Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 24 czerwca 2022 » Ubezpieczenie turystyczne w ...

Ubezpieczenie turystyczne w biurze podróży vs u ubezpieczyciela?

ubezpieczenia podrozy kupisz na
Gdy przygotowujemy się do urlopu, to mamy tak naprawdę wiele spraw do załatwienia. Wiadomo, że każdy z nas chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Jednak bardzo często zapominamy o tym, co jest najważniejsze. O czym mowa? Mowa o ubezpieczeniu podróżnym. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

Sporo możliwości

Tak naprawdę to mamy możliwości kilka. Należy od samego początku wiedzieć, że naprawdę nie ma co ryzykować i udawać się w podróż bez polisy ubezpieczeniowej. Jest to naprawdę bardzo, ale to bardzo ważne. Ryzyko nie jest tego warte. Ubezpieczenie turystyczne możemy nawet kupić za kilkadziesiąt złotych. Dla oszczędności takiego rzędu nie należy ryzykować.

Gdy kupujemy wakacje w biurze podróży, czy to stacjonarnie, czy też przez Internet, to osoba obsługująca nas na pewno zaoferuje nam ubezpieczenie podróżne. Tutaj pojawia się pierwsza wątpliwość. Nie wiemy właśnie, czy od razu na takie ubezpieczenie się decydować, czy lepiej ubezpieczyć się we własnym zakresie. Na to pytanie nie możemy odpowiedzieć jednoznacznie. Tak naprawdę jest to już kwestia indywidualna. Po pierwsze musimy ocenić, jakie mamy potrzeby, a po drugie ubezpieczenie, w jakim zakresie jest nam oferowane. Jeśli uznamy, że zakres jest naprawdę w porządku, a cena także, to chyba nie ma co się dłużej zastanawiać. Jednak, gdy się pojawiają pewne wątpliwości, to pamiętajmy, że ubezpieczenia podróży kupisz na www.polisaturystyczna.pl. Wówczas musimy po prostu poszukać ubezpieczenia na własną rękę. Nie jest to takie trudne, ale na pewno musimy poświecić na to sporo czasu. Jakie mamy tak naprawdę możliwości zakupu ubezpieczenia? Są to:

 • Wykupienie ubezpieczenia online,
 • Umówienie się na spotkanie z agentem ubezpieczeniowym,
 • Udanie się do biura ubezpieczeń.
 • Najbardziej komfortowym oraz najwygodniejszym sposobem jest zakup w sieci. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że dużo spraw załatwiamy właśnie w Internecie. Troszkę do tego nas zmusiła pandemia.

  Czytaj dokładnie Ogólne Warunki Ubezpieczenia

  Wciąż jest tak, że wiele osób kupuje ubezpieczenie bez wcześniejszego zapoznania się ze wszelkimi najważniejszymi informacjami. Jest to spory błąd. Później w razie jakiegokolwiek zdarzenia, możemy się zdziwić. Niestety nie będzie to pozytywne zdziwienie.
  Wszystkie najważniejsze informacje na temat naszego ubezpieczenia są zawarte w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Na stronie https://www.polisaturystyczna.pl również znajdziemy garść cennych porad oraz informacji. Nie musimy się niczym stresować.

  Gdy tylko pojawią się jakieś wątpliwości, czy też pytania, to niezależnie od formy zakupu ubezpieczenia, powinniśmy skontaktować się z obsługą, aby udzieliła nam wskazówek. Raczej nie ma z tym kompletnie żadnych problemów. Nawet wykupując ubezpieczenie w sieci, to możemy połączyć się telefonicznie z obsługą, czy też skorzystać z bardziej nowoczesnej formy kontaktu, a więc z czatu internetowego. Uzyskamy na pewno bardzo szybko pomoc.

  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie