Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 01 lutego 2024 » Powiślańska Szkoła Wyższa - ...

Powiślańska Szkoła Wyższa - Twoje miejsce na mapie akademickiej PolskiPowiślańska Szkoła Wyższa to placówka oświatowa, która kształci wysokiej klasy przyszłych specjalistów nauk medycznych oraz ekonomiczno – społecznych. To także miejsce, w którym każdy student zdobywa wiedzę na wysokim poziomie, ale otrzymuje również pakiet narzędzi do rozwoju własnego.

Co powinieneś wiedzieć na temat PSW?

Powiślańska Szkoła Wyższa to jednostka oświatowa, która rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku i należy do najstarszych uczelni wyższych niepaństwowych na obszarze województwa pomorskiego. Filie tej uczelni wyższej znajdują się w: Gdańsku, Toruniu i Kościerzynie, a główna siedziba mieści się w Kwidzynie. 

Powiślańska Szkoła Wyższa to zdecydowanie najlepszy wybór dla każdego, kto poważnie myśli o swojej przyszłości i karierze, a także dla osób stawiających na rozwój własny. Uczelnia spełnia bowiem wszystkie najwyższe standardy i wymogi w zakresie: kadry, programu kształcenia, jak i zakresu zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. Potwierdzają to liczne przyznane uczelni akredytacje polskie, ale i zagraniczne.

Powiślańska Szkoła Wyższa jest także niekwestionowanym liderem w zakresie umiędzynarodowienia i jakości nauczania. Ten fakt z kolei poświadczają otrzymane przez placówkę nagrody i wyróżnienia.

Dlaczego warto studiować na PSW?

Decydując się na studia na PSW, zyskujesz szereg korzyści. Oto lista najważniejszych z nich.

Jesteś pod opieką doskonale przygotowanej kadry

Są to osoby, które posiadają bogate doświadczenie edukacyjne, ale i zawodowe. Są też pełne pasji i zaangażowania. Dzięki temu wiedza, jaką Ci przekazują, ma wysoką wartość.

Uczelnia zapewni Ci doskonałe przygotowanie do pracy w międzynarodowym środowisku

Jest to możliwe, gdyż PSW jest niekwestionowanym liderem umiędzynarodowienia nauczania. Ma to związek ze stale poszerzanym zakresem współpracy uczelni z ważnymi partnerami strategicznymi z różnych krajów na świecie. W ten sposób, jako student PSW masz otwarty dostęp do wiedzy teoretycznej oraz praktycznej na najwyższym poziomie. Pozwoli Ci wykorzystać ją do celów zawodowych, ale również do rozwoju osobistego. Takie przygotowanie pozwoli Ci znaleźć zatrudnienie zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Zyskujesz gwarancję świetnego przygotowania zawodowego

Oznacza to w praktyce, że bez trudu znajdziesz pracę po wybranym ukończonym dyplomem kierunku. Jak to możliwe? Uczelnia przykłada ogromną wagę zarówno do jakości kształcenia, jak i jego jak najbardziej atrakcyjnej formy. Efektem czego jest wyposażenie każdego absolwenta w niezbędny pakiet wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych, które pozwolą mu pełnić określoną funkcję w sposób profesjonalny.

Jaka jest oferta PSW?

Powiślańska Szkoła Wyższa kształci na dwóch wydziałach:

Wydział Nauk o Zdrowiu

Realizowane kierunki to:

 • Pielęgniarstwo I i II stopnia;
 • Pielęgniarstwo Pomostowe;
 • Ratownictwo Medyczne;
 • Dietetyka;
 • Położnictwo;
 • Kosmetologia
 • Nursing - English Division - jako jedyna uczelnia prywatna na Pomorzu

Wydział Nauk Ekonomiczno – Społecznych

Realizowane kierunki to:

 • Finanse / Bankowość / Rachunkowość;
 • HR;
 • Informatyka stosowana;
 • Ekonomia menedżerska;
 • Transport / Spedycja / Logistyka;
 • Ekonomia procesów usługowych i produkcyjnych;
 • Agroekonomia.

PSW to także studia MBA oraz studia podyplomowe. Jest to oferta edukacyjna skierowana do kadr zarządzających jednostkami systemu zdrowia, pielęgniarek i położnych, osób administrujących żłobkami i klubami dziecięcymi oraz dla osób, które chcą się kształcić na studiach MBA Executive Master of Business Administration. Łącznie jest to aż 30 różnych kierunków kształcenia do wyboru. To zwiększa możliwość zdobycia nowych kwalifikacji. 

Tę podstawową ofertę uzupełniają również: kursy językowe, a także rozmaite szkolenia i kursy zawodowe.

Uczelnia realizuje również ciekawy program Double Diploma. Oznacza on możliwość zdobycia równolegle dwóch dyplomów – polskiego oraz zagranicznego. Gwarantuje to nawiązana przez uczelnię współpraca z uniwersytetami w: Jordanii, Tadżykistanie, Kazachstanie, Algierii i Czarnogórze.

Słowem podsumowania – jeśli szukasz szkoły wyższej, która przykłada ogromną wagę do jakości nauczania, a przy tym oferuje jego umiędzynarodowienie i jest w tym naprawdę dobra to Powiślańska Szkoła Wyższa z filiami w takich miejscowościach jak Kwidzyn, Gdańsk, Kościerzyna, Toruń jest najlepszym wyborem. Przyjdź i się przekonaj.

Czekamy na Ciebie!

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie