Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Barcino
gimnazja Biesowice
gimnazja Bobowo
gimnazja Bojano
gimnazja Bolszewo
gimnazja Borowy Młyn
gimnazja Borzechowo
gimnazja Borzytuchom
gimnazja Bożepole Wielkie
gimnazja Brusy
gimnazja Brzeźno Szlacheckie
gimnazja Bukowina
gimnazja Bytonia
gimnazja Bytów
gimnazja Cedry Małe
gimnazja Cedry Wielkie
gimnazja Cewice
gimnazja Chmielno
gimnazja Choczewo
gimnazja Chojnice
gimnazja Chwaszczyno
gimnazja Czarna Woda
gimnazja Czeczewo
gimnazja Czernin
gimnazja Czersk
gimnazja Człuchów
gimnazja Damnica
gimnazja Damno
gimnazja Darzlubie
gimnazja Dąbrówka Tczewska
gimnazja Debrzno
gimnazja Dębnica Kaszubska
gimnazja Dretyń
gimnazja Dziemiany
gimnazja Dzierzgoń
gimnazja Gardeja
gimnazja Gdańsk
gimnazja Gdynia
gimnazja Główczyce
gimnazja Gniew
gimnazja Gniewino
gimnazja Gniszewo
gimnazja Godziszewo
gimnazja Gołubie
gimnazja Goręczyno
gimnazja Gowidlino
gimnazja Grabowo Kościerskie
gimnazja Hel
gimnazja Jabłowo
gimnazja Jastarnia
gimnazja Jezierzyce
gimnazja Kaliska
gimnazja Kałdowo
gimnazja Kamienica Królewska
gimnazja Kamienica Szlachecka
gimnazja Karczemki
gimnazja Karsin
gimnazja Kartuzy
gimnazja Kępice
gimnazja Kielno
gimnazja Kiełpino
gimnazja Kleszczewo Kościerskie
gimnazja Klukowa Huta
gimnazja Kmiecin
gimnazja Kobylnica
gimnazja Koczała
gimnazja Kokoszkowy
gimnazja Kolbudy
gimnazja Kołczygłowy
gimnazja Kołoząb
gimnazja Korzybie
gimnazja Kostkowo
gimnazja Kościerzyna
gimnazja Kowale
gimnazja Kramarzyny
gimnazja Krokowa
gimnazja Krynica Morska
gimnazja Kwidzyn
gimnazja Leśnice
gimnazja Leźno
gimnazja Lębork
gimnazja Lichnowy
gimnazja Licze
gimnazja Linia
gimnazja Liniewo
gimnazja Lipnica
gimnazja Lipusz
gimnazja Lisewo Malborskie
gimnazja Lubań
gimnazja Lubichowo
gimnazja Lubnia
gimnazja Luzino
gimnazja Łeba
gimnazja Łebień
gimnazja Łęczyce
gimnazja Łobzowo
gimnazja Łubiana
gimnazja Łubno
gimnazja Łupawa
gimnazja Malbork
gimnazja Marzęcino
gimnazja Miastko
gimnazja Miechucino
gimnazja Mierzeszyn
gimnazja Mikołajki Pomorskie
gimnazja Mikoszewo
gimnazja Miłoradz
gimnazja Morzeszczyn
gimnazja Mosty
gimnazja Mrzezino
gimnazja Mściszewice
gimnazja Nakla
gimnazja Nebrowo Wielkie
gimnazja Niepoględzie
gimnazja Nowa Cerkiew
gimnazja Nowa Karczma
gimnazja Nowa Wieś Lęborska
gimnazja Nowy Dwór
gimnazja Nowy Dwór Gdański
gimnazja Nowy Staw
gimnazja Nożyno
gimnazja Objazda
gimnazja Opalenie
gimnazja Orzesze-Gardawice
gimnazja Osieczna
gimnazja Osiek
gimnazja Ostaszewo
gimnazja Parchowo
gimnazja Pączewo
gimnazja Pelplin
gimnazja Pinczyn
gimnazja Pogódki
gimnazja Pomieczyno
gimnazja Potęgowo
gimnazja Półczno
gimnazja Prabuty
gimnazja Pruszcz Gdański
gimnazja Przechlewo
gimnazja Przejazdowo
gimnazja Przezmark
gimnazja Przodkowo
gimnazja Przyjaźń
gimnazja Przywidz
gimnazja Pszczółki
gimnazja Puck
gimnazja Rajkowy
gimnazja Reda
gimnazja Redkowice
gimnazja Redzikowo
gimnazja Rodowo
gimnazja Rudno
gimnazja Rumia
gimnazja Rychnowy
gimnazja Ryjewo
gimnazja Rytel
gimnazja Rywałd
gimnazja Rzeczenica
gimnazja Sadlinki
gimnazja Sianowo
gimnazja Siemianice
gimnazja Sierakowice
gimnazja Silno
gimnazja Skarszewy
gimnazja Skorzewo
gimnazja Skórcz
gimnazja Sławęcin
gimnazja Słupsk
gimnazja Smętowo Graniczne
gimnazja Smołdzino
gimnazja Somonino
gimnazja Sopot
gimnazja Stara Kiszewa
gimnazja Stare Polaszki
gimnazja Stare Pole
gimnazja Starkowo
gimnazja Starogard Gdański
gimnazja Stary Targ
gimnazja Starzyno
gimnazja Stężyca
gimnazja Straszyn
gimnazja Straszyn os. Rotmanka
gimnazja Strzebielino
gimnazja Strzepcz
gimnazja Studzienice
gimnazja Subkowy
gimnazja Suchy Dąb
gimnazja Sulęczyno
gimnazja Sumin
gimnazja Swornegacie
gimnazja Sycewice
gimnazja Szczypkowice
gimnazja Szemud
gimnazja Szlachta
gimnazja Szopa
gimnazja Sztum
gimnazja Sztutowo
gimnazja Szymbark
gimnazja Tczew
gimnazja Trąbki Wielkie
gimnazja Trumiejki
gimnazja Tuchlino
gimnazja Tuchomie
gimnazja Tujsk
gimnazja Ugoszcz
gimnazja Ustka
gimnazja Uśnice
gimnazja Wandowo
gimnazja Wąglikowice
gimnazja Wejherowo
gimnazja Wicko
gimnazja Wiele
gimnazja Wielki Klincz
gimnazja Wielki Podleś
gimnazja Wierzchucino
gimnazja Władysławowo
gimnazja Wrzosowa
gimnazja Zagórzyca
gimnazja Żelistrzewo
gimnazja Żelkowo
gimnazja Żukowo
GDAŃSK
Akademia Dobrej Edukacji (ul. Chłopska 64)
Akademickie Gimnazjum "Magellanum" (Aleja Legionów 13a)
AP Edukacja (ul. Rajska 4E)

Atut Lider Kształcenia

ul. Rajska 4E/14, 80-850 Gdańsk
tel. (58) 380 17-56, tel. kom. 533 404-491, 531 717-109
www: http://atutszkola.pl
e-mail: gdansk@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


British International School (ul. Jagiellońska 46)
Centrum Kształcenia im. Św. Wojciecha (ul. Piecewska 9)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (ul. Targ Drzewny 9/11)
Gdańskie Gimnazjum "Lingwista" imienia Hymnu Narodowego (ul. Malczewskiego 51)
Gdańskie Szkoły Autonomiczne (ul. Osiek 11/12)
Gdańskie Towarzystwo Edukacyjne (ul. Dragana 22)
Gimnazjum Nr 1 (ul. płk. Wilka-Krzyżanowskiego 6)
Gimnazjum Nr 10 (ul.Gościnna 17)
Gimnazjum Nr 11 (ul. Kłosowa 3)
Gimnazjum Nr 12 (ul. Wrzeszczańska 29)
Gimnazjum Nr 14 (ul. Dworska 34)
Gimnazjum Nr 17 w ZKPiG Nr 13 (ul. Startowa 9)
Gimnazjum Nr 19 (ul. Jagiellońska 5)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Kartuska 32/34)
Gimnazjum Nr 20 (ul. Zgody II 6)
Gimnazjum Nr 21 (ul. Kołobrzeska 75 )
Gimnazjum Nr 23 (ul. Cystersów 13)
Gimnazjum nr 25 (ul. Kościuszki 8b)
Gimnazjum Nr 26 (ul. Traugutta 92)
Gimnazjum Nr 29 i Szkoła Podstawowa Nr 43 (ul. Beethovena 20)
Gimnazjum Nr 3 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. T. Chałubińskiego 13)
Gimnazjum Nr 33 (ul. Wodnika 57)
Gimnazjum nr 45 dla Dorosłych i Gimnazjum Przysposabiające do Pracy (ul. Kołobrzeska 75)
Gimnazjum Nr 48 (ul. Stolema 59)
Gimnazjum nr 5 w Gdańsku (ul. Małomiejska 58)
Gimnazjum nr 8 Im. Obrońców Poczty Polskiej (ul. Żabi Kruk 5)
Gimnazjum Nr 9 (ul. Śluza 3 )
I Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Polanki 11)
II Podstawowo - Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych (ul. Kartuska 245)
III Podstawowo - Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych (ul. Waryńskiego 36)
International School of Gdansk (ul. Sucha 29)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia (ul. Gnilna 3)
Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych Liceum Plastyczne (ul. Polanki 124)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Ks. M. Góreckiego 16)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 (ul. Tęczowa 1)
Stowarzyszenie Przyjaciół Gdańskiego Liceum Ogólnokształcącego (ul. Małomiejska 58)
Szkoła im. Św. Jana de La Salle (ul. Słowackiego 101)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Gedanensis (ul. Dworska 34)
Szkoła Podstawowa nr 89 Gimnazjum nr 49 (ul. Szyprów 3)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 21 (ul. Marusarzówny 10)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 23 (ul. mjr M. Słabego 6)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 29 (ul. Polanki 119)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 20 (ul. Poli Gojawiczyńskiej 10)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 24 (ul. Leśna Góra 2)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 25 (ul. Boguckiego 44)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 6 (ul. Emili Hoene 6)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 (ul. Burzyńskiego 10)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 17 z klasami sportowymi (ul. Wąsowicza 30)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 27 (ul. Piastowska 35/37)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 30 (ul. Nowe Ogrody 1/6)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 31 przy SPSK Nr 1 AM w Gdańsku (ul. Dębinki 7)
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 4 (ul. Wielkopolska 20)
Zespół Kształcenia Podstawowego
i Gimnazjalnego Nr 26 (ul. VII Dwór 6)

Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Nr 28 (ul. Karpia 1)
Zespół Specjalnego Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalego nr 1 (ul. Leczkowa 1A)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Pilotów 1)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Nr 1 (ul. Ignacego Krasickiego 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Na Zaspę 31a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Głęboka 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Chałubińskiego 13 )
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. Meissnera 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Batorego 26)
Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących (ul. Subisława 22)
Gdańsk - Oliwa - Schronisko Dla Nieletnich (ul. Polanki 122)
BARCINO
Zespół Szkół w Barcinie (Barcino 59)
BIESOWICE
Zespół Szkół (Biesowice 38)
BOBOWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Gdańska 81)
BOJANO
Gimnazjum w Bojanie (ul. Józefa Wybickiego 38)
BOLSZEWO
Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie (ul. Leśna 35)
BOROWY MŁYN
Zespół Szkoł w Borowym Młynie (ul. Kaszubska 1)
BORZECHOWO
Zespół Szkół Publicznych - Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 3a)
BORZYTUCHOM
Zeszpół Szkół w Borzytuchomiu (ul. Szkolna 1)
BOŻEPOLE WIELKIE
Gimnazjum Bożepole Wielkie (ul. Szkolna 1)
BRUSY
Gimnazjum (ul. Ogrodowa 2)
BRZEŹNO SZLACHECKIE
Zespół Szkół (Brzeźno Szlacheckie)
BUKOWINA
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bukowinie (Bukowina 5)
BYTONIA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kasztelańska 3)
BYTÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Mierosławskiego 7)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Gen. Władysława Sikorskiego 37)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Styp-Rekowskiego 5)
CEDRY MAŁE
Zespół Szkół (Cedry Małe)
CEDRY WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Osadników Wojskowych 21)
CEWICE
Publiczne Gimnazjum (ul. W. Witosa 65)
CHMIELNO
Zespół Szkół (ul. Bernarda Grzędzickiego 28)
CHOCZEWO
Zespół Szkół w Choczewie (ul. Szkolna 2)
CHOJNICE
Gimnazjum Akademickie przy Politechnice Koszalińskiej w Chojnicach (ul. Świętopełka 10)
Gimnazjum nr 1 (ul. Młodzieżowa 44)
Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach (ul. Igielska 8)
Wspólnota Szkół Katolickich (ul. Grunwaldzka 1)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Szpitalna 3)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Tuwima 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Jana Pawła II 11)
CHWASZCZYNO
Zespół Szkół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (ul. A. Mickiewicza 16)
CZARNA WODA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Mickiewicza 5)
CZECZEWO
Zespół Szkół (Czeczewo, ul. Gdańska 8)
CZERNIN
Zespoł Szkół (ul. Donimirskich 19)
CZERSK
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 6)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Batorego 15)
CZŁUCHÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Szkolna 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Stefana Batorego 24)
Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Jana III Sobieskiego 7A)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Koszalińska 2b)
DAMNICA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Korczaka 1)
Zespół Szkół w Damnicy (ul. Marii Konopnickiej 1)
DAMNO
Zespół Szkół w Damnie (Damno 42)
DARZLUBIE
Niepubliczne Zaoczne Gimnazjum dla Dorosłych (ul. Brzozowa 8)
Zespół Szkół w Darzlubiu (ul. Pucka 74)
DĄBRÓWKA TCZEWSKA
Gimnazjum w Dąbrówce Tczewskiej (Dąbrówka Tczewska 37)
DEBRZNO
Zespół Szkół w Debrznie (ul. Królewska 8)
DĘBNICA KASZUBSKA
Gimnazjum (ul. Jana III Sobieskiego 3)
DRETYŃ
Zespół Szkół w Dretyniu (Dretyń 26)
DZIEMIANY
Gimnazjum (ul. Wyzwolenia 20)
DZIERZGOŃ
Gimnazjum w Dzierzgoniu (ul. Gen. A. Zawadzkiego 38A)
GARDEJA
Zespół Szkół w Gardei (ul. Sportowa 1)
GDYNIA
Gdyńska Szkoła Społeczna (ul. Kapitańska 37)
Gimnazjum i Liceum Jezuitów (ul. Tatrzańska 35)
Gimnazjum Nr 1 (ul. 10 Lutego 26)
Gimnazjum Nr 11 (ul. Słowackiego 53)
Gimnazjum Nr 23 (ul. Wolności 22b)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Gospodarska 1)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Okrzei 6)
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (ul. Legionów 27)
Pierwsze Społeczne Gimnazjum (ul. Pomorska 39/41)
Prywatne Gimnazjum i Prywatna Szkoła Podstawowa "Liber" (ul. Żeromskiego 26)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Płk. Dąbka 277)
Zespoł Szkół Nr 14 (ul. Nagietkowa 73)
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących (ul.Władysława IV 54)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Rymarska 40)
Zespół Szkół Katolickich (Plac św. Andrzeja 2)
Zespół Szkół Nr 10 (ul. Staffa 10)
Zespół Szkół Nr 11 (ul Porębskiego 21)
Zespół Szkół nr 12 (ul. Sucharskiego 10)
Zespół Szkół Nr 13 (ul. Chwaszczyńska 26)
Zespół Szkół Nr 15 (ul. Jowisza 60)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wolności 25)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Orłowska 27/33)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Wrocławska 52)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Stawna 4-6)
Zespół Szkół Nr 9 (ul. Chylońska 227)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Wolności 22b)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (ul. Narcyzowa 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. Płk. Dąbka 207)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Wejherowska 55)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Hallera 9)
Zespół Szkół Plastycznych (ul. Orłowska 39)
Zespół Szkół Rzemiosła i Handlu (ul. Śmidowicza 49)
Zespół Szkół Specjalnych nr 17 (ul. Witomońska 25/27)
GŁÓWCZYCE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 1)
GNIEW
Gimnazjum Gniew (ul. 27 Stycznia 19)
GNIEWINO
Samorządowy Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
GNISZEWO
Gimnazjum w Gniszewie (Gniszewo, ul. Parkowa 7)
GODZISZEWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Gdańska 7)
GOŁUBIE
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Sambora II 17)
GORĘCZYNO
Zespół Szkół w Goręczynie (ul. Szkolna 7)
GOWIDLINO
Zespół Szkół (ul. Prymasa Wyszyńskiego 5)
GRABOWO KOŚCIERSKIE
Zespół Szkół (ul. Starowiejska 68)
HEL
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 1)
JABŁOWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 5)
JASTARNIA
Gimnazjum (ul. Stelmaszczyka 4)
JEZIERZYCE
Zespół Szkół (Jezierzyce)
KALISKA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Długa 53)
KAŁDOWO
Gimnazjum Gminne w Kałdowie (Kałdowo, ul. Główna 5)
KAMIENICA KRÓLEWSKA
Zespół Szkoł w Kamienicy Królewskiej (ul. Szkolna 19)
KAMIENICA SZLACHECKA
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Długa 13)
KARCZEMKI
Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem Dobrzewino-Karczemki i Społeczne Gimnazjum (ul. Gdańska 23)
KARSIN
Zespół Szkół w Karsinie (ul. Długa 167)
KARTUZY
Gimnazjum Nr 1 (ul. Piłsudskiego 10)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum (ul. Rynek 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (Osiedle Wybickiego 33)
KĘPICE
Gimnazjum (ul. Szkolna 1a)
KIELNO
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Szkolna 4)
KIEŁPINO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 29)
KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE
Zespół Szkół Publicznych (gm. Zblewo)
Zespół Szkół Publicznych (Kleszczewo Kościerskie 41)
KLUKOWA HUTA
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Józefa Wybickiego 6)
KMIECIN
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kmiecinie (ul. Żuławska 6)
KOBYLNICA
Zespół Szkół Samorządowych w Kobylnicy (ul. Główna 63)
KOCZAŁA
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 16)
Zespół Kształcenia i Wychowania w Koczale (ul. Szkolna 16)
KOKOSZKOWY
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 24)
Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach (ul. Szkolna 24)
KOLBUDY
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego (ul. Wybickiego 33)
KOŁCZYGŁOWY
Zespół Szkół w Kołczygłowach (ul. Szkolna 10)
KOŁOZĄB
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kołozębiu (Kołoząb 10)
KORZYBIE
Zespół Szkół w Korzybiu (ul. Dworcowa 6)
KOSTKOWO
Samorządowy Zespół Szkół (Kostkowo 22)
KOŚCIERZYNA
Prywatny Zespół Szkół PRYMUS (ul. Świętojańska 5A)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Słoneczna 1)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. M. C. Skłodowskiej 19)
Zespół Szkół Publicznych nr 2 (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Publicznych nr 3 (ul. Mestwina II 3)
KOWALE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Sadowa 21)
KRAMARZYNY
Zespół Szkół w Kramarzynach (Kramarzyny, ul. Pomorska 56)
KROKOWA
Gimnazjum (ul. Szkolna 6)
KRYNICA MORSKA
Zespół Szkół (ul. Gdańska 55)
KWIDZYN
Gimnazjum Nr 1 (ul. Chopina 4)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Mickiewicza 56 B)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Kamienna 18)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul.Moniuszki 5)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum (ul. Chopina 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ogrodowa 2)
LEŚNICE
Zespół Szkół (Leśnice 18A)
LEŹNO
Zespół Szkoł Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (Leźno 43)
LĘBORK
Gimnazjum Nr 1 (ul. I Armii Wojska Polskiego 10)
Gimnazjum nr 2 (ul. Piotra Skargi 52)
Katolickie Gimnazjum (ul. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Mikołaja Reja 18)
Społeczne Gimnazjum Językowe (ul. Okrzei 8)
Społeczne Gimnazjum Językowe LTO (ul. Okrzei 8)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 5)
Zespół Szkół Nr 3 (Al. Wolności 31)
LICHNOWY
Zespół Szkół Lichnowy (ul. Zwycięstwa 15)
LICZE
Gimnazjum (Licze 34)
LINIA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
LINIEWO
Zespół Oświatowy w Liniewie (ul. Szkolna 2)
LIPNICA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
LIPUSZ
Zespół Szkół w Lipuszu (ul. Derdowskiego 7A)
LISEWO MALBORSKIE
Zespół Szkół w Lisewie Malborskim (Lisewo Malborskie, ul. 10 Marca 51)
LUBAŃ
Zespół Szkół w Lubaniu (Lubań 31)
LUBICHOWO
Publiczne Gimnazjum (ul. Ks. Lorenza 8)
LUBNIA
Gimnazjum w Lubni (ul. Szkolna 13)
LUZINO
Gimnazjum Publiczne (ul. Mickiewicza 22)
ŁEBA
Gimnazjum (ul. Nadmorska 21)
ŁEBIEŃ
Zespół Szkół (Łebień 93 a)
ŁĘCZYCE
Zespół Szkół (ul. Topolowa 1)
ŁOBZOWO
Zespół Szkół w Łubnie (Łubno 22)
ŁUBIANA
Zespół Kształcenia w Łubianie (ul. Szkolna 1)
ŁUBNO
Zespół Szkół (Łubno 22)
ŁUPAWA
Zespoł Szkół w Łupawie (Łupawa 22)
MALBORK
Gimnazjum Gminne (ul. Główna 5)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Żeromskiego 45)
Gimnazjum nr 2 (Al. Wojska Polskiego 479)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Wybickiego 32)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 (ul. Jagiellońska 94)
Prywatne Gimnazjum "AWANS" (ul. 17 Marca 6)
Prywatne Szkoly "WIEDZA" (ul. Żeromskiego 45)
Publiczne Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Reymonta 24)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Jagiellońska 79/82)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Tczewska 13)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Wojska Polskiego 493)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (Plac Narutowicza 14)
MARZĘCINO
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Marzęcinie (ul. Polna 5)
MIASTKO
Gimnazjum (ul. Wrzosowa 1)
MIECHUCINO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
MIERZESZYN
Zespół Szkół Kształecenia Podstawowego i Gimnazjalnego w Mierzeszynie (ul. Wolności 19)
MIKOŁAJKI POMORSKIE
Gimnazjum Publiczne w Mikołajkach Pomorskich (ul. Szrajbera 10)
Zespół Szkół (ul. Szrajbera 10)
MIKOSZEWO
Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Mikoszewie (ul. Gdańska 29)
MIŁORADZ
Gimnazjum Publiczne (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Szkolna 1)
MORZESZCZYN
Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Zespole Szkół (ul. 22 lipca 22)
MOSTY
Gimnazjum w Mostach (ul. Szkolna 16)
MRZEZINO
Zespół Szkół (Mrzezino, ul. Dworcowa 54)
MŚCISZEWICE
Zespół Szkół w Mściszewicach (ul. Szkolna 19)
NAKLA
Zespół Szkół w Nakli (Nakla 14)
NEBROWO WIELKIE
Zespół Szkół (Nebrowo Wielkie, ul. Szkolna 6)
NIEPOGLĘDZIE
Społeczne Szkoły w Niepoględziu (Niepoględzie 19)
NOWA CERKIEW
Zespół Szkół (ul. Szkolna 11)
NOWA KARCZMA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
NOWA WIEŚ LĘBORSKA
Zespół Szkół (ul. Polna 9a)
NOWY DWÓR
Gimnazjum (Nowy Dwór 13)
NOWY DWÓR GDAŃSKI
Gimnazjum nr 1 (ul. Szkolna 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Warszawska 52)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. 3-Maja 3)
NOWY STAW
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Stawie - Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej - Curie (ul. Mickiewicza 51)
NOŻYNO
Publiczne Gimnazjum (Nożyno 40)
OBJAZDA
Publiczne Gimnazjum (Objazda 95)
OPALENIE
Szkoła Podstawowa w Opaleniu (ul. ks. Ludwika Warneckiego 10)
ORZESZE-GARDAWICE
Gimazjum nr 3 (ul. Uczniowska 1)
OSIECZNA
Zespół Szkół Publicznych (ul. Mickiewicza 1)
OSIEK
Zespół Szkół Publicznych w Osieku (ul. Partyzantów Kociewskich 51)
OSTASZEWO
Zespół Szkół w Ostaszewie (Ostaszewo)
PARCHOWO
Zespół Szkół w Parchowie (ul. Kartuska 19A)
PĄCZEWO
Zespół Szkół Publicznych w Pączewie (ul. Szkolna 124)
PELPLIN
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sambora 5A)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kościuszki 12a)
PINCZYN
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Sportowa)
POGÓDKI
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 3)
POMIECZYNO
Zespół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (ul. Kartuska 14)
POTĘGOWO
Zespół Szkół (ul. Szeroka 16)
PÓŁCZNO
Zespół Szkoł w Półcznie (Półczno 1)
PRABUTY
Gimnazjum w Prabutach (ul. Grunwaldzka 6)
PRUSZCZ GDAŃSKI
Katolicke Szkoły Niepubliczne (ul. Wojska Polskiego 8)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Tysiąclecia 5 )
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Kasprowicza 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Niemcewicza 1)
PRZECHLEWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4 e)
PRZEJAZDOWO
Publiczne Gimnazjum w Przejazdowie (ul. Jesionowa 8)
PRZEZMARK
Gimnazjum Publiczne (Przezmark 32)
PRZODKOWO
Zespół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (ul. Sportowa 1)
PRZYJAŹŃ
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (ul. Szkolna 2)
PRZYWIDZ
Zespół Szkół w Przywidzu (ul. Szkolna 1)
PSZCZÓŁKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Pomorska 25)
PUCK
Niepubliczne Gimnazjum (ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 14 )
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Kolejowa 7)

Publiczne Gimnazjum (ul. Nowy Świat 12)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zamkowa 5)
Zespół Szkół (ul. Przebendowskiego 12/1)
RAJKOWY
Zespół Szkół w Rajkowach (Rajkowy 127)
REDA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Łąkowa 36/38)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Brzozowa 30)
REDKOWICE
Gimnazjum (Redkowice)
Zespół Szkół (Redkowice)
REDZIKOWO
Zespół Szkół (Redzikowo 16A)
RODOWO
Gimnazjum Rodowo (Rodowo 14)
RUDNO
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Szkolna 4)
RUMIA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Rodziewiczówny 10)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Świętojańska 11)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Batorego 29)
Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna i Ekologiczne Gimnazjum Społeczne (ul. Kujawska 8a)
Zespół Szkół Salezjańskich (ul. Świętojańska 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. Sabata 12)
RYCHNOWY
Gimnazjum Gminne w Rychnowach (Rychnowy 5)
RYJEWO
Zespół Szkół (ul. Grunwaldzka 63)
RYTEL
Zespół Szkół (ul. Ks. Kowalkowskiego 6 )
RYWAŁD
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Szkolna 4)
RZECZENICA
Gimnazjum Rzeczenica (ul. Przechlewska 6)
Zespół Szkół Rzeczenica (ul. Przechlewska 6)
SADLINKI
Zespół Szkół (Grudziądzka 14a)
SIANOWO
Zespół Szkół (Staniszewo 2a)
SIEMIANICE
Zespoł Szkół w Siemianicach (Siemianice, ul. Słupska 42)
SIERAKOWICE
Gimnazjum (ul. Spacerowa 14)
SILNO
Gimnazjum (Silno, ul. Główna 39)
SKARSZEWY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kopernika 3)
SKORZEWO
Zespół Szkół w Skorzewie (Skorzewo, ul. Peplińskiego 6)
SKÓRCZ
Zespół Szkół Publicznych (ul. Hallera 7a)
SŁAWĘCIN
Gimnazjum w Sławęcinie (ul. Szkolna 11)
SŁUPSK
AP Edukacja (ul. Kołłątaja 35)

Atut Lider Kształcenia

ul. Kołłątaja 31a, 76-200 Słupsk
tel. kom. 536 006-375, 593 070-844
www: http://atutszkola.pl
e-mail: slupsk@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Gimnazjum Nr 1 (ul. Deotymy 15a)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Sobieskiego 3 )
Gimnazjum Nr 4 (ul. Banacha 17)
I Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Zygmunta Augusta 8)
Niepubliczne Gimnazjum oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa "ARKA" (ul. Przemysłowa 100)
Publiczne Gimnazjum Nr 5 (ul. Prof. Lotha 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Krasińskiego 19)
TOKARNIA - Edukacja Młodzieży (ul. Dunikowskiego 3)
Zespół Szkół Informatycznych (ul. Koszalińska 9)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Piłsudskiego 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 (ul. Marii Zaborowskiej 2)
Zespół Szkół Społecznych Ponadgimnazjalnych (ul. Szczecińska 94)
SMĘTOWO GRANICZNE
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Gdańska 23)
SMOŁDZINO
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Smołdzinie (ul. Bohaterów Warszawy 48)
SOMONINO
Gimnazjum Publiczne (ul. Osiedlowa 17)
SOPOT
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 (ul. Wejherowska 1)
Sopocka Akademia Tenisowa - Prywatne Gimnazjum
  i Liceum Ogólnokształcące (ul. 3 Maja 73)

Sopockie Autonomiczne Gimnazjum (Al. Niepodległości 739 a)
Sopockie Gimnazjum Społeczne (ul. Adama Mickiewicza 49 )
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Książąt Pomorskich 16/18)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Haffnera 55)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. 23 Marca 93)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Kazimierz Wielkiego 14)
STARA KISZEWA
Zespół Kształcenia I Wychowania w Starej Kiszewie (ul. Tysiąclecia 25)
STARE POLASZKI
Zespół Szkół Starych Polaszkach (Stare Polaszki 33)
STARE POLE
Zespół Szkół (ul. Bema 6)
STARKOWO
Gimnazjum w Starkowie (Starkowo)
STAROGARD GDAŃSKI
Prywatne Szkoly "WIEDZA" (ul. Kościuszki 131)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (Al. Jana Pawła II 10)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Traugutta 2)
Publiczne Gimnazjum nr 3 (ul. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (ul. Chojnicka 70)
Starogardzkie Szkoły Autonomiczne (ul. Bilikiewicza 22)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Bp. K. Dominika 32)
STARY TARG
Zespół Szkół (ul. Świerczewskiego 37)
STARZYNO
Zespół Szkół (ul. Żarnowiecka 22)
STĘŻYCA
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Abrahama 2)
STRASZYN
Zespół Szkół (ul. Starogardzka 48)
STRASZYN OS. ROTMANKA
Zespół Szkół w Rotmance (ul. Piłsudskiego 37)
STRZEBIELINO
Gimnazjum (ul. Leśna 18)
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Marii Curie - Skłodowskiej 1)
STRZEPCZ
Zespoł Szkół Strzepcz (ul. Derdowskiego 3)
STUDZIENICE
Zespół Szkół w Studzienicach (ul. Brzozowa 7)
SUBKOWY
Zespół Szkół w Subkowach (ul. Zamkowa 2)
SUCHY DĄB
Zespół Szkół (ul. Sportowa 11)
SULĘCZYNO
Zespół Szkół w Sulęczynie (ul. Stefana Żeromskiego 16)
SUMIN
Zespół Szkół Publicznych (Sumin 38)
SWORNEGACIE
Zespół Szkół Swornegacie (ul. Szkolna 11)
SYCEWICE
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Szkolna 1)
SZCZYPKOWICE
Społeczne Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Szczypkowicach (Szczypkowice 19)
SZEMUD
Gimnazjum w Szemudzie (ul. Szkolna 6)
SZLACHTA
Zespół Szkół Publicznych (ul. 3 Maja 32)
SZOPA
Zespół Szkolno-Przedszkolny i Gimnazjum "Mała Szkoła" w Szopie (Szopa)
SZTUM
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sztumie (ul. Nowowiejskiego 14)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Sienkiewicza 54)
SZTUTOWO
Zespół Szkół w Sztutowie (ul. Szkolna 13)
SZYMBARK
Zespół Kształcenia i Wychowania (ul. Szkolna 1)
TCZEW
Centrum Kształcenia Zawodowego "NAUKA" (ul. Warsztatowa 4)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Czyżykowska 69)
Gimnazjum nr 2 (ul. Południowa 6)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Władysława Jagieły 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 1)
Zespół Kształcenia Zawodowego (ul. Sobieskiego 10)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Wodna 6)
TRĄBKI WIELKIE
Gimnazjum (ul. Sportowa 2)
TRUMIEJKI
Gimnazjum Trumiejki (Trumiejki)
Zespół Szkół w Trumiejkach (Trumiejki)
TUCHLINO
Zespół Szkoł w Tuchlinie (Tuchlino 16B)
TUCHOMIE
Zespół Szkół (ul. ks. Hinza 1)
TUJSK
Zespół Szkół w Tujsk (Tujsk 55)
UGOSZCZ
Zespół Szkół w Ugoszczy (Ugoszcz 46)
USTKA
Gimnazjum (ul. Wróblewskiego 7)
Społeczne Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa Oświatowego (ul. Bursztynowa 12)
Zespół Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Ustce (ul. Wróblewskiego 5)
UŚNICE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Uśnice 15)
WANDOWO
Gimnazjum (Wandowo)
WĄGLIKOWICE
Zespół Szkół w Wąglikowicach (Wąglikowice)
WEJHEROWO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Sobieskiego 300)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 Dla Niesłyszących (ul. Sobieskiego 279 )
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Sobieskiego 279)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 i Gimnazjum Społeczne Nr 1 (ul. Obrońców Wybrzeża 1)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Przyszpitalna (ul. Jagalskiego 10)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Śmiechowska 36)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Gdańska 30)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Nanicka 22)
WICKO
Zespół Szkół w Wicku (Wicko 37)
WIELE
Zespół Szkół nr 2 w Wielu (ul. Wicka Rogali 7)
WIELKI KLINCZ
Zespół Kształcenia w Wielkim Klińczu (ul. Szkolna 10)
WIELKI PODLEŚ
Zespół Szkół w Wielkim Podlesiu (Wielki Podleś)
WIERZCHUCINO
Gimnazjum w Wierzchucinie (ul. Abrahama 34)
WŁADYSŁAWOWO
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Morska 1)
WRZOSOWA
Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
ZAGÓRZYCA
Zespół Szkół (Zagórzyca 20)
ŻELISTRZEWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
ŻELKOWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Żelkowo 26)
ŻUKOWO
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Gdańska 66)
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie (ul. Armii Krajowej 2E)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Żukowie (ul. Gdyńska 7A)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie