Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Columbus Szkoła Języków Obcych

Biuro Tłumaczeń "Columbus"

ul. Niemodlińska 19/20, 45-710 Opole
tel. (77) 457-50-36, tel. kom. 784-018-900
Nasze szkoły: ul. Prudnicka 7, 47-300 Krapkowice
www:   http://www.e-esb.com
http://columbus.e-esb.com
e-mail:   biuro@e-esb.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2949 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieTRENING PAMIĘCI I TECHNIK UCZENIA SIĘ - "SUPER UMYSŁ"

- zajęcia "SUPER UMYSŁ" odbywają w grupach 4-8 osobowych dopasowanych wiekowo

BIURO TŁUMACZEŃ

WYNAJEM SAL KONFERENCYJNYCH

 

ESB SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH "COLUMBUS"

- język angielski, niemiecki, włoski, francuski, rosyjski, hiszpański, chiński
- kursy roczne, letnie, zimowe
- półkolonie językowe English Camp
- kursy dla przedszkolaków (3-6 lat)
- dla dzieci szkolnych (7-12 lat)
- dla gimnazjalistów (13-15 lat)
- dla licealistów (16-18 lat)
- dla dorosłych
- kursy maturalne
- kursy gimnazajalne
- kursy egzaminacyjne (FCE/CAE/CPE/BEC)
- kursy dla osób wyjeżdzających do pracy za granicę
- zajęcia indywidualne
- kursy językowe dla firm
kursy TOTAL IMMERSION

- Kids Club - Popołudniowy Klub Języka Angielskiego dla Najmłodszych i ich rodziców
- kursy intensywne i indywidualne w okresie wakacji i ferii

Są więksi, ale my dajemy z siebie więcej!

Szkoła z akredytacją Kuratorium Oświaty

Dynamicznie oraz interesujące zajęcia języków obcych, prowadzone w małych grupach przez profesjonalnych lektorów dopasowujących program do potrzeb uczestników przekładają się na oczekiwane efekty - konwersacyjną znajomość języków obcych.

Zapraszamy Państwa na przygodę odkrywania języków obcych prowadzoną przez profesjonalnych i zaangażowanych lektorów, podczas zajęć, które dzięki metodyce CLT uczą efektywnej komunikacji, dzięki grupom od 4 do 8 osób możemy Państwu zagwarantować optymalne dopasowanie oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika.
Dzięki małym grupom lektor ma możliwość przygotowywać zagadnienia interesujące dla każdego uczestnika oraz pracować metodami najlepiej dobranymi do percepcji oraz sposobu uczenia się uczestników kursów.

Ponad 90% naszej komunikacji językowej to komunikacja ustna. Właśnie dlatego ESB Columbus używając przede wszystkim metodyki CLT (Communicative Language Teaching) oraz CLIL kładzie nacisk na kształcenie przede wszystkim komunikacji ustnej.

ESB wspiera nauczanie odpowiednimi narzędziami audio-wizualnymi oraz warsztatami językowymi. Dzięki indywidualnemu podejściu do uczestnika wykorzystujemy w nauczaniu takiego rodzaju formy, które najlepiej wspomagają indywidualny rozwój językowy.

Wszyscy uczestnicy zajęć w ESB Columbus mogą korzystać oprócz zajęć językowych z nowoczesnej formy uczenia się - internetowej platformy e-learningowej w systemie tzw. blended learning.

Komunikacyjne Metody Nauczania Języka Obcego stosowane przez ESB to:

  • skoncentrowanie się na celu nauczania, a więc na umiejętności komunikowania się w środowisku obcojęzycznym
  • maksymalne używanie języka docelowego - lektor wydaje polecenia w języku obcym, nacisk na ćwiczenie takich sprawności językowych jak mówienie i rozumienie ze słuchu.
  • aktywne uczestnictwo kursantów w zajęciach poprzez dużą ilość interakcji komunikacyjnych pomiędzy uczestnikami.
  • lekcje, które zorientowane są na uczestników zajęć i ich potrzeby językowe a nie realizację programu czy przerobienie podręcznika
  • kontekstowe nauczanie języka obcego, tak aby miał on zastosowanie w konkretnych rzeczywistych sytuacjach
  • autentyczne pomoce dydaktyczne (realne rozkłady jazdy, jadłospisy, kwestionariusze, znaki informacyjne, itd...), aby proces komunikacyjny podobny był do rzeczywistego
  • ćwiczenie rozmów, dyskusji, dialogów, scenek rodzajowych, sytuacji z życia wziętych
  • praca z realnymi materiałami i żywym językiem przez zajęcia z gazetami, magazynami, telewizją, wideo, radio, komputerem i Internetem

KURSY INTENSYWNE i INDYWIDUALNE ORAZ KURSY TOTAL IMMERSION

Kursy intensywne to doskonała metoda na szybkie postępy w nauce języka angielskiego. Mogą stanowić podstawę szkolenia lub być uzupełnieniem lekcji regularnych. Niezastąpione dla osób, które w niedługim czasie planują wyjazd zagraniczny, mają przystąpić do egzaminu angielskojęzycznego, właśnie rozpoczęli nową pracę albo szykują się do negocjacji lub prezentacji prowadzonych po angielsku. Szkoły Językowe ESB Columbus organizują kursy intensywne "krojone na miarę". Oznacza to, że program każdego szkolenia opracowywany na podstawie zarówno testu językowego (pisemnego oraz ustnego) jak również analizy potrzeb językowych uczestnika zajęć, która sprawdza cele oraz potrzeby szkoleniowe studenta lub małej grupy (maksymalna wielkość grupy w przypadku kursów intensywnych to 3, 4 osoby).

Mogą być to kursy typu General English, Business English, przygotowujące do egzaminów, kierunkowe np. English for Banking, English for Finance, English for Marketing, English for Law, English for Business Writing, English for Presentations and Negotiations, English for Telephoning i inne. Organizujemy kursy na wszystkich poziomach, również dla początkujących (tzw. kurs "survival - przetrwania").

Każdy kurs prowadzony jest w oparciu o inne materiały szkoleniowe, które dobierane są po określeniu celu, jaki ma zostać osiągnięty. Korzystamy z pozycji publikowanych przez najbardziej renomowane instytucje i wydawnictwa, tj. Oxford, Longman, LTP oraz z własnych materiałów opracowanych przez metodyków.

Termin rozpoczęcia, zakończenia, intensywność i plan zajęć uzgadniane są indywidualnie ze studentem lub daną grupą studentów.

TRENING PAMIĘCI I TECHNIK UCZENIA SIĘ - "SUPER UMYSŁ"

Intensywny i indywidualny trening pamięci "Super Umysł" to doskonała metoda, aby w niedługim czasie poznać techniki szybkiego zapamiętywania informacji. Szkoła ESB Columbus oferuje intensywny trening pamięci dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta.

Indywidualny trening pamięci "Super Umysł" skierowany jest do osób zdających maturę zarówno z przedmiotów ścisłych jak i humanistycznych, do osób pracujących zawodowo mających problemy z zapamiętywaniem ważnych informacji jak i do osób z problemami koncentracji.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie