Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

Aktualna kategoria: Wiadomości » 28 października 2016 » Targi Edukacyjne EDU DAY ...

Targi Edukacyjne EDU DAY 2016 - w Koszalinie, Szczecinku, Słupsku

III edycja Targów Edukacyjnych EDU DAY 2016

www.eduday.pl

16 – 18 listopada

| Szczecinek | Koszalin | Słupsk |
Tytułem wstępu
Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnego Koszalina. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już dwukrotnie ciesząc się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, doradców zawodowych, a przede wszystkim samych uczniów.

Podczas obu edycji zawitało do nas 30 Wystawców, wśród których byli między innymi:

- Przedstawiciele Uczelni Wyższych, np.: Politechnika Koszalińska, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Szczeciński, Szkoła Główna Handlowa z Warszawy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Pomorski Uniwersytet Medyczny czy Akademia Marynarki Wojennej.

- Instytucje rynku pracy, np.: Centrum Edukacji Pracy i Młodzieży, Wojewódzki Urząd Pracy, Młodzieżowe Biuro Pracy OHP czy Powiatowy Inspektorat Pracy.

- Prywatne przedsiębiorstwa wspierające rozwój i zatrudnienie, np.: Atelier Miniatura, OXFORDON – Studia w Anglii, Centrum Szkoleniowe Służb Ochrony DELTA, Cratus Centrum Korepetycji i Kursów.

Chcesz zostać naszym wystawcą: http://eduday.pl/rezerwacja/

Cel Targów EDU DAY 2016
Sukcesem obu edycji były nie tylko podjęte przez Uczniów szkół ponadgimnazjalnych decyzje edukacyjno-zawodowe. Sukcesem były również kierowane do nas pytania od przedstawicieli Uczelni Wyższych „Gdzie i kiedy będą odbywały się kolejne Targi?”. Pozytywne opinie, a jednocześnie brak podmiotów podejmujących się podobnego wsparcia dla Młodzieży skłoniły nas do organizacji trzydniowej edycji Targów odbywających się dzień po dniu w Szczecinku, Koszalinie oraz Słupsku.

Naszym celem jest stworzenie wydarzenia, na którym pojawi się 40 Wystawców oraz Uczniowie z łącznie ok. 35 szkół ponadgimnazjalnych. Całkowita liczba Uczniów w miastach targowych sięga 13 000. Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja by porozmawiać z przedstawicielami Uczelni Wyższych, dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych trendy w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym.

Myśląc o Targach EDU DAY 2016 myślimy o największym wydarzeniu o takim charakterze na terenie Pomorza Środkowego.

Chcesz zwiedzić targi ze swoją klasą zapisz się: http://eduday.pl/zwiedzajacy/zapisz-szkole/


Informacje szczegółowe o Targach EDU DAY 2016 w poszczególnych miastach:

Szczecinek – 16 listopada

Otwarcie Targów Edukacyjnych EDU DAY 2016 nastąpi w elitarnym liceum nr I im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku. Uczniowie z 7 szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie miasta będą mieli możliwość spotkania Wystawców z całej Polski, co znacząco przyczyni się do wybieranej przez nich ścieżki edukacyjno-zawodowej.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/273029539757428/


Koszalin – 17 listopada

Targi już po raz trzeci odbywać się będą na terenie Koszalina. Tutaj miejscem naszego spotkania będzie ponownie II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego. Koszalin będzie największym miastem, z największą liczbą odwiedzających nas Szkół i Uczniów podczas III edycji EDU DAY.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/310552045982461/


Słupsk – 18 listopada

EDU DAY po raz pierwszy zaprezentuje również swoje Targi Uczniom pochodzącym z Województwa Pomorskiego. Tym samym 3-dniowy cykl zakończy się w mieście, w którym Uczniowie z 17 słupskich szkół będą od rana odwiedzać halę w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych im. inż. Tadeusza Tańskiego by zapoznać się z Wystawcami i ich ofertą.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1195254533866714/


ORGANIZATOR:

Fundacja Rzecz Jasna
NIP: 6692530331
KRS: 0000639546
ul. Andersa 16A
75-015 Koszalin
Dane kontaktowe:
e-mail: biuro@rzeczjasna.org
tel. 695-341-438, 502-464-461

Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie