Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 10 stycznia 2023 » Winieta na Węgry online

Winieta na Węgry online

Na terenie Węgier system e-winiet obejmuje motocykle, samochody osobowe (oraz przyczepy), pojazdy ciężarowe do 3.5 tony, autobusy oraz pojazdy mechaniczne zwolnione z opłaty drogowej na podstawie osobnych przepisów oraz ich ewentualne przyczepy. Winiety co do zasady kupujemy zawsze przed wjazdem na płatny odcinek drogi - np. podczas planowania podróży, ewentualnie najpóźniej do jednej godziny od pojawienia się na płatnej drodze. W przypadku naruszenia - pociąga to za sobą obowiązek dokonania dopłaty. Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce "Informacje" na stronie https://pl.autovignet.hu/

W tej samej zakładce znajdziemy charakterystyki, które pozwolą wybrać:

 • odpowiednią kategorię winietę:
   Kategoria D1
   Kategoria D1M dla motocykli
   Kategoria D2
   Kategoria B2
   Kategoria U
 • szczegóły okresów ważności winiety:
   Winieta 10-dniowa (tygodniowa)
   Winieta miesięczna
   Winieta roczna
   Winieta roczna wojewódzka
 • oraz tabelkę cen winiet poszczególnych kategorii na wybrany okres, szczegóły zamawiania winiet oraz Ogólne Warunki Umowy.


 • Strona jest intuicyjna i czytelna (w języku polskim). Z łatwością odnajdą Państwo również aktualną mapę sieci płatnych dróg na Węgrzech oraz informacje takie jak:


 • Na co należy zwrócić uwagę w trakcie zakupów?
 • Jakie są najnowsze płatne odcinki dróg?
 • Jakie nowe przepisy odnoszą się do zespołów pojazdów?
 • kontakt do Działu Obsługi Klienta, pozwalającego załatwić szereg formalności w przypadku pomyłek podczas zakupu winiety.

 • Kontrolę uprawnień przeprowadza National Toll Payment Services Plc. za pomocą zamontowanych na stałe kamer, mobilnych jednostek do kontroli opłat i mobilnych jednostek zatrzymujących. Długość systemu dróg płatnych w systemie e-winiet wynosi ponad 1300km.


  Serdecznie zapraszamy na Węgry i życzymy szerokiej drogi!

  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie