Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Przewodnik po serwisie

Czym jest serwis szkolnictwo.pl?

Szkolnictwo.pl to Ogólnopolski Katalog Szkół wraz z Platformą Edukacyjną, które mają za zadanie umożliwienie znalezienia odpowiedniej szkoły oraz odbywanie nauki poprzez Internet. W katalogu szkół przygotowano szczegółowe informacje o ponad 30.000 szkół. Platforma Edukacyjna zawiera szereg lekcji i testów umożliwiających zdobywanie wiedzy z szeregu dziedzin wiedzy (angielski, niemiecki, matematyka, biologia, historia, WOS, język polski, informatyka, chemia, prawo jazdy - materiały).

Rejestracja użytkownika

Krok 1 - Zarejestruj się

By dołączyć do grona użytkowników wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny. Przy rejestracji wymagane jest uzupełnienie pól oznaczonych gwiazdkami (*). Resztę informacji można podać w późniejszym czasie. Po wypełnieniu formularza zostanie przesłany na Twoją skrzynkę e-mail link aktywacyjny. Po jego kliknięciu - z powodzeniem można zacząć korzystać z serwisu.

Wypełnij poniższy formularz, a wyślemy Ci tradycyjną pocztą, na Twój adres domowy, bezpłatną broszurkę z instrukcją obsługi Platformy Edukacyjnej oraz serwisu www.szkolnictwo.pl.

Imię i nazwisko:
Ulica, numer domu:
Kod pocztowy:
Miejscowość:
E-mail:

Platforma edukacyjna

Krok 1 - Wybierz dziedzinę wiedzy

Aby rozpocząć naukę z naszą Platformą Edukacyjną należy wybrać zakładkę NAUKA w górnej, prawej części serwisu. Użytkownik otrzyma wtedy listę oferowanych przez platformę dziedzin wiedzy.

Krok 2 - Ucz się i rozwiązuj testy

Po wybraniu dziedziny wiedzy otrzymasz możliwość wyboru narzędzi oferowanych przez Platformę Edukacyjną (testy do nauki słówek, testy z innych przedmiotów, lekcje wraz z ćwiczeniami weryfikującymi zagadnienia poznane podczas lekcji).

Krok 3 - Sprawdzaj i poprawiaj swoje wyniki

Na własnym koncie (w profilu użytkownika) możesz obserwować swoje postępy w nauce. Masz dostęp do dokładnych statystyk o zaliczonych i niezaliczonych testach, które można poprawić. Dodatkowo możesz porównać swoje wyniki z wynikami innych użytkowników serwisu - dzięki rozbudowanym rankingom.

Krok 4 - Poznawaj ludzi i utrzymuj znajomości

Obok nauki możesz również nawiązywać znajomości tak jak w normalnej szkole. Zapisz się do swojej klasy w odpowiedniej szkole, stwórz swoje grona znajomych (np. osobno tych z podwórka, szkoły, pracy). Umieść swoje zdjęcia i oglądaj zdjęcia innych.

Krok 5 - Dodawaj własne zestawy i testy

Dodaj własną wiedzę - ucz się i udostępniaj ją swoim znajomym. Nauczyciel może przygotować zestaw pozwalający przygotować się do lekcji. Również Ty możesz przygotować zestaw wiedzy, dzięki czemu Ty i Twoi znajomi z łatwością opanujecie wiedzę do najbliższej klasówki, zaliczenia czy egzaminu.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie