Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Adamówka
podstawowe Aksmanice
podstawowe Albigowa
podstawowe Alfredówka
podstawowe Babica
podstawowe Babice
podstawowe Babule
podstawowe Bachórz
podstawowe Bachórzec
podstawowe Bachów
podstawowe Baligród
podstawowe Bandrów Narodowy
podstawowe Baranów Sandomierski
podstawowe Barycz
podstawowe Baryczka
podstawowe Basznia Dolna
podstawowe Basznia Górna
podstawowe Batycze
podstawowe Bażanówka
podstawowe Bączal Dolny
podstawowe Berezka
podstawowe Besko
podstawowe Bezmiechowa Dolna
podstawowe Będziemysl
podstawowe Będziemyśl
podstawowe Będzienica
podstawowe Biała
podstawowe Białka
podstawowe Białoboki
podstawowe Białobrzegi
podstawowe Biały Bór
podstawowe Biedaczów
podstawowe Bieliny
podstawowe Bielowy
podstawowe Bieździedza
podstawowe Bircza
podstawowe Blizianka
podstawowe Blizne
podstawowe Błażkowa
podstawowe Błażowa
podstawowe Błażowa Dolna
podstawowe Błędowa Tyczyńska
podstawowe Błędowa Zgłobieńska
podstawowe Bobrowa
podstawowe Boguchwała
podstawowe Bojanów
podstawowe Bolestraszyce
podstawowe Boratyn
podstawowe Boreczek
podstawowe Borek Stary
podstawowe Borek Wielki
podstawowe Borki Nizińskie
podstawowe Borowa
podstawowe Bóbrka
podstawowe Bratkowice
podstawowe Bratkówka
podstawowe Breń Osuchowski
podstawowe Broniszów
podstawowe Brzeziny
podstawowe Brzezowa
podstawowe Brzezówka
podstawowe Brzeźnica
podstawowe Brzeżanka
podstawowe Brzostek
podstawowe Brzostowa Góra
podstawowe Brzozów
podstawowe Brzóza Królewska
podstawowe Brzóza Stadnicka
podstawowe Brzyska
podstawowe Brzyska Wola
podstawowe Budy Głogowskie
podstawowe Budy Łańcuckie
podstawowe Bukowiec
podstawowe Bukowsko
podstawowe Buków
podstawowe Buszkowice
podstawowe Bystre
podstawowe Bystrzyca
podstawowe Bzianka
podstawowe Cetula
podstawowe Cewków
podstawowe Chałupki
podstawowe Chałupki Dębniańskie
podstawowe Chłopice
podstawowe Chmielnik
podstawowe Chmielów
podstawowe Chodaczów
podstawowe Cholewiana Góra
podstawowe Chorkówka
podstawowe Chorzelów
podstawowe Chotowa
podstawowe Chotylub
podstawowe Chotyniec
podstawowe Chrząstów
podstawowe Chwałowice
podstawowe Chyki-Dębiaki
podstawowe Cieklin
podstawowe Cieplice
podstawowe Cierpisz
podstawowe Cieszacin Wielki
podstawowe Cieszanów
podstawowe Cieszyna
podstawowe Cisna
podstawowe Cmolas
podstawowe Cygany
podstawowe Czajkowa
podstawowe Czarna
podstawowe Czarna Górna
podstawowe Czarna Sędziszowska
podstawowe Czarnorzeki
podstawowe Czaszyn
podstawowe Cząstkowice
podstawowe Czelatyce
podstawowe Czeluśnica
podstawowe Czerce
podstawowe Czermin
podstawowe Czerteż
podstawowe Czerwona Wola
podstawowe Czudec
podstawowe Dachnów
podstawowe Darowice
podstawowe Dąbie
podstawowe Dąbków
podstawowe Dąbrowa
podstawowe Dąbrowica
podstawowe Dąbrówka
podstawowe Dąbrówka Starzeńska
podstawowe Dąbrówka Wisłocka
podstawowe Dąbrówki
podstawowe Desznica
podstawowe Deszno
podstawowe Dębica
podstawowe Dębno
podstawowe Dęborzyn
podstawowe Dębowa
podstawowe Dębowiec
podstawowe Dębów
podstawowe Długie
podstawowe Dobieszyn
podstawowe Dobkowice
podstawowe Dobra
podstawowe Dobrków
podstawowe Dobrynia
podstawowe Dobrynin
podstawowe Dobrzechów
podstawowe Domaradz
podstawowe Domatków
podstawowe Domostawa
podstawowe Draganowa
podstawowe Drohobyczka
podstawowe Drohojów
podstawowe Dubiecko
podstawowe Dukla
podstawowe Duląbka
podstawowe Dulcza Mała
podstawowe Dulcza Wielka
podstawowe Duńkowice
podstawowe Duńkowiczki
podstawowe Durdy
podstawowe Dydnia
podstawowe Dylągowa
podstawowe Dylągówka
podstawowe Dynów
podstawowe Dzikowiec
podstawowe Falejówka
podstawowe Faliszówka
podstawowe Folusz
podstawowe Fredropol
podstawowe Frysztak
podstawowe Furmany
podstawowe Futoma
podstawowe Futory
podstawowe Gać
podstawowe Gawłuszowice
podstawowe Gębiczyna
podstawowe Giedlarowa
podstawowe Glinik
podstawowe Glinik Charzewski
podstawowe Glinik Górny
podstawowe Glinik Polski
podstawowe Glinik Średni
podstawowe Glinik Zaborowski
podstawowe Gliny Małe
podstawowe Głębokie
podstawowe Głobikowa
podstawowe Głogowiec
podstawowe Głogów Małopolski
podstawowe Głojsce
podstawowe Głowaczowa
podstawowe Głowienka
podstawowe Głuchów
podstawowe Gniewczyna Łańcucka
podstawowe Gnojnica
podstawowe Godowa
podstawowe Gogołów
podstawowe Golce
podstawowe Golcowa
podstawowe Gorzejowa
podstawowe Gorzyce
podstawowe Góra Motyczna
podstawowe Góra Ropczycka
podstawowe Górki
podstawowe Górno
podstawowe Gózd
podstawowe Grab
podstawowe Grabiny
podstawowe Grabownica Starzeńska
podstawowe Grabówka
podstawowe Grębów
podstawowe Groble
podstawowe Grochowce
podstawowe Grochowe
podstawowe Grodzisko
podstawowe Grodzisko Dolne
podstawowe Grodzisko Górne
podstawowe Grudna Górna
podstawowe Grzegorzówka
podstawowe Grzęska
podstawowe Gumniska
podstawowe Gwoździanka
podstawowe Gwoździec
podstawowe Gwoźnica Dolna
podstawowe Gwoźnica Górna
podstawowe Haczów
podstawowe Hadykówka
podstawowe Handzlówka
podstawowe Harasiuki
podstawowe Harklowa
podstawowe Harta
podstawowe Hermanowa
podstawowe Hermanowice
podstawowe Hłudno
podstawowe Hoczew
podstawowe Horyniec Zdrój
podstawowe Hoszów
podstawowe Hucina
podstawowe Hucisko
podstawowe Hucisko Nienadowskie
podstawowe Humniska
podstawowe Hureczko
podstawowe Husów
podstawowe Huta Brzuska
podstawowe Huta Deręgowska
podstawowe Huta Gogołowska
podstawowe Huta Komorowska
podstawowe Huta Krzeszowska
podstawowe Huta Poręby
podstawowe Huwniki
podstawowe Hyżne
podstawowe Iskań
podstawowe Iskrzynia
podstawowe Iwierzyce
podstawowe Iwla
podstawowe Iwonicz
podstawowe Iwonicz Zdrój
podstawowe Izbiska
podstawowe Izdebki
podstawowe Jabłonica
podstawowe Jabłonica Polska
podstawowe Jabłonka
podstawowe Jaćmierz
podstawowe Jadachy
podstawowe Jagiełła
podstawowe Jagodnik
podstawowe Jamnica
podstawowe Jamy
podstawowe Jankowice
podstawowe Janowiec
podstawowe Januszkowice
podstawowe Jareniówka
podstawowe Jarocin
podstawowe Jarosław
podstawowe Jasienica Rosielna
podstawowe Jasionka
podstawowe Jasionów
podstawowe Jasło
podstawowe Jastkowice
podstawowe Jaszczew
podstawowe Jaszczurowa
podstawowe Jaślany
podstawowe Jaśliska
podstawowe Jata
podstawowe Jawornik
podstawowe Jawornik Polski
podstawowe Jaworze Górne
podstawowe Jazowa
podstawowe Jaźwiny
podstawowe Jedlicze
podstawowe Jelna
podstawowe Jeżowe
podstawowe Jodłowa
podstawowe Jodłówka
podstawowe Kalników
podstawowe Kamienica Dolna
podstawowe Kamienica Górna
podstawowe Kamień
podstawowe Kamionka
podstawowe Kamionka Górna
podstawowe Kańczuga
podstawowe Kaszyce
podstawowe Kawęczyn Sędziszowski
podstawowe Kąkolówka
podstawowe Kąty
podstawowe Kidałowice
podstawowe Kielanówka
podstawowe Kielnarowa
podstawowe Kiełków
podstawowe Klęczany
podstawowe Klimkówka
podstawowe Kłyżów
podstawowe Knapy
podstawowe Kniażyce
podstawowe Kobylany
podstawowe Kobyle
podstawowe Kolbuszowa
podstawowe Kolbuszowa Dolna
podstawowe Kolbuszowa Górna
podstawowe Kołaczyce
podstawowe Komańcza
podstawowe Kombornia
podstawowe Komorów
podstawowe Konieczkowa
podstawowe Końskie
podstawowe Kopcie
podstawowe Kopki
podstawowe Kopytowa
podstawowe Korczowa
podstawowe Korczowiska
podstawowe Korczyna
podstawowe Korniaktów Południowy
podstawowe Korniaktów Północny
podstawowe Korzenica
podstawowe Korzeniec
podstawowe Korzeniów
podstawowe Kosienice
podstawowe Kosina
podstawowe Kosowy
podstawowe Kostarowce
podstawowe Kotowa Wola
podstawowe Kowalówka
podstawowe Kozłówek
podstawowe Kozodrza
podstawowe Kraczkowa
podstawowe Krajowice
podstawowe Kramarzówka
podstawowe Krasiczyn
podstawowe Krasna
podstawowe Krasne
podstawowe Krawce
podstawowe Krempna
podstawowe Krosno
podstawowe Krościenko
podstawowe Krościenko Wyżne
podstawowe Krowica Lasowa
podstawowe Krowica Sama
podstawowe Królik Polski
podstawowe Krówniki
podstawowe Krzaki
podstawowe Krzątka
podstawowe Krzeczowice
podstawowe Krzemienica
podstawowe Krzemienna
podstawowe Krzeszów
podstawowe Krzeszów Górny
podstawowe Krzywa
podstawowe Krzywa Wieś
podstawowe Krzywcza
podstawowe Krzywe
podstawowe Książnice
podstawowe Kulno
podstawowe Kunowa
podstawowe Kupiatycze
podstawowe Kupno
podstawowe Kuryłówka
podstawowe Kurzyna Średnia
podstawowe Kuźmina
podstawowe Lalin
podstawowe Laskówka
podstawowe Laszczyny
podstawowe Laszki
podstawowe Latoszyn
podstawowe Lecka
podstawowe Lesko
podstawowe Leszczawa Dolna
podstawowe Leszcze
podstawowe Leszno
podstawowe Leśniówka
podstawowe Leżachów
podstawowe Leżajsk
podstawowe Lipa
podstawowe Lipiny
podstawowe Lipnica
podstawowe Lipnica Dolna
podstawowe Lipnica Górna
podstawowe Lisie Jamy
podstawowe Lisów
podstawowe Liszna
podstawowe Lubaczów
podstawowe Lubatowa
podstawowe Lubatówka
podstawowe Lubenia
podstawowe Lubla
podstawowe Lublica
podstawowe Lubzina
podstawowe Lutcza
podstawowe Lutoryż
podstawowe Lutowiska
podstawowe Łajsce
podstawowe Łańcut
podstawowe Łazy
podstawowe Łazy Dębowieckie
podstawowe Łączki Brzeskie
podstawowe Łączki Kucharskie
podstawowe Łąka
podstawowe Łęki Dolne
podstawowe Łęki Dukielskie
podstawowe Łęki Górne
podstawowe Łęki Strzyżowskie
podstawowe Łętownia
podstawowe Łężany
podstawowe Łężyny
podstawowe Łobozew Dolny
podstawowe Łodyna
podstawowe Łopuszka Wielka
podstawowe Łowce
podstawowe Łowisko
podstawowe Łówcza
podstawowe Łubienko
podstawowe Łubno
podstawowe Łubno Szlacheckie
podstawowe Łukawica
podstawowe Łukawiec
podstawowe Łukowe
podstawowe Łupków
podstawowe Łysa Góra
podstawowe Łysaków
podstawowe Machowa
podstawowe Maćkowice
podstawowe Maćkówka
podstawowe Majdan Golczański
podstawowe Majdan Królewski
podstawowe Majdan Sieniawski
podstawowe Majdan Zbydniowski
podstawowe Majscowa
podstawowe Makowa
podstawowe Makowiska
podstawowe Makowisko
podstawowe Malawa
podstawowe Maleniska
podstawowe Malinie
podstawowe Malinówka
podstawowe Mała
podstawowe Małkowice
podstawowe Manasterz
podstawowe Markowa
podstawowe Markuszowa
podstawowe Matysówka
podstawowe Maziarnia
podstawowe Mazury
podstawowe Mchawa
podstawowe Mechowiec
podstawowe Medyka
podstawowe Medynia Głogowska
podstawowe Medynia Łańcucka
podstawowe Miejsce Piastowe
podstawowe Mielec
podstawowe Miękisz Nowy
podstawowe Miękisz Stary
podstawowe Mikulice
podstawowe Milcza
podstawowe Mirocin
podstawowe Młodochów
podstawowe Młodowice
podstawowe Młodów
podstawowe Moderówka
podstawowe Mogielnica
podstawowe Mokre
podstawowe Mołodycz
podstawowe Monasterzec
podstawowe Morawsko
podstawowe Mostki
podstawowe Moszczanica
podstawowe Mrowla
podstawowe Mrukowa
podstawowe Mrzygłód
podstawowe Munina
podstawowe Myczkowce
podstawowe Myczków
podstawowe Mymoń
podstawowe Myscowa
podstawowe Nagawczyna
podstawowe Nagoszyn
podstawowe Nakło
podstawowe Narol
podstawowe Nawsie
podstawowe Nawsie Brzosteckie
podstawowe Nehrybka
podstawowe Niebieszczany
podstawowe Niebocko
podstawowe Niebylec
podstawowe Niechobrz
podstawowe Niedźwiada
podstawowe Niedźwiada Górna
podstawowe Niemstów
podstawowe Nienadowa
podstawowe Nienadówka
podstawowe Nienaszów
podstawowe Nienowice
podstawowe Niepla
podstawowe Niewistka
podstawowe Niewodna
podstawowe Nisko
podstawowe Niwiska
podstawowe Niziny
podstawowe Nockowa
podstawowe Nosówka
podstawowe Nowa Dęba
podstawowe Nowa Grobla
podstawowe Nowa Sarzyna
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowe Brusno
podstawowe Nowe Sady
podstawowe Nowosielce
podstawowe Nowosielec
podstawowe Nowotaniec
podstawowe Nowy Borek
podstawowe Nowy Glinik
podstawowe Nowy Kamień
podstawowe Nowy Lubliniec
podstawowe Nowy Żmigród
podstawowe Nozdrzec
podstawowe Obarzym
podstawowe Obojna
podstawowe Ocieka
podstawowe Odrzechowa
podstawowe Odrzykoń
podstawowe Olchowa
podstawowe Oleszyce
podstawowe Olszanica
podstawowe Olszany
podstawowe Opacie
podstawowe Opaleniska
podstawowe Orelec
podstawowe Orły
podstawowe Orzechowce
podstawowe Orzechówka
podstawowe Osiek Jasielski
podstawowe Osobnica
podstawowe Ostrowy Baranowskie
podstawowe Ostrowy Tuszowskie
podstawowe Ostrów
podstawowe Ostrówek
podstawowe Otałęż
podstawowe Ożańsk
podstawowe Padew Narodowa
podstawowe Pakoszówka
podstawowe Palikówka
podstawowe Pantalowice
podstawowe Parkosz
podstawowe Partynia
podstawowe Paszczyna
podstawowe Paszowa
podstawowe Pawłokoma
podstawowe Pawłosiów
podstawowe Pełkinie
podstawowe Pełnatycze
podstawowe Piątkowa
podstawowe Pielgrzymka
podstawowe Pielnia
podstawowe Pigany
podstawowe Pilchów
podstawowe Pilzno
podstawowe Piotrówka
podstawowe Pisarowce
podstawowe Piskorowice
podstawowe Piwoda
podstawowe Płazów
podstawowe Pobiedno
podstawowe Podborze
podstawowe Podgrodzie
podstawowe Podlesie Machowskie
podstawowe Podleszany
podstawowe Podniebyle
podstawowe Pogwizdów Nowy
podstawowe Pogwizdów Stary
podstawowe Polana
podstawowe Połomia
podstawowe Poraj
podstawowe Poraż
podstawowe Poręby Dymarskie
podstawowe Posada Górna
podstawowe Potakówka
podstawowe Potok
podstawowe Pruchnik
podstawowe Prusiek
podstawowe Przecław
podstawowe Przeczyca
podstawowe Przedbórz
podstawowe Przedmieście Dubieckie
podstawowe Przemyśl
podstawowe Przeworsk
podstawowe Przewrotne
podstawowe Przędzel
podstawowe Przyborów
podstawowe Przybyszówka
podstawowe Przychojec
podstawowe Przykop
podstawowe Przyłęk
podstawowe Przysieki
podstawowe Przysietnica
podstawowe Przyszów
podstawowe Pstrągowa
podstawowe Pstrągówka
podstawowe Pułanki
podstawowe Pustków
podstawowe Pustynia
podstawowe Pysznica
podstawowe Racławice
podstawowe Racławówka
podstawowe Raczkowa
podstawowe Radomyśl nad Sanem
podstawowe Radomyśl Wielki
podstawowe Radymno
podstawowe Rakszawa
podstawowe Raniżów
podstawowe Rączyna
podstawowe Reczpol
podstawowe Rogi
podstawowe Rogoźnica
podstawowe Rogóżno
podstawowe Rokietnica
podstawowe Ropczyce
podstawowe Ropienka
podstawowe Rozalin
podstawowe Rozbórz
podstawowe Rozbórz Długi
podstawowe Roztoki
podstawowe Roźwienica
podstawowe Rożniatów
podstawowe Równe
podstawowe Równia
podstawowe Róża
podstawowe Różanka
podstawowe Ruda
podstawowe Ruda Łańcucka
podstawowe Ruda Różaniecka
podstawowe Rudenka
podstawowe Rudka
podstawowe Rudna Mała
podstawowe Rudna Wielka
podstawowe Rudnik nad Sanem
podstawowe Rudołowice
podstawowe Ruszelczyce
podstawowe Rybotycze
podstawowe Rydzów
podstawowe Rymanów
podstawowe Rymanów Zdrój
podstawowe Ryszkowa Wola
podstawowe Rzeczyca Długa
podstawowe Rzemień
podstawowe Rzepedź
podstawowe Rzeplin
podstawowe Rzeszów
podstawowe Rzędzianowice
podstawowe Sadkowa Góra
podstawowe Samoklęski
podstawowe Sanoczek
podstawowe Sanok
podstawowe Sędziszów Małopolski
podstawowe Siedlanka
podstawowe Siedleczka
podstawowe Siedliska
podstawowe Siedliska-Bogusz
podstawowe Sieklówka
podstawowe Sielec
podstawowe Sieniawa
podstawowe Siennów
podstawowe Sierakośce
podstawowe Sietesz
podstawowe Skalnik
podstawowe Skołoszów
podstawowe Skołyszyn
podstawowe Skopanie
podstawowe Skowierzyn
podstawowe Skrzyszów
podstawowe Słotowa
podstawowe Smarżowa
podstawowe Smolarzyny
podstawowe Sobiecin
podstawowe Sokolniki
podstawowe Sokołów Małopolski
podstawowe Sołonka
podstawowe Sonina
podstawowe Sośnica
podstawowe Sowina
podstawowe Spie
podstawowe Srogów Górny
podstawowe Stale
podstawowe Stalowa Wola
podstawowe Staniszewskie
podstawowe Stany
podstawowe Stara Jastrząbka
podstawowe Stara Wieś
podstawowe Stare Miasto
podstawowe Stare Oleszyce
podstawowe Stare Sioło
podstawowe Stary Dzików
podstawowe Stary Nart
podstawowe Stary Żmigród
podstawowe Stasiówka
podstawowe Stefkowa
podstawowe Stępina
podstawowe Stobierna
podstawowe Strachocina
podstawowe Straszęcin
podstawowe Straszydle
podstawowe Strażów
podstawowe Strzegocice
podstawowe Strzyżów
podstawowe Stubno
podstawowe Studzian
podstawowe Stuposiany
podstawowe Styków
podstawowe Sufczyna
podstawowe Sulistrowa
podstawowe Surochów
podstawowe Szczawne
podstawowe Szczepańcowa
podstawowe Szebnie
podstawowe Szklary
podstawowe Szkodna
podstawowe Szówsko
podstawowe Szufnarowa
podstawowe Szyperki
podstawowe Ślęzaki
podstawowe Śliwnica
podstawowe Średnia Wieś
podstawowe Świebodna
podstawowe Świerchowa
podstawowe Świerzowa Polska
podstawowe Święcany
podstawowe Święte
podstawowe Świętoniowa
podstawowe Świlcza
podstawowe Tapin
podstawowe Targowiska
podstawowe Tarnawa Dolna
podstawowe Tarnawka
podstawowe Tarnobrzeg
podstawowe Tarnogóra
podstawowe Tarnowiec
podstawowe Tarnowska Wola
podstawowe Temeszów
podstawowe Terka
podstawowe Terliczka
podstawowe Torki
podstawowe Trepcza
podstawowe Tropie
podstawowe Trójczyce
podstawowe Tryńcza
podstawowe Trzciana
podstawowe Trzcinica
podstawowe Trzeboś
podstawowe Trzebownisko
podstawowe Trzebuska
podstawowe Trześniów
podstawowe Trześń
podstawowe Trzęsówka
podstawowe Tuczempy
podstawowe Tuligłowy
podstawowe Tułkowice
podstawowe Turza
podstawowe Turze Pole
podstawowe Tuszów Narodowy
podstawowe Tuszyma
podstawowe Tyczyn
podstawowe Tylawa
podstawowe Tyniowice
podstawowe Tyrawa Solna
podstawowe Tyrawa Wołoska
podstawowe Tywonia
podstawowe Ubieszyn
podstawowe Uherce Mineralne
podstawowe Ujezna
podstawowe Ujkowice
podstawowe Ulanica
podstawowe Ulanów
podstawowe Ułazów
podstawowe Umieszcz
podstawowe Urzejowice
podstawowe Ustjanowa Górna
podstawowe Ustrobna
podstawowe Ustrzyki Dolne
podstawowe Wadowice Dolne
podstawowe Wadowice Górne
podstawowe Walawa
podstawowe Wampierzów
podstawowe Wańkowa
podstawowe Wara
podstawowe Warzyce
podstawowe Werchrata
podstawowe Wesoła
podstawowe Węgierka
podstawowe Węgliska
podstawowe Węglówka
podstawowe Wiązownica
podstawowe Widacz
podstawowe Widełka
podstawowe Wielkie Oczy
podstawowe Wielopole Skrzyńskie
podstawowe Wiercany
podstawowe Wierzawice
podstawowe Wierzbna
podstawowe Wietlin
podstawowe Wietrzno
podstawowe Wiewiórka
podstawowe Wilcza Wola
podstawowe Wisłoczek
podstawowe Wiśniowa
podstawowe Witryłów
podstawowe Wojaszówka
podstawowe Wojków
podstawowe Wojtkowa
podstawowe Wola Buchowska
podstawowe Wola Dalsza
podstawowe Wola Dębowiecka
podstawowe Wola Jasienicka
podstawowe Wola Komborska
podstawowe Wola Mała
podstawowe Wola Mielecka
podstawowe Wola Ociecka
podstawowe Wola Rafałowska
podstawowe Wola Raniżowska
podstawowe Wola Roźwienicka
podstawowe Wola Rusinowska
podstawowe Wola Rzeczycka
podstawowe Wola Wadowska
podstawowe Wola Węgierska
podstawowe Wola Wielka
podstawowe Wola Zarczycka
podstawowe Wola Zgłobieńska
podstawowe Wolica Piaskowa
podstawowe Woliczka
podstawowe Wolina
podstawowe Wołkowyja
podstawowe Wólka Grodziska
podstawowe Wólka Hyżneńska
podstawowe Wólka Łętowska
podstawowe Wólka Małkowa
podstawowe Wólka Niedźwiedzka
podstawowe Wólka Pełkińska
podstawowe Wólka Podleśna
podstawowe Wólka Sokołowska
podstawowe Wólka Tanewska
podstawowe Wrocanka
podstawowe Wróblik Szlachecki
podstawowe Wróblowa
podstawowe Wrzawy
podstawowe Wydrna
podstawowe Wydrza
podstawowe Wydrze
podstawowe Wylewa
podstawowe Wylów
podstawowe Wysoka
podstawowe Wysoka Głogowska
podstawowe Wysoka Strzyżowska
podstawowe Wyszatyce
podstawowe Wyżne
podstawowe Wzdów
podstawowe Zaborów
podstawowe Zabratówka
podstawowe Zabrnie
podstawowe Zabrnie Górne
podstawowe Zaczernie
podstawowe Zadąbrowie
podstawowe Zagorzyce
podstawowe Zagorzyce Dolne
podstawowe Zagórz
podstawowe Zahoczewie
podstawowe Zahutyń
podstawowe Zaklików
podstawowe Zalesie
podstawowe Zaleszany
podstawowe Załęże
podstawowe Załuż
podstawowe Załuże
podstawowe Zamiechów
podstawowe Zapałów
podstawowe Zapolednik
podstawowe Zarębki
podstawowe Zarównie
podstawowe Zarszyn
podstawowe Zarzecze
podstawowe Zasów
podstawowe Zatwarnica
podstawowe Zawada
podstawowe Zawadka
podstawowe Zawadka Osiecka
podstawowe Zawóz
podstawowe Zbydniów
podstawowe Zdziary
podstawowe Zdziarzec
podstawowe Zdziechowice Drugie
podstawowe Zgłobień
podstawowe Zielonka
podstawowe Ziempniów
podstawowe Złotniki
podstawowe Zmiennica
podstawowe Zmysłówka
podstawowe Zręcin
podstawowe Zwiernik
podstawowe Zwięczyca
podstawowe Żarnowa
podstawowe Żarnowiec
podstawowe Żarówka
podstawowe Żdżary
podstawowe Żeglce
podstawowe Żohatyn
podstawowe Żołynia
podstawowe Żupawa
podstawowe Żurawica
podstawowe Żurawiczki
podstawowe Żyraków
podstawowe Żyznów
RZESZÓW
Przedszkole Anglojęzyczne PROMAR Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa PROMAR (ul. Bohaterów 12)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Pijarek (ul. Sanocka 70)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Bernardyńska 4)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Dominikańska 4)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Podwisłocze 14)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Lwowska 17)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Skrajna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Staroniwska 55)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Budziwojska 154)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Bohaterów 1)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Bulwarowa 3)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Piotra Skargi 3)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kamińskiego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Ptasia 2)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Pelczara 3)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Czajkowskiego 11)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Starzyńskiego 17)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Hoffmanowej 11)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Rudnickiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Miła 58)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 6 (ul. Krzyżanowskiego 24)
Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego (ul. Sucharskiego 4)
Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 (ul. Chopina 32)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Dębicka 288)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Beskidzka 5)
Zespół Szkół nr 6 (ul. Ignacego Solarza 12)
Zespół Szkół nr 8 (ul. Słocińska 4 )
Zespół Szkół przy Pogotowiu Opiekuńczym (ul. Unii Lubelskiej 4)
Zespół Szkół przy Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 (ul. Lwowska 60)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ofiar Katynia 1)
Zespół Szkół Społecznych nr 1 (ul. Bohaterów 26)
Zespół Szkół Społecznych Nr 2 (ul. Wyspiańskiego 16A)
ADAMÓWKA
Szkoła Podstawowa (Adamówka 26)
AKSMANICE
Szkoła Filialna (Aksmanice 24)
ALBIGOWA
Szkoła Podstawowa (Albigowa 498)
ALFREDÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Alfredówka 174)
BABICA
Zespół Szkół (Babica 102)
BABICE
Szkoła Podstawowa (Babice 28)
BABULE
PSP w Padwi Narodowej - Szkoła Filialna w Babulach (Babule 37)
BACHÓRZ
Zespół Szkół Nr 1 (Bachórz 187)
BACHÓRZEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bachórzec 188 A)
BACHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bachów)
BALIGRÓD
Szkoła Podstawowa (ul. Mickiewicza 1)
BANDRÓW NARODOWY
Szkoła Podstawowa (Bandrów Narodowy 52)
BARANÓW SANDOMIERSKI
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkół i Placówek (ul. Kościuszki 6)
BARYCZ
Zespół Szkół (Barycz 238)
BARYCZKA
Szkoła Podstawowa (Baryczka 213)
BASZNIA DOLNA
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Szkolna 24)
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 24)
BASZNIA GÓRNA
Szkoła Filialna (Basznia Górna 42)
BATYCZE
Szkoła Podstawowa w Orzechowcach - Filia w Batyczach (Batycze 1)
BAŻANÓWKA
Szkoła Podstawowa (Bażanówka 102)
BĄCZAL DOLNY
Zespół Szkół Publicznych (Bączal Dolny 101)
BEREZKA
Szkoła Podstawowa (Berezka 18)
BESKO
Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Besku (ul. Kolejowa 54)
BEZMIECHOWA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Bezmiechowa Dolna 215)
BĘDZIEMYSL
Szkoła Podstawowa (Będziemysl)
BĘDZIEMYŚL
Szkoła Podstawowa (Będziemyśl)
BĘDZIENICA
Szkoła Podstawowa (Będzienica 44)
BIAŁA
Szkoła Podstawowa (Biała)
BIAŁKA
Szkoła Podstawowa (Białka 175)
BIAŁOBOKI
Szkoła Podstawowa (Białoboki 160)
BIAŁOBRZEGI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Białobrzegi 400)
Zespół Szkół (Białobrzegi 31)
BIAŁY BÓR
Szkoła Filialna (Biały Bór 68)
BIEDACZÓW
Szkoła Podstawowa (Biedaczów 72)
BIELINY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bieliny, ul. Św. Wojciecha 6)
BIELOWY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bielowy 44)
BIEŹDZIEDZA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Bieździedza)
BIRCZA
Zespół Szkół (Bircza 102a)
BLIZIANKA
Szkoła Podstawowa (Blizianka 72)
BLIZNE
Zespół Szkół (Blizne 439 A)
BŁAŻKOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Błażkowa 125)
BŁAŻOWA
Szkoła Podstawowa (ul. Armii Krajowej 11)
BŁAŻOWA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Błażowa Dolna 196)
BŁĘDOWA TYCZYŃSKA
Szkoła Podstawowa (Błędowa Tyczyńska 29)
BŁĘDOWA ZGŁOBIEŃSKA
Szkoła Podstawowa (Błędowa Zgłobieńska 99)
BOBROWA
Zespół Szkół Publicznych (Bobrowa 131)
BOGUCHWAŁA
Szkoła Podstawowa (ul. Tkaczowa 156)
BOJANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Parkowa 11)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kolbuszowska 11)
BOLESTRASZYCE
Szkoła Podstawowa (Bolestraszyce 156)
BORATYN
Szkoła Filialna (Boratyn 226)
BORECZEK
Szkoła Podstawowa (Boreczek 46)
BOREK STARY
Szkoła Podstawowa (Borek Stary 67)
BOREK WIELKI
Szkoła Podstawowa (Borek Wielki 254)
BORKI NIZIŃSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Borki Nizińskie 18)
BOROWA
Szkoła Podstawowa (Borowa 234)
Zespół Szkół (Borowa 106 A)
BÓBRKA
Szkoła Podstawowa (Bóbrka 111)
Zespół Szkół (Bóbrka 50)
BRATKOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Bratkowice 606)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Bratkowice 150)
Zespół Szkół (Bratkowice 399)
BRATKÓWKA
Szkoła Podstawowa (Bratkówka 19)
BREŃ OSUCHOWSKI
Szkoła Podstawowa (Breń Osuchowski 64)
BRONISZÓW
Szkoła Podstawowa (Broniszów 197)
BRZEZINY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Brzeziny 621)
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brzezinach-Berdechowie (Brzeziny 382a)
BRZEZOWA
Szkoła Podstawowa (Brzezowa 22)
BRZEZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Brzezówka 41)
Szkoła Podstawowa (Brzezówka 94)
Szkoła Podstawowa (Brzezówka 111)
BRZEŹNICA
Zespół Szkół (Brzeźnica 68)
BRZEŻANKA
Szkoła Podstawowa (Brzeżanka 50)
BRZOSTEK
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 13)
BRZOSTOWA GÓRA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzostowa Góra 110)
BRZOZÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Tysiąclecia 27)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Parkowa 5)
BRZÓZA KRÓLEWSKA
Zespół Szkół (Brzóza Królewska 484)
BRZÓZA STADNICKA
Szkoła Podstawowa (Brzóza Stadnicka 425)
BRZYSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzyska 348)
BRZYSKA WOLA
Szkoła Podstawowa (Brzyska Wola 169)
BUDY GŁOGOWSKIE
Zespół Szkół (Budy Głogowskie 846)
BUDY ŁAŃCUCKIE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Budy Łańcuckie 333)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Budy Łańcuckie 68)
BUKOWIEC
Szkoła Filialna (Bukowiec 37)
Szkoła Podstawowa (Bukowiec 37)
BUKOWSKO
Zespół Szkół (Bukowsko)
BUKÓW
Filia w Bukowie (Buków 49)
BUSZKOWICE
Szkoła Podstawowa (Buszkowice 138)
BYSTRE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bystre 72a)
BYSTRZYCA
Szkoła Podstawowa (Bystrzyca 52 A)
BZIANKA
Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek (Bzianka 20)
Zespół Szkół Publicznych (Bzianka)
CETULA
Szkoła Podstawowa (Cetula)
CEWKÓW
Zespół Szkół (Cewków 85)
CHAŁUPKI
Zespół Szkół (Chałupki 109)
CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE
Szkoła Podstawowa (Chałupki Dębniańskie 105)
CHŁOPICE
Szkoła Podstawowa (Chłopice 191)
CHMIELNIK
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Chmielnik 41)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Chmielnik 316)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Chmielnik 169 A)
CHMIELÓW
Zespół Szkół (Chmielów 394)
CHODACZÓW
Szkoła Podstawowa (Chodaczów 68)
CHOLEWIANA GÓRA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Cholewiana Góra, ul. Młynarze 23)
CHORKÓWKA
Zespół Szkół (Chorkówka 199)
CHORZELÓW
Zespół Szkół (Chorzelów 316)
CHOTOWA
Zespół Szkół (Chotowa 59)
CHOTYLUB
Szkoła Podstawowa (Chotylub 60)
CHOTYNIEC
Zespół Szkół (Chotyniec 114)
CHRZĄSTÓW
Szkoła Podstawowa (Chrząstów 156)
CHWAŁOWICE
Zespół Szkół (Chwałowice 130)
CHYKI-DĘBIAKI
Szkoła Filialna (Chyki-Dębiaki 46)
CIEKLIN
Szkoła Podstawowa (Cieklin 332)
CIEPLICE
Szkoła Podstawowa (Cieplice 41)
CIERPISZ
Zespół Szkół (Cierpisz 110)
CIESZACIN WIELKI
Zespół Szkół (Cieszacin Wielki 201)
CIESZANÓW
Szkoła Podstawowa (Os. Nowe Sioło 103)
Zespół Szkół Publicznych (Os. Nowe Sioło 15)
CIESZYNA
Szkoła Podstawowa (Cieszyna 76)
CISNA
Zespół Szkół (Cisna 58)
CMOLAS
Szkoła Podstawowa (Cmolas 269)
CYGANY
Zespół Szkół (Cygany 70)
CZAJKOWA
Szkoła Podstawowa w Czajkowej z Filią w Dębiakach (Czajkowa 60)
CZARNA
Zespół Szkół (Czarna 857)
Zespół Szkół (ul. Konarskiego 23)
CZARNA GÓRNA
Szkoła Podstawowa (Czarna Górna 126)
CZARNA SĘDZISZOWSKA
Szkoła Podstawowa (Czarna Sędziszowska 145 A)
CZARNORZEKI
Szkoła Podstawowa (Czarnorzeki 1)
CZASZYN
Szkoła Podstawowa (Czaszyn 191)
CZĄSTKOWICE
Szkoła Filialna (Cząstkowice 41)
CZELATYCE
Szkoła Podstawowa (Czelatyce 2)
CZELUŚNICA
Szkoła Podstawowa (Czeluśnica 77)
CZERCE
Szkoła Podstawowa (Czerce 127)
CZERMIN
Szkoła Podstawowa (Czermin 454)
CZERTEŻ
Szkoła Podstawowa (Czerteż)
CZERWONA WOLA
Szkoła Podstawowa (Czerwona Wola 39)
CZUDEC
Szkoła Podstawowa (ul. Rzeszowska 33)
DACHNÓW
Zespół Szkół Publicznych (Dachnów 106)
DAROWICE
Szkoła Filialna (Darowice 62)
DĄBIE
Szkoła Podstawowa (Dąbie 100)
DĄBKÓW
Szkoła Podstawowa (Dąbków 2)
DĄBROWA
Szkoła Filialna (Dąbrowa, ul. Szkolna 72)
Zespół Szkół (Dąbrowa 51)
DĄBROWICA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kurzynie Średniej Filia w Dąbrowicy (Dąbrowica 89)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Dąbrowica 78)
Zespół Szkół (Dąbrowica 6a)
DĄBRÓWKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dąbrówka 15)
DĄBRÓWKA STARZEŃSKA
Szkoła Podstawowa (Dąbrówka Starzeńska 131)
DĄBRÓWKA WISŁOCKA
Szkoła Podstawowa (Dąbrówka Wisłocka 115)
DĄBRÓWKI
Szkoła Podstawowa, Publiczne Gimnazjum (Dąbrówki 211)
DESZNICA
Szkoła Podstawowa (Desznica 35)
DESZNO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Deszno)
DĘBICA
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Szkotnia 14)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Ogrodowa 22)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Kraszewskiego 37)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Wagnera 4)
Szkoła Podstawowa nr 12 (ul. Gajowa 9)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Wielopolska 162)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Grottgera 3)
Zespół Szkół Nr 1 w Dębicy
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Paderewskiego 4)

Zespół Szkół Specjalnych (ul. Matejki 22)
DĘBNO
Zespół Szkół (Dębno 200 A)
DĘBORZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dęborzyn 25)
DĘBOWA
Szkoła Podstawowa (Dębowa 81)
DĘBOWIEC
Szkoła Podstawowa (Dębowiec 500)
DĘBÓW
Zespół Szkół (Dębów 47)
DŁUGIE
Szkoła Podstawowa (Długie 10)
Szkoła Podstawowa (Długie 321)
DOBIESZYN
Szkoła Podstawowa (Dobieszyn)
DOBKOWICE
Szkoła Podstawowa (Dobkowice 183)
DOBRA
Szkoła Podstawowa (Dobra 109)
Szkoła Podstawowa, Gimnazjum (Dobra 48)
DOBRKÓW
Zespół Szkół Nr 3 (Dobrków 68)
DOBRYNIA
Szkoła Podstawowa (Dobrynia 52)
DOBRYNIN
Szkoła Podstawowa (Dobrynin 217)
DOBRZECHÓW
Zespół Szkół (Dobrzechów 197)
DOMARADZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Domaradz 349)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Domaradz 651)
DOMATKÓW
Szkoła Podstawowa (Domatków 198)
DOMOSTAWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Domostawa 79)
DRAGANOWA
Szkoła Podstawowa (Draganowa 35)
DROHOBYCZKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Drohobyczka 52)
DROHOJÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Drohojów 66)
DUBIECKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Przemyska 6)
DUKLA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kościuszki 13)
DULĄBKA
Szkoła Podstawowa (Duląbka 86)
DULCZA MAŁA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Dulcza Mała 40)
DULCZA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Dulcza Wielka)
DUŃKOWICE
Zespół Szkół (Duńkowice 20)
DUŃKOWICZKI
Szkoła Filialna (Duńkowiczki 129)
DURDY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Durdy)
DYDNIA
Szkoła Podstawowa (Dydnia 221)
DYLĄGOWA
Zespół Szkół Nr 5 (Dylągowa 44)
DYLĄGÓWKA
Szkoła Podstawowa z Filią w Bazarach (Dylągówka 29)
DYNÓW
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Bartkówka 105)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 11 )
DZIKOWIEC
Zespół Szkół (Dzikowiec 250)
FALEJÓWKA
Szkoła Podstawowa (Falejówka 173)
FALISZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Faliszówka 174)
FOLUSZ
Szkoła Podstawowa (Folusz 53)
FREDROPOL
Zespół Szkół (Fredropol 42)
FRYSZTAK
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. J. Wibickiego 25)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Piętniewicza 7)
FURMANY
Szkoła Podstawowa (Furmany, ul. Kościelna 2)
FUTOMA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Futoma 168)
FUTORY
Szkoła Podstawowa (Futory 47a)
GAĆ
Zespół Szkół (Gać 116)
GAWŁUSZOWICE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Gawłuszowice 5)
GĘBICZYNA
Publiczna Szkoła Podstawowa - Filia (Gębiczyna 78)
GIEDLAROWA
Zespół Szkół (Giedlarowa 320)
GLINIK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Glinik 75)
Szkoła Filialna Glinik-Łysa Góra (Glinik 396)
GLINIK CHARZEWSKI
Szkoła Podstawowa (Glinik Charzewski 91)
GLINIK GÓRNY
Szkoła Podstawowa (Glinik Górny 30)
GLINIK POLSKI
Szkoła Podstawowa (Glinik Polski 83)
GLINIK ŚREDNI
Szkoła Podstawowa (Glinik Średni 21)
GLINIK ZABOROWSKI
Szkoła Podstawowa (Glinik Zaborowski 92)
GLINY MAŁE
Szkoła Podstawowa (Gliny Małe 99)
GŁĘBOKIE
Szkoła Podstawowa (Głębokie 68)
GŁOBIKOWA
Zespół Szkół (Głobikowa 81)
GŁOGOWIEC
Szkoła Podstawowa - Oddziały Zamiejscowe w Głogowcu (Głogowiec)
GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
Zespół Szkół (ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1)
GŁOJSCE
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 7)
GŁOWACZOWA
Zespół Szkół (Głowaczowa 51c)
GŁOWIENKA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 8)
GŁUCHÓW
Zespół Szkół (Głuchów 443)
GNIEWCZYNA ŁAŃCUCKA
Zespół Szkół (Gniewczyna Łańcucka)
GNOJNICA
Zespół Szkół w Gnojnicy Dolnej (Gnojnica Dolna 268)
Zespół Szkół w Gnojnicy Woli (Gnojnica Wola 504)
GODOWA
Zespół Szkół (Godowa 261)
GOGOŁÓW
Zespół Szkół (Gogołów 316)
GOLCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Golce 37)
GOLCOWA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Golcowa 283)
Zespół Szkół (Golcowa 456)
GORZEJOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gorzejowa 174)
GORZYCE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 45)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Edukacji Narodowej 3)
Zespół Szkół (Gorzyce 284)
GÓRA MOTYCZNA
Zespół Szkół Publicznych (Góra Motyczna 31)
GÓRA ROPCZYCKA
Zespół Szkół (Góra Ropczycka 2)
GÓRKI
Szkoła Podstawowa (Górki 29)
Zespoł Szkół (Górki 78)
GÓRNO
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Górno 205)
Zespół Szkół (Górno 116)
GÓZD
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gózd 48)
GRAB
Szkoła Podstawowa w Krempnej Filia w Grabiu (Grab 22)
GRABINY
Zespół Szkół (Grabiny)
GRABOWNICA STARZEŃSKA
Zespół Szkół (Grabownica Starzeńska 584)
GRABÓWKA
Szkoła Podstawowa (Grabówka 66)
GRĘBÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (Grębów 881)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Rynek 393)
GROBLE
Zespół Szkół (Groble 37)
GROCHOWCE
Zespół Szkół (Grochowce 26)
GROCHOWE
Szkoła Filialna (Grochowe 220)
GRODZISKO
Zespół Szkół (Grodzisko 30)
GRODZISKO DOLNE
Zespół Szkół (Grodzisko Dolne 150)
GRODZISKO GÓRNE
Zespół Szkół (Grodzisko Górne 503)
GRUDNA GÓRNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Grudna Górna 85)
GRZEGORZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Grzegorzówka 173)
GRZĘSKA
Zespół Szkół (Grzęska 503)
GUMNISKA
Zespół Szkół (Gumniska 120)
GWOŹDZIANKA
Szkoła Podstawowa (Gwoździanka 31)
GWOŹDZIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gwoździec 71)
GWOŹNICA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Gwoźnica Dolna 92)
GWOŹNICA GÓRNA
Zespół Szkół (Gwoźnica Górna 292)
HACZÓW
Szkoła Podstawowa (Haczów 593)
HADYKÓWKA
Szkoła Podstawowa (Hadykówka 47)
HANDZLÓWKA
Szkoła Podstawowa (Handzlówka 264)
HARASIUKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Harasiuki 106)
HARKLOWA
Szkoła Podstawowa (Harklowa 353)
HARTA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Harta 337)
Zespół Szkół Nr 2 (Harta 106)
HERMANOWA
Szkoła Podstawowa (Hermanowa 212)
HERMANOWICE
Zespół Szkół (Hermanowice 78)
HŁUDNO
Zespół Szkół (Hłudno 89)
HOCZEW
Zespół Szkół Samorządowych (Hoczew)
HORYNIEC ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa (ul. Jana III Sobieskiego 8)
HOSZÓW
Szkoła Podstawowa (Hoszów 31)
HUCINA
Szkoła Podstawowa (Hucina 66a)
HUCISKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Hucisko 76)
Szkoła Filialna (Hucisko 101a)
Szkoła Podstawowa (Hucisko 51)
Szkoła Podstawowa (Hucisko 153)
HUCISKO NIENADOWSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Hucisko Nienadowskie 129)
HUMNISKA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Humniska 877)
Zespół Szkół (Humniska 264)
HURECZKO
Szkoła Podstawowa (Hureczko 100)
HUSÓW
Zespół Szkół (Husów 27)
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa Filialna w Husowie (Husów 451)
HUTA BRZUSKA
Szkoła Podstawowa (Huta Brzuska 150)
HUTA DERĘGOWSKA
Szkoła Filialna (Huta Deręgowska 58)
HUTA GOGOŁOWSKA
Szkoła Podstawowa (Huta Gogołowska 70)
HUTA KOMOROWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Huta Komorowska 102)
HUTA KRZESZOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Huta Krzeszowska, ul. Długa 6)
HUTA PORĘBY
Szkoła Filialna (Huta Poręby 10)
HUWNIKI
Zespół Szkół Publicznych (Dydyńskie Huwniki 8)
HYŻNE
Szkoła Podstawowa (Hyżne 615)
ISKAŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Iskań 27)
ISKRZYNIA
Zespół Szkół (Iskrzynia, ul. Szkolna 4)
IWIERZYCE
Szkoła Podstawowa (Iwierzyce 188)
IWLA
Zespół Szkół Publicznych (Iwla 22)
IWONICZ
Szkoła Podstawowa (Iwonicz, ul. Zagrodniki 21)
IWONICZ ZDRÓJ
Zespół Szkół w Iwoniczu-Zdroju (ul. Szkolna 2)
IZBISKA
Szkoła Podstawowa (Izbiska 71)
IZDEBKI
Szkoła Filialna w Rudawcu (Izdebki 714a)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Izdebki 282)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (Izdebki 438)
JABŁONICA
Szkoła Podstawowa (Jabłonica 127)
JABŁONICA POLSKA
Zespół Szkół (Jabłonica Polska 178)
JABŁONKA
Szkoła Podstawowa (Jabłonka 19)
JAĆMIERZ
Szkoła Podstawowa (Jaćmierz 230)
JADACHY
Zespół Szkół (Jadachy 380)
JAGIEŁŁA
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola (Jagiełła 109 A)
JAGODNIK
Szkoła Podstawowa (Jagodnik 93)
JAMNICA
Filialna Szkoła Podstawowa (Jamnica)
JAMY
Szkoła Podstawowa (Jamy 81)
JANKOWICE
Szkoła Podstawowa (Jankowice 37)
JANOWIEC
Szkoła Podstawowa (Janowiec 10)
JANUSZKOWICE
Zespół Szkół (Januszkowice 60)
JARENIÓWKA
Szkoła Podstawowa (Jareniówka)
JAROCIN
Zespół Szkół w Jarocinie (Jarocin 116)
JAROSŁAW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Jana Pawła II 30)
Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek (ul. Głęboka 1)
Szkoła Podstawowa nr 10 (os. Słoneczne 7)
Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kraszewskiego 1)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Żeromskiego 4)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Spytka 2)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Dolnoleżajska 16)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Łazy Kostkowskie 14)
Zespół Szkół (ul. Traugutta 15)
JASIENICA ROSIELNA
Szkoła Podstawowa (Jasienica Rosielna 223)
JASIONKA
Zespół Szkół (Jasionka 306)
Zespół Szkół Publicznych (Jasionka 74)
JASIONÓW
Zespół Szkół (Jasionów 159)
JASŁO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piotra Skargi 47)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Skargi 10)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Lwowska 36)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Mickiewicza 108)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Koralewskiego 9)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Wincentego Pola 9)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Św. Jana z Dukli 94)
Zespół Szkół Miejskich nr 1 (ul. Rafineryjna 3 A)
Zespół Szkół Miejskich Nr 3 (ul. Szkolna 38)
Zespół Szkół Miejskich nr 5 (ul. Sobniowska 58)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Niegłowicka 174)
JASTKOWICE
Zespół Szkół (Jastkowice, ul. Mickiewicza 1)
JASZCZEW
Zespół Szkół (Jaszczew 333)
JASZCZUROWA
Szkoła Podstawowa (Jaszczurowa 31)
JAŚLANY
Zespół Szkół (Jaślany 432)
JAŚLISKA
Zespół Szkół Publicznych (Jaśliska 170)
JATA
Zespół Szkół (Jata 85)
JAWORNIK
Szkoła Podstawowa (Jawornik 108)
JAWORNIK POLSKI
Zespół Szkół Nr 1 (Jawornik Polski 209)
JAWORZE GÓRNE
Zespół Szkół (Jaworze Górne 81b)
JAZOWA
Szkoła Filialna (Jazowa 22)
JAŹWINY
Zespół Szkół (Jaźwiny 72a)
JEDLICZE
Zespół Szkół Publicznych (ul. Tokarskich 5)
JELNA
Szkoła Podstawowa (Jelna 142 A)
JEŻOWE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jeżowe 813d)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Jeżowe - Podgórze 416)
Zespół Szkół (Jeżowe 135)
JODŁOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (Jodłowa 798)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Jodłowa 347)
Zespół Szkół Nr 1 (Jodłowa 5)
JODŁÓWKA
Szkoła Podstawowa (Jodłówka 222)
KALNIKÓW
Zespół Szkół (Kalników 87)
KAMIENICA DOLNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kamienica Dolna 118)
KAMIENICA GÓRNA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kamienica Górna 172)
KAMIEŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Prusina 119)
Szkoła Podstawowa w Kamieniu-Podlesiu (Kamień- Podlesie 78b)
Zespół Szkół (Nowy Kamień 26)
KAMIONKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kamionka 206)
KAMIONKA GÓRNA
Szkoła Filialna w Kamionce Górnej (Kamionka Górna 70)
KAŃCZUGA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 7)
KASZYCE
Szkoła Podstawowa (Kaszyce 213)
KAWĘCZYN SĘDZISZOWSKI
Szkoła Podstawowa (Kawęczyn Sędziszowski 73)
KĄKOLÓWKA
Szkoła Podstawowa (Kąkolówka 466)
KĄTY
Szkoła Podstawowa (Kąty 183)
KIDAŁOWICE
Filialna Szkoła Podstawowa w Kidałowicach (Kidałowice 72)
KIELANÓWKA
Zespół Szkół (Kielanówka 111)
KIELNAROWA
Szkoła Podstawowa (Kielnarowa 53)
KIEŁKÓW
Szkoła Podstawowa (Kiełków 57 A)
KLĘCZANY
Szkoła Podstawowa w Klęczanach (Klęczany 201 A)
KLIMKÓWKA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Zdrojowa 49)
KŁYŻÓW
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 70)
KNAPY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Knapy 59)
KNIAŻYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kniażyce 108)
KOBYLANY
Szkoła Podstawowa (Kobylany 187)
KOBYLE
Szkoła Podstawowa (Kobyle 4)
KOLBUSZOWA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Obrońców Pokoju 46)
KOLBUSZOWA DOLNA
Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej (Kolbuszowa Dolna, ul. Wiejska 90)
KOLBUSZOWA GÓRNA
Szkoła Podstawowa (Kolbuszowa Górna, ul. Kolbuszowa Górna 348)
KOŁACZYCE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach (ul. Szkolna 7)
KOMAŃCZA
Zespół Szkół (Komańcza 249)
KOMBORNIA
Zespół Szkół (Kombornia 60)
KOMORÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Komorów 116)
KONIECZKOWA
Zespół Szkół (Konieczkowa 58)
KOŃSKIE
Zespół Szkół Publicznych (Końskie 35)
KOPCIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kopcie 77)
KOPKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kopki, ul. Podborze 1)
KOPYTOWA
Zespół Szkół Publicznych (Kopytowa)
KORCZOWA
Zespół Szkół (Korczowa 54)
KORCZOWISKA
Szkoła Podstawowa (Korczowiska 96)
KORCZYNA
Zespół Szkół (ul. A. Fredry 2)
KORNIAKTÓW POŁUDNIOWY
Szkoła Filialna Nr 1 (Korniaktów Południowy 3)
KORNIAKTÓW PÓŁNOCNY
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Korniaktów Północny 51)
KORZENICA
Szkoła Podstawowa (Korzenica 1)
KORZENIEC
Szkoła Podstawowa (Korzeniec 26)
KORZENIÓW
Zespół Szkół Publicznych (Korzeniów 77)
KOSIENICE
Szkoła Podstawowa (Kosienice 60)
KOSINA
Zespół Szkół (Kosina 268)
KOSOWY
Szkoła Podstawowa (Kosowy 91)
KOSTAROWCE
Szkoła Podstawowa (Kostarowce 79)
KOTOWA WOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kotowa Wola 1)
KOWALÓWKA
Szkoła Podstawowa (Kowalówka 7)
KOZŁÓWEK
Szkoła Podstawowa Filialna (Kozłówek 39)
KOZODRZA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kozodrza 175)
KRACZKOWA
Zespół Szkół (Kraczkowa)
KRAJOWICE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krajowicach (Krajowice 33)
KRAMARZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Kramarzówka 98)
KRASICZYN
Szkoła Podstawowa (Krasiczyn 117)
KRASNA
Szkoła Podstawowa (Krasna 108)
KRASNE
Szkoła Podstawowa (Krasne 60)
Szkoła Podstawowa (Krasne 742)
KRAWCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krawce 167)
KREMPNA
Szkoła Podstawowa (Krempna 45)
KROSNO
Miejski Zespół Szkół nr 3 (ul. Ks. St. Decowskiego 9)
Miejski Zespół Szkół Nr 5 (ul. Piotra Skargi 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. J. Bema 46)
Szkoła Podstawowa Nr 10 i Gimnazjum Nr 2 (ul. J. i S. Magurów 1)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Wojska Polskiego 45)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Kisielewskiego 18)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Marii Konopnickiej 5)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Powstańców Śląskich 75)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Grunwaldzka 15)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Kletówki 1)
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Miejskim Zespole Szkół Nr 8 (ul. Prochownia 7)
KROŚCIENKO
Szkoła Podstawowa (Krościenko 198)
KROŚCIENKO WYŻNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 34)
KROWICA LASOWA
Szkoła Filialna (Krowica Lasowa, ul. Szkolna 86)
KROWICA SAMA
Szkoła Podstawowa (Krowica Sama 183)
KRÓLIK POLSKI
Zespół Szkół Publicznych (Królik Polski, ul. Bieszczadzka 137)
KRÓWNIKI
Zespół Szkół (Krówniki)
KRZAKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzaki, ul. Nowa 15)
KRZĄTKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzątka 202)
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzątka 27)
KRZECZOWICE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Krzeczowice 56a)
KRZEMIENICA
Szkoła Filialna (Krzemienica 148)
Zespół Szkół (Krzemienica 631)
KRZEMIENNA
Szkoła Filialna (Krzemienna)
KRZESZÓW
Zespół Szkół (ul. Ulanowska 7)
KRZESZÓW GÓRNY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzeszów Górny 109)
KRZYWA
Szkoła Podstawowa (Krzywa 121)
KRZYWA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Krzywa Wieś 35)
KRZYWCZA
Szkoła Podstawowa (Krzywcza 52)
KRZYWE
Szkoła Filialna (Krzywe)
KSIĄŻNICE
Szkoła Podstawowa (Książnice 91)
KULNO
Szkoła Podstawowa (Kulno 104)
KUNOWA
Zespół Szkół Publicznych (Kunowa 89 A)
KUPIATYCZE
Szkoła Podstawowa (Kupiatycze 53)
KUPNO
Zespół Szkół (Kupno 81)
KURYŁÓWKA
Zespół Szkół w Kuryłówce (Kuryłówka 431)
KURZYNA ŚREDNIA
Zespół Szkół (Kurzyna Średnia)
KUŹMINA
Szkoła Podstawowa (Kuźmina 43a)
LALIN
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Lalin 82)
LASKÓWKA
Szkoła Podstawowa (Laskówka 69)
LASZCZYNY
Szkoła Podstawowa (Laszczyny 75a)
LASZKI
Szkoła Podstawowa (Laszki 280)
LATOSZYN
Zespół Szkół (Latoszyn 23)
LECKA
Szkoła Podstawowa (Lecka 230)
LESKO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Smolki 4)
Szkoła Podstawowa (ul. Smolki 2)
LESZCZAWA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Leszczawa Dolna 21)
LESZCZE
Szkoła Filialna w Leszczach (Leszcze 63)
LESZNO
Szkoła Podstawowa (Leszno 178)
LEŚNIÓWKA
Szkoła Podstawowa (Leśniówka 85)
LEŻACHÓW
Szkoła Filialna (Leżachów 14)
LEŻAJSK
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Mickiewicza 76)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Grunwaldzka 1)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Mickiewicza 51)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. 11-go listopada 8)
LIPA
Szkoła Podstawowa (Lipa)
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
LIPINY
Zespół Szkół (Lipiny 1)
LIPNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lipnica 279)
LIPNICA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Lipnica Dolna 57)
LIPNICA GÓRNA
Szkoła Filialna (Lipnica Górna 136)
LISIE JAMY
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Lisie Jamy, ul. Lwowska 45)
LISÓW
Szkoła Podstawowa (Lisów 76)
LISZNA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Liszna 77)
LUBACZÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Konopnickiej 5)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Słowackiego 9)
Zespół Placówek im. Jana Pawła II (ul. Kościuszki 145)
LUBATOWA
Szkoła Podstawowa (Lubatowa 284)
LUBATÓWKA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Lubatówka 93c)
LUBENIA
Szkoła Podstawowa (Lubenia 100)
LUBLA
Zespół Szkół (Lubla 328)
LUBLICA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lublicy (Lublica 79)
LUBZINA
Zespół Szkół (Lubzina 188)
LUTCZA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Lutcza 907)
Zespół Szkół w Lutczy (Lutcza 629)
LUTORYŻ
Szkoła Podstawowa (Lutoryż 432)
LUTOWISKA
Zespół Szkół w Lutowiskach (Lutowiska 45)
ŁAJSCE
Szkoła Podstawowa (Łajsce 155)
ŁAŃCUT
Schronisko dla Nieletnich (ul. Grunwaldzka 10)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kościuszki 17)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 29 Listopada 21)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. J. Kochanowskiego 6)
ŁAZY
Zespół Szkół (Łazy 53)
ŁAZY DĘBOWIECKIE
Szkoła Podstawowa (Łazy Dębowieckie 39)
ŁĄCZKI BRZESKIE
Szkoła Podstawowa (Łączki Brzeskie 136)
ŁĄCZKI KUCHARSKIE
Szkoła Filialna w Łączkach Kucharskich (Łączki Kucharskie 265)
Zespół Szkół (Łączki Kucharskie 469)
ŁĄKA
Zespół Szkół (Łąka)
ŁĘKI DOLNE
Zespół Szkół (Łęki Dolne 122a)
ŁĘKI DUKIELSKIE
Zespół Szkół Publicznych (Łęki Dukielskie 74)
ŁĘKI GÓRNE
Zespół Szkół (Łęki Górne 205)
ŁĘKI STRZYŻOWSKIE
Szkoła Podstawowa (Łęki Strzyżowskie 87)
ŁĘTOWNIA
Szkoła Podstawowa (Łętownia 286)
Szkoła Podstawowa (Łętownia 54)
ŁĘŻANY
Szkoła Podstawowa (Łężany, ul. Kościuszki 2)
ŁĘŻYNY
Szkoła Podstawowa (Łężyny 144)
ŁOBOZEW DOLNY
Szkoła Podstawowa (Łobozew Dolny 62)
ŁODYNA
Szkoła Podstawowa (Łodyna 41)
ŁOPUSZKA WIELKA
Zespoł Szkolno-Gimnazjalny (Łopuszka Wielka 488)
ŁOWCE
Zespół Szkół (Łowce 159)
ŁOWISKO
Zespół Szkół (Łowisko 181)
ŁÓWCZA
Szkoła Podstawowa (Łówcza 46)
ŁUBIENKO
Szkoła Podstawowa (Łubienko 109)
ŁUBNO
Zespół Szkół Nr 3 (Łubno 86)
ŁUBNO SZLACHECKIE
Zespół Szkół Publicznych (Łubno Szlacheckie 109)
ŁUKAWICA
Zespół Szkół (Łukawica 9)
ŁUKAWIEC
Zespół Szkół (Łukawiec 84)
Zespół Szkół (Łukawiec 423)
ŁUKOWE
Szkoła Podstawowa (Łukowe 64)
ŁUPKÓW
Szkoła Podstawowa w Nowym Łupkowie (Łupków)
ŁYSA GÓRA
Szkoła Podstawowa (Łysa Góra 72)
ŁYSAKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Łysaków)
Szkoła Podstawowa (Łysaków 191)
MACHOWA
Zespół Szkół (Machowa 75 A)
MAĆKOWICE
Zespół Szkół (Maćkowice 64)
MAĆKÓWKA
Szkoła Podstawowa (Maćkówka 123)
MAJDAN GOLCZAŃSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Majdan Golczański 61)
MAJDAN KRÓLEWSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Jagiellońska 3)
MAJDAN SIENIAWSKI
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Majdan Sieniawski 197)
MAJDAN ZBYDNIOWSKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Majdan Zbydniowski 1)
MAJSCOWA
Szkoła Podstawowa (Majscowa 35)
MAKOWA
Szkoła Podstawowa (Makowa 20)
MAKOWISKA
Szkoła Podstawowa (Makowiska 12)
MAKOWISKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Makowisko 17)
MALAWA
Zespół Szkół (Malawa 199)
MALENISKA
Szkoła Filialna (Maleniska 75)
MALINIE
Zespół Szkół (Malinie 220)
MALINÓWKA
Zespół Szkół (Malinówka 42)
MAŁA
Zespół Szkół w Małej (Mała 35)
MAŁKOWICE
Szkoła Podstawowa (Małkowice, ul. Małkowicka 102a)
MANASTERZ
Szkoła Podstawowa (Manasterz 59)
Zespół Szkół Nr 2 (Manasterz 575)
MARKOWA
Szkoła Filialna Nr 1 (Markowa 1127)
Szkoła Podstawowa (Markowa 1351)
MARKUSZOWA
Szkoła Podstawowa (Markuszowa 16)
MATYSÓWKA
Szkoła Podstawowa (Matysówka)
MAZIARNIA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Maziarnia 66)
MAZURY
Zespół Placówek Oświatowych (Mazury 128)
MCHAWA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Mchawa 37)
MECHOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mechowiec 78)
MEDYKA
Szkoła Podstawowa (Medyka 292)
MEDYNIA GŁOGOWSKA
Zespół Szkół (Medynia Głogowska 426)
MEDYNIA ŁAŃCUCKA
Zespół Szkół (Medynia Łańcucka)
MIEJSCE PIASTOWE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 24)
MIELEC
Niepubliczne Szkoły Mistrzostwa Sportowego (ul. Tańskiego 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Żeromskiego 30)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 (ul. Drzewieckiego 11)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Królowej Jadwigi 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kilińskiego 37)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Warneńczyka 2)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Wandy 11)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Łąkowa 6)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kościuszki 4)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Solskiego 8)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Łąkowa 6)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Żeromskiego 34)
MIĘKISZ NOWY
Szkoła Podstawowa (Miękisz Nowy 100)
MIĘKISZ STARY
Szkoła Podstawowa (Miękisz Stary 19a)
MIKULICE
Szkoła Podstawowa (Mikulice 36)
MILCZA
Zespół Szkół Publicznych (Milcza, ul. Szkolna 16)
MIROCIN
Zespół Szkół (Mirocin 384)
MŁODOCHÓW
Szkoła Filialna (Młodochów 28)
MŁODOWICE
Szkoła Podstawowa (Młodowice 39)
MŁODÓW
Zespół Szkół (ul. Szkolna 48)
MODERÓWKA
Zespół Szkół (Moderówka 117)
MOGIELNICA
Szkoła Podstawowa (Mogielnica 167)
MOKRE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mokre 136)
Szkoła Podstawowa (Mokre 32)
MOŁODYCZ
Szkoła Podstawowa (Mołodycz 84)
MONASTERZEC
Szkoła Podstawowa (Monasterzec 18)
MORAWSKO
Szkoła Podstawowa (Morawsko 65)
MOSTKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mostki 48)
MOSZCZANICA
Zespół Szkół w Cewkowie - Szkoła Podstawowa, Szkoła Filialna w Moszczanicy (Moszczanica 42)
MROWLA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Mrowla 52)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Mrowla 51)
MRUKOWA
Szkoła Podstawowa (Mrukowa)
MRZYGŁÓD
Szkoła Podstawowa (Mrzygłód 170)
MUNINA
Szkoła Podstawowa (Munina 237a)
MYCZKOWCE
Szkoła Podstawowa (Myczkowce)
MYCZKÓW
Zespół Szkół (Myczków 109)
MYMOŃ
Zespół Szkół w Besku Szkoła Podstawowa w Besku Filia w Mymoniu (Mymoń, ul. Szkolna 14)
MYSCOWA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Myscowa 41)
NAGAWCZYNA
Zespół Szkół (Nagawczyna 109e)
NAGOSZYN
Zespół Szkół Publicznych (Nagoszyn 93)
NAKŁO
Szkoła Filialna (Nakło 58)
NAROL
Szkoła Podstawowa (ul. Graniczna 11)
NAWSIE
Szkoła Podstawowa (Nawsie 302)
NAWSIE BRZOSTECKIE
Zespół Szkół (Nawsie Brzosteckie 206)
NEHRYBKA
Zespół Szkół (Nehrybka)
NIEBIESZCZANY
Szkoła Podstawowa (Niebieszczany 492)
NIEBOCKO
Szkoła Podstawowa, Gimnazjum (Niebocko 1)
NIEBYLEC
Zespół Szkół (Niebylec 11)
NIECHOBRZ
Zespół Szkół (Niechobrz 679)
NIEDŹWIADA
Zespół Szkół w Niedźwiadzie Dolnej (Niedźwiada 40)
NIEDŹWIADA GÓRNA
Zespół Szkół (Niedźwiada Górna 261 )
NIEMSTÓW
Szkoła Podstawowa (Niemstów 76)
NIENADOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nienadowa 373)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (Nienadowa 133)
NIENADÓWKA
Zespół Szkół Nr 1 (Nienadówka 686)
Zespół Szkół Nr 2 (Nienadówka 788)
NIENASZÓW
Szkoła Podstawowa (Nienaszów 45)
NIENOWICE
Zespół Szkół (Nienowice 109)
NIEPLA
Szkoła Podstawowa (Niepla)
NIEWISTKA
Szkoła Filialna (Niewistka)
NIEWODNA
Szkoła Podstawowa (Niewodna 26)
NISKO
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Słowackiego 10)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Dąbrowskiego 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Sandomierska 114)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Tysiąclecia 12A)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Piaskowa 15)
NIWISKA
Szkoła Podstawowa (Niwiska 465)
NIZINY
Szkoła Podstawowa (Niziny 291)
NOCKOWA
Szkoła Podstawowa (Nockowa 1)
NOSÓWKA
Szkoła Podstawowa (Nosówka 186)
NOWA DĘBA
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Leśna 40)
Szkoła Filialna Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 (ul. Bieszczadzka 2)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Bronisława Zybury 4)
NOWA GROBLA
Szkoła Podstawowa (Nowa Grobla 83)
NOWA SARZYNA
Szkoła Podstawowa (ul. Komisji Edukacji Narodowej 5)
NOWA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Nowa Wieś 152)
Zespół Szkół (Nowa Wieś 200)
NOWE BRUSNO
Szkoła Podstawowa (Nowe Brusno 119)
NOWE SADY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowe Sady 23)
NOWOSIELCE
Szkoła Podstawowa (Nowosielce 149)
Zespół Szkół (Nowosielce 561)
NOWOSIELEC
Zespół Szkół (Nowosielec 134)
NOWOTANIEC
Zespół Szkół (Nowotaniec 77)
NOWY BOREK
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nowy Borek 331)
Punkt Filialny w Nowym Borku - Przylasku (Nowy Borek 630)
NOWY GLINIK
Szkoła Podstawowa (Nowy Glinik 88)
NOWY KAMIEŃ
Zespół Szkół (Nowy Kamień 26 )
NOWY LUBLINIEC
Zespół Szkół Publicznych (Nowy Lubliniec 75)
NOWY ŻMIGRÓD
Zespół Szkół (ul. Mickiewicza 4)
NOZDRZEC
Zespół Szkół (Nozdrzec 227)
OBARZYM
Szkoła Filialna (Obarzym)
OBOJNA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Turbi - Punkt Filialny w Obojni (Obojna 61)
OCIEKA
Publiczna Szkoła Podstawowa, Publiczne Gimnazjum (Ocieka 352)
ODRZECHOWA
Szkoła Podstawowa (Odrzechowa 220)
ODRZYKOŃ
Zespół Szkół (ul. Ks. Ernesta Świątka 4)
OLCHOWA
Szkoła Podstawowa (Olchowa 3)
OLESZYCE
Szkoła Podstawowa (ul. Mickiewicza 1)
OLSZANICA
Zespół Szkół Publicznych (Olszanica 20)
OLSZANY
Szkoła Podstawowa (Olszany 11)
OPACIE
Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja (Opacie)
OPALENISKA
Szkoła Podstawowa (Opaleniska 82a)
ORELEC
Szkoła Podstawowa (Orelec 35)
ORŁY
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 1)
ORZECHOWCE
Zespół Szkół (Orzechowce 60)
ORZECHÓWKA
Zespół Szkół (Orzechówka 5)
OSIEK JASIELSKI
Zespół Szkół (Osiek Jasielski)
OSOBNICA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Osobnica 389)
OSTROWY BARANOWSKIE
Szkoła Podstawowa (Ostrowy Baranowskie 106)
OSTROWY TUSZOWSKIE
Szkoła Podstawowa (Ostrowy Tuszowskie 100 A)
OSTRÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ostrów 215)
Szkoła Podstawowa (Ostrów 5)
Zespół Szkół (Ostrów 139)
Zespół Szkół (Ostrów 29)
OSTRÓWEK
Szkoła Filialna (Ostrówek 35)
OTAŁĘŻ
Szkoła Podstawowa (Otałęż 15)
OŻAŃSK
Szkoła Filialna (Ożańsk 34)
PADEW NARODOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
PAKOSZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Pakoszówka 222)
PALIKÓWKA
Zespół Szkół (Palikówka 271)
PANTALOWICE
Zespół Szkolno–Gimnazjalny (Pantalowice 158)
PARKOSZ
Zespół Szkół (Parkosz 60)
PARTYNIA
Szkoła Podstawowa (Partynia)
PASZCZYNA
Zespół Szkół (Paszczyna 241)
PASZOWA
Szkoła Filialna (Paszowa 51)
PAWŁOKOMA
Zespół Szkół Nr 4 (Pawłokoma 24)
PAWŁOSIÓW
Zespół Szkół (Pawłosiów 87)
PEŁKINIE
Szkoła Podstawowa (Pełkinie 198)
PEŁNATYCZE
Szkoła Podstawowa (Pełnatycze 16)
PIĄTKOWA
Szkoła Podstawowa w Piątkowej (Piątkowa 429)
PIELGRZYMKA
Szkoła Podstawowa (Pielgrzymka 69)
PIELNIA
Szkoła Podstawowa (Pielnia 55)
PIGANY
Szkoła Filialna (Pigany 10)
PILCHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pilchów 231)
PILZNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Mickiewicza 1)
PIOTRÓWKA
Szkoła Podstawowa (Piotrówka 38)
PISAROWCE
Szkoła Podstawowa (Pisarowce 92)
PISKOROWICE
Zespół Szkół (Piskorowice 106)
PIWODA
Zespół Szkół (Piwoda 83)
PŁAZÓW
Szkoła Filialna (ul. Szkolna 1)
POBIEDNO
Zespół Szkół (Pobiedno)
PODBORZE
Szkoła Podstawowa (Podborze 103)
PODGRODZIE
Zespół Szkół (Podgrodzie 56 A)
PODLESIE MACHOWSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Podlesie Machowskie)
PODLESZANY
Szkoła Podstawowa (Podleszany 127)
PODNIEBYLE
Szkoła Podstawowa (Podniebyle 35)
POGWIZDÓW NOWY
Zespół Szkół (Pogwizdów Nowy 252)
POGWIZDÓW STARY
Szkoła Filialna (Pogwizdów Stary 54)
POLANA
Zespół Szkół Salezjańskich (Polana 67)
POŁOMIA
Zespół Szkół (Połomia 125)
PORAJ
Szkoła Podstawowa (Poraj 65)
PORAŻ
Szkoła Podstawowa (Poraż 45)
PORĘBY DYMARSKIE
Szkoła Podstawowa (Poręby Dymarskie 157b)
POSADA GÓRNA
Zespół Szkół Publicznych (Posada Górna, ul. 3 Maja 164)
POTAKÓWKA
Szkoła Podstawowa w Tarnowcu Szkoła Filialna w Potakówce (Potakówka 118)
POTOK
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Potoku (Potok 73)
PRUCHNIK
Szkoła Filialna (ul. Hawłowice 112)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. ks. Bronisława Markiewicza 22)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Pruchnik 384)
PRUSIEK
Szkoła Podstawowa (Prusiek 157)
PRZECŁAW
Szkoła Podstawowa (ul. Rynek 6)
PRZECZYCA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przeczyca 84)
PRZEDBÓRZ
Szkoła Podstawowa (Przedbórz 153)
PRZEDMIEŚCIE DUBIECKIE
Zespół Szkół (Przedmieście Dubieckie 140)
PRZEMYŚL
Centrum Edukacji "BAZA" Wiesława Januszczyk (ul. Katedralna 5)
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów
I Liceum Ogólnokształcącego (ul. Słowackiego 21)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Kopernika 14)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Sienkiewicza 3)
Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Władycze 5)
Szkoła Podstawowa nr 14 (ul. Borelowskiego 12)
Szkoła Podstawowa nr 15 (ul. Wincentego Pola 5)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Świętego Jana 10)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Konarskiego 7)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Gen. Boruty Spiechowicza 1)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Sobótki 23)
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 9 w Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu (ul. Monte Cassino 18)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Smolki 10)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Grunwaldzka 81)
PRZEWORSK
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Konopnickiej 5)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Lwowska 11)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Gorliczyńska 148)
PRZEWROTNE
Zespół Szkół w Przewrotnem (Przewrotne 589)
PRZĘDZEL
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przędzel, ul. Mickiewicza 149)
PRZYBORÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przyborów 136)
PRZYBYSZÓWKA
Zespół Szkół (Przybyszówka 172)
PRZYCHOJEC
Szkoła Podstawowa (Przychojec 159)
PRZYKOP
PSP w Padwi Narodowej - Szkoła Filialna w Przykopie (Przykop 67)
PRZYŁĘK
Szkoła Podstawowa (Przyłęk 216)
PRZYSIEKI
Szkoła Podstawowa (Przysieki 88)
PRZYSIETNICA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Przysietnica 198)
PRZYSZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przyszowie - Zapuściu (Przyszów)
PSTRĄGOWA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Pstrągowa 406)
Zespół Szkół (Pstrągowa 105)
PSTRĄGÓWKA
Szkoła Podstawowa (Pstrągówka 128)
PUŁANKI
Szkoła Podstawowa (Pułanki 110)
PUSTKÓW
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (Pustków Osiedle 34)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (Pustków 94)
PUSTYNIA
Zespół Szkół (Pustynia 160)
PYSZNICA
Zespół Szkół (ul. Wolności 324 )
RACŁAWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Racławice, ul. Rudnicka 81)
RACŁAWÓWKA
Zespół Szkół (Racławówka 215)
RACZKOWA
Szkoła Podstawowa w Falejówce z siedzibą w Raczkowej (Raczkowa 96)
RADOMYŚL NAD SANEM
Zepół Szkół (ul. Legionów 22)
RADOMYŚL WIELKI
Szkoła Podstawowa (ul. Ogrodowa 3)
RADYMNO
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Sienkiewicza 1)
RAKSZAWA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Rakszawa 347 A)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Rakszawa 677)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Rakszawa 946)
RANIŻÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Grunwaldzka 2)
Szkoła Podstawowa w Raniżowie Filia w Porębach Wolskich (Wola Raniżowska 576)
RĄCZYNA
Szkoła Podstawowa (Rączyna 146)
RECZPOL
Publiczna Szkoła Podstawowa (Reczpol 1)
ROGI
Szkoła Podstawowa (Rogi 56)
ROGOŹNICA
Szkoła Filialna (Rogoźnica)
ROGÓŻNO
Zespół Szkół (Rogóżno 374)
ROKIETNICA
Zespół Szkół (Rokietnica 108)
ROPCZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Wyszyńskiego 14)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wyspiańskiego 8)
Zespół Szkół nr 2 w Ropczycach (ul. Konarskiego 4)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Robotnicza 48)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. 3 Maja 424)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Szkolna 33)
ROPIENKA
Zespół Szkół Publicznych (Ropienka 111)
ROZALIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rozalin 36)
ROZBÓRZ
Zespół Szkół (Rozbórz 568)
ROZBÓRZ DŁUGI
Zespół Szkół (Rozbórz Długi 104)
ROZTOKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Roztoki 80)
ROŹWIENICA
Zespół Szkół (Roźwienica 200)
ROŻNIATÓW
Szkoła Podstawowa (Rożniatów 5 A)
RÓWNE
Zespół Szkół Publicznych
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Długa 41)

RÓWNIA
Szkoła Podstawowa (Równia 53)
RÓŻA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Róża 69)
RÓŻANKA
Szkoła Podstawowa (Różanka 43)
RUDA
Szkoła Podstawowa (Ruda 124)
RUDA ŁAŃCUCKA
Szkoła Podstawowa (Ruda Łańcucka 99)
RUDA RÓŻANIECKA
Zespół Szkół (Ruda Różaniecka)
RUDENKA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Rudenka 25)
RUDKA
Szkoła Podstawowa (Rudka 79)
RUDNA MAŁA
Szkoła Podstawowa (Rudna Mała 345)
RUDNA WIELKA
Zespół Szkół (Rudna Wielka 60)
RUDNIK NAD SANEM
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kończycka 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Jana Pawła II 15)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Konopnickiej 58)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Mickiewicza 38)
RUDOŁOWICE
Szkoła Podstawowa (Rudołowice 279)
RUSZELCZYCE
Szkoła Podstawowa (Ruszelczyce)
RYBOTYCZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Rybotycze 121)
RYDZÓW
Szkoła Podstawowa (Rydzów 33)
RYMANÓW
Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie (ul. Szkolna 2)
RYMANÓW ZDRÓJ
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Leśna 4)
RYSZKOWA WOLA
Szkoła Podstawowa (Ryszkowa Wola 53)
RZECZYCA DŁUGA
Zespół Szkół (Rzeczyca Długa 176)
RZEMIEŃ
Szkoła Podstawowa (Rzemień 257)
RZEPEDŹ
Zespół Szkół Publicznych (Osiedle A 30)
RZEPLIN
Szkoła Filialna (Rzeplin 111)
RZĘDZIANOWICE
Szkoła Podstawowa (Rzędzianowice 186)
SADKOWA GÓRA
Filia w Sadkowej Górze-Ujściu (Sadkowa Góra 1u)
SAMOKLĘSKI
Szkoła Podstawowa Integracyjna (Samoklęski 206)
SANOCZEK
Szkoła Podstwowa (Sanoczek 76)
SANOK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konarskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Al. Szwajcarii 5)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Rymanowska 17)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Stróżowska 4)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Sadowa 12)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Przemyska 80)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Piastowska 57)
SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Rynek 9)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Osiedle Młodych 20)
SIEDLANKA
Szkoła Podstawowa (Siedlanka 72)
SIEDLECZKA
Szkoła Podstawowa (Siedleczka 179)
SIEDLISKA
Szkoła Podstawowa (Siedliska)
Szkoła Podstawowa (Siedliska 104)
SIEDLISKA-BOGUSZ
Zespół Szkół (Siedliska-Bogusz)
SIEKLÓWKA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Sieklówce (Sieklówka 173)
SIELEC
Szkoła Podstawowa (Sielec 51)
SIENIAWA
Szkoła Podstawowa (ul. Rynek 4)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kwiatowa 15)
SIENNÓW
Szkoła Podstawowa (Siennów 227)
SIERAKOŚCE
Szkoła Podstawowa (Sierakośce)
SIETESZ
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Sietesz 329)
SKALNIK
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Skalnik 15)
SKOŁOSZÓW
Zespół Szkół (Skołoszów 240)
SKOŁYSZYN
Zespół Szkół Publicznych (Skołyszyn 222)
SKOPANIE
Zespół Szkół (Skopanie 166)
SKOWIERZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Skowierzyn 13)
SKRZYSZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Skrzyszów)
SŁOTOWA
Zespół Szkół (Słotowa 159)
SMARŻOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Smarżowa 49)
SMOLARZYNY
Szkoła Podstawowa (Smolarzyny 134)
SOBIECIN
Szkoła Filialna (Sobiecin 25a)
SOKOLNIKI
Szkoła Podstawowa (Sokolniki, ul Szkolna 6)
SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
Zespół Szkół (ul. Lubelska 41)
SOŁONKA
Filia Szkoły Podstawowej w Lubeni z siedzibą w Sołonce (Sołonka 23)
SONINA
Zespół Szkół (Sonina 168)
SOŚNICA
Zespół Szkół (Sośnica 216)
SOWINA
Zespół Szkół Społecznych (Sowina 1)
SPIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Spie 29 A)
SROGÓW GÓRNY
Szkoła Podstawowa (Srogów Górny 137)
STALE
Zespół Szkół (Stale 1)
STALOWA WOLA
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Dmowskiego 9)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 (ul. Wojska Polskiego 9)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Poniatowskiego 55)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Mickiewicza 15)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wyszyńskiego 14)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Niezłomnych 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Okulickiego 14)
Zespół Szkół Nr 4 w Stalowej Woli (ul. Rozwadowska 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Energetyków 18)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (Al. Jana Pawła II 21)
Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (ul. ks. J. Skoczyńskego 1)
STANISZEWSKIE
Szkoła Podstawowa (Staniszewskie 94)
STANY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stany, ul. Szkolna 8)
STARA JASTRZĄBKA
Zespół Szkół (Stara Jastrząbka 195)
STARA WIEŚ
Zespół Szkół (Stara Wieś 790)
STARE MIASTO
Zespół Szkół (Stare Miasto 177 A)
STARE OLESZYCE
Szkoła Podstawowa (Stare Oleszyce, ul. Wiejska 114b)
STARE SIOŁO
Szkoła Podstawowa (Stare Sioło, ul. Zalesie 72)
STARY DZIKÓW
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 83)
STARY NART
Zespół Szkół (Stary Nart 57 B)
STARY ŻMIGRÓD
Szkoła Podstawowa (Stary Żmigród 72)
STASIÓWKA
Zespół Szkół (Stasiówka 130)
STEFKOWA
Szkoła Podstawowa (Stefkowa 64)
STĘPINA
Zespół Szkół (Stępina 54)
STOBIERNA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Stobierna 954)
Zespół Szkół (Stobierna 38)
Zespół Szkół Nr 1 (Stobierna 357)
STRACHOCINA
Zespół Szkół (Strachocina)
STRASZĘCIN
Zespół Szkół Publicznych (Straszęcin 115)
STRASZYDLE
Szkoła Podstawowa (Straszydle 155)
STRAŻÓW
Zespół Szkół (Strażów 270)
STRZEGOCICE
Zespół Szkół (Strzegocice 54)
STRZYŻÓW
Miejski Zespół Szkół (ul. Daszyńskiego 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Patryna 11)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. gen. Andersa 4)
STUBNO
Zespół Szkół (Stubno 254)
STUDZIAN
Zespół Szkół (Studzian 338)
STUPOSIANY
Szkoła Podstawowa w Lutowiskach Filia w Stuposianach (Stuposiany 9)
STYKÓW
Szkoła Podstawowa (Styków 318)
SUFCZYNA
Szkoła Podstawowa (Sufczyna 52)
SULISTROWA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Sulistrowa 25)
SUROCHÓW
Szkoła Podstawowa (Surochów 67 A)
SZCZAWNE
Szkoła Podstawowa (Szczawne 32)
SZCZEPAŃCOWA
Szkoła Podstawowa (Szczepańcowa 85)
SZEBNIE
Zespół Szkół (Szebnie 222)
SZKLARY
Szkoła Podstawowa (Szklary 148)
SZKODNA
Szkoła Podstawowa (Szkodna 121)
SZÓWSKO
Zespół Szkół (Szówsko, ul. Lubelska 115)
SZUFNAROWA
Szkoła Podstawowa (Szufnarowa 101)
SZYPERKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Szyperki 59b)
ŚLĘZAKI
Zespół Szkolno Przedszkolny (Ślęzaki 73)
ŚLIWNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Śliwnica 125)
ŚREDNIA WIEŚ
Zespołu Szkół Samorządowych (Średnia Wieś 172)
ŚWIEBODNA
Szkoła Podstawowa (Świebodna 19)
ŚWIERCHOWA
Szkoła Podstawowa (Świerchowa)
ŚWIERZOWA POLSKA
Zespół Szkół (Świerzowa Polska, ul. Szkolna 50)
ŚWIĘCANY
Zespół Szkół Publicznych (Święcany 529)
ŚWIĘTE
Zespół Szkół (Święte 30)
ŚWIĘTONIOWA
Zespół Szkół (Świętoniowa 100)
ŚWILCZA
Zespół Szkół (Świlcza 336)
TAPIN
Szkoła Podstawowa (Tapin 134)
TARGOWISKA
Szkoła Podstawowa (Targowiska, ul. Ks. Suchodolskiego 38)
Szkoła Podstawowa (Targowiska 56)
TARNAWA DOLNA
Szkoła Podstawowa (Tarnawa Dolna 28)
TARNAWKA
Zespół Szkół (Tarnawka 126)
TARNOBRZEG
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Dąbrowskiej 10)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Olszowa 1)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Kochanowskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Wyspiańskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Mickiewicza 86)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Sienkiewicza 215)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Stanisława Piętaka 53)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Wiejska 4)
Szkoły Katolickie (ul. Jachowicza 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Marii Dąbrowskiej 10 A)
Zespół Szkół Społecznych nr 2 (ul. Kochanowskiego 3)
TARNOGÓRA
Szkoła Podstawowa (Tarnogóra 212)
TARNOWIEC
Szkoła Podstawowa (Tarnowiec 230)
TARNOWSKA WOLA
Szkoła Podstawowa (Tarnowska Wola 225)
TEMESZÓW
Szkoła Filialna (Temeszów)
TERKA
Szkoła Filialna (Terka 7)
TERLICZKA
Szkoła Podstawowa w Trzebownisku Szkoła Filialna w Terliczce (Terliczka 213)
TORKI
Szkoła Podstawowa (Torki 29)
TREPCZA
Zespół Szkół (ul. Sanocka 16)
TROPIE
Szkoła Podstawowa (Tropie 295)
TRÓJCZYCE
Szkoła Podstawowa (Trójczyce 110)
TRYŃCZA
Zespół Szkół (Tryńcza)
TRZCIANA
Szkoła Podstawowa (Trzciana 289)
Zespół Szkół (Trzciana 168)
TRZCINICA
Zespół Szkół (Trzcinica 72)
TRZEBOŚ
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Trzeboś, ul. Podlas 29)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Trzeboś, ul. Dolna 240)
Zespół Szkół (Trzeboś, ul. Kościelna 1)
TRZEBOWNISKO
Szkoła Podstawowa (Trzebownisko 965)
TRZEBUSKA
Zespół Szkół (Trzebuska)
TRZEŚNIÓW
Zespół Szkół (Trześniów 107)
TRZEŚŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa (Trześń, ul. Szkolna 2)
Szkoła Podstawowa (Trześń 173)
Szkoła Podstawowa (Trześń 87)
TRZĘSÓWKA
Zespół Szkół (Trzęsówka 231)
TUCZEMPY
Szkoła Podstawowa (Tuczempy, ul. Jana Pawła II 11)
TULIGŁOWY
Szkoła Podstawowa (Tuligłowy 19 A)
TUŁKOWICE
Szkoła Podstawowa (Tułkowice 32)
TURZA
Szkoła Podstawowa (Turza 229)
TURZE POLE
Zespół Szkół (Turze Pole 152)
TUSZÓW NARODOWY
Szkoła Podstawowa w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem (Tuszów Narodowy 218)
TUSZYMA
Szkoła Podstawowa (Tuszyma 482)
TYCZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Pułanek 4)
TYLAWA
Zespół Szkół Publicznych (Tylawa 26)
TYNIOWICE
Szkoła Podstawowa (Tyniowice 1)
TYRAWA SOLNA
Szkoła Filialna (Tyrawa Solna)
TYRAWA WOŁOSKA
Szkoła Podstawowa (Tyrawa Wołoska)
TYWONIA
Szkoła Filialna (Tywonia 30)
UBIESZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ubieszyn 65)
UHERCE MINERALNE
Zespół Szkół Publicznych (Uherce Mineralne 150)
UJEZNA
Zespół Szkół (Ujezna 227)
UJKOWICE
Zespół Szkół (Ujkowice 159)
ULANICA
Szkoła Podstawowa (Ulanica 28)
ULANÓW
Zespół Szkół (ul. Tadeusza Buli 3)
UŁAZÓW
Szkoła Podstawowa w Starym Dzikowie, Filia w Ułazowie (Ułazów 109)
UMIESZCZ
Zespół Szkół Publicznych (Umieszcz 12)
URZEJOWICE
Zespół Szkół (Urzejowice 542)
USTJANOWA GÓRNA
Szkoła Podstawowa (Ustjanowa Górna 84)
USTROBNA
Szkoła Podstawowa (Ustrobna 1)
USTRZYKI DOLNE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Gombrowicza 37)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. 29 Listopada 21)
Zespół Szkół Publicznych nr 2 (ul. Dobra 6)
WADOWICE DOLNE
Szkoła Podstawowa (Wadowice Dolne 65)
WADOWICE GÓRNE
Szkoła Podstawowa (Wadowice Górne 111)
WALAWA
Szkoła Podstawowa (Walawa 60)
WAMPIERZÓW
Szkoła Podstawowa (Wampierzów 81)
WAŃKOWA
Szkoła Podstawowa, Niepubliczne Gimnazjum (Wańkowa 74)
WARA
Zespół Szkół (Wara 247)
WARZYCE
Zespół Szkół (Warzyce 205)
WERCHRATA
Szkoła Podstawowa (Werchrata 45)
WESOŁA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (Wesoła 607)
Zespół Szkół (Wesoła 401)
WĘGIERKA
Zespół Szkół (Węgierka 220)
WĘGLISKA
Szkoła Podstawowa (Węgliska 171)
WĘGLÓWKA
Zespół Szkół (Węglówka 81)
WIĄZOWNICA
Szkoła Podstawowa, Gimnazjum Publiczne (Wiązownica 241)
WIDACZ
Szkoła Podstawowa (Widacz 120)
WIDEŁKA
Zespół Szkół (Widełka 191)
WIELKIE OCZY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Leśna 13)
WIELOPOLE SKRZYŃSKIE
Szkoła Podstawowa (Wielopole Skrzyńskie 265)
WIERCANY
Szkoła Podstawowa (Wiercany 73)
WIERZAWICE
Zespół Szkół (Wierzawice 396)
WIERZBNA
Zespół Szkół (Wierzbna 2)
WIETLIN
Szkoła Podstawowa (Wietlin 18 A)
WIETRZNO
Zespół Szkół Publicznych (Wietrzno 22 A)
WIEWIÓRKA
Zespół Szkół Publicznych (Wiewiórka 122)
WILCZA WOLA
Zespół Szkół (Wilcza Wola 229)
WISŁOCZEK
Szkoła Filialna (Wisłoczek 8)
WIŚNIOWA
Szkoła Podstawowa (Wiśniowa 69)
Szkoła Podstawowa (Wiśniowa 76)
WITRYŁÓW
Szkoła Podstawowa w Końskiem Filia w Witryłowie (Witryłów 34)
WOJASZÓWKA
Szkoła Podstawowa (Wojaszówka 48)
WOJKÓW
PSP w Padwi Narodowej - Szkoła Filialna w Wojkowie (Wojków 29)
WOJTKOWA
Szkoła Podstawowa (Wojtkowa 40)
WOLA BUCHOWSKA
Szkoła Filialna (Wola Buchowska 101a)
WOLA DALSZA
Zespół Szkół (Wola Dalsza 189)
WOLA DĘBOWIECKA
Zespół Szkół (Wola Dębowiecka 33)
WOLA JASIENICKA
Szkoła Podstawowa (Wola Jasienicka 108)
WOLA KOMBORSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Komborska 19)
WOLA MAŁA
Zespół Szkół (Wola Mała)
WOLA MIELECKA
Zespół Szkół (Wola Mielecka 406)
WOLA OCIECKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Ociecka 114)
WOLA RAFAŁOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Rafałowska 139)
WOLA RANIŻOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Raniżowska 317)
WOLA ROŹWIENICKA
Szkoła Filialna (Wola Roźwienicka 57)
WOLA RUSINOWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Rusinowska 69)
WOLA RZECZYCKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Rzeczycka 254)
WOLA WADOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Wadowska 44)
WOLA WĘGIERSKA
Szkoła Filialna (Wola Węgierska 21)
WOLA WIELKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wola Wielka 31 A)
WOLA ZARCZYCKA
Szkoła Podstawowa (Wola Zarczycka 128)
WOLA ZGŁOBIEŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wola Zgłobieńska 140)
WOLICA PIASKOWA
Zespół Szkół (Wolica Piaskowa 76)
WOLICZKA
Szkoła Filialna (Woliczka 64)
WOLINA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wolina, ul. Piaskowa 10)
WOŁKOWYJA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 7)
WÓLKA GRODZISKA
Społeczna Szkoła Podstawowa (Wólka Grodziska 118)
WÓLKA HYŻNEŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Hyżneńska 28)
WÓLKA ŁĘTOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Łętowska 4)
WÓLKA MAŁKOWA
Szkoła Podstawowa - Oddziały Zamiejscowe w Wólce Małkowej (Wólka Małkowa)
WÓLKA NIEDŹWIEDZKA
Zespół Szkół (Wólka Niedźwiedzka 400)
WÓLKA PEŁKIŃSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Pełkińska 137 B)
WÓLKA PODLEŚNA
Zespół Szkół (Wólka Podleśna 438)
WÓLKA SOKOŁOWSKA
Szkoła Podstawowa (Wólka Sokołowska)
WÓLKA TANEWSKA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wólka Tanewska, ul. Główna 61)
WROCANKA
Szkoła Podstawowa (ul. Długa 19)
Szkoła Podstawowa (Wrocanka 30)
WRÓBLIK SZLACHECKI
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 5)
WRÓBLOWA
Zespół Szkół (Wróblowa 36)
WRZAWY
Szkoła Podstawowa (Wrzawy 490)
WYDRNA
Szkoła Podstawowa (Wydrna 132)
WYDRZA
Szkoła Podstawowa (Wydrza 383)
WYDRZE
Szkoła Podstawowa (Wydrze 259)
WYLEWA
Szkoła Podstawowa (Wylewa 1)
WYLÓW
Szkoła Podstawowa (Wylów 1)
WYSOKA
Szkoła Podstawowa (Wysoka 98)
WYSOKA GŁOGOWSKA
Zespół Szkół (Wysoka Głogowska 299)
WYSOKA STRZYŻOWSKA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Wysoka Strzyżowska 312)
Zespół Szkół (Wysoka Strzyżowska)
WYSZATYCE
Zespół Szkół (Wyszatyce 154)
WYŻNE
Zespół Szkół (Wyżne 40)
WZDÓW
Zespół Szkół (Wzdów 121)
ZABORÓW
Szkoła Podstawowa (Zaborów 99)
ZABRATÓWKA
Szkoła Podstawowa (Zabratówka 47)
ZABRNIE
Szkoła Podstawowa (Zabrnie 85)
ZABRNIE GÓRNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zabrnie Górne 522)
ZACZERNIE
Zespół Szkół (Zaczernie 249 A)
ZADĄBROWIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zadąbrowie 81)
ZAGORZYCE
Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Górnych (Zagorzyce 175)
ZAGORZYCE DOLNE
Szkoła Podstawowa w Zagorzycach Dolnych (Zagorzyce Dolne 78)
ZAGÓRZ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Piłsudskiego 70)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Wolności 10)
ZAHOCZEWIE
Szkoła Podstawowa (Zahoczewie 3)
ZAHUTYŃ
Szkoła Podstawowa (Zahutyń 111)
ZAKLIKÓW
Zespół Szkół Ogółnokształcących (ul. Sandomierska 56)
ZALESIE
Szkoła Podstawowa (Zalesie 38)
Szkoła Podstawowa (Zalesie 72)
Zespół Szkół (Zalesie)
ZALESZANY
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 1 (Zaleszany)
ZAŁĘŻE
Szkoła Podstawowa (Załęże 3)
Szkoła Podstawowa (Załęże 80)
ZAŁUŻ
Szkoła Podstawowa (Załuż, ul. Wujskie 1)
ZAŁUŻE
Szkoła Podstawowa (Załuże 213)
ZAMIECHÓW
Szkoła Podstawowa (Zamiechów 110)
ZAPAŁÓW
Zespół Szkół (Zapałów 159)
ZAPOLEDNIK
Filialna Szkoła Podstawowa (Zapolednik)
ZARĘBKI
Szkoła Podstawowa (Zarębki 73)
ZARÓWNIE
PSP w Padwi Narodowej - Szkoła Filialna w Zarówniu (Zarównie 43)
ZARSZYN
Szkoła Podstawowa (Zarszyn 187)
ZARZECZE
Szkoła Podstawowa (Zarzecze 143)
Szkoła Podstawowa (Zarzecze 9a)
Szkoła Podstawowa (Zarzecze 133)
Zespół Szkół (Zarzecze, ul. Mickiewicza 45)
ZASÓW
Zespół Szkół Publicznych (Zasów 207)
ZATWARNICA
Szkoła Podstawowa w Lutowiskach Filia w Zatwarnicy (Zatwarnica 13)
ZAWADA
Zespół Szkół (Zawada 154)
ZAWADKA
Szkoła Podstawowa (Zawadka 21)
ZAWADKA OSIECKA
Szkoła Podstawowa (Zawadka Osiecka 174)
ZAWÓZ
Szkoła Podstawowa (Zawóz)
ZBYDNIÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zbydniów 97)
ZDZIARY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Zdziary 1 E)
ZDZIARZEC
Szkoła Podstawowa (Zdziarzec 116)
ZDZIECHOWICE DRUGIE
Zespół Szkół (Zdziechowice Drugie 212)
ZGŁOBIEŃ
Szkoła Podstawowa (Zgłobień 71)
ZIELONKA
Szkoła Podstawowa (Zielonka, ul. Posuchy 156)
Szkoła Podstawowa (Zielonka 85)
ZIEMPNIÓW
Szkoła Podstawowa (Ziempniów 91)
ZŁOTNIKI
Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Przedszkole "Promyczek" (Złotniki 61)
ZMIENNICA
Szkoła Podstawowa (Zmiennica 29)
ZMYSŁÓWKA
Szkoła Podstawowa (Zmysłówka 2)
ZRĘCIN
Szkoła Podstawowa (ul. Łukasiewicza 31)
ZWIERNIK
Zespół Szkół (Zwiernik 256)
ZWIĘCZYCA
Zespół Szkół (Zwięczyca, ul. Micała 1)
ŻARNOWA
Zespół Szkół (Żarnowa 90)
ŻARNOWIEC
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Żarnowiec 137)
ŻARÓWKA
Szkoła Podstawowa (Żarówka 64)
ŻDŻARY
Zespół Szkół (Żdżary 75 A)
ŻEGLCE
Szkoła Podstawowa (Żeglce 242)
ŻOHATYN
Szkoła Podstawowa (Żohatyn 46)
ŻOŁYNIA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Mickiewicza 59)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Białobrzeska 422)
ŻUPAWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Żupawa 41)
ŻURAWICA
Szkolny Punkt Filialny (ul. Generała Stanisława Maczka 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 194)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3)
ŻURAWICZKI
Zespół Szkół (Żurawiczki 82)
ŻYRAKÓW
Zespół Szkół Publicznych (Żyraków 77)
ŻYZNÓW
Zespół Szkół (Żyznów)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie