Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkolne Schronisko Młodzieżowe

filia w Zakopanem

ul. Krzeptówki 2, 34-500 Zakopane
tel. (18) 206 61-58, tel. kom. 660 637-336
www:   http://www.ssm.com.pl
Schronisko Młodzieżowe na Facebooku
e-mail:   zakopane@ssm.com.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 14858 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieZapraszamy grupy zorganizowane, zielone szkoły, kolonie, wycieczki!

 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

- 35 miejsc w pokojach: 1, 2, 3, 4 i 6
  osobowych

- 2 stanowiska komputerowe z dostępem
  do Internetu
- Wi- Fi

- kuchnia samoobsługowa z pełnym
  wyposażeniem

- zaplecze sanitarne z natryskami
- świetlica - jadalnia wyposażona
  w TV+Video

- sprzęt rekreacyjny, mini boisko sportowe
- stół do ping-ponga

- grill ogrodowy zadaszony
- pralnia, suszarnia
- miła i fachowa obsługa

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest wpisane do rejestru międzynarodowych schronisk w światowej organizacji Hostelling International. Jesteśmy również stowarzyszeni w Polskim Towarzystwie Schronisk Młodzieżowych.

Misją Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Krakowie jest upowszechnianie krajoznawstwa i turystyki, umożliwianie odkrywania dziedzictwa kulturowego miasta Krakowa i piękna małopolski poprzez zapewnienie wygodnej, taniej i bezpiecznej bazy noclegowej dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich osób akceptujących reguły schroniska.


OFERUJEMY:
  • 35 miejsc w 1, 2, 3, 4, i 6 osobowych pokojach
  • 2 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu
  • Wi- Fi
  • kuchnię samoobsługową z pełnym wyposażeniem (lodówka, sprzęt kuchenny, kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna, czajniki elektryczne, toster)
  • zaplecze sanitarne z natryskami
  • świetlico – jadalnię wyposażoną w TV+VIDEO
  • sprzęt rekreacyjny, mini boisko sportowe, stół do ping-ponga
  • grill ogrodowy zadaszony
  • pralnię i suszarnię

ATRAKCJE

Filia SSM w Zakopanem mieści się tuż obok Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Z okien Schroniska w Zakopanem możemy podziwiać górskie szczyty, a przede wszystkim "Śpiącego Rycerza" – Giewont. Ładnie zagospodarowany teren wokół placówki jest ogrodzony i posiada parking wystarczający dla samochodów naszych gości.

Zakopane jest miejscowością, leżącą u stóp Tatr. Góry te oferują wspaniałą i zróżnicowaną przyrodę, praktycznie niezmienioną przez cywilizację. Jest ona uznana za światowe dziedzictwo natury oraz chroniona przez Park Narodowy. Naturalna zieleń, okalająca miasto przyciąga co roku rzesze turystów, spragnionych odpoczynku.

Zakopane jest fantastyczną bazą wypadową na emocjonujące górskie wspinaczki, ale pozwala również odwiedzić liczne muzea, teatr itp. Wszechstronna oferta turystyczna pozwala na jazdę konną czy na rowerze górskim. Zimą do dyspozycji amatorów białego szaleństwa pozostaje dyspozycji kilkadziesiąt wyciągów narciarskich - od łatwych, po wymagające znacznych umiejętności i pozwalających na sprawdzenie swojej sprawności, a latem setki kilometrów ścieżek - od spacerowych, po wiodące skalnymi górskimi graniami. Tatry to również specyficzny i doceniany przez wszystkich folklor podhalańskich górali. W sierpniu odbywa się tu festiwal, na którym prezentowana jest kultura górskich narodów całego świata.

LOKALIZACJA I DOJAZD

Szkolne Schronisko Młodzieżowe filia w ZAKOPANEM mieści się przy ul. Krzeptówki 2. Dogodny dojazd z okolic Dworca PKS i PKP zapewniają busy kursujące do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej (przystanek Skibówki II ) w kierunku: Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Czarny Dunajec. Piesze pokonanie tej trasy zajmuje około 35 minut.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie