Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 24 maja 2023 » Konkurs pisarski

Konkurs pisarski


Agencja Tłumaczeń Skrivanek ma dla Ciebie niesamowitą okazję! Zapraszamy do udziału do udziału w konkursie pisarskim na temat języka w życiu codziennym lub biznesie. Możesz wygrać cenne nagrody, takie jak laptop, przenośny głośnik czy tablet.Interesujesz się językami i masz lekkie pióro? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Pokaż swoje umiejętności zagłębiając temat języka ojczystego lub obcego i rozwiń swoje umiejętności pisarskie.


Napisz esej, felieton, reportaż lub twórczy tekst literacki - daj się ponieść swojej wyobraźni. Najważniejsze jest, by praca była nowatorska, oryginalna i nawiązywała do tematu konkursu: "Język w biznesie i życiu". Mogą to być np. Twoje przemyślenia, przygody lub zmyślona historia - wybór należy do Ciebie.Weź udział w konkursie!


Szczegółowe informacje o zasadach konkursu znajdziecie w regulaminie na stronie https://skrivanek.pl/regulamin-konkursu-pisarskiego/ oraz pod adresem https://skrivanek.pl/konkurs-pisarski/.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie