkoła Podstawowa (Wereszczyn 42)
WIELĄCZA
Szkoła Podstawowa (Wielącza 5)
WIELĄCZA-KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Wielącza-Kolonia 110)
WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Wielkie 66)
WIELKOLAS
Szkoła Podstawowa (Wielkolas 27c)
WIELKOPOLE
Szkoła Podstawowa (Wielkopole 1)
WIEPRZÓW ORDYNACKI
Szkoła Podstawowa (Wieprzów Ordynacki 8)
WIERSZCZYCA
Szkoła Filialna (Wierszczyca 54)
WIERZBA
Szkoła Podstawowa (Wierzba 19)
WIERZBICA
Szkoła Podstawowa (Wierzbica 24)
Zespół Szkół (ul. Pogodna 8)
WIERZBIE
Szkoła Filialna (Wierzbie 1)
WIERZCHOWINA
Szkoła Filialna (Wierzchowina, ul. Szkolna 162)
WIERZCHOWISKA DRUGIE
Zespół Szkół (Wierzchowiska Drugie 165)
WILCZOPOLE
Zespół Szkół (Wilczopole 97)
WILCZYSKA
Szkoła Podstawowa (Wilczyska 85)
WILKOŁAZ PIERWSZY
Zespół Szkół (Wilkołaz Pierwszy 7)
WILKÓW
Zespół Szkół Publicznych (Wilków 66 A)
WIRKOWICE
Szkoła Podstawowa (Wirkowice 20)
WISZNICE
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola (ul. Warszawska 19)
WISZNIÓW
Szkoła Podstawowa (Wiszniów 61)
WITOROŻ
Szkoła Podstawowa (Witoroż 2a)
WITULIN
Szkoła Filialna (Witulin 64)
WŁODAWA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Partyzantów 13)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kopernika 3)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Zbigniewa Sierpińskiego 4)
WNĘTRZNE
Szkoła Podstawowa (Wnętrzne 35)
WOHYŃ
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 25)
WOJCIECHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wojciechów 102)
Zespół Szkół (Wojciechów 8)
WOJCIESZKÓW
Zespół Szkół (ul. Parkowa 1)
WOJSŁAWICE
Zespół Szkół Publicznych (Wojsławice Kolonia 1)
WOLA BYSTRZYCKA
Szkoła Podstawowa (Wola Bystrzycka 84)
WOLA CHOMEJOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Chomejowa 85)
WOLA DEREŹNIAŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Dereźniańska 93)
WOLA GAŁĘZOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Gałęzowska 116 A)
WOLA GUŁOWSKA
Zespół Szkół (Wola Gułowska 60)
WOLA KORYBUTOWA
Szkoła Podstawowa w Woli Korybutowej (Wola Korybutowa 27 A)
WOLA OBSZAŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Obszańska 106a)
WOLA OKRZEJSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Okrzejska 105)
WOLA OSIŃSKA
Szkoła Filialna (Wola Osińska 80)
WOLA OSOWIŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Osowińska, ul. Parkowa 7)
WOLA PIASECKA
Szkoła Podstawowa (Wola Piasecka 69)
WOLA PRZYBYSŁAWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Przybysławska 331)
WOLA RADZIĘCKA
Szkoła Podstawowa (Wola Radzięcka 61)
WOLA RÓŻANIECKA
Szkoła Podstawowa (Wola Różaniecka 158)
WOLA SERNICKA
Szkoła Podstawowa (Wola Sernicka 243 B)
WOLA SKROMOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Skromowska 55)
WOLA TRZYDNICKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Trzydnicka 59)
WOLA UHRUSKA
Zespół Szkół w Woli Uhruskiej (ul. Gimnazjalna 34)
WOLA WERESZCZYŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Wereszczyńska 2)
WOLA ZADYBSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Zadybska 82)
WOLAWCE
Szkoła Filialna (Wolawce 42)
WOLICA PIERWSZA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wolica Pierwsza 21)
WOŁKOWIANY
Szkoła Podstawowa (Wołkowiany 28)
WOŁOSKOWOLA
Szkoła Podstawowa w Starym Brusie Filia w Wołoskowoli (Wołoskowola 83)
WOSKRZENICE DUŻE
Szkoła Podstawowa (Woskrzenice Duże 91)
WOŻUCZYN
Szkoła Podstawowa (Wożuczyn 182)
WÓLKA BATORSKA
Punkt Filialny (Wólka Batorska 110)
WÓLKA DOBRYŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Dobryńska 57)
WÓLKA DOMASZEWSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Domaszewska 79)
WÓLKA HUSIŃSKA
Szkoła Filialna (Wólka Husińska 3)
WÓLKA KAŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Kańska 1 D)
WÓLKA KONOPNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wólka Konopna 3)
WÓLKA LESZCZAŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Leszczańska 34)
WÓLKA OKOPSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Okopska 4)
WÓLKA ORŁOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Orłowska 136)
WÓLKA RATAJSKA
Zespół Szkół (Wólka Ratajska 146)
WÓLKA ROKICKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Rokicka 90)
WÓLKA TARNOWSKA
Szkoła Podstawowa w Wierzbicy Szkoła Filialna w Wólce Tarnowskiej (Wólka Tarnowska 61)
WÓLKA WIEPRZECKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Wieprzecka 10)
WÓLKA ZABŁOCKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Zabłocka)
WÓLKA ZAWIEPRZYCKA
Szkoła Filialna (Wólka Zawieprzycka)
WRONÓW
Szkoła Podstawowa (Wronów 15)
WYCHODY
Szkoła Podstawowa (Wychody, ul. Wieprzec 8)
WYPNICHA
Szkoła Podstawowa (Wypnicha)
WYRYKI
Zespół Szkół (Wyryki 208)
WYSOKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 9)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 9)
Zespół Szkół (Wysokie 133)
WYTYCZNO
Szkoła Podstawowa (Wytyczno 143)
WYWŁOCZKA
Szkoła Podstawowa (Wywłoczka 153)
WYŻNICA
Szkoła Podstawowa (Wyżnica 32)
ZABIELE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zabiele 8 B)
ZABORZE
Szkoła Podstawowa (Zaborze 3)
ZABURZE
Szkoła Podstawowa (Zaburze 100)
ZADĘBCE
Szkoła Podstawowa (Zadębce)
ZAGŁOBA
Zespół Szkół Publicznych (Zagłoba 21)
ZAGOŹDZIE
Zespół Szkół (Zagoździe, ul. Lipniak 5)
ZAGRODA
Szkoła Podstawowa (Zagroda 134)
ZAGRODY
Szkoła Podstawowa im. gen. Wł. Sikorskiego w Goraju - Szkoła Filialna w Zagrodach (Zagrody 47)
ZAHORÓW
Szkoła Filialna (Zahorów 72)
ZAKRZEW
Szkoła Podstawowa (Zakrzew 226)
Szkoła Podstawowa (Zakrzew 27)
ZAKRZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zakrzów 25 A)
ZAKRZÓWEK
Zespół Szkół (ul. Sienkiewicza 1)
ZALESIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 10)
Zespół Szkół (Zalesie 141)
ZALUTYŃ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zalutyń 25)
ZAŁUCZE
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Załucze)
Szkoła Filialna (Załucze 59)
ZAMCH
Szkoła Podstawowa (Zamch 117)
ZAMOŚĆ
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Śląska 45 A)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Lwowska 15)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Orzeszkowej 43)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Orla 5)
Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sienkiewicza 5)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. B. Prusa 10)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Kalinowa 5a)
Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych "Krok za krokiem" (ul. Peowiaków 6a)
Zespół Szkół Katolickich św. Ojca Pio w Zamościu (ul. gen. W. Sikorskiego 11)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Peowiaków 30 A)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. J. Zamoyskiego 4)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Koszary 14)
ZARASZÓW
Szkoła Podstawowa (Zaraszów 64)
ZARZECZ ŁUKOWSKI
Szkoła Podstawowa (Zarzecz Łukowski 54)
ZARZECZE
Szkoła Podstawowa (Zarzecze 1 A)
ZASTAWIE
Szkoła Podstawowa (Zastawie 17)
ZAŚWIATYCZE
Szkoła Podstawowa (Zaświatycze 46)
ZAWADA
Szkoła Podstawowa (Zawada 46)
ZAWADÓW
Szkoła Filialna (Zawadów 158)
ZAWADÓWKA
Szkoła Podstawowa (Zawadówka 45)
ZAWALÓW
Szkoła Podstawowa (Zawalów, ul. Szkolna 6)
ZAWIEPRZYCE
Szkoła Podstawowa (Zawieprzyce 121)
ZBĘDOWICE
Szkoła Filialna (Zbędowice 48)
ZBÓJNO
Szkoła Podstawowa (nieistniejąca) (Sitno)
ZDZIŁOWICE
Zespół Szkół (Zdziłowice 96)
ZDZISŁAWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zdzisławice 57)
ZEMBORZYCE TERESZYŃSKIE
Szkoła Podstawowa (Zemborzyce Tereszyńskie 2)
ZEZULIN
Szkoła Podstawowa (Zezulin 70)
ZIELONE
Szkoła Filialna (Zielone 166)
ZIENKI
Szkoła Filialna (Zienki)
ZIMNO
Szkoła Podstawowa (Zimno 1)
ZŁOJEC
Szkoła Podstawowa (Złojec 226)
ZOFIÓWKA
Szkoła Podstawowa (Zofiówka 9)
ZUBOWICE
Szkoła Podstawowa (Zubowice)
ZWIARTÓW
Szkoła Podstawowa (Zwiartów 40)
ZWIERZYNIEC
Szkoła Podstawowa (ul. Partyzantów 3)
ŻABIA WOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Żabia Wola 77)
ŻABIKÓW
Szkoła Podstawowa (Żabików 65)
ŻABNO
Szkoła Filialna (Żabno 39)
ŻAKOWOLA
Szkoła Podstawowa (Żakowola 43)
ŻALIN
Szkoła Filialna (Żalin 47)
ŻDANÓW
Zespół Szkół (Żdanów 124)
ŻELIZNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Żelizna 91)
ŻERDŹ
Szkoła Filialna (Żerdź 91)
ŻEROCIN
Szkoła Podstawowa (Żerocin 32)
ŻESZCZYNKA
Szkoła Filialna (Żeszczynka 43)
ŻMUDŹ
Zespół Szkół (Żmudź 10)
ŻÓŁKIEWKA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 3)
ŻÓŁTAŃCE
Zespół Szkół (Żółtańce, ul. Metalowa 89)
ŻUKÓW
Szkoła Filialna (Żuków 43)
Szkoła Podstawowa (Żuków 125)
ŻULICE
Szkoła Podstawowa (Żulice 18)
ŻULIN
Szkoła Podstawowa (Żulin 116)
ŻURAWCE
Szkoła Podstawowa (Żurawce, ul. Szkolna 31)
ŻURAWNICA
Szkoła Filialna (Żurawnica 85)
ŻYRZYN
Szkoła Podstawowa (ul. 1000-lecia 143)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie