Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Antoniów
podstawowe Baborów
podstawowe Bąkowice
podstawowe Bąków
podstawowe Biadacz
podstawowe Biała
podstawowe Biała Nyska
podstawowe Biedrzychowice
podstawowe Bielice
podstawowe Bierdzany
podstawowe Biskupice
podstawowe Biskupów
podstawowe Błotnica Strzelecka
podstawowe Bodzanowice
podstawowe Bodzanów
podstawowe Bogacica
podstawowe Bogdanowice
podstawowe Boguszyce
podstawowe Borki Wielkie
podstawowe Branice
podstawowe Brożec
podstawowe Brynica
podstawowe Brzeg
podstawowe Bukowie
podstawowe Burgrabice
podstawowe Byczyna
podstawowe Charbielin
podstawowe Chmielowice
podstawowe Chocianowice
podstawowe Chróścice
podstawowe Chróścina
podstawowe Chrząstowice
podstawowe Chudoba
podstawowe Cieciułów
podstawowe Czarnowąsy
podstawowe Czepielowice
podstawowe Dalachów
podstawowe Daniec
podstawowe Dąbrowa
podstawowe Dąbrówka Górna
podstawowe Dębie
podstawowe Dębnik
podstawowe Dębska Kuźnia
podstawowe Długomiłowice
podstawowe Dobiercice
podstawowe Dobra
podstawowe Dobrodzień
podstawowe Dobrzeń Wielki
podstawowe Dobrzyń
podstawowe Domaradz
podstawowe Domaszkowice
podstawowe Domaszowice
podstawowe Domecko
podstawowe Dylaki
podstawowe Dytmarów
podstawowe Dziedzice
podstawowe Dziergowice
podstawowe Dzierżysław
podstawowe Dziewkowice
podstawowe Gałązczyce
podstawowe Gałążczyce
podstawowe Gana
podstawowe Gierałcice
podstawowe Głogówek
podstawowe Głubczyce
podstawowe Głuchołazy
podstawowe Głuszyna
podstawowe Gnojna
podstawowe Gogolin
podstawowe Gołuszowice
podstawowe Gorzów Śląski
podstawowe Gostomia
podstawowe Goszowice
podstawowe Gościęcin
podstawowe Goświnowice
podstawowe Górażdże
podstawowe Grabin
podstawowe Grabina
podstawowe Gracze
podstawowe Grądy
podstawowe Grobniki
podstawowe Grodków
podstawowe Grodziec
podstawowe Grodzisko
podstawowe Gronowice
podstawowe Gryżów
podstawowe Hajduki Nyskie
podstawowe Idzikowice
podstawowe Izbicko
podstawowe Jakubowice
podstawowe Jankowice Wielkie
podstawowe Januszkowice
podstawowe Jarnołtów
podstawowe Jarnołtówek
podstawowe Jaryszów
podstawowe Jasienica Dolna
podstawowe Jasienie
podstawowe Jastrzębie
podstawowe Jaworzno
podstawowe Jełowa
podstawowe Jemielnica
podstawowe Jędrzejów
podstawowe Kadłub
podstawowe Kadłub Turawski
podstawowe Kalinowice
podstawowe Kałków
podstawowe Kamienica
podstawowe Kamienna
podstawowe Kamiennik
podstawowe Kamień Śląski
podstawowe Karłowice
podstawowe Karłowice Wielkie
podstawowe Kąty Opolskie
podstawowe Kędzierzyn-Koźle
podstawowe Kępnica
podstawowe Kielcza
podstawowe Kietrz
podstawowe Klisino
podstawowe Kluczbork
podstawowe Kolnica
podstawowe Kolonowskie
podstawowe Komorniki
podstawowe Komorzno
podstawowe Komprachcice
podstawowe Koperniki
podstawowe Kopice
podstawowe Korfantów
podstawowe Kosorowice
podstawowe Kostów
podstawowe Kościeliska
podstawowe Kowale
podstawowe Kozłowice
podstawowe Kórnica
podstawowe Krapkowice
podstawowe Krasiejów
podstawowe Krępna
podstawowe Kujakowice Dolne
podstawowe Kuniów
podstawowe Kup
podstawowe Landzmierz
podstawowe Laskowice
podstawowe Lasocice
podstawowe Lasowice Wielkie
podstawowe Leśnica
podstawowe Lewin Brzeski
podstawowe Ligota Książęca
podstawowe Ligota Prószkowska
podstawowe Ligota Turawska
podstawowe Ligota Wielka
podstawowe Lipki
podstawowe Lipniki
podstawowe Lipowa
podstawowe Lisięcice
podstawowe Luboszyce
podstawowe Lubrza
podstawowe Lubsza
podstawowe Łambinowice
podstawowe Łany
podstawowe Łącznik
podstawowe Łąka Prudnicka
podstawowe Łosiów
podstawowe Łubniany
podstawowe Łukowice Brzeskie
podstawowe Maciejowice
podstawowe Maciowakrze
podstawowe Malnia
podstawowe Mańkowice
podstawowe Mąkoszyce
podstawowe Mechnica
podstawowe Meszno
podstawowe Michałowice
podstawowe Michałów
podstawowe Moszczanka
podstawowe Murów
podstawowe Naczęsławice
podstawowe Nakło
podstawowe Namysłów
podstawowe Narok
podstawowe Nasiedle
podstawowe Niemodlin
podstawowe Niwnica
podstawowe Nowa Cerekwia
podstawowe Nowaki
podstawowe Nowy Świętów
podstawowe Nysa
podstawowe Ochodze
podstawowe Olesno
podstawowe Olszanka
podstawowe Olszowa
podstawowe Opole
podstawowe Osowiec
podstawowe Ostrożnica
podstawowe Otmice
podstawowe Otmuchów
podstawowe Ozimek
podstawowe Paczkowo
podstawowe Paczków
podstawowe Pawłowiczki
podstawowe Pietrowice
podstawowe Pilszcz
podstawowe Piotrówka
podstawowe Pisarzowice
podstawowe Pludry
podstawowe Pogórze
podstawowe Pokój
podstawowe Pokrzywnica
podstawowe Polanowice
podstawowe Polkowskie
podstawowe Polska Cerekiew
podstawowe Polska Nowa Wieś
podstawowe Polski Świętów
podstawowe Popielów
podstawowe Praszka
podstawowe Prószków
podstawowe Prudnik
podstawowe Prusinowice
podstawowe Przechód
podstawowe Przedmość
podstawowe Przełęk
podstawowe Przylesie
podstawowe Przywory
podstawowe Puszyna
podstawowe Racławice Śląskie
podstawowe Racławiczki
podstawowe Radostynia
podstawowe Raszowa
podstawowe Reńska Wieś
podstawowe Rogi
podstawowe Rogów Opolski
podstawowe Roszkowice
podstawowe Roszowicki Las
podstawowe Rozmierka
podstawowe Rozwadza
podstawowe Rudniki
podstawowe Rudziczka
podstawowe Rzymkowice
podstawowe Sidzina
podstawowe Sieroniowice
podstawowe Skałągi
podstawowe Skarbimierz Osiedle
podstawowe Skorogoszcz
podstawowe Skoroszyce
podstawowe Sławice
podstawowe Smarchowice Wielkie
podstawowe Solarnia
podstawowe Sowczyce
podstawowe Staniszcze Małe
podstawowe Staniszcze Wielkie
podstawowe Stara Bzinica
podstawowe Stara Kuźnia
podstawowe Stare Budkowice
podstawowe Stare Koźle
podstawowe Stare Siołkowice
podstawowe Stary Las
podstawowe Stary Ujazd
podstawowe Steblów
podstawowe Sternalice
podstawowe Stobrawa
podstawowe Stradunia
podstawowe Strojec
podstawowe Strzelce
podstawowe Strzelce Opolskie
podstawowe Strzeleczki
podstawowe Sucha
podstawowe Suchy Bór
podstawowe Szczedrzyk
podstawowe Szemrowice
podstawowe Szonów
podstawowe Szybowice
podstawowe Szymiszów
podstawowe Szymonków
podstawowe Ściborzyce Wielkie
podstawowe Ścinawa Mała
podstawowe Śmicz
podstawowe Tarnów Opolski
podstawowe Tłustomosty
podstawowe Trzeboszowice
podstawowe Tułowice
podstawowe Turza
podstawowe Twardawa
podstawowe Uciechowice
podstawowe Ujazd
podstawowe Uszyce
podstawowe Wachów
podstawowe Walce
podstawowe Warmątowice
podstawowe Wawelno
podstawowe Wąsice
podstawowe Węgry
podstawowe Wierzbica Górna
podstawowe Wierzbie
podstawowe Większyce
podstawowe Włodary
podstawowe Włodzienin
podstawowe Wojciechów
podstawowe Wołczyn
podstawowe Wójcice
podstawowe Wronin
podstawowe Zakrzów
podstawowe Zalesie Śląskie
podstawowe Zawada
podstawowe Zawadzkie
podstawowe Zdzieszowice
podstawowe Zębowice
podstawowe Zielina
podstawowe Zimna Wódka
podstawowe Zimnice Wielkie
podstawowe Złotniki
podstawowe Złotogłowice
podstawowe Zopowy
podstawowe Zwanowice
podstawowe Żędowice
podstawowe Żużela
podstawowe Żyrowa
podstawowe Żytniów
podstawowe Żywocice
OPOLE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" (ul. Chabrów 54)
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Olimpijska 2)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Reymonta 43)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Wróblewskiego 7)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Chabrów 65)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Koszyka 21)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Małopolska 20)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Zofii Nałkowskiej 16)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Katowicka 35)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Grudzicka 48)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Sienkiewicza 4)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Gorzołki 4)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Wiejska 77)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 26 (ul. Groszowicka 12)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Szarych Szeregów 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Budowlanych 40)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Norberta Bończyka 13)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Cmentarna 7)
Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych (ul. Dambonia 3)
Zespół Placówek Specjalnych przy Zakładach Opieki Zdrowotnej w Opolu (ul. Al. W. Witosa 26)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 (ul. Wyszomirskiego 6)
Zespół Szkół "TAK" (ul. Barlickiego 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Książąt Opolskich 21)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Majora Hubala 2)
ANTONIÓW
Szkoła Podstawowa w Antoniowie (Antoniów, ul. Powstańców Śląskich 17)
BABORÓW
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Wiejska 5a)
BĄKOWICE
Szkoła Podstawowa w Bąkowicach (Bąkowice, ul. Szkolna 6)
BĄKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (ul. Kasztanowa 1)
BIADACZ
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Biadacz, ul. Kluczborska 23)
BIAŁA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej (ul. Osiedle Tysiąclecia 16)
BIAŁA NYSKA
Szkoła Podstawowa (ul. Nyska 11)
BIEDRZYCHOWICE
Szkoła Podstawowa (Biedrzychowice 110)
BIELICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bielicach (Bielice 102)
BIERDZANY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierdzanach (Bierdzany, ul. Szkolna 1)
BISKUPICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Biskupice 22)
BISKUPÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Biskupów 76)
BŁOTNICA STRZELECKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Błotnicy Strzeleckiej (ul. Toszecka 19)
BODZANOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bodzanowicach (ul. Szkolna 1)
BODZANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Bodzanów (Bodzanów 83)
BOGACICA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogacicy (ul. Szkolna 10)
BOGDANOWICE
Publiczne Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (Bogdanowice, ul. Marii Konopnickiej 15)
BOGUSZYCE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Boguszyce, ul. Opolska 17)
BORKI WIELKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich (Borki Wielkie, ul. Młyńska 8)
BRANICE
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 8)
BROŻEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brożec, ul. Reymonta 65)
BRYNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brynica, ul. Powstańców Śląskich 47)
BRZEG
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Bolesława Chrobrego 13)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Kamienna 2)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Robotnicza 22)
Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi (ul. Poprzeczna 16)
Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Józefa Lompy 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mossora 4)
BUKOWIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Lipowa 54)
BURGRABICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Burgrabice (Burgrabice 140)
BYCZYNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Poznańska 6)
CHARBIELIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Charbielin 26)
CHMIELOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Chmielowicach (Chmielowice, ul. Nyska 1)
CHOCIANOWICE
Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny (Chocianowice 78)
CHRÓŚCICE
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 11)
Zespół Szkół (ul. Powstańców Śląskich 1)
CHRÓŚCINA
Szkoła Podstawowa w Chróścinie (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół (ul. Niemodlińska 8 D)
CHRZĄSTOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
CHUDOBA
Szkoła Podstawowa w Chudobie (Chudoba 142)
CIECIUŁÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Cieciułowie (Cieciułów 19)
CZARNOWĄSY
Zespół Szkół w Czarnowąsach (ul. Jakuba Kani 1)
CZEPIELOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Czepielowicach (Czepielowice 31)
DALACHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dalachowie (Dalachów 217)
DANIEC
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Utracka 8)
DĄBROWA
Szkoła Podstawowa (Dąbrowa ul. Parkowa 4)
Zespół Szkół w Dąbrowie (ul. Szkolna 9)
DĄBRÓWKA GÓRNA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Górnej (Dąbrówka Górna, ul. Opolska 64)
DĘBIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dębie, ul. Wiejska 18)
DĘBNIK
Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Dębniku (Dębnik 14)
DĘBSKA KUŹNIA
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 (Dębska Kuźnia, ul. Wiejska 53)
DŁUGOMIŁOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Długomiłowice, ul. Parkowa 8)
DOBIERCICE
Szkoła Podstawowa Filia Dobiercice (Dobiercice, ul. Henryka Sienkiewicza 3A)
DOBRA
Szkoła Podstawowa (Dobra, ul. Szkolna 37)
DOBRODZIEŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Piastowska 49)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piastowska 35)
DOBRZEŃ WIELKI
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kościelna 3)
DOBRZYŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu (Dobrzyń 35)
DOMARADZ
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Domaradz 3)
DOMASZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Domaszkowice 47)
DOMASZOWICE
Zespół Gimnazjalno-Szkolny w Domaszowicach (ul. Kolejowa 3)
DOMECKO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Domecku (Domecko, ul. Opolska 52)
DYLAKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dylakach (ul. Szkolna 5)
DYTMARÓW
Szkoła Podstawowa w Dytmarowie (Dytmarów 1)
DZIEDZICE
Szkoła Podstawowa Filia w Dziedzicach (Dziedzice, ul. Szkolna 4)
DZIERGOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Kozielska 8)
DZIERŻYSŁAW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Dzierżysław, ul. Szkolna 4)
DZIEWKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dziewkowice, ul. Strzelecka 3)
GAŁĄZCZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gałązczycach (Gałązczyce 78)
GAŁĄŻCZYCE
Publiczna Szkoła Pdstawowa (Gałążczyce 78)
GANA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ganie (Gana 28)
GIERAŁCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego "Przyjazna Szkoła" w Gierałcicach (Gierałcice 154)
GŁOGÓWEK
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stefana Batorego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wesoła 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sobieskiego 6)
GŁUBCZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Raciborska 17)
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Dworcowa 2)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Kochanowskiego 2)
GŁUCHOŁAZY
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (al. Jana Pawła II 9)
Szkoła Podstawowa nr 1 w Głuchołazach (ul. M. C. Skłodowskiej 9)
GŁUSZYNA
Szkoła Podstawowa w Zespole (ul. Główna 115)
GNOJNA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojnej (Gnojna 119)
GOGOLIN
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Strzelecka 39)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Krapkowicka 141)
GOŁUSZOWICE
Szkoła podstawowa w Gołuszowicach (Gołuszowice 34)
GORZÓW ŚLĄSKI
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Byczyńska 13)
GOSTOMIA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gostomi (Gostomia 46a)
GOSZOWICE
Szkoła Podstawowa w Goszowicach (Goszowice 5)
GOŚCIĘCIN
Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 22)
GOŚWINOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Kolejowa 5)
GÓRAŻDŻE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Górażdżach (ul. Chorulska 5)
GRABIN
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Grabinie (Grabin, ul. Nyska 90)
GRABINA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grabinie (Grabina 63)
GRACZE
Szkoła Podstawowa w Graczach (ul. Niemodlińska 21)
GRĄDY
Szkoła Podstawowa w Grądach (Grądy 32)
GROBNIKI
Szkoła Podstawowa w Grobnikach (ul. Św. Jana 14)
GRODKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Gustawa Morcinka 2)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Krakowska 31)
GRODZIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grodziec, ul. Tartaczna 1)
GRODZISKO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grodzisku (ul. Główna 35)
GRONOWICE
Szkoła Podstawowa Gronowice (Gronowice 58)
GRYŻÓW
Szkoła Podstawowa w Gryżowie (Gryżów 84)
HAJDUKI NYSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Hajdukach Nyskich (Hajduki Nyskie 128)
IDZIKOWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Idzikowice 24)
IZBICKO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Izbicku (ul. 15 Grudnia 32)
JAKUBOWICE
Zespół Szkolno–Przedszkolny w Jakubowicach (Jakubowice 2c)
JANKOWICE WIELKIE
Publiczny Zespół Szkolno - Przedszkolny (Jankowice Wielkie 15)
JANUSZKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Januszkowicach (Januszkowice, ul. Lesiańska 6)
JARNOŁTÓW
Zespół Szkół (Jarnołtów 88)
JARNOŁTÓWEK
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek (Jarnołtówek 109)
Zespół Szkół Specjalnych przy
Ośrodku Rehabilitacji i Leczenia Dzieci (Jarnołtówek 19)

JARYSZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie (Jaryszów, ul. Stawowa 1)
JASIENICA DOLNA
Publiczna Szkoła Podstawowa Jasienica Dolna (Jasienica Dolna 156)
JASIENIE
Szkoła Podstawowa Jasienie (Jasienie, ul. Zwycięstwa 15)
JASTRZĘBIE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Opolska 68)
JAWORZNO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworznie (Jaworzno, ul. Mirowszczyzna 43)
JEŁOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jełowa, ul. Wolności 15)
JEMIELNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
JĘDRZEJÓW
Publiczny Zespół Szkół (Jędrzejów 63)
KADŁUB
Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie (ul. Powstańców Ślaskich 26)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Zamkowa 5)
KADŁUB TURAWSKI
Społeczna Szkoła Podstawowa w Kadłubie Turawskim (Kadłub Turawski, ul. Główna 12)
KALINOWICE
Zespół Placówek Oświatowych w Kalinowicach (Kalinowice, ul. Szkolna 1)
KAŁKÓW
Szkoła Podstawowa w Kałkowie (Kałków 61a)
KAMIENICA
Publiczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałem Przedszkolnym (Kamienica 94)

KAMIENNA
Szkoła Podstawowa (Kamienna 26)
KAMIENNIK
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 1 Maja 28)
KAMIEŃ ŚLĄSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu Ślaskim (ul. Klasztorna 2)
KARŁOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Karłowicach (ul. Kolejowa 9)
KARŁOWICE WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Karłowicach Wielkich (Karłowice Wielkie 52)
KĄTY OPOLSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Kąty Opolskie, ul. Szkolna 8)
KĘDZIERZYN-KOŹLE
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 13 (ul. Stoczniowców 11)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Kościelna 19)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Partyzantów 30)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie-Koźlu Szkoła Filialna (ul. Archimedesa 25)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Piastowska 30)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 (ul. Kozielska 16)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Kościuszki 41)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Stalmacha 20)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 (ul. Gagarina 3)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 (ul. Jana Brzechwy 80)
Zespół Szkół Miejskich Nr 1 (ul. Mieszka I 4)
Zespół Szkół Miejskich Nr 2 (ul. Szymanowskiego 19)
Zespół Szkół Miejskich Nr 3 (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół Miejskich Nr 4 (ul. Sławięcicka 96)
Zespół Szkół Miejskich Nr 5 (ul. Przodowników Pracy 13)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. I. Krasickiego 10)
KĘPNICA
Szkoła Podstawowa Filia w Kępnicy (Kępnica 31a)
KIELCZA
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (ul. Szkolna 1)
KIETRZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Głowackiego 37)
KLISINO
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Klisinie (Klisino 86)
KLUCZBORK
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Mickiewicza 10)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wolności 17)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Konopnickiej 17)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 27)
Zespół Szkół Ogólnokształcących STO (ul. Ligonia 3)
KOLNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kolnicy (Kolnica 105)
KOLONOWSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kolonowskiem (ul. 1 Maja 5)
KOMORNIKI
Szkoła Podstawowa (Komorniki, ul. Szkolna 4)
KOMORZNO
Szkoła Podstawowa w Komorznie (Komorzno, ul. Główna 31)
KOMPRACHCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Komprachcicach (ul. Szkolna 18)
KOPERNIKI
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kopernikach (Koperniki 16 a)
KOPICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kopicach (Kopice 32)
KORFANTÓW
Zespół Szkół (ul. 3 Maja 12)
KOSOROWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Filia Kosorowice (Kosorowice, ul. Opolska 53)
KOSTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kostów 10)
KOŚCIELISKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kościeliskach (Kościeliska 28)
KOWALE
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Szkolna 1)
KOZŁOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kozłowice, ul. Nowa 2)
KÓRNICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kórnicy (Kórnica, ul. Główna 2)
KRAPKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Żeromskiego 34)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kościelna 10)
Zespół Szkół Sportowych nr 1 (Os. XXX-lecia 24)
KRASIEJÓW
Szkoła Podstawowa w Krasiejowie (Krasiejów, ul. Szkolna 5)
KRĘPNA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Krępnej (Krępna, ul. Zdieszowicka 35)
KUJAKOWICE DOLNE
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi (Kujakowice Dolne, ul. 1 Maja 27)
KUNIÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kuniowie (Kuniów 74)
KUP
Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych dla dzieci z autyzmem i uczniów ze sprzężonymi niepełnosprawnościami, autyzmem w Kup (ul. Karola Miarki 6-10)
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kup (ul. 1 Maja 6A)
LANDZMIERZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Landzmierz, ul. Główna 51)
LASKOWICE
Szkoła Podstawowa w Laskowicach (Laskowice, ul. Szkolna 19)
LASOCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lasocicach (Lasocice 82)
LASOWICE WIELKIE
Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny (Lasowice Wielkie 83)
LEŚNICA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Leśnicy (ul. Kozielska 20)
Szkoła Podstawowa (ul. Zdzieszowicka 23)
LEWIN BRZESKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. T. Kościuszki 61)
LIGOTA KSIĄŻĘCA
Szkoła Podstawowa (Ligota Książęca 87B)
LIGOTA PRÓSZKOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ligocie Prószkowskiej (Ligota Prószkowska, ul. Szkolna 25)
LIGOTA TURAWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ligocie Turawskiej (ul. Główna 32)
LIGOTA WIELKA
Szkoła Podstawowa w Ligocie Wielkiej (Ligota Wielka 12)
LIPKI
Szkoła Filialna Lipki (Lipki 124)
LIPNIKI
Szkoła Podstawowa w Zespole (Lipniki 109)
LIPOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lipowa 79)
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Lipowej z Oddziałem Przedszkolnym (Lipowa 83)
LISIĘCICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
LUBOSZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Luboszycach (ul. Szkolna 4)
LUBRZA
Zespół Publicznych Szkół w Lubrzy (ul. Szkolna 22)
LUBSZA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 2)
ŁAMBINOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Obozowa 13)
ŁANY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łany, ul. Główna 98a)
ŁĄCZNIK
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łączniku (ul. Fabryczna 4a)
ŁĄKA PRUDNICKA
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju i Promocji Wsi Łąka Prudnicka "Złoty Potok" (Łąka Prudnicka, ul. Głuchołaska 13)
ŁOSIÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Słowackiego 9)
ŁUBNIANY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łubnianach (ul. Opolska 51)
ŁUKOWICE BRZESKIE
Szkoła Filialna Łukowice Brzeskie (Łukowice Brzeskie 88)
MACIEJOWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Maciejowice 49)
MACIOWAKRZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 20)
MALNIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Malnia, ul. Podgórna 3)
MAŃKOWICE
Szkoła Podstawowa w Mańkowicach (Mańkowice 113)
MĄKOSZYCE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Pocztowa 4)
MECHNICA
Społeczna Szkoła Podstawowa w Mechnicy (ul. Kwiatowa 4)
MESZNO
Szkoła Podstawowa w Mesznie (Meszno 69)
MICHAŁOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Michałowicach (Michałowice 18)
MICHAŁÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Michałów 125)
MOSZCZANKA
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Moszczance (Moszczanka 166A)
MURÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Murowie (ul. Wolności 22)
NACZĘSŁAWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Naczęsławice, ul. Główna 19)
NAKŁO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nakło, ul. Strzelecka 49)
NAMYSŁÓW
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Łączańska 1)
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Reymonta 56)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Pułaskiego 22)
Zespół Szkół Specjalnych w Namysłowie (ul. Staszica 8)
NAROK
Publiczna Szkoła Podstawowa w Naroku (Narok, ul. Szkolna 19)
NASIEDLE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Nasiedle, ul. Szkolna 6)
NIEMODLIN
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Reymonta 9)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 5)
NIWNICA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Niwnica 127)
NOWA CEREKWIA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Rogożańska 4)
NOWAKI
Szkoła Podstawowa w Nowakach (Nowaki)
NOWY ŚWIĘTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Świętowie (Nowy Świętów 65)
NYSA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 9)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kordeckiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Bohaterów Warszawy 7)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. 11 Listopada 6)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Krawiecka 6)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. E. Gierczaka 8)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Bramy Grodkowskiej 4)
OCHODZE
Publiczna Stowarzyszeniowa Szkoła Podstawowa w Ochodzach (Ochodze, ul. Opolska 34)
OLESNO
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. I. Krasickiego 25)
Zespół Szkół Dwujęzycznych (ul. Wielkie Przedmieście 51)
OLSZANKA
Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny (Olszanka 94)
OLSZOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Olszowej (Olszowa, ul. Szkolna 7)
OSOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa w Osowcu (ul. Lipowa 8)
OSTROŻNICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Ostrożnica, ul. Kościelna 42)
OTMICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Otmice, ul. Gen. Zawadzkiego 28)
OTMUCHÓW
Szkoła Podstawowa w Otmuchowie (ul. Szkolna 2)
OZIMEK
Gminny Zespół Szkół (ul. Korczaka 12)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ozimku (ul. Częstochowska 26)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ozimku (ul. Daniecka 14)
PACZKOWO
Zespół Szkół w Paczkowie (ul. Dworska 1)
PACZKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 45)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 1-go Maja 2)
PAWŁOWICZKI
Zepół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny (ul. Korfantego 3)
PIETROWICE
Zespół Szkół (Pietrowice 9)
PILSZCZ
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Pilszcz, ul. Owsiana 3)
PIOTRÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Piotrówka, ul. Kościuszki 98)
PISARZOWICE
Szkoła Podstawowa Filia w Pisarzowicach (Pisarzowice, ul. Szkolna 80)
PLUDRY
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Wyzwolenia 4b )
POGÓRZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pogórze, ul. Szkolna 162)
POKÓJ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pokoju (ul. 1 Maja 15)
POKRZYWNICA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Pokrzywnica, ul. Szkolna 14a)
POLANOWICE
Szkoła Podstawowa Filia Polanowice (Polanowice 33)
POLKOWSKIE
Szkoła Podstawowa w Polkowskiem (Polkowskie)
POLSKA CEREKIEW
Zespół Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolny (ul. Konarskiego 4)
POLSKA NOWA WIEŚ
Publiczna Szkoła Podstawowa Polska Nowa Wieś (Polska Nowa Wieś, ul. Lipowa 56)
POLSKI ŚWIĘTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Polski Świętów (Polski Świętów 74a)
POPIELÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Popielowie (ul. Powstańców 14)
PRASZKA
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Boczna 4)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Fabryczna 18)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Styczniowa 7)
Zespół Placówek Specjalnych w Praszce (ul. Fabryczna 1)
PRÓSZKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie (ul. Szkolna 6)
PRUDNIK
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Podgórna 9)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szkolna 12)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Młyńska 1)
Zespół Szkół w Prudniku (ul. Dąbrowskiego 2)
PRUSINOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Prusinowice, ul. Szkolna 9)
PRZECHÓD
Zespół Szkół w Przechodzie (Przechód 239)
PRZEDMOŚĆ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedmościu (Przedmość, ul. Główna 22)
PRZEŁĘK
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Przełęk (Przełęk 15)
PRZYLESIE
Publiczny Zespół Szkolno - Przedszkolny w Przylesiu (Przylesie 135b)
PRZYWORY
Publiczna Szkoła Podstawowa Przywory (Przywory, ul. Krapkowicka 4)
PUSZYNA
Szkoła Podstawowa Filia w Puszynie (Puszyna 92)
RACŁAWICE ŚLĄSKIE
Zespół Szkół w Racławicach Śląskich (Racławice Śląskie, ul. Zwycięstwa 21)
RACŁAWICZKI
Szkoła Podstawowa w Racławiczkach (Racławiczki, ul. Szkolna 6)
RADOSTYNIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Radostynia 99)
RASZOWA
Szkoła Podstawowa (Raszowa, ul. Góry Św. Anny 91)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Raszowa, ul. Ozimska 55)
REŃSKA WIEŚ
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Raciborska 27)
ROGI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rogi 10A)
ROGÓW OPOLSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogowie Opolskim (Rogów Opolski, ul. Chrobrego 15)
ROSZKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Roszkowice 88)
ROSZOWICKI LAS
Publiczna Szkoła Podstawowa (Roszowicki Las, ul. Szkolna 12)
ROZMIERKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rozmierka, ul. Szkolna 3)
ROZWADZA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rozwadza, ul. Szkolna 5)
RUDNIKI
Publiczna Szkoła Podstawowa Filia Rudniki (ul. Wieluńska 15)
RUDZICZKA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudziczce (Rudziczka 265)
RZYMKOWICE
Szkoła Podstawowa w Rzymkowicach (Rzymkowice 7)
SIDZINA
Szkoła Podstawowa (Sidzina, ul. Radziechowski 3)
SIERONIOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Filia w Sieroniowicach (Sieroniowice, ul. Strzelecka 26)
SKAŁĄGI
Szkoła Podstawowa w Skałągach (ul. Wołczyńska 23)
SKARBIMIERZ OSIEDLE
Gminny Zespół Szkół (ul. Akacjowa 27)
SKOROGOSZCZ
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Zamkowa 6)
SKOROSZYCE
Zespół Szkół (ul. Braterstwa Broni 9)
SŁAWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławicach (Sławice, ul. Opolska 34)
SMARCHOWICE WIELKIE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Smarchowice Wielkie, ul. Brzegowa 58)
SOLARNIA
Zespół Szkół Dwujęzycznych (Solarnia, ul. Raciborska 42 A)
SOWCZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sowczycach (Sowczyce, ul. Długa 8)
STANISZCZE MAŁE
Publiczna Szkoła Podstawowa Staniszcze Małe (Staniszcze Małe, ul. Szkolna 1)
STANISZCZE WIELKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa Staniszcze Wielkie (Staniszcze Wielkie, ul. Jana Pawła II 4)
STARA BZINICA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Stara Bzinica, ul. Karola Miarki 2)
STARA KUŹNIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stara Kuźnia, ul. Wieczorka 3)
STARE BUDKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Budkowicach (Stare Budkowice, ul. Wołczyńska 14)
STARE KOŹLE
Szkoła Podstawowa (Stare Koźle, ul. Szkolna 5)
STARE SIOŁKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Siołkowicach (ul. Michała 2)
STARY LAS
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Stary Las (Stary Las 56)
STARY UJAZD
Publiczna Szkoła Podstawowa Filia w Starym Ujeździe (Stary Ujazd, ul. Szkolna 3)
STEBLÓW
Stowarzyszeniowa Publiczna Szkoła Podstawowa (Steblów, ul. Szkolna 2)
STERNALICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Sternalicach (Sternalice 8)
STOBRAWA
Publiczna Szkola Podstawowa w Stobrawie (Stobrawa, ul. Witosa 30)
STRADUNIA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Straduni (Stradunia, ul. Powstańców Śląskich 40)
STROJEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Strojec, ul. Szkolna 6)
STRZELCE
Szkoła Podstawowa Strzelce (Strzelce 42)
STRZELCE OPOLSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Marka Prawego 19)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wawrzyńca Świerzego 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. 1-go Maja 26)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Kardynała Wyszyńskiego 2)
Zespół Szkół Specjalnych w Strzelcach Opolskich (ul. Księdza Wajdy 3)
STRZELECZKI
Szkoła Podstawowa w Strzeleczkach (ul. Sienkiewicza 3)
SUCHA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Sucha, ul. Kościelna 40)
SUCHY BÓR
Zespół Szkół Specjalnych przy Opolskim Ośrodku Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży (ul. Pawlety 1a)
SZCZEDRZYK
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczedrzyku (ul. ks. Maksymiliana Brolla 1)
SZEMROWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szemrowicach (Szemrowice, ul. Wiejska 2)
SZONÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szonów 46)
SZYBOWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Szybowicach (Szybowice 72)
SZYMISZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szymiszowie (ul. Wolności 1)
SZYMONKÓW
Szkoła Podstawowa w Szymonkowie (Szymonków, ul. Wołczyńska 3)
ŚCIBORZYCE WIELKIE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Ściborzyce Wielkie 105)
ŚCINAWA MAŁA
Zespół Szkół (ul. Klasztorna 4)
ŚMICZ
Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiczu (Śmicz 106)
TARNÓW OPOLSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Kopernika 10)
TŁUSTOMOSTY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Tłustomosty 90)
TRZEBOSZOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Trzeboszowice 89)
TUŁOWICE
Gminny Zespół Szkół w Tułowicach (ul. Świerczewskiego 20 - 21A)
TURZA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Turzy (Turza, ul. Kolejowa 27)
TWARDAWA
Szkoła Podstawowa (ul. Kozielska 6)
UCIECHOWICE
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Uciechowice 46)
UJAZD
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ujeździe (ul. Strzelecka 6)
USZYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Uszyce 35)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Uszyce 18/19)
WACHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wachowie (Wachów, ul. Polna 17)
WALCE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Walcach (ul. Lipowa 2)
WARMĄTOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Filia w Warmątowicach (Warmątowice, ul. Błotnicka 6)
WAWELNO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie (Wawelno, ul. Nowowiejska 14)
WĄSICE
Szkoła Podstawowa w Wąsicach (Wąsice, ul. Główna 16)
WĘGRY
Społeczna Szkoła Podstawowa (Węgry, ul. Szkolna 40)
WIERZBICA GÓRNA
Szkoła Podstawowa w Wierzbicy Górnej (Wierzbica Górna 39A)
WIERZBIE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wierzbiu (Wierzbie 44)
WIĘKSZYCE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Większyce, ul. Szkolna 4)
WŁODARY
Szkoła Podstawowa we Włodarach (Włodary, ul. Szkolna 1)
WŁODZIENIN
Szkoła Podstawowa we Włodzieninie (Włodzienin, ul. Głubczycka 50)
WOJCIECHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wojciechów, ul. Kluczborska 37)
WOŁCZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sienkiewicza 4)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Rzeczna 10)
WÓJCICE
Szkoła Podstawowa w Wójcicach (Wójcice 126)
WRONIN
Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wroninie (Wronin, ul. Kościelna 1)
ZAKRZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzowie (Zakrzów, ul. Mickiewicza 3)
ZALESIE ŚLĄSKIE
Szkoła Podstawowa (Zalesie Śląskie, ul. Dworcowa 4)
ZAWADA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie (Zawada, ul. Kolanowska 4)
ZAWADZKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Opolska 47)
Zespół Szkół Specjalnych przy Domu Pomocy Społecznej w Zawadzkiem (ul. Czarna 2)
ZDZIESZOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Chrobrego 36)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zdzieszowicach (ul. Plac 1 Maja 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zdzieszowicach (ul. Nowa 3)
ZĘBOWICE
Zespól Gimnazjalno-Szkolny (ul. Oleska 27a)
ZIELINA
Szkoła Podstawowa (ul. Prudnicka 8)
ZIMNA WÓDKA
Publiczna Szkoła Podstawowa Filia w Zimnej Wódce (Zimna Wódka, ul. Strzelecka 2)
ZIMNICE WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
ZŁOTNIKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Złotniki, ul. Opolska 40)
ZŁOTOGŁOWICE
Szkoła Podstawowa w Złotogłowicach (Złotogłowice 169)
ZOPOWY
Szkoła Podstawowa (Zopowy, ul. Opawska 15)
ZWANOWICE
Szkoła Filialna Zwanowice (Zwanowice 17)
ŻĘDOWICE
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Żędowice, ul. Strzelecka 35)
ŻUŻELA
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Żużela (ul. Szkolna 3)
ŻYROWA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Żyrowej (Żyrowa, ul. Wojska Polskiego 4)
ŻYTNIÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Żytniowie (Żytniów 29)
ŻYWOCICE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Żywocicach (Żywocice, ul. Średnia 48)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie