Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Augustów
kursy, szkolenia Białystok
kursy, szkolenia Bielsk Podlaski
kursy, szkolenia Czarna Białostocka
kursy, szkolenia Dąbrowa Białostocka
kursy, szkolenia Grabówka
kursy, szkolenia Grajewo
kursy, szkolenia Hajnówka
kursy, szkolenia Janów
kursy, szkolenia Łapy
kursy, szkolenia Łomża
kursy, szkolenia Marianowo
kursy, szkolenia Michałowo
kursy, szkolenia Mońki
kursy, szkolenia Różanystok
kursy, szkolenia Siemiatycze
kursy, szkolenia Sławiec
kursy, szkolenia Sokółka
kursy, szkolenia Suwałki
kursy, szkolenia Wasilków
kursy, szkolenia Wojewodzin
kursy, szkolenia Zambrów
kursy, szkolenia Żarnowo Trzecie
BIAŁYSTOK
4progress - doradztwo i szkolenia (ul. Legionowa 30 lok. 205)
Akademia Rock&Rolla (al. 1000-lecia PP 6)
Akademia Szybkiej Nauki (ul. Legionowa 14 /16)
Antidotum - Wsparcie Edukacyjne (ul. Mickiewicza 7/4)

Atut Lider Kształcenia

ul. Rynek Kościuszki 24 (I piętro), 15-426 Białystok
tel. (85) 732 71-31, tel. kom. 508 198-012
www: http://atutszkola.pl
e-mail: bialystok@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Auto Szkoła "Faworyt" (ul. I Armii Wojska Polskiego 30A)
Berlin - Szkoła Języków Obcych (ul. Częstochowska 6A)
Białostocka Akademia Jazdy "Egzaminator" (ul. Świętojańska 16 lok.1)
Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr (ul. Spółdzielcza 8)
BIK Edukacja Krzysztof Kundziewicz (ul. Św. Rocha 5 lok. 202)
Biuro Inicjatyw Rozwojowych (ul. Brukowa 28 lok. 4)
Centrum Edukacji "Akademia Sukcesu" (Cieszyńska 3A)
Centrum Edukacji Edusfera.pl (ul. Mazowiecka 48, lokal U2 - I piętro)
Centrum Edukacji Nauczycieli (ul. Złota 4)
Centrum Edukacji PRYMUS (ul. Św. Rocha 10, lok. 6)
Centrum Kształcenia Kadr "Profesja" (Rynek Kościuszki 24)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żabia 5)
Centrum Rozwoju Gospodarczego (ul. Kard. Wyszyńskiego 2/1 lok. 320)
Centrum Szkoleniowe KLANZA (ul. Dąbrowskiego 24)
Centrum Szkoleniowe VITA (ul. Pułaskiego 35 A)
EDUCENTRUM (ul. Ciepła 1, lok. 16)
EFIS - Instytut Kształcenia Ustawicznego (ul. Cieszyńska 3A/113)
Euro-Dan Consulting (ul. Antoniukowska 7)
Europejska Szkoła Makijażu i Charakteryzacji "Make-up Artist" (ul. Legionowa 9/1 lok.203)
Europejska Szkoła Stylizacji VENA ART (ul. Krakowska 11)
Europejskie Centrum Doradztwa i Szkoleń (ul. Świętego Rocha 5 /208)
Fabryka Tańca (ul. Marczukowska 33a)
Firma Szkoleniowo-Doradcza "Belfer" (ul. Kilińskiego 9A)
Fundacja Edukacji i Twórczości (ul. ks. Abramowicza 1)
JMP Wózki Widłowie (ul. Sejneńska 10)
Job Safety Ośrodek Szkoleniowy (ul. Hubala 31)
Kolegium Nauczycielskie w Białymstoku Rewalidacji, Resocjalizacji i Wychowania Fizycznego (ul. Konopnickiej 3)
KSK - Grupa Edukacyjna (ul. Kraszewskiego 6 /1)
Max Dance Studio Tańca (Aleja Piłsudskiego 8/1, I piętro)
NAWIGATOR Doradztwo i Szkolenia (ul. Łąkowa 9/38)
Niepubliczny Ośrodek Dokształcania Line Progress Grzegorz Malinowski (ul. Warszawska 43 lok. 206)
OKAY Centrum Promocji i Edukacji (ul. Ks. A. Abramowicza 1)
Open Education Group Sp. z o.o. (ul. Modlińska 1)
Ośrodek Akupunktury i Terapii Laserowej (Al. Józefa Piłsudskiego 17/31A)
Ośrodek Kształcenia Masażystów (ul. św. Rocha 5 lok. 309 A)
Ośrodek Kształcenia Ustawiczego (ul.Reymonta 12/2)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Akces" (ul. Lawendowa 62)
Ośrodek Szkolenia Kierowców Białystok (ul. Wierzbowa 8)
Ośrodek Szkoleniowy "Ekspert" (ul. Przejazd 2a/1)
Ośrodek Szkoleniowy RAFIX (ul. Upalna 80/4)
Ośrodek Szkoleń Orient - Bis (Al. Jana Pawła II 52 lok. 202)
Ośrodek Twórczego Rozwoju Dzieci i Młodzieży "BYSTRZAK" (ul. Słonimskiej 46, I piętro)
Patrol Adventure (ul. Kraszewskiego 2c/42)
Podlaski Ośrodek Doskonalenia Kadr (ul. Branickiego 13)
Podlaskie Centrum Kształcenia (ul. Jurowiecka 33)
Podlaskie Ośrodek Doskonalenia Kadr Administracji Publicznej w Białymstoku (ul. Mickiewicza 3)
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony OCHIKARA (ul. Suchowolca 6)
Policealna Szkoła Fryzjerska "VECTOR" (ul. Poleska 52)
Policealne Studium Kompleksowej Ochrony (ul. Jurowiecka 33, p. 4)
Polskie Centrum Edukacji i Analiz "ORDO" (ul. Jurowiecka 56)
Przedsiębiorstwo Wdrażania Technik Komputerowych "ATLAS" (al. 1000-lecia Państwa Polskiego 4)
Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku (ul. M. Skłodowskiej-Curie 2)
SBK Marketing (ul. Elizy Orzeszkowej 32)
Sfera Tańca (ul. Jurowiecka 52)
Studio Kreatywności - Creos (ul. Waszyngtona 24 /177)
Studio Tańca Centrum (Klub Metafora, ul. Broniewskiego 4)
Studio Tańca FENIKS (ul. Poleska 85)
Studio Tańca TOP10 (ul. Dziecinna 9)
Szkolenia Protender (ul. Władysława Wysockiego 27)
Szkoła Estradowa (ul. Piastowska 11)
Szkoła Makijażu i Stylizacji "VISAGE" (ul. Rzymowskiego 43/43)
Szkoła Policealna Nr 1 Ochrony Zdrowia (ul. Ogrodowa 23 pok. 102)
Szkoła Urody Beauty Expert (ul. Warszawska 9)
Szkoła Zarządzania i Biznesu (ul. Bema 105)
Szkoły "Atena" (ul. Św. Rocha 5 lok. 104)
T-MATIC Grupa Computer Plus (ul. Malmeda 1)
Technikum Usług Fryzjerskich "Dehag Extra" (ul. Krakowska 9)
Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa (ul. Jagienki 4)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Białymstoku (ul. Warszawska 2)
Training Group - Danuta Gorlewska (al. Jana Pawła II 59C lok. 2)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku (ul. Wiewiórcza 64)
Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych (ul. Słonimska 47/1)
AUGUSTÓW
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Augustowie (ul. Tytoniowa 10)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lewar" (ul. mjr. Sucharskiego 15)
Supreme - Centrum Edukacyjne (ul. Nowomiejska 3A)
BIELSK PODLASKI
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Szkolna 12)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kryniczna 22)
Studio Tańca Revolt - Abcfitness (ul. Studziwodzka 41)
CZARNA BIAŁOSTOCKA
Szkoła Języków Obcych "Let`s Talk" (ul. Sienkiewicza 7)
DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
Szkoła Języków Obcych "Let`s Talk" (ul. 1000-lecia P. P. 4 (MGOK))
GRABÓWKA
Centrum Doradczo - Szkoleniowe "Mar-Ka" (Grabówka, ul. Młodzieżowa 24)
GRAJEWO
Centrum Edukacji "Mentor" w Grajewie (ul. Szkolna 12)
Konsorcjum Szkoleniowo - Egzaminacyjne (Sojczyn Borowy 63)
HAJNÓWKA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Armii Krajowej 52)
JANÓW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie (ul. Białostocka 22)
ŁAPY
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Gen. Wł. Sikorskiego 15)
ŁOMŻA
Centrum Edukacyjne "Logos" (ul. Wyszyńskiego 6 lok. 44)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Aleja Legionów 40, CH 4+, II piętro)
Centrum Szkoleniowe "Lektor" (Al. Legionów 27)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Polna 40a)
Ośrodek Doskonalenia Kadr NOT w Łomży (ul. Polowa 45)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łomży (pl. Kościuszki 2)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Łomży (Al. Legionów 49)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży (ul. Zjazd 21)
Zespół Centrów Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. Przykoszarowa 22)
MARIANOWO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Marianowo 7)
MICHAŁOWO
Zespół Szkół w Michałowie (ul. Sienkiewicza 5 )
MOŃKI
Centrum Edukacji MENTOR (al. Niepodległości 11B lok. 02B)
RÓŻANYSTOK
Salezjański Dom Młodzieżowy im. św. Jana Bosko (Różanystok 13b)
SIEMIATYCZE
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Pałacowa 24)
SŁAWIEC
AGRO EDUKO Firma Doradczo-Szkoleniowa (ul. Długa 30)
SOKÓŁKA
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Grodzieńska 76)
Szkoła Języków Obcych "Let`s Talk" (ul. Grodzieńska 1 (SOK))
SUWAŁKI
Centrum Edukacji "Akademia Sukcesu" (ul. Sejneńska 1)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kościuszki 23)
Ośrodek szkolenia kierowców "Karol Kapłon" (ul. Patli 4)
Policealna Szkoła Rachunkowości (ul. Utrata 2B)
Suwalsko - Mazurska Szkoła
Biznesu i Zarządzania (ul. Osiedle II 6 A)

Szkoła Policealna Dla Dorosłych WCE Matel Service (ul. Szkolna 8/17)
TOP 2001 Sp. z o. o. (ul. Daszyńskiego 5)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach (ul. Waryńskiego 24)
WASILKÓW
Szkoła Języków Obcych "Let`s Talk" (ul. Rynek Kilińskiego 19)
WOJEWODZIN
Zespół Szkół w Wojewodzinie (Wojewodzin 52)
ZAMBRÓW
Ośrodek Kształcenia Zawodowego ( Aleja Wojska Polskiego 5)
Zespół Szkół Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rynku Pracy (al. Wojska Polskiego 37 C)
ŻARNOWO TRZECIE
Augustowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (ul. Sucharskiego 15)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie