Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Regulamin serwisu www.szkolnictwo.pl

Zobowiązania i możliwości użytkowników

Jako użytkownik serwisu zobowiązujesz się do:

  • podawania prawdziwych danych w procesie rejestracji,
  • nie udostępniania osobom trzecim loginu oraz hasła używanego w ramach serwisu,
  • powiadomienia administracji serwisu o nieupoważnionym użytku własnego konta,
  • informowaniu obsługi o wszelkich pomyłkach oraz błędach występujących w treściach zawartych w serwisie szkolnictwo.pl,
  • przestrzegania poniższego regulaminu w sposób bezwzględny.

Jako użytkownik serwisu masz możliwość:

  • przeglądania, rozwiązywanie oraz dodawania zestawów wiedzy,
  • korzystania ze wszystkich zasobów dla potrzeb własnych.

Prawa własności intelektualnej

Ze względu na charakter serwisu szkolnictwo.pl przykładamy ogromną wagę do poszanowania własności intelektualnej. Tym samym informujemy, że wszelkie dostępne treści w ramach portalu objęte są bezwarunkowo prawem własności. Co za tym idzie kopiowanie, publikowanie, przetwarzanie, modyfikacja oraz użycie w celach komercyjnych jest złamaniem prawa. Dodatkowo, wykorzystanie materiałów zawartych na serwisie w celach nie komercyjnych może odbyć się tylko i wyłącznie za zgodą administracji portalu.

Jako użytkownik:

  • zapewniasz, że wszelkie publikowane przez Ciebie treści są Twoją własnością bądź posiadasz do nich należyte prawa autorskie, udzielone przez właściwych autorów,
  • zobowiązujesz się do rzetelnego sprawdzenia publikowanych przez siebie materiałów pod kątem własności intelektualnej. Tym samym zgadzasz się zabezpieczyć portal szkolnictwo.pl przed ewentualnymi roszczeniami, które mogą być efektem udostępniania materiałów objętych prawem autorskim nie należącym do Ciebie,
  • zgadzasz się ponosić wszelką odpowiedzialność prawną za nie stosowanie się do powyższych punktów.

Tym samym zgadzasz się, by w celu ochrony przed uzasadnionym sporem serwis szkolnictwo.pl zabronił Ci dostępu bez podania przyczyny.

Szkolnictwo.pl ma prawo do bezpłatnego kopiowania, publikowania, dystrybucji, modyfikacji, przekładu oraz wykorzystania w dowolnych celach komercyjnych zestawów wiedzy stworzonych przez użytkowników.

Zawiadomienie o naruszeniu własności intelektualnej

Jeżeli uważasz, że Twoje bądź należące do innych osób/podmiotów prawa autorskie zostały naruszone, zobowiązujesz się do bezzwłocznego poinformowania obsługi serwisu szkolnictwo.pl o zaistniałej sytuacji.

Linki oraz reklamy

Serwis szkolnictwo.pl jako wydawca reklam w formie linków tekstowych oraz kreacji graficznych (bannery itd.) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści oraz materiały, które znajdują się pod docelowym adresem.

Zmiany w regulaminie

Serwis szkolnictwo.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania dowolnych zmian w niniejszym regulaminie bez uprzedniego informowania o tym fakcie użytkowników. Tym samym zobowiązujesz się do bieżącego śledzenia ewentualnych zmian.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie