Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Babimost
podstawowe Baczyna
podstawowe Białków
podstawowe Bieganów
podstawowe Bielawy
podstawowe Bieżyce
podstawowe Bledzew
podstawowe Bobrowice
podstawowe Bobrowniki
podstawowe Bobrówko
podstawowe Boczów
podstawowe Bogaczów
podstawowe Bojadła
podstawowe Bolemin
podstawowe Borów Wielki
podstawowe Boryszyn
podstawowe Bożnów
podstawowe Brody
podstawowe Broniszów
podstawowe Brójce
podstawowe Brzeźnica
podstawowe Brzoza
podstawowe Budachów
podstawowe Budzigniew
podstawowe Bukowiec
podstawowe Bukowina Bobrzańska
podstawowe Buków
podstawowe Bytnica
podstawowe Bytom Odrzański
podstawowe Chełmsko
podstawowe Chichy
podstawowe Chlebowo
podstawowe Chociule
podstawowe Chotków
podstawowe Ciecierzyce
podstawowe Cigacice
podstawowe Ciosaniec
podstawowe Cybinka
podstawowe Czarnoborsko
podstawowe Czarnów
podstawowe Czerwieńsk
podstawowe Dąbroszyn
podstawowe Dąbrówka Wielkopolska
podstawowe Deszczno
podstawowe Długie
podstawowe Dobiegniew
podstawowe Drawiny
podstawowe Drągowina
podstawowe Drezdenko
podstawowe Droszków
podstawowe Drzonków
podstawowe Dychów
podstawowe Dzietrzychowice
podstawowe Gądków Wielki
podstawowe Gęstowice
podstawowe Głuchów
podstawowe Golice
podstawowe Golin
podstawowe Gorzów Wielkopolski
podstawowe Goszczanowo
podstawowe Gościeszowice
podstawowe Gościkowo
podstawowe Gościmiec
podstawowe Gościmin
podstawowe Gozdnica
podstawowe Górecko
podstawowe Górki
podstawowe Górzyca
podstawowe Górzykowo
podstawowe Górzyn
podstawowe Grabice
podstawowe Grabik
podstawowe Gronów
podstawowe Grotów
podstawowe Gubin
podstawowe Iłowa
podstawowe Jabłonów
podstawowe Janczewo
podstawowe Jasień
podstawowe Jelenin
podstawowe Jenin
podstawowe Jeniniec
podstawowe Jędrzychowice
podstawowe Kalsk
podstawowe Kaława
podstawowe Kamień Wielki
podstawowe Kargowa
podstawowe Kije
podstawowe Klenica
podstawowe Kłodawa
podstawowe Kołczyn
podstawowe Konin Żagański
podstawowe Konotop
podstawowe Konradowo
podstawowe Kosieczyn
podstawowe Kosierz
podstawowe Kosin
podstawowe Kostrzyn nad Odrą
podstawowe Kowalów
podstawowe Koźla
podstawowe Kożuchów
podstawowe Krosno Odrzańskie
podstawowe Krzepielów
podstawowe Krzeszyce
podstawowe Kunowice
podstawowe Lemierzyce
podstawowe Leszno Górne
podstawowe Leśniów Wielki
podstawowe Lgiń
podstawowe Lipinki
podstawowe Lipinki Łużyckie
podstawowe Lipki Wielkie
podstawowe Lipna
podstawowe Lubanice
podstawowe Lubczyno
podstawowe Lubieszów
podstawowe Lubięcin
podstawowe Lubikowo
podstawowe Lubiszyn
podstawowe Lubniewice
podstawowe Lubno
podstawowe Lubrza
podstawowe Lubsko
podstawowe Lutol Suchy
podstawowe Łagów
podstawowe Łęknica
podstawowe Łuków
podstawowe Łupice
podstawowe Łysiny
podstawowe Małomice
podstawowe Maszewo
podstawowe Mierków
podstawowe Międzylesie
podstawowe Międzyrzecz
podstawowe Miłowice
podstawowe Miodnica
podstawowe Mirocin Dolny
podstawowe Mirostowice Dolne
podstawowe Mirostowice Górne
podstawowe Mostki
podstawowe Murzynowo
podstawowe Niedoradz
podstawowe Niegosław
podstawowe Niekarzyn
podstawowe Nietkowice
podstawowe Nietków
podstawowe Niwica
podstawowe Niwiska
podstawowe Nowa Sól
podstawowe Nowe Czaple
podstawowe Nowe Kramsko
podstawowe Nowe Kurowo
podstawowe Nowe Miasteczko
podstawowe Nowiny Wielkie
podstawowe Nowogród Bobrzański
podstawowe Ochla
podstawowe Ogardy
podstawowe Olbrachcice
podstawowe Olbrachtów
podstawowe Olszyniec
podstawowe Ołobok
podstawowe Osiecznica
podstawowe Osowa Sień
podstawowe Ośno Lubuskie
podstawowe Otyń
podstawowe Pamięcin
podstawowe Piotrów
podstawowe Płoty
podstawowe Pobiel
podstawowe Podlegórz
podstawowe Podmokle Małe
podstawowe Połupin
podstawowe Przecław
podstawowe Przewóz
podstawowe Przyborów
podstawowe Przybymierz
podstawowe Przyczyna Górna
podstawowe Przylep
podstawowe Przytoczna
podstawowe Przytok
podstawowe Pszczew
podstawowe Radachów
podstawowe Radęcin
podstawowe Radnica
podstawowe Rąpice
podstawowe Rąpin
podstawowe Rokitno
podstawowe Różanki Gorzowskie
podstawowe Rzepin
podstawowe Santok
podstawowe Siecieborzyce
podstawowe Siedlisko
podstawowe Siedlnica
podstawowe Sieniawa
podstawowe Sieniawa Żarska
podstawowe Skwierzyna
podstawowe Sława
podstawowe Słone
podstawowe Słońsk
podstawowe Słubice
podstawowe Smardzewo
podstawowe Smogóry
podstawowe Stare Bielice
podstawowe Stare Drzewce
podstawowe Stare Kurowo
podstawowe Stare Strącze
podstawowe Starosiedle
podstawowe Stary Kisielin
podstawowe Staw
podstawowe Strzegów
podstawowe Strzelce Krajeńskie
podstawowe Studzieniec
podstawowe Stypułów
podstawowe Sucha Dolna
podstawowe Sulechów
podstawowe Sulęcin
podstawowe Swarzynice
podstawowe Szarcz
podstawowe Szczaniec
podstawowe Szczawno
podstawowe Szczepanów
podstawowe Szlichtyngowa
podstawowe Szprotawa
podstawowe Ściechów
podstawowe Śmieszkowo
podstawowe Świdnica
podstawowe Świebodzin
podstawowe Świniary
podstawowe Tarnogóra Kolonia
podstawowe Templewo
podstawowe Tomaszowo
podstawowe Toporów
podstawowe Torzym
podstawowe Trzciel
podstawowe Trzebicz
podstawowe Trzebiechów
podstawowe Trzebiel
podstawowe Trzebiszewo
podstawowe Trzebów
podstawowe Trzemeszno Lubuskie
podstawowe Tuczno
podstawowe Tuplice
podstawowe Ulim
podstawowe Walewice
podstawowe Wawrów
podstawowe Wędrzyn
podstawowe Węgrzynice
podstawowe Wężyska
podstawowe Wichów
podstawowe Wicina
podstawowe Wiechlice
podstawowe Wielisławice
podstawowe Wierzbno
podstawowe Wilkowo
podstawowe Witnica
podstawowe Wojnowo
podstawowe Wschowa
podstawowe Wymiarki
podstawowe Wysoka
podstawowe Zabór
podstawowe Zawada
podstawowe Zbąszynek
podstawowe Zielona Góra
podstawowe Złotnik
podstawowe Zwierzyn
podstawowe Żabice
podstawowe Żagań
podstawowe Żarki Wielkie
podstawowe Żary
GORZÓW WIELKOPOLSKI
Filia Szkoły Podstawowej Nr 4 (ul. Osadnicza 3)
Katolicka Szkoła Podstawowa (ul. Waldemara Kućki 1)
Podstawowa Szkoła Sportowa Nr 17 (ul. Warszawska 19)
Prywatna Szkoła Podstawowa, Prywatne Gimnazjum (ul. Cegielskiego 1)
Stowarzyszenie Edukacyjne (ul. Kazimierza Wielkiego 65 b )
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Chełmońskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Dąbrowskiego 23)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Towarowa 21)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Stanisławskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Dobra 16)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Kotsisa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kobylogórska 110)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (al. Konstytucji 3 Maja 44)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Nowa 7)
Zespół Kształcenia Specjalnego Nr 1 (ul. Walczaka 1)
Zespół Szkół nr 12 (ul. Spokojna 57)
Zespół Szkół nr 13 (ul. Szwoleżerów 2)
Zespół Szkół Nr 20 (ul. Szarych Szeregów 7)
Zespół Szkół Nr 21 (ul. Taczaka 1 )
Zespół Szkół nr 6 (ul. Gwiaździsta 14)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 14 (ul. Mościckiego 3)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Stanisławskiego 2)
ZIELONA GÓRA
Europejska Fundacja Oświaty i Kultury - Prywatna Szkoła dr P. Rahn i Partner Sp. z o. o. (ul. Sienkiewicza 36)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Zielonogórska 5)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Władysława IV 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. St. Wyszyńskiego 17)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Spawaczy 3d)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Jaskółcza 66)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Lisia 37)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Francuska 10)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (Os. Pomorskie 13)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Stanisława Moniuszki 19)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Kąpielowa 7)
Zespół Szkół Ekologicznych (ul. Francuska 25a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych (ul. Wyspiańskiego 21)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Piastowska 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (Al. Wojska Polskiego 116)
BABIMOST
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Kargowska 61)
Szkoła Podstawowa Specjalna (ul. Sportowa 1)
Zespół Szkół (ul. Żwirki i Wigury 3)
BACZYNA
Zespół Szkół w Baczynie (ul. Szkolna 1)
BIAŁKÓW
Szkoła Podstawowa (Białków 72)
BIEGANÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bieganów 18)
BIELAWY
Szkoła Podstawowa (Bielawy 17)
BIEŻYCE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bieżyce 50)
BLEDZEW
Szkoła Podstawowa w Bledzewie (ul. Szkolna 9)
BOBROWICE
Zespół Szkół Samorządowych (Bobrowice 36)
BOBROWNIKI
Szkoła Filialna (Bobrowniki, ul. Szkolna 3)
BOBRÓWKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Choszczańska 7)
BOCZÓW
Szkoła Podstawowa w Boczowie (Boczów, ul. Sikorskiego 4)
BOGACZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogaczowie (Bogaczów, ul. Szkolna 4)
BOJADŁA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
BOLEMIN
Szkoła Podstawowa (Bolemin 102)
BORÓW WIELKI
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (Borów Wielki 53)
BORYSZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Boryszyn 25)
BOŻNÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Bożnów 69)
BRODY
Szkoła Podstawowa w Brodach (Brody, ul. Jagielnicka 97)
BRONISZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Broniszów 38)
BRÓJCE
Zespół Edukacyjny w Brójcach (ul. Polna 6)
BRZEŹNICA
Zespół Szkół (ul. Zielonogórska 26)
BRZOZA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Brzoza 3)
BUDACHÓW
Zespół Edukacyjny (Budachów 109)
BUDZIGNIEW
Szkoła Podstawowa (Budzigniew 9)
BUKOWIEC
Szkoła Podstawowa (Bukowiec 61)
BUKOWINA BOBRZAŃSKA
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" (Bukowina Bobrzańska 45)
BUKÓW
Szkoła Podstawowa (Buków 53)
BYTNICA
Zespół Edukacyjny w Bytnicy (Bytnica 85)
BYTOM ODRZAŃSKI
Zespół Szkół (ul. Kościelna 9)
CHEŁMSKO
Szkoła Filialna (Chełmsko 57)
CHICHY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chichy 52)
CHLEBOWO
Zespół Szkół (Chlebowo 123)
CHOCIULE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chociule 22)
CHOTKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Chotków, ul. Kożuchowska 68)
CIECIERZYCE
Szkoła Podstawowa (Ciecierzyce 76)
CIGACICE
Szkoła Podstawowa (Cigacice, Pl. Szkolny 10)
CIOSANIEC
Zespół Szkół w Ciosańcu (Ciosaniec 27)
CYBINKA
Zespół Szkół w Cybince (ul. Szkolna 15)
CZARNOBORSKO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Czarnoborsko)
CZARNÓW
Szkoła Podstawowa (Pl. Wolności 8)
CZERWIEŃSK
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Graniczna 5 A)
DĄBROSZYN
Szkoła Podstawowa (Dąbroszyn 22)
DĄBRÓWKA WIELKOPOLSKA
Szkoła Podstawowa Pomnik Rodła w Dąbrówce Wielkopolskiej (ul. Piastowska 37)
DESZCZNO
Zespół Szkół (ul. Lubuska 61)
DŁUGIE
Szkoła Podstawowa (Długie 79)
DOBIEGNIEW
Szkoła Podstawowa (ul. Gdańska 8)
DRAWINY
Szkoła Podstawowa (Drawiny 62)
DRĄGOWINA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Drągowina, ul. Lipowa 24)
DREZDENKO
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 11)
Zespół szkół im. Henryka Sienkiewicza w Drezdenku (ul. Portowa 1)
DROSZKÓW
Społeczna Szkoła Podstawowa (Droszków, ul. Dębowa 6)
DRZONKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Drzonków, ul. Szkolna 2)
DYCHÓW
Zespół Szkół Samorządowych (Dychów 39)
DZIETRZYCHOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Dzietrzychowice 75)
GĄDKÓW WIELKI
Zespół Edukacyjny (Gądków Wielki, ul. Kościuszki 47)
GĘSTOWICE
Szkoła Podstawowa (Gęstowice 32)
GŁUCHÓW
Szkoła Filialna (Głuchów 37)
GOLICE
Szkoła Podstawowa (Golice, ul. Słubicka 1)
GOLIN
Szkoła Podstawowa (Golin 1)
GOSZCZANOWO
Szkoła Podstawowa (Goszczanowo 11)
GOŚCIESZOWICE
Szkoła Podstawowa (Gościeszowice 82)
GOŚCIKOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gościkowie (Gościkowo 9)
GOŚCIMIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa (Gościmiec 130)
GOŚCIMIN
Szkoła Podstawowa (Gościm 141)
GOZDNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Młyńska 1)
GÓRECKO
Szkoła Filialna (Górecko 25)
GÓRKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Górki, ul. Cmentarna 5)
GÓRZYCA
Zespół Szkół (ul. Wolności 17)
GÓRZYKOWO
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (Górzykowo 54)
GÓRZYN
Szkoła Podstawowa (Górzyn 1)
GRABICE
Zespół Szkół w Grabicach (Grabice 59)
GRABIK
Szkoła Podstawowa (Grabik 38)
GRONÓW
Zespół Placówek Oświatowych w Dąbiu Szkoła Podstawowa w Gronowie (Gronów, ul. Główna 1)
GROTÓW
Szkoła Podstawowa (Grotów 88)
GUBIN
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kresowa 48)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piastowska 22)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Świerczewskiego 1)
Zespół Szkół (ul. Racławicka 2 )
IŁOWA
Szkoła Podstawowa (ul. Piaskowa 2)
JABŁONÓW
Szkoła Podstawowa (Jabłonów, ul. Żagańska 65)
JANCZEWO
Szkoła Podstawowa (Janczewo 27)
JASIEŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Konopnickiej 10)
JELENIN
Szkoła Podstawowa (Jelenin 69a)
JENIN
Szkoła Podstawowa (Jenin, ul. Lipowa 1)
JENINIEC
Szkoła Podstawowa (Jeniniec 8a)
JĘDRZYCHOWICE
Szkoła Podstawowa (Jędrzychowice 62)
KALSK
Szkoła Podstawowa (Kalsk 65)
KAŁAWA
Szkoła Podstawowa (Kaława 107)
KAMIEŃ WIELKI
Szkoła Podstawowa (Kamień Wielki, ul. Kościelna 1)
KARGOWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Marchlewskiego 45)
KIJE
Szkoła Podstawowa (Kije 141a)
KLENICA
Szkoła Podstawowa (ul. Bolesława Chrobrego 68)
KŁODAWA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KOŁCZYN
Szkoła Podstawowa (Kołczyn, ul. Sulęcińska 29)
KONIN ŻAGAŃSKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Mała Szkoła" (Konin Żagański 83 A)
KONOTOP
Zespół Edukacyjny w Konotopie (pl. Powstańców Wlkp. 7)
KONRADOWO
Szkoła Podstawowa (Konradowo 63)
KOSIECZYN
Szkoła Podstawowa (Kosieczyn, ul. Główna 1)
KOSIERZ
Szkoła Podstawowa (Kosierz 40)
KOSIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kosin 22)
KOSTRZYN NAD ODRĄ
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Banaszaka 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Sienkiewicza 6)
KOWALÓW
Zespół Szkół w Kowalowie (Kowalów, ul. Rzepińska 10)
KOŹLA
Szkoła Filialna (Koźla 117)
KOŻUCHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Chopina 11)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. 22 Lipca 12)
KROSNO ODRZAŃSKIE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Bohaterów Wojska Polskiego 21)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Moniuszki 30)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Pułaskiego 3)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Poznańska 88)
KRZEPIELÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Krzepielów 35)
KRZESZYCE
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Skwierzyńska 4)
KUNOWICE
Szkoła Podstawowa (Kunowice, ul. Słubicka 18)
LEMIERZYCE
Szkoła Podstawowa (Lemierzyce, ul. Boczna 10)
LESZNO GÓRNE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2a)
LEŚNIÓW WIELKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Leśniów Wielki 54)
LGIŃ
Szkoła Podstawowa (Lgiń 6)
LIPINKI
Szkoła Podstawowa (Lipinki 78)
LIPINKI ŁUŻYCKIE
Zespół Szkół w Lipinkach Łużyckich (ul. Szkolna 7)
LIPKI WIELKIE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Lipki Wielkie, ul. Szosowa 109)
Zespół Szkół (ul. Nowa 16)
LIPNA
Szkoła Podstawowa (Lipna 103)
LUBANICE
Szkoła Podstawowa (Lubanice 20)
LUBCZYNO
Szkoła Podstawowa (Lubczyno 55)
LUBIESZÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Lubieszów 53)
LUBIĘCIN
Zespół Szkół w Lubięcinie (Lubięcin 82)
LUBIKOWO
Szkoła Filialna (Lubikowo)
LUBISZYN
Szkoła Podstawowa (ul. Polna 6)
LUBNIEWICE
Zespół Szkół Samorządowych (Os. Słowiańskie 4)
LUBNO
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Lubnie "Promyk" (pl. Wyzwolenia 8)
LUBRZA
Zespół Szkół Samorządowych (Os. Szkolne 14)
LUBSKO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. XX-lecia 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 4)
Szkoła Podstawowa (ul. Moniuszki 36)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Strzelecka 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Niepodległości 2)
LUTOL SUCHY
Szkoła Podstawowa (Lutol Suchy 74)
ŁAGÓW
Zespół Edukacyjny (ul. Szkolna 1)
ŁĘKNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Wojska Polskiego 19)
ŁUKÓW
Specjalny Ośrodek Wychowawczy (ul. Stodolna 3)
ŁUPICE
Punkt Filialny (Łupice, ul. Szkolna 25)
ŁYSINY
Szkoła Podstawowa (Łysiny 2)
MAŁOMICE
Zespół Szkół (Pl. Tysiąclecia 3)
MASZEWO
Zespół Szkół w Maszewie (Maszewo 114)
MIERKÓW
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mierkowie (Mierków 13)
MIĘDZYLESIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Międzylesie 6)
MIĘDZYRZECZ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konstytucji 3 Maja 60)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Staszica 9)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Mickiewicza 5)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Długa 102)
MIŁOWICE
Filia Szkoły Podstawowej Specjalnej (Miłowice)
MIODNICA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Miodnica 54)
MIROCIN DOLNY
Szkoła Podstawowa (Mirocin Dolny 28)
MIROSTOWICE DOLNE
Szkoła Podstawowa (Mirostowice Dolne, Pl. Kościelny 25)
MIROSTOWICE GÓRNE
Szkoła Filialna (Mirostowice Górne 30)
MOSTKI
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mostki 81)
MURZYNOWO
Szkoła Podstawowa (Murzynowo, ul. Kościelna 7)
NIEDORADZ
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Niedoradzu (Niedoradz, ul. Marii Markiewiczowej 7)
NIEGOSŁAW
Szkoła Podstawowa (Niegosław 69)
NIEKARZYN
Publiczna Szkoła Podstawowa w Niekarzynie (Niekarzyn 4)
NIETKOWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Integracyjnym (Nietkowice 98)
NIETKÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Nietków, ul. Jana Kasprowicza 76)
NIWICA
Szkoła Podstawowa (Niwica 17)
NIWISKA
Szkoła Podstawowa (ul. Akacjowa 1)
NOWA SÓL
Katolicka Szkoła Podstawowa i Katolickie Gimnazjum (ul. Kard. St. Wyszyńskiego 1)
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Kościuszki 26)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Staszica 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Botaniczna 22)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Walki Młodych 2)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Matejki 29)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Arciszewskiego 13)
Szkoła Podstawowa, Gimnazjum (ul. Boh. Getta 7)
NOWE CZAPLE
Szkoła Podstawowa (ul. Wolności 6)
NOWE KRAMSKO
Zespół Edukacyjny (ul. Szkolna 15)
NOWE KUROWO
Szkoła Podstawowa (Nowe Kurowo 36)
NOWE MIASTECZKO
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Marcinkowskiego 1)
NOWINY WIELKIE
Zespół Edukacyjny w Nowinach Wielkich (Nowiny Wielkie, ul. Wiejska 26)
NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI
Szkoła Podstawowa (ul. Marcinkowskiego 2)
OCHLA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
OGARDY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Ogardy 26)
OLBRACHCICE
Szkoła Filialna (Olbrachcice 21)
OLBRACHTÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Olbrachtów 40)
OLSZYNIEC
Szkoła Podstawowa (Olszyniec 3)
OŁOBOK
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ołoboku (Ołobok, ul. Wojciechowskiego 25)
OSIECZNICA
Zespół Edukacyjny (Osiecznica, ul. Szkolna 15)
OSOWA SIEŃ
Szkoła Podstawowa (Osowa Sień 45 F)
OŚNO LUBUSKIE
Zespół Szkół Publicznych w Ośnie Lubuskim (ul. Jeziorna 3)
OTYŃ
Zespół Szkół w Otyniu (ul. Żeromskiego 3)
PAMIĘCIN
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi (Pamięcin 29)
PIOTRÓW
Szkoła Podstawowa (Piotrów 13)
PŁOTY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Płoty, ul. Szkolna 1)
POBIEL
Publiczna Szkoła Podstawowa (Pobiel 71)
PODLEGÓRZ
Szkoła Filialna (Podlegórz 60a)
PODMOKLE MAŁE
Zespół Edukacyjny (Podmokle Małe 30)
POŁUPIN
Szkoła Podstawowa (Połupin, ul. Kolejowa 4a)
PRZECŁAW
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach z Klasami Zamiejscowymi w Przecławiu (Przecław 83)
PRZEWÓZ
Szkoła Podstawowa, Publiczne Gimnazjum (ul. Świerczewskiego 5)
PRZYBORÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Przyborów, ul. Szkolna 16)
PRZYBYMIERZ
Szkoła Filialna (Przybymierz, ul. Szkolna 3)
PRZYCZYNA GÓRNA
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju Wsi "Nasze Dzieci" (Przyczyna Górna 22)
PRZYLEP
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. 9 Maja 6)
PRZYTOCZNA
Szkoła Podstawowa (ul. Św. Jana Bosko 1)
PRZYTOK
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii (Przytok 91)
PSZCZEW
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Sikorskiego 23)
RADACHÓW
Szkoła Podstawowa w Ośnie Lubuskim Filia w Radachowie (Radachów 48)
RADĘCIN
Szkoła Podstawowa (Radęcin 72)
RADNICA
Szkoła Podstawowa (Radnica 146)
RĄPICE
Punkt Filialny w Rąpicach (Rąpice, ul. Młyńska 1)
RĄPIN
Szkoła Podstawowa (Rąpin 54)
ROKITNO
Punkt Filialny w Rokitnie (Rokitno 38)
RÓŻANKI GORZOWSKIE
Zespół Szkół (Różanki, ul. Dębowa 3)
RZEPIN
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Wojska Polskiego 28)
SANTOK
Zespół Szkół (ul. Gralewska 9)
SIECIEBORZYCE
Szkoła Podstawowa (Siecieborzyce 49a)
SIEDLISKO
Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku (ul. Kasztanowa 19)
SIEDLNICA
Szkoła Podstawowa (Siedlnica 133)
SIENIAWA
Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny (Sieniawa 8)
SIENIAWA ŻARSKA
Szkoła Podstawowa (Sieniawa Żarska 40)
SKWIERZYNA
Zespół Edukacyjny (ul. Mickiewicza 26)
SŁAWA
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna (Pl. Rynek 24)
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. H. Pobożnego 6)
SŁONE
Publiczna Szkoła Podstawowa w Słonem (Słone, ul. Szkolna 1)
SŁOŃSK
Zespół Szkół w Słońsku (ul. Lipowa 9)
SŁUBICE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach (ul. Niepodległości 23)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 38)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kilińskiego 8)
SMARDZEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Smardzewie (Smardzewo 95)
SMOGÓRY
Szkoła Podstawowa (Smogóry 10)
STARE BIELICE
Szkoła Podstawowa (Stare Bielice 13)
STARE DRZEWCE
Szkoła Podstawowa (Stare Drzewce 55)
STARE KUROWO
Szkoła Podstawowa (ul. T. Kościuszki 95)
STARE STRĄCZE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Stare Strącze 195)
STAROSIEDLE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Starosiedle 22)
STARY KISIELIN
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 14)
STAW
Szkoła Podstawowa (Staw 2)
STRZEGÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Strzegów 79)
STRZELCE KRAJEŃSKIE
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Ks. J.Popiełuszki 31)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kościuszki 28)
STUDZIENIEC
Szkoła Podstawowa (Studzieniec 6)
STYPUŁÓW
Szkoła Podstawowa (Stypułów 68b)
SUCHA DOLNA
Szkoła Podstawowa w Gościeszowicach z Klasami Zamiejscowymi w Suchej Dolnej (Sucha Dolna 43)
SULECHÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Łączna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 31 Stycznia 23)
Zespół Szkół w Sulechowie (ul. Piaskowa 52)
SULĘCIN
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Lipowa 12)
Szkoła Podstawowa (Os. Kopernika 7)
SWARZYNICE
Szkoła Filialna (Swarzynice 54)
SZARCZ
Punkt Filialny w Szarczu (Szarcz 30)
SZCZANIEC
Zespół Szkół (Szczaniec 75)
SZCZAWNO
Szkoła Podstawowa (Szczawno, ul. Szkolna 3)
SZCZEPANÓW
Szkoła Podstawowa (Szczepanów 39a)
SZLICHTYNGOWA
Zespół Placówek Edukacyjnych w Szlichtyngowej (ul. Daszyńskiego 16)
SZPROTAWA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Sobieskiego 69)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (Pl. Kościelny 3)
Zespół Szkół (ul. Sobieskiego 58)
ŚCIECHÓW
Zespół Szkół w Ściechowie (Ściechów 84)
ŚMIESZKOWO
Szkoła Podstawowa (Śmieszkowo 82)
ŚWIDNICA
Zespół Szkół (ul. Ogrodowa 36)
ŚWIEBODZIN
Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Szpitalna 3)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Świebodzinie (ul. Park Chopina 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Kornela Makuszyńskiego w Świebodzinie (Os. Łużyckie 28)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Gen. Świerczewskiego 74a)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Okrężna 4)
Zespół Szkół Specjalnych przy Lubuskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Ortopedycznym (ul. Zamkowa 1)
ŚWINIARY
Szkoła Podstawowa (Świniary 72)
TARNOGÓRA KOLONIA
Szkoła Podstawowa (Tarnogóra Kolonia 72)
TEMPLEWO
Szkoła Podstawowa (Templewo 65)
TOMASZOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Leśna 1)
TOPORÓW
Samorządowa Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny (Toporów, ul. Szkolna 11)
TORZYM
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Mickiewicza 11)
TRZCIEL
Szkoła Podstawowa Zespołu Edukacyjnego w Trzcielu (ul. Kościuszki 21)
TRZEBICZ
Szkoła Podstawowa (Trzebicz, ul. Szkolna 1)
TRZEBIECHÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Parkowa 4)
TRZEBIEL
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
TRZEBISZEWO
Społeczna Szkoła Podstawowa (Trzebiszewo, ul. Główna 44)
TRZEBÓW
Publiczna Szkoła Podstawowa (Trzebów 28)
TRZEMESZNO LUBUSKIE
Szkoła Podstawowa (Trzemeszno Lubuskie, ul. Poznańska 63)
TUCZNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Tuczno, ul. Szkolna 1)
TUPLICE
Zespół Szkół w Tuplicach (ul. Daszyńskiego 1)
ULIM
Szkoła Podstawowa (Ulim 61)
WALEWICE
Szkoła Podstawowa (Walewice 25)
WAWRÓW
Szkoła Podstawowa (Wawrów 46 E)
WĘDRZYN
Szkoła Podstawowa (Wędrzyn 1)
WĘGRZYNICE
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Międzylesiu - Filia w Węgrzynicach (Węgrzynice 53)
WĘŻYSKA
Zespół Szkół w Wężyskach (Wężyska 162)
WICHÓW
Szkoła Podstawowa (Wichów 24)
WICINA
Szkoła Podstawowa (Wicina 15)
WIECHLICE
Szkoła Podstwowa (Wiechlice, ul. Brzozowa 17)
WIELISŁAWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa (Wielisławice 1)
WIERZBNO
Szkoła Podstawowa (Wierzbno 31)
WILKOWO
Szkoła Podstawowa (Wilkowo 50)
WITNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Wiosny Ludów 14)
WOJNOWO
Zespół Szkół Specjalnych w Wojnowie (Wojnowo 7a)
WSCHOWA
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. T. Kościuszki 25 )
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kazimierza Wielkiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wolsztyńska 4)
WYMIARKI
Szkoła Podstawowa (ul. Strzelecka 1)
WYSOKA
Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Kulturalno Oświatowego (Wysoka 16)
ZABÓR
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Witosa 30)
Zespół Szkół Specjalnych przy Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze (ul. Zamkowa 1)
ZAWADA
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 24)
ZBĄSZYNEK
Szkoła Podstawowa (ul. Sportowa 1)
ZŁOTNIK
Szkoła Podstawowa (Złotnik 14)
ZWIERZYN
Zespół Placówek Oświatowych w Zwierzynie (ul. Strzelecka 4)
ŻABICE
Szkoła Podstawowa (Żabice, ul. Kostrzyńska 5)
ŻAGAŃ
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 7)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szkolna 42)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Wesoła 38)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Nocznickiego 18)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Żarska 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (al. X Lecia PL 19-21)
ŻARKI WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Żarki Wielkie, ul. Kościelna 25)
ŻARY
Ośrodek dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy (ul. Spokojna 2)
Społeczna Szkoła Podstawowa (ul. Broni Pancernej 5)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szymanowskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Pułaskiego 4)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Witosa 25)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 9 Maja 8)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Częstochowska 15)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Partyzantów 9)
Zespół Szkół (ul. Pułaskiego 4)
Zespół Szkół Specjalnych (Pl. Inwalidów 12)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie