Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 26 maja 2023 » Gdzie kupić tanio artykuły ...

Gdzie kupić tanio artykuły szkolne?

Każdego roku wyprawka szkolna to koszt około kilkuset złotych. Co piąty rodzi sumę wydatków oszacował na 1000 zł (najczęściej podana kwota). Hurtownie papiernicze oferują konkurencyjne ceny nie tylko dla szkół i przedszkoli.

Gdzie kupić tanie artykuły szkolne?

Każdego roku wyprawka szkolna to koszt około kilkuset złotych. W ubiegłym roku CBOS przeprowadził badania wśród rodziców, pytając o kwotę jaką wydali na zakupy przyborów szkolnych, podręczników oraz na pokrycie koniecznych opłat. Co piąty rodzi sumę wydatków oszacował na 1000 zł (najczęściej podana kwota). Natomiast średnio budżet rodzinny uszczuplił się o ponad 1500 zł. Oczywiście im więcej dzieci w rodzinie, tym wyższe wydatki.

Kupując artykuły szkolne, przybory i różne akcesoria można oszczędzać, nie tylko kompletując niezbędny zestaw na początek roku, ale również w trakcie roku. Który sklep warto dodać do ulubionych?

Zakupy w hurtowni nie tylko dla szkół

Hurtownie papiernicze oferują konkurencyjne ceny nie tylko dla szkół i przedszkoli. Z ich oferty mogą korzystać również rodzice, co opłaca się szczególnie przy większych wydatkach. Zakupy w dużym sklepie papierniczym przez internet np. w https://www.mmpartners.eu mają wiele zalet:

  • duży wybór asortymentu- kupujesz wszystko w jednym miejscu (oszczędność na dostawie),

  • artykuły szkolne dla młodszych i starszych dzieci w jednym miejscu,

  • profesjonalne artykuły szkolne (deski kreślarskie, szkicowniki, różnego rodzaju farby itd.),

  • duży wybór wśród producentów,

  • oszczędność czasu i pieniędzy.

Spoglądając na ofertę sklepu M&M Partners, w jednym miejscu kupisz przybory szkolne, tornister bądź plecak, piórnik, a nawet worek. W tym sklepie akcesoria szkolne znajdą najbardziej wymagający rodzice. W ofercie mają pióra Parker, Zenith oraz ołówki Faber Castell.

Artykuły szkolne w niskich cenach

W M&M Partners kupisz wszystko na rozpoczęcie roku, zarówno dla pierwszoklasisty, jak i dla licealisty. W ofercie sklepu znajdują się przybory szkolne od dobrze znanych producentów, którzy stawiają na wysoką jakość, dzięki czemu dziecko z pewnością nie będzie za chwilę prosiło o nowe kredki czy tornister.

Hurtownia oferuje szereg produktów, które dla dzieci są atrakcyjne. W młodszych grupach wiekowych świetnie sprawdza się długopis zmywalny, dzięki czemu zeszyt nie jest pokreślony. Jeśli chodzi o starsze dzieci, to dla nich znaczenie ma logo. W M&M Partners kupisz przybory szkolne i wszystko czego potrzebuje dziecko od cenionych, również przez nastolatków, producentów akcesoriów szkolnych.

Zakupy przez internet: tańsze i wygodniejsze

Chodzenie z dzieckiem bądź dziećmi po sklepach i kompletowanie wyprawki może skończyć się bólem głowy. Zakupy w internetowym sklepie papierniczym są zdecydowanie wygodniejsze. Wystarczy najpierw skompletować listę z jednym dzieckiem, potem z drugim, złożyć zamówienie i gotowe.

Zakupy przez internet często są też tańsze. Faktem jest, że dostawa wiąże się z kosztem, natomiast jeżdżąc po mieście za wyprawką szkolną, z pewnością również wydasz na paliwo bądź bilety. Ponadto, w sklepie internetowym szybko możesz porównać ceny. A w takich sklepach jak M&M Partners zrobisz zakupy budżetowe, ale kupując wysokiej jakości przybory.

Zakupy artykułów szkolnych powinny być przyjemnością. W końcu dziecko jest już dostatecznie zestresowane powrotem do szkoły po wakacyjnej przerwie.

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie