Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 02 sierpnia 2021 » Oprogramowanie przydatne w ...

Oprogramowanie przydatne w każdej placówce szkolnej


Dzieci w szkole zdobywają różnorodną wiedzę przydatną w ich dalszym rozwoju a także codziennym życiu. Począwszy od królowej nauk, którą jest matematyka, skończywszy na rozwoju zdolności manualnych czy plastycznych na technice czy plastyce. Każde dziecko ma swoje indywidualne preferencje i upodobania. Jedni lepiej czują się w przedmiotach humanistycznych, jeszcze inni w dziedzinach ścisłych. Jednak każde dziecko bez wątpienia kocha taki przedmiot w szkole jak informatyka, na której microsoft office stanowi absolutna podstawę do nauki i zabawy.

Funkcjonalność

Pakiet microsoft office oferuje wszystkie programy niezbędne do efektywnej nauki, poznawania komputera i zabawy. Każda placówka szkolna powinna być wyposażona w oprogramowanie pochodzące z legalnego źródła z aktualną licencją na użytkowanie. Oprogramowanie microsoft office można nabyć w atrakcyjnej cenie. Spełni wszelkie wymagania każdego ucznia dostarczając mu pakiet niezbędnej wiedzy i rozrywki.

Zawartość

Oprogramowanie microsoft office składa się z takich programów jak: Word, Excel, PowerPoint i wiele innych. Pozwala na naukę i rozwój pisania na komputerze, wykonywania poleceń i schematów matematycznych, tworzenie prezentacji multimedialnych. Wszystko, co powinien umieć człowiek kończący podstawową edukację. W dzisiejszych czasach umiejętność obsługi komputera jest jak umiejętność czytania i pisania. Trudno znaleźć placówkę oświatową, w której nie byłoby sprzętu elektronicznego dobrej jakości. Obowiązkiem edukacyjnym jest nauka młodego człowieka obsługi sprzętu elektronicznego, w czym świetnie sprawdza się microsoft office.

Jakość

Na rynku można nabyć konkurencyjne oprogramowanie do microsoft office. Jednak od wieku lat, to właśnie Microsoft wzbudza największe zaufanie wśród klientów. Jakość programów utrzymana jest na najwyższym możliwym poziomie użytkowania. Dostępnych jest wiele funkcji i akcesoriów, które ułatwiają pracę a także ułatwiają naukę obsługi komputera.

Word

To pogram tekstowy funkcjonujący od 1983r. Program przez wszystkie lata jest rozwijany i udoskonalany. Dzięki temu właśnie , stanowi świetną bazę do nauki naszych najmłodszych.

PowerPoint

Program służący do tworzenia i wyświetlania prezentacji multimedialnych. To powszechnie stosowana forma na wszelkich konferencjach i spotkaniach biznesowych, a także coraz częściej stanowi rodzaj zaliczenia w szkole czy na studiach. Umiejętność sprawnego posługiwania się programem stanowi absolutną podstawę.

Excel

Program najtrudniejszy w obsłudze. Jest to arkusz kalkulacyjny. Posiada wbudowany język Visual Basic. Excel jest powszechnie stosowany w wielu firmach, a nawet osoby dorosłe mają niekiedy problemy w jego obsłudze. Zaczynając naukę od najmłodszych lat, dajemy naszym dzieciom dobry start w przyszłość.

Oprogramowanie https://www.morele.net/ jest niezbędne w każdej placówce szkolnej. W porównaniu do konkurencyjnych produktów cechuje go wieloletnie doświadczenie w spełnianiu oczekiwań i preferencji swoich użytkowników, a także jakość utrzymana jest wciąż na najwyższym poziomie.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie