Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum

Dworcowa 2a, 78-500 Drawsko Pomorskie
tel. (094) 363-25-48
www:   http://www.drawsko-gim.prv.ple-mail:   drawsko@interia.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2003 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM

- koła zainteresowań:
- techniczne
- chemiczne
- biologiczne
- chemiczno-ekologiczne

Za osiągnięcia dydaktyczne, jak również pracę pozalekcyjną szkoła otrzymała szereg podziękowań, wyróżnień, nagród i dyplomów. 28 listopada 1974 roku Minister Oświaty i Wychowania przyznał szkole medal pamiątkowy z okazji 200 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej.Uczniowie naszej szkoły wyróżniali się w wielu dziedzinach.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Koło techniczne

Koło techniczne prowadzone jest od listopada 2003 r. przez mgr S. Walerowicz. Zajęcia prowadzone są osobno dla dziewcząt i chłopców. Chłopcy składają i sklejają modele samolotów i samochodów, montują proste układy scalone i diagnozują uszkodzenia w urządzeniach elektrycznych. Dziewczęta na zajęciach gotują, pieką i poznają wartości kaloryczne przygotowywanych posiłków. Koło techniczne współpracuje z pracownikiem Zakładu Energetycznego w Drawsku Pom. panem Mariuszem Gornym. W wyniku współpracy otrzymujemy fachowe informacje dotyczące urządzeń elektrycznych i elektrotechnicznych oraz materiały do zajęć praktycznych (modele, literaturę i układy scalone). Chłopcy 13.03.2004 r. wyjechali na wycieczkę do Koszalina. Wycieczka było sponsorowana przez Zakład Energetyczny w Drawsku Pom.

Koło chemiczne

Koło chemiczne liczy 20 osób. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych pod kierunkiem mgr Haliny Sitarz. Uczniowie realizu ją rozszerzony materiał teoretyczny i praktyczny. Trzyosobowy zespół w składzie: Kamila Gosławska z III i, Bondarewicz Wojciech z III i Jermakow Mateusz z II e reprezentowali szkołę w Konkursie Chemicznym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 7 im. B. Łukowskiego. W tym konkursie uczestniczyło 97 osób z różnych szkół gimnazjalnych naszego województwa. Drużyna nasza zajęła III miejsce. Mateusz zajął indywidualnie VI miejsce a Wojtek VIII. W tym roku szkolnym Mateusz został również laureatem wojewódzkiego konkursu chemicznego.

Koło biologiczne i chemiczno-ekologiczne

Koło biologiczne oraz chemiczno-ekologiczne nawiązało współpracę z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drawsku Pom. W zajęciach bierze udział dwunastu uczniów z różnych poziomów edukacyjnych. Spotkania odbywają się w wymiarze jednej godziny co dwa tygodnie w terminie od 11.03 -17.06.2004 r. Współpraca z PSS-E w Drawsku Pom. jako swoista forma zajęć pozalekcyjnych, z pewnością pozytywnie wpłynie na edukacyjny rozwój wychowanków. Wiadomości merytoryczne a przede wszystkim praktyczne, które zdobędą uczniowie na zajęciach nie tylko przydadzą się w szkole, ale także w życiu codziennym.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie