Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

LICEA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
licea Adamów
licea Baranowo
licea Białobrzegi
licea Bieżuń
licea Błędów
licea Błonie
licea Borkowice
licea Brwinów
licea Chorzele
licea Chwałowice
licea Ciechanów
licea Czerwin
licea Czerwińsk nad Wisłą
licea Długosiodło
licea Drobin
licea Garbatka-Letnisko
licea Garwolin
licea Gąbin
licea Glinojeck
licea Głowaczów
licea Gostynin
licea Goworowo
licea Góra Kalwaria
licea Grodzisk Mazowiecki
licea Grójec
licea Iłów
licea Iłża
licea Jazgarzewszczyzna
licea Jednorożec
licea Józefów
licea Kadzidło
licea Karczew
licea Kobyłka
licea Kołbiel
licea Komornica
licea Komorów
licea Konstancin-Jeziorna
licea Kosów Lacki
licea Kozienice
licea Krasne
licea Krasnosielc
licea Laski
licea Legionowo
licea Lelis
licea Lipiny
licea Lipsko
licea Liw
licea Łaskarzew
licea Łazy
licea Łochów
licea Łomianki
licea Łosice
licea Łyse
licea Magnuszew
licea Maków Mazowiecki
licea Mała Wieś
licea Małkinia
licea Małkinia Górna
licea Mariówka
licea Marki
licea Milanówek
licea Mińsk Mazowiecki
licea Mława
licea Mogielnica
licea Mordy
licea Mrozy
licea Mszczonów
licea Myszyniec
licea Nasielsk
licea Nieszawa
licea Nipokalanów
licea Nowa Sucha
licea Nowa Wieś
licea Nowe Krubice
licea Nowe Miasto
licea Nowe Miasto nad Pilicą
licea Nowy Dwór Mazowiecki
licea Ostrołęka
licea Ostrów Mazowiecka
licea Ostrówek
licea Otwock
licea Ożarów Mazowiecki
licea Parysów
licea Piaseczno
licea Piastów
licea Pionki
licea Płock
licea Płońsk
licea Poddębie
licea Podkowa Leśna
licea Pruszków
licea Przasnysz
licea Przysucha
licea Przytyk
licea Pułtusk
licea Puszcza Mariańska
licea Raciąż
licea Radom
licea Radzanów
licea Radzymin
licea Różan
licea Sadowne
licea Serock
licea Siedlce
licea Siennica
licea Sienno
licea Sierakówek
licea Sierpc
licea Sikórz
licea Skaryszew
licea Skrzyńsko
licea Sobolew
licea Sochaczew
licea Sokołów Podlaski
licea Solec
licea Solec nad Wisłą
licea Starawieś
licea Stare Lubiejewo
licea Staroźreby
licea Stoczek
licea Strzegowo
licea Sulejówek
licea Szydłowiec
licea Szymanów
licea Tarczyn
licea Teresin
licea Tłuszcz
licea Troszyn
licea Urle
licea Warka
licea Warszawa
licea Węgrów
licea Wiązowna
licea Winnica
licea Wiskitki
licea Wołomin
licea Wysokie Mazowieckie
licea Wyszków
licea Wyszogród
licea Zawidz Kościelny
licea Zielona
licea Zielonka
licea Zwoleń
licea Żabiczyn
licea Żelechów
licea Żuromin
licea Żyrardów
WARSZAWA
"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Leszno 21)
"Profesja" Centrum Kształcenia Kadr (ul.Zgoda 3/1b)
"Szkoły Expertus - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Expertus, Szkoła Policealna Expertus" (ul. Perzyńskiego 10)
Akademickie Liceum Wyższej Szkoły Menedżerskiej (ul. Kawęczyńska 36)
AP Edukacja (ul. Zgoda 3/1b)
Blue Education (ul. Szpitalna 1/10)
Brytyjskie Liceum Ogólnokształcące (ul. Limanowskiego 15)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 (ul. Stanisława Noakowskiego 6)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 (ul. Szczęśliwicka 56)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 4 (ul. Irzykowskiego 1a)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Widok 5/7/9)
III Liceum Ogólnokształcące dla Pracujących (nieistniejąca) (ul. Świętokrzyska 1)
Liceum Filmowe z oddziałami dwujęzycznymi (ul. Generała Zajączka 7)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Grochowska 346/348)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych PRYMUS (ul. Świętokrzyska 18a)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Technikum Uzupełniające Gastronomiczne nr 2 (ul. Targowa 86)

Liceum Ogólnokształcące Dyplomacji i Rynków Kapitałowych (ul. Górczewska 212/226)
Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne dla Dorosłych Nr 3 (al. Komisji Edukacji Narodowej 101)
Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 59 (ul. Olbrachta 36/42)
Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 76 (ul. Rogatkowa 50)
Liceum Ogólnokształcące Społeczne Nr 17 (ul. Batorego 14)
LXXIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 110 (ul. Wrzeciono 24)
Mazowiecki Ośrodek Kształcenia Ustawicznego OŚWIATA (Al. Dwudziestolatków 3)
Medyczne Szkoły "OMEGA" (ul. Saska 78)
Niepubliczne Internetowe Szkoły dla Dorosłych "Alfa" (ul. Madalińskiego 22)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr 25 (ul. Namysłowska 1)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr 28 (ul. Batorego 14)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr 44 (ul. Cieszyńska 8)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji "DYSLEKTYK" (ul. Dzieci Warszawy 42)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 46 (ul. Lachmana 2)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające nr 55 (ul. Strumykowa 21)
NOVA Centrum Edukacyjne (ul. Widok 8)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 (ul. Koźmińska 7)
Policealne Studium Edukacji ELITA (al. St. Zjednoczonych 51)
Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Kijowska 3)
Społeczne Gimnazjum Nr 55 STO
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 7 im. Bronisława Geremka STO (ul. Karmelicka 26)

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom (ul. Kłopotowskiego 11 lok. 214)
Szkoła Główna Biznesu (ul. Felińskiego 15)
Szkoła Handlowa (ul. Żuławskiego 4/6)
Szkoła Ogólnokształcąca stopnia Podstawowego (nieistniejąca) (ul. Białołęcka 36)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr 12 (ul. Wiktorska 83/87)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Nowolipie 8)
XI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Jagiellońska 38)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące COSINUS (ul. Filarecka 2)
Zaoczne Liceum Ogólnokształcące COSINUS III (ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego 2)
Zespół Kształcenia Dorosłych (ul. Gen. Zajączka 7)
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 2 (ul. Złota 58)
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 3 (ul. Mińska 1/5)
Zespół Szkół Niepublicznych (ul. Trakt Brzeski 63)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Kordeckiego 54)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Poezji 19)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 78 (al. Dzieci Polskich 20)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii (ul. Sobieskiego 9)
Anin - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 2 KĄT (ul. Zorzy 17)
Bemowo - LXXVIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Anieli Krzywoń 3)
Białołęka - Zespoł Szkół nr 106 (ul. Van Gogha 1)
Bielany - Katolickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Dewajtis 3)
Bielany - Liceum Ogólnokształcące Społeczne Nr 13 (ul. Conrada 7)
Bielany - MGM Zespół Szkół Sportowo-Językowych (ul. Jerzego Waldorffa 41)
Bielany - Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych (ul. Wóycickiego 1/3)
Bielany - XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Leopolda Staffa 111)
Bielany - Zespół Szkół nr 118 (ul. Kiwerska 3)
Bielany - Zespół Szkół Nr 119 (ul. Zuga 16)
Bielany - Zespół Szkół Nr 18 (ul. Żeromskiego 81)
Bielany - Zespół Szkół nr 49 (ul. Tołstoja 2)
Bielany - Zespół Szkół nr 51 (ul. Leopolda Staffa 3/5)
Bielany - Zespół Szkół nr 55 (ul. Gwiaździsta 35)
Bielany - Zespół Szkół Sportowych Nr 50 (ul. Lindego 20)
Mokotów - Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 42 (ul. Iwicka 47 B)
Mokotów - Fundacja Edukacyjna "Varsovia" (ul. J. S. Bacha 2)
Mokotów - Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące Szkoła Liderów (ul. Bobrowiecka 9)
Mokotów - LXVIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Narbutta 31)
Mokotów - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 1 "SOS" (ul. Wincentego Rzymowskiego 36)

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 81 SGH

ul. Świeradowska 43 (gmach F, VII piętro), 02-662 Warszawa
tel. (22) 543-55-91
www: http://www.liceumsgh.pl
e-mail: liceum@sgh.waw.pl

Mokotów - Prywatne Gimnazjum z klasami dwujęzycznymi i Liceum Ogólnokształcące z programem matury międzynarodowej (IB) Sióstr Nazaretanek (ul. Czerniakowska 137)
Mokotów - Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 (ul. Abramowskiego 4)
Mokotów - Prywatne Liceum Ogólnokształcące Nr 51, Prywatne Gimnazjum Nr 34 (ul. Bobrowiecka 9)
Mokotów - Prywatne Liceum Plastyczne (ul. Świeradowska 43 sektor F, piętro VI )
Mokotów - Szkoła Przymierza Rodzin (ul. Grzegorzewskiej 10)
Mokotów - X Liceum Ogólnokształcące - "Królówka" (ul. Woronicza 8)
Mokotów - XLII Liceum Ogólnokształcące (ul. Madalińskiego 22)
Mokotów - XLIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Gandhiego 13)
Mokotów - XLIV Liceum Ogólnokształcące (ul. Dolna 6)
Mokotów - XLIX Liceum Ogólnokształcące (ul. Fryderyka Joliot-Curie 14)
Mokotów - XXVIII Liceum Ogólnokształcące (ul.Wiktorska 99)
Mokotów - XXXIV Liceum Ogólnokształcące (ul. Zakrzewska 24)
Mokotów - Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 (ul. św. Bonifacego 10)
Mokotów - Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 (ul. Wiśniowa 56)
Mokotów - Zespół Szkół Nr 16 (ul. Sandomierska 12)
Mokotów - Zespół Szkół Nr 20 (ul. Marynarska 2/6)
Mokotów - Zespół Szkół Nr 59 (ul. Sobieskiego 68)
Mokotów - Zespół Szkół nr 61 (ul. Wiktorska 30/32)
Ochota - VII Liceum Ogólnokształcące (ul. Wawelska 46)
Ochota - XLVIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Szczęśliwicka 50/54)
Ochota - XXI Liceum Ogólnokształcące (ul. Grójecka 93)
Ochota - Zespół Szkół Nr 26 (ul. Urbanistów 3)
Ochota - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Nowowiejska 37a)
Ochota - Zespół Szkół Społecznych STO (ul. Nowowiejska 5)
Praga - Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 (ul. Mińska 1/5)
Praga - Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 3 STO (ul. Białostocka 4)
Praga - Szesnastka (ul. Angorska 2)
Praga - Zespół Szkół Nr 37 (Al. Stanów Zjednoczonych 24)
Praga Północ - Akademickie Gimnazjum i Liceum (ul. Wojnicka 4)
Praga-Południe - IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Saska 59)
Praga-Południe - LXXII Liceum Ogólnokształcące (ul. Grochowska 346/348)

LXXXVII Liceum Ogółnokształcące
im. gen. Leopolda Okulickiego
w Zespole Szkół Nr 21

ul. Saska 78, 03-914 Warszawa
tel. (22) 617-33-74
www: http://www.technikum27.edu.pl
e-mail: zs21@edu.um.warszawa.pl

Praga-Południe - Policealna Szkoła Kosmetyczna
Szkoły Beaty Mydłowskiej (ul. Kaleńska 3)

Praga-Południe - XCIX Liceum Ogólnokształcące (ul. Fundamentowa 38/42)
Praga-Południe - XLVII Liceum Ogólnokształcące (ul. Międzyborska 64/70)
Praga-Południe - XLVII Liceum Ogólnokształcące (ul. Międzyborska 64/70)
Praga-Południe - XXIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Naddnieprzańska 2/4)
Praga-Południe - Zespół Szkół nr 12 (ul. Siennicka 15)
Praga-Południe - Zespół Szkół Nr 5 (ul. Szczawnicka 1)
Praga-Południe - Zespół Szkół Nr 77 (ul. Zwycięzców 7/9)
Praga-Południe - Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych (ul. Komorska 17/23)
Praga-Północ - L Liceum Ogólnokształcące (ul. Burdzińskiego 4)
Praga-Północ - LXXVI Liceum Ogólnokształcące (ul. Kowelska 1)
Praga-Północ - Międzynarodowy Prywatny Zespół Szkół (ul. Witkiewicza 16)
Praga-Północ - VIII Liceum Ogólnokształcące i 58 Gimnazjum (ul. Jagiellońska 38)
Praga-Północ - XIX Liceum Ogólnokształcące (ul. Zbaraska 1)
Praga-Północ - XX Liceum Ogólnokształcące (ul. Objazdowa 3)
Praga-Północ - XXXVI Liceum Ogólnokształcące (ul. Jagiellońska 61)
Rembertów - LI Liceum Ogólnokształcące (ul. Kadrowa 5/15)
Śródmieście - 21 Społeczne Liceum Ogólnokształcące (Al. Jana Pawła II 36c)
Śródmieście - Business School (ul. Bagatela 13)
Śródmieście - COSINUS (ul.Al. Jerozolimskie 44 p. 113 )
Śródmieście - Instytut Głuchoniemych (Plac Trzech Krzyży 4/6)
Śródmieście - IX Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół nr 125 (ul. Emilii Plater 29)
Śródmieście - LXVII Liceum Ogólnokszałcące (ul. Mokotowska 16/20)
Śródmieście - LXXV Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum nr 166 - Zespół Szkół nr 121 w Warszawie (ul. Czerniakowska 128)
Śródmieście - LXXXI Liceum Ogólnokształcące (ul. Miła 7)
Śródmieście - Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych (u. Pl. Defilad 1)
Śródmieście - Prywatna Szkoła Żeńska (ul. Piękna 24/26)
Śródmieście - Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Niska 5)
Śródmieście - Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dla Dorosłych (ul. Poznańska 6/8)
Śródmieście - Stowarzyszenie Przyjaciół XXV Liceum Społecznego (Aleja Solidarności 101 D)
Śródmieście - XI Liceum Ogólnokształcące (ul. Królewska 19/21)
Śródmieście - XLV Liceum Ogólnokształcące (ul. Miła 26)
Śródmieście - XVII Liceum Ogólnokształcące (ul. Elektoralna 5/7)
Śródmieście - XVIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Smolna 30)
Śródmieście - XXVII Liceum Ogólnokształcące (ul. Polna 5)
Śródmieście - XXXVII Liceum Ogólnokształcące (ul. Świętokrzyska 1)
Śródmieście - Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Podwale 13)
Śródmieście - Zespół Edukacyjny "PRO FUTURO" (ul. Kaliskiego 29A)
Śródmieście - Zespół Szkół "Bednarska" (ul. Raszyńska 22)
Śródmieście - Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 (ul. Stawki 10)
Śródmieście - Zespół Szkół nr 22 (ul. Konopczyńskiego 4)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 23 (ul. Górnośląska 31)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 66 (ul. Myśliwiecka 6)
Śródmieście - Zespół Szkół nr 67 (ul. Klonowa 16)
Śródmieście - Zespół Szkół Sportowych Nr 72 (ul. Konwiktorska 5/7)
Targówek - XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Oszmiańska 23/25)
Targówek - XLVI Liceum Ogólnokształcące (ul. Żuromińska 4)
Targówek - Zespół Szkół nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Olgierda 35/41)
Targówek - Zespół Szkół Nr 41 (ul. Bartnicza 2)
Ursus - LVI Liceum Ogólnokształcące (ul. Dzieci Warszawy 42)
Ursynów - 40 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum (ul. Stryjeńskich 21 )
Ursynów - CIX Liceum Ogólnokształcące (ul. Warchałowskiego 4)
Ursynów - CXII Liceum Ogólnokształcące (ul. Mandarynki 1)
Ursynów - l Katolickie Liceum Społeczne (Al. Komisji Edukacji Narodowej 101)
Ursynów - LXIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Ludwika Hirszfelda 11)
Ursynów - LXX Liceum Ogólnokształcące (ul. Dembowskiego 1)
Ursynów - MERIDIAN - International Schools (ul. Stokłosy 3)

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 61
Niepubliczne Gimnazjum Nr 37
im. Stefana Kisielewskiego

ul. Przy Bażantarni 3, 02-795 Warszawa
tel. (22) 649-59-14, (22) 649-94-85
kom. 507-152-651
www: www.nlo61.pl
e-mail: nlo61@wp.pl

Wyspecjalizowana kadra pedagogiczna dba o wysoki poziom nauczania i wiedzy uczniów. Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny, środki dydaktyczne i komputery salach lekcyjnych. Szeroki wybór języków obcych.


Ursynów - Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 4 i Gimnazjum (ul. Hawajska 14a)
Wawer - Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD "Helenów" (ul. Hafciarska 80/86)
Wawer - XXV Liceum Ogólnokształcące (ul. Halna 20)
Wawer - Zespół Szkół nr 114 - XXVI Liceum Ogólnokształcące (ul. Alpejska 16)
Wesoła - Fundacja Szkoły Społecznej (ul. Armii Krajowej 9)
Wesoła - Szkoła Rodzinna (ul. Kruszyny 14a )
Wilanów - Kolegium św. Stanislawa Kostki (ul. Kolegiacka 1)
Wilanów - XXXVIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Wiertnicza 26)
Włochy - Zespół Szkół (ul. Gładka 16)
Włochy - Zespół Szkół Nr 17 (ul. Promienista 12a)
Wola - Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 3 (ul. Sołtyka 8/10)
Wola - III Liceum Ogólnokształcące (ul. Rogalińska 2)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Ogrodowa 3a)
Wola - Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Bema 73/75)
Wola - LXXXVI Liceum Ogólnokształcące (ul. Garbińskiego 1)
Wola - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych (ul. Łucka 17/23)
Wola - Stowarzyszenie Kultury i Edukacji (ul. Okopowa 55a)
Wola - XII Liceum Ogólnokształcące (ul. Sienna 53)
Wola - XL Liceum Ogólnokształcące (ul. Platynowa 1)
Wola - XXIV Liceum Ogólnokształcące (ul. Obozowa 60)
Wola - XXX Liceum Ogólnokształcące (ul. Wolność 1/3)
Wola - XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół nr 117 (ul. Józefa Bema 76)
Wola - Zespół Państwowych Szkół Plastycznych (ul. Smocza 6)
Wola - Zespół Szkół (ul. Okopowa 55 a)
Wola - Zespół Szkół im. Batalionu "Zośka" (ul. Sołtyka 8/10)
Wola - Zespół Szkół Nr 32 (ul. Ożarowska 71)
Wola - Zespół Szkół nr 6 (ul. Zawiszy 13)
Wola - Zespół Szkół Nr 7 (ul. Chłodna 36/46)
Wola - Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych (ul. Ogrodowa 16)
Żoliborz - I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Felińskiego 15)
Żoliborz - Liceum Niepubliczne nr 29 (ul. Powązkowska 90)
Żoliborz - LXIV Liceum Ogólnokształcące (ul. Elbląska 51)
Żoliborz - Prywatne Gimnazjum i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek (ul. Krasińskiego 31)
Żoliborz - Zespół Szkół Nr 31 (ul. Felińskiego 13)
Żoliborz - Zespół Szkół Nr 53 (ul. ks. J. Popiełuszki 5)
ADAMÓW
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Adamowie (Adamów 20)
BARANOWO
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Niepodległości 27)
BIAŁOBRZEGI
Liceum Ogólnokształcące (ul.Targowicka 3)
Liceum Uzupełniające Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Białobrzegach (ul. Żeromskiego 86)
BIEŻUŃ
Liceum Ogólnokształcące (ul. Warszawska 4)
BŁĘDÓW
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Stary Rynek 9)
BŁONIE
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Okrzei 3)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Łąki 2)
BORKOWICE
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Platanowa 1)
BRWINÓW
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących (ul. Żwirowa 16)
Zespół Szkół Agroekonomicznych (Pszczelińska 99)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Żwirowa 16)
CHORZELE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 4)
CHWAŁOWICE
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Chwałowice 247)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Chwałowice 247)
CIECHANÓW
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kopernika 7)
Centrum Kształcenia w Ciechanowie (ul. Płońska 57a)
Centrum Szkoleniowe WIEDZA (ul. 17 stycznia 66)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. 17 Stycznia 66)
I Liceum Ogólnokształcące PUL (ul. Orylska 3)
Liceum Ekonomiczne CSWP (ul. Żórawskiego 5)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Ciechanowie (ul. Sienkiewicza 13)
Niepubliczne Liceum Uzupełniające Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. W. Broniewskiego 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Powstańców Warszawskich 24)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Orylska 9)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Okrzei 6)
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego dla Dorosłych (ul. Powstańców Warszawskich 22)
CZERWIN
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Piastowska 23a)
CZERWIŃSK NAD WISŁĄ
Zespół Szkół (ul. Jagiełły 24)
DŁUGOSIODŁO
Zespół Szkół (ul. Poniatowskiego 25)
DROBIN
Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 3)
GARBATKA-LETNISKO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Hanki Lewandowicz 4)
GARWOLIN
Katolickie Liceum i Gimnazjum (ul. Staszica 11)
Zespół Szkół (ul. Długa 35)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Kościuszki 53)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 przy MCNiRDiM (Al. Legionów 11)
GĄBIN
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Stanisława Staszica 1)
Zespół Szkół (ul. Stanisława Staszica 1)
GLINOJECK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Płocka 7)
GŁOWACZÓW
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Warecka 10)
GOSTYNIN
I Liceum Ogólnokształcące PUL (ul. Polna 36)
Liceum Ogólnokształcące (ul. 3 Maja 15)
Zespół Szkół (ul. Kowalska 5)
GOWOROWO
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Ostrołęcka 27)
GÓRA KALWARIA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Ks. Sajny 16)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Budowlanych 14)
GRODZISK MAZOWIECKI
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Traugutta 40C parter lokal 16)
Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Sportowa 31)
Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne dla Dorosłych Nr 1 (ul. Żwirki i Wigury 4)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Żwirki i Wigury 4)
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych Nr 2 (ul. Kilińskiego 8 c)
GRÓJEC
Liceum Ogólnokształcące (ul. Poświętne 17)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Mogielnicka 28)
Niepubliczne Szkoły Powiatowego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców (ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 4)
Niepubliczne Zaoczne LO dla Dorosłych TWP (ul. Poświętne 17)
Niepubliczne Zaoczne Szkoły dla Dorosłych (ul. Polna 17a)
Niepubliczny Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Jana Katany (ul. Józefa Piłsudskiego 59 A)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Ks. Piotra Skargi)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Polna 17)
IŁÓW
Liceum Profilowane (ul. Wyzwolenia 16)
IŁŻA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Jakuba Starszego 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Błazińska 5)
JAZGARZEWSZCZYZNA
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 72 Prywatne Gimnazjum Nr 2 (Jazgarzewszczyzna, ul. Okrężna 25A)
JEDNOROŻEC
Liceum Ogólnokształcące (ul. Odrodzenia 13)
JÓZEFÓW
Gimnazjum i Liceum (ul. Piotra Skargi 13)
Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych EUROREGIO (ul. Sienkiewicza 2)
Strumienie - Przedszkole, Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia STERNIK (ul. 3 Maja 129)
KADZIDŁO
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Słoneczna 2)
KARCZEW
Zespół Szkół (ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 4 )
KOBYŁKA
CKU Odeon (ul. Napoleona 2)
KOŁBIEL
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Szkolna 5)
KOMORNICA
Zespół Szkół w Wieliszewie - Liceum Ogólnokształcące w Komornicy (Komornica, ul. Nasielska 7)
KOMORÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Al. M. Dąbrowskiej 12/20)
KONSTANCIN-JEZIORNA
Zespół Szkół (ul. Mirkowska 39)
KOSÓW LACKI
Publiczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Armii Krajowej 6)
KOZIENICE
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Głowaczowska 41)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Warszawska 19)
Niepubliczne LO dla Dorosłych (ul. Głowaczowska 41)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Warszawska 72)
KRASNE
Liceum Ogólnokształcące (ul. Komisji Edukacji Narodowej 1)
KRASNOSIELC
Zespół Szkół (ul. Sadowa 6)
LASKI
Zakład dla Niewidomych w Laskach - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Laski, ul. Brzozowa 75)
LEGIONOWO
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Jagiellońska 8a)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Piłsudskiego 26)
Salezjańskie Liceum Ogólnokszałcące, Salezjańskie Gimnazjum (ul. Mickiewicza 35a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (ul. Królowej Jadwigi 11)
LELIS
Zespół Szkół (ul. Szkolna 51)
LIPINY
Zespół Szkół Ekonomicznych (Lipiny 40)
LIPSKO
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Zwoleńska 14)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Zwoleńska 12)
LIW
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Liw, ul. Kościelna 2)
ŁASKARZEW
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Alejowa 23)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kolejowa 13)
ŁAZY
Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące (Łazy, ul. Ks. Kan. Henryka Słojewskiego 19)
ŁOCHÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wyspiańskiego 18)
ŁOMIANKI
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 71 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Koszykówki (ul. St. Staszica 2)
Publiczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Staszica 2)
ŁOSICE
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 5)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Piłsudskiego 9)
Zespół Szkół Nr 3 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Radzyńska 1)
ŁYSE
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Stanisława Krupki 20)
MAGNUSZEW
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Bohaterów Września 10)
MAKÓW MAZOWIECKI
Liceum Ogólnokształcące Nr I (ul. Kopernika 6)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Sportowa 9)
Zespół Szkół (ul. Adama Mickiewicza 39)
MAŁA WIEŚ
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Kochanowskiego 17)
MAŁKINIA
Zespół Szkół (ul. Nurska 150)
MAŁKINIA GÓRNA
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Ostrowska 58)
MARIÓWKA
Prywatne Gimnazjum, Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa (Mariówka 3 A)
MARKI
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych (ul. Piłsudskiego 93)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Piłsudskiego 96)
MILANÓWEK
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 5 STO (ul. Fiderkiewicza 41)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Piasta 14)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Wójtowska 3)
MIŃSK MAZOWIECKI
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Budowlana 4)
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Piękna 7a)
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 27)
Zespół Szkół (ul. 1 PLM "Warszawa" 1)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Zygmunta Kazikowskiego 18)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Budowlana 4)
MŁAWA
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Warszawska 25 (II piętro, p.213))
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Wyspiańskiego 1)
Liceum Katolickie (ul. Kościuszki 12)
Policealne Studium Zawodowe, Zaoczne Liceum Ogólnokształcące, Zaoczne Gimnazjum dla Dorosłych (ul. Lelewela 7)
Prywatne Zaoczne Liceum Ogólnokształcące Zespołu Edukacji "Wiedza" (ul. Warszawska 44)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Wyspiańskiego 3)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Krasińskiego 5)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Zuzanny Morawskiej 29)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Piłsudskiego 33)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Warszawska 44A)
MOGIELNICA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Nowomiejska 1)
MORDY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. 3 Maja 2)
MROZY
Zespół Szkół Publicznych (ul. Licealna 3)
MSZCZONÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Maklakiewicza 18)
MYSZYNIEC
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Dzieci Polskich 5)
NASIELSK
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Starzyńskiego 10)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Lipowa 10)
NIESZAWA
Liceum Ogólnokształcące (ul. 3 Maja 27)
NIPOKALANÓW
Liceum Ogólnokształcące Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie (Paprotnia ul. O. M. Kolbego 5)
NOWA SUCHA
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Nowa Sucha 1)
NOWA WIEŚ
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Nowa Wieś 70 A)
NOWE KRUBICE
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Nowe Krubice )
NOWE MIASTO
Centrum Ksztacenia Zawodowego (ul. Tomaszowska 123/40A)
Zespół Szkół (ul. Ciechanowska 15)
NOWE MIASTO NAD PILICĄ
Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ (ul. Tomaszowska 123/40A)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Ogrodowa 16 A)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Pl.O.H.Koźmińskiego 9)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Liceum Ogólnokształcące (ul. Chemików 1)
Zespół Niepublicznych Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Chemików 6)
Zespół Szkół (ul. gen. Józefa Bema 312)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Długa 10)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Górska 39)
OSTROŁĘKA
Gimnazjum i Liceum Klasyczne (ul. Szwedzka 2)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Traugutta 1)
II Liceum Ogólnokształcące (ul. Traugutta 2)
II Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Prądzyńskiego 5)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Sienkiewicza 28)
Ostrołęckie Centrum Kształcenia (ul. Reymonta 11)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Targowa 11)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny (ul. Sienkiewicza 28)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Batalionu Czwartaków 6)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Berlinga 5)
Zespół Szkół SIGiE (ul. I Armii Wojska Polskiego 44)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. 11 Listopada 20)
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (ul. Parkowa 12)
OSTRÓW MAZOWIECKA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 36)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Rubinkowskiego 8 )
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kościuszki 8 )
OSTRÓWEK
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Szkolna 2)
OTWOCK
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Górna 1)
Europejskie Centrum Kształcenia "Pascal" (ul. Andriollego 8 lok. 2)
Katolickie Liceum Humanistyczne (ul. Żeromskiego 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących (ul. Literacka 8)
Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych (ul. Konopnickiej 3 )
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Słowackiego 4/10)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Pułaskiego 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Filipowicza 9)
OŻARÓW MAZOWIECKI
Gimnazjum i Liceum (ul. Poznańska 183)
PARYSÓW
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Książęca 11)
PIASECZNO
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Powstańców Warszawy 21)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Chyliczkowska 20e)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Chyliczkowska 17)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Zielona 14)
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Nr 54 (ul. Kościuszki 53)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szpitalna 12)
Zespół Szkół Nr 2 (Al. Brzóz 26)
Zespół Szkół RCKU im. Cecylii Plater - Zyberkówny (ul. Chyliczkowska 20)
PIASTÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. 11 Listopada 2A)
Szkoły Fundacji ADYS (ul. Namysłowskiego 11 )
Zespół Szkół (ul. Namysłowskiego 11)
PIONKI
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Aleja Jana Pawła II 7)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Aleje Lipowe 23)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Parkowa 6)
PŁOCK
Akademickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Plac Dąbrowskiego 2)
AP Edukacja (ul. Królewiecka 28/3 pietro I)
Centrum Edukacji Europejskiej (ul. Kilińskiego 4)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Jakubowskiego 10)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Bielska 1)
Europejskie Centrum Kształcenia "Pascal" (ul. Jachowicza 40/18)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Nowy Rynek 3)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Małachowskiego 1)
I Liceum Ogólnokształcące PUL (ul. 3 Maja 18)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Królowej Jadwigi 4)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Łukasiewicza 11)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Faustyna Piaska 5)
Liceum Ogólnokształcące (ul. 3 Maja 4)
Płockie Towarzystwo Oświatowe (Al. M. J. Piłsudskiego 31)
Szkoły Logos (ul. Sienkiewicza 26)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Ułańska 1)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie, Centrum Kształcenia w Płocku (ul. 1 Maja 7)
Zespół Oświatowo - Konsultacyjny "Profesor" (al. Kilińskiego 12 bud. F)
Zespół Szkół (ul. Kutnowska 30)
Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowców Polskich (ul. Kazimierza Wielkiego 27)
Zespół Szkół Centrum Edukacji (ul. Kobylińskiego 25)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 2 A)
Zespół Szkół Technicznych (Al. Kilińskiego 4)
PŁOŃSK
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Wieczorków 7)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sienkiewicza 8)
Zespół Szkół nr 2 (ul. ZWM 10 )
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Płocka 56)
PODDĘBIE
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr 40 (Poddębie, ul. Nasielska 1)
PODKOWA LEŚNA
Podkowiańskie Gimnazjum Nr 3 i Liceum Nr 60 (ul. Wiewiórek 2/4)
PRUSZKÓW
Centrum Edukacyjne "PERFEKT" (ul. Helenowska 3)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Wojska Polskiego 16a (paw. 37b, I p.))
Liceum Ogólnokształcące (ul. Daszyńskiego 6)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kościuszki 38)
Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 28 (ul. Ołówkowa 35)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Nr 53 (ul. Staszica 1)
Prywatna Szkoła Biznesu (ul. Promyka 24/26)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Nr 23 i Gimnazjum Społeczne (ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie (ul. Gomulińskiego 2)
PRZASNYSZ
Niepubliczne Centrum Kształcenia (ul. Piłsudskiego 75)
Zespół Szkół Licealnych, Liceum Ogólnokształcące (ul. Św. Stanisława Kostki 15)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Mazowiecka 25)
PRZYSUCHA
Zespół Szkół Nr 1 (Al. Jana Pawła II 13)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Warszawska 28)
PRZYTYK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Szkolna 3)
PUŁTUSK
Liceum Ogólnokształcące (ul. Piotra Skargi 2)
Niepubliczne Szkoły dla Dorosłych (al. Tysiąclecia 12)
Zespół Szkół (ul. Marii Konopnickiej 9)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Tysiąclecia 12)
PUSZCZA MARIAŃSKA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Króla Jana Sobieskiego 61)
RACIĄŻ
Liceum Ogólnokształcące (ul. Kilińskiego 56)
Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 64)
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Płocka 28)
RADOM
Europejskie Gimnazjum Językowe
i Liceum Językowe (ul. Sienkiewicza 8)

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Radomiu (ul. kard. S. Wyszyńskiego 6)
AP Edukacja (ul. Kelles-Krauza 36 I piętro)
Centrum Kształcenia Dorosłych "Edukacja" (ul. Limanowskiego 26/30)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kościuszki 7)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Saska 4/6)
COSINUS (ul. Żeromskiego 31, pok. 1)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 10)
I Społeczne Liceum Ogólnokształce
oraz II Społeczne Gimnazjum (ul. Sandomierska 20)

II Liceum Ogólnokształcące (ul. Kusocińskiego 8)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Beliny Prażmowskiego 37)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Traugutta 44)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Mariacka 25)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katolickie Gimnazjum (ul. Grzybowska 22)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Czarnoleska 10)
Liceum Ogólnokształcące Świętokrzyskiej Fundacji Oświatowej (ul. Tartaczna 16/18)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Wernera 6)
Szkoła Policealna dla Dorosłych TWP (ul. Partyzantów 5/7)
Szkoły "Centrum Edukacji" Dyrektora Czesława Kota (ul. Kilińskiego 15/17)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych TWP (al. Grzecznarowskiego 2)
V Liceum Ogólnokształcące (ul. Traugutta 52a)
VII Liceum Ogólnokształcące (ul. Powstańców Śląskich 4)
VIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Sobieskiego 12)
X Liceum Ogólnokształcące (ul. Beliny-Prażmowskiego 37)
Zespół Szkół (ul. 11 Listopada 27)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Kościuszki 7)
Zespół Szkół Muzycznych (ul. 25 Czerwca 70)
Zespół Szkół Odzieżowych Stylizacji i Usług (ul. Śniadeckich 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. Osiedlowa 36)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (ul. Kilińskiego 25)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Staromiejska 11)
Zespół Szkół Plastycznych (Al. Grzecznarowskiego 13)
ZSZ i ULO dla Dorosłych przy Areszcie Śledczym (ul. Wolanowska 120)
RADZANÓW
Zespół Szkół w Radzanowie (ul. Raciążska 53 A)
RADZYMIN
Liceum Ogólnokształcące (ul. Konstytucji 3-go Maja 26)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Marii Konopnickiej 24)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Komunalna 6)
Zespół Szkół Terenów Zieleni (Al. Jana Pawła II 18)
RÓŻAN
Zespół Szkół (ul. Warszawska 42)
SADOWNE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kościuszki 74)
SEROCK
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Włodzimierza Wolskiego 8)
SIEDLCE
AP Edukacja (ul. Sz. Asza 2, II piętro)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Browarna 4)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kilińskiego 16)
COSINUS (ul. Sokołowska 47)
EDICUS Szkoła Policealna i LO dla Dorosłych (ul. Plac Tysiąclecia 23)
I Katolickie Liceum Ogólnokształcące (ul. Bpa J. Świrskiego 54)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Floriańska 10)
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (ul. Bolesława Prusa 12)
IV Liceum Ogólnokształcące (ul. Sokołowska 161B )
Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM" (ul. Dylewicza 10)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. Sokołowska 37)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Dylewicza 10)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Konarskiego 11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Oskara Langego 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Bema 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Brzeska 95)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 (ul. Chopina 10)
SIENNICA
Zespół Szkół (ul. Mińska 38)
SIENNO
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych (ul. Szkolna 6)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 41)
SIERAKÓWEK
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Sierakówek 1)
SIERPC
I Liceum Ogólnokształcące PUL (ul. Braci Tułodzieckich 2)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Sucharskiego 2)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sierpcu (ul. Piastowska 40)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Armii Krajowej 10)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wiosny Ludów 7)
SIKÓRZ
Szkoły Katolickie (Sikórz 83A )
SKARYSZEW
Zespół Szkół (ul. Kochanowskiego 16G)
SKRZYŃSKO
Zaoczne Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Skrzyńsko, ul. Wjazdowa 9)
SOBOLEW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kościuszki 19)
SOCHACZEW
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Hanki Sawickiej 5)
Sochaczewska Szkoła Umiejętności (ul. 15 sierpnia 44)
Zespół Szkół (ul. Chopina 99a)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego "OSIEMDZIESIĄTKA" (ul. M.J.Pilsudskiego 51)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 15 Sierpnia 4)
Zespół Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 63)
SOKOŁÓW PODLASKI
Liceum Ogólnokształcące (ul. Sadowa 11)
Salezjańskie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Księdza Bosko 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 24)
SOLEC
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Solec 6)
SOLEC NAD WISŁĄ
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Łoteckiego 24)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Łoteckiego 24)
STARAWIEŚ
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Starawieś, ul. Szkolna 1)
STARE LUBIEJEWO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego (Stare Lubiejewo, ul. Klonowa 4)
STAROŹREBY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 7)
STOCZEK
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Armii Krajowej 1)
STRZEGOWO
Liceum Ogólnokształcące (ul. Wyzwolenia 13)
SULEJÓWEK
Pierwsze Społeczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Okuniewska 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Paderewskiego 29)
SZYDŁOWIEC
Zespół Szkół im. KOP (ul. Kościuszki 39)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Zamkowa 1)
SZYMANÓW
Prywatne Żeńskie Gimnazjum Sióstr Niepokalanek
Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek (ul. Szkolna 2)

TARCZYN
Zespół Szkół (ul. Szarych Szeregów 8 )
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Stępkowskiego 17)
TERESIN
Zespół Szkół (al. XX-Lecia 12)
TŁUSZCZ
Zespół Szkół w Tłuszczu (ul. Radzymińska 2)
TROSZYN
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Słowackiego 3)
URLE
Liceum Ogólnokształcące (ul. Żwirki i Wigury 4)
WARKA
Liceum Ogólnokształcące (ul. Warszawska 45)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Obwodowa 2)
WĘGRÓW
Liceum Ogólnokształcące (ul. Mickiewicza 3)
Węgrowskie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości i Agroturystyki (ul. Karola Szamoty 33)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Bohaterów Warszawy 10)
WIĄZOWNA
Zespół Szkół Specjalnych w MCNiRDiM w Zagórzu k/Warszawy (Wiązowna)
WINNICA
Publiczne Ogólnokształcące Liceum dla Dorosłych (ul. Pułtuska 19)
WISKITKI
Zespół Szkół nr 3 (ul. Kościuszki 25)
WOŁOMIN
Centrum Edukacji Edus
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz Szkoła Policealna (ul. Laskowa 4)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Wileńska 43)
Europejskie Centrum Kształcenia "Pascal" (ul. Wileńska 17B)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Sasina 33)
I Liceum Ogólnokształcące PUL (ul. Legionów 85)
III Liceum Ogólnokształcące (ul. Kazimierza Wielkiego 1)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Aleja Armii Krajowej 38)
Zespół Szkół w Wołominie (ul. Legionów 85)
WYSOKIE MAZOWIECKIE
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Pelca 11)
WYSZKÓW
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Jana Matejki 9)
Europejskie Centrum Kształcenia "Pascal" (ul. Gen J. Sowińskiego 69/2)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. 11 Listopada 1)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. 3 Maja 12/1 A)
Unilingua Liceum i Szkoły Policealne (ul. Kościuszki 30)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. I Armi Wojska Polskiego 89)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. I Armii Wojska Polskiego 82)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Jana Matejki 9)
WYSZOGRÓD
Zespół Szkół (ul. Niepodległości 11 A)
ZAWIDZ KOŚCIELNY
Liceum Ogólnokształcące (ul. Mazowiecka 47 b)
ZIELONA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. 1 Maja 8 C)
ZIELONKA
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Łukasińskiego 1/3)
Zespół Szkół (ul. Inżynierska 1)
ZWOLEŃ
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Perzyny 86)
Liceum Ogólnokształcące (ul. Żeromskiego 34)
Liceum Profilowane (ul. Wojska Polskiego 78)
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące TWP (ul. Żeromskiego 34)
Zespół Szkół Rolniczo -Technicznych (ul. Wojska Polskiego 78)
ŻABICZYN
Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych TWP (Żabiczyn 56)
ŻELECHÓW
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 3)
ŻUROMIN
Liceum Ogólnokształcące (ul. Wyzwolenia 61)
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zaoczne (ul. Lidzbarska 27)
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Lidzbarska 27 C)
ŻYRARDÓW
Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych "Horn" (ul. Legionów Polskich 54/56)
Liceum Ogólnokształcące (ul. J. Kacperskiej 6a)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Narutowicza 35)
Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie (ul. Waryńskiego 1)
Szkoły dla Młodzieży i Dorosłych (ul. Waryńskiego 1)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Legionów Polskich 54/56)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie