Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 14 grudnia 2009 » Sukces absolwentów ...

Sukces absolwentów Architektury i Urbanistyki Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie w konkursie Ministerstwa

Sukces absolwentów Architektury i Urbanistyki Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie w konkursie Ministerstwa Infrastruktury RP

Praca inżynierska inż. arch. Piotra Malca, absolwenta Architektury i Urbanistyki z Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie uzyskała doroczną nagrodę Ministra Infrastruktury RP za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w 2008 roku w dziedzinach architektury, budownictwa, urbanistyki, gospodarki mieszkaniowej i komunalnej, ekonomiki budownictwa i inwestycji oraz nieruchomości. W tym samym konkursie wyróżnienia otrzymali również absolwenci Architektury i Urbanistyki WSEiZ - inż. arch. Krzysztof Wojciech Szlakis oraz inż. arch. Krzysztof Filip Tomczyński.

Promotorem pracy inż. arch. Piotra Malca pt. "Adaptacja Starego Młyna przy ulicy Objazdowej 2 w Warszawie na Szkołę Aktorską" była dr inż. arch. Ewa Taras-Żebrowska.

Promotorem pracy inż. arch. Krzysztofa Wojciecha Szlakisa pt. "Koncepcja zagospodarowania przestrzennego terenu Portu Praskiego w Warszawie" była dr inż. arch. Małgorzata Sikorska.

Promotorem pracy inż. arch. Krzysztofa Filipa Tomczyńskiego pt. "Prywatna klinika chirurgii plastycznej w Warszawie" był prof. dr hab. inż. arch. Witold Andrzej Werner.

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień odbędzie się w dniu 22 grudnia 2009 r. o godz. 12.00 w Gmachu NOT w Warszawie, ul. Czackiego 3/5, sala A.

Wizualizacja z pracy dyplomowej inż. arch. Piotra Malca pt. "Adaptacja Starego Młyna przy ul. Objazdowej 2 na Szkołę Aktorską".

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie