Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół

w Grabowie Kościerskim

ul. Starowiejska 68, 83-403 Grabowo Kościerskie
tel. (58) 687-01-12
www:   http://www.grabowoszkola.nete-mail:   grabowoszkola@poczta.onet.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13881 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE

- profesjonalna opieka
- wszechstronny rozwój dziecka
- nauka poprzez zabawę

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. gen. Józefa Wybickiego

- język angielski od I klasy
- doskonała współpraca z rodzicami
- dbałość o dobro ucznia

ODDZIAŁY GIMNAZJALNE

Zespół Szkół w Grabowie Kościerskim

Zespół Szkół w Grabowie Kościerskim jest placówką publiczną prowadzoną przez Gminę Nowa Karczma. Organem nadzoru pedagogicznego jest Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Od 1 września 1999 roku szkoła w Grabowie funkcjonuje jako Zespół Szkół. W grudniu 1999 roku szkoła, w ramach programu "Internet dla szkół", uzyskała nowoczesną pracownię komputerową z dostępem do Internetu.

W dniu 30.11.2012 r. w naszej szkole uroczyście oddano do użytku kompleks boisk sportowych "Orlik 2012". Kompleks sportowy składa się z dwóch boisk: do piłki nożnej i wielofunkcyjnego. Obiekt spełnia wszelkie wymagane normy. Cały kompleks jest oświetlony i ogrodzony.

Naczelnym zadaniem naszej szkoły jest zapewnienie wszechstronnego rozwoju naszym uczniom. Wszystkie działania szkoły zmierzają do wychowania człowieka twórczego, świadomego, umiejącego dokonać właściwych i odpowiednich wyborów oraz pewnie poruszającego się w świecie wartości ukierunkowanych na dobro, prawdę i piękno. W naszej placówce stwarzamy dzieciom i młodzieży warunki do wszechstronnego rozwoju osobowości oraz kształtowania kreatywnej postawy w odkrywaniu prawdy i zdobywaniu wiedzy o współczesnym świecie.

Naszym uczniom oferujemy:
  • możliwość rozwoju zainteresowań
  • wyspecjalizowaną kadrę nauczycielska
  • atrakcyjny i skuteczny proces nauczania bezpieczeństwo i właściwą opiekę
  • ciekawe imprezy szkolne
  • równość szans i poczucie bezpieczeństwa

Pracują u nas pogodni i życzliwi pedagodzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, by jak najlepiej służyć młodzieży swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczniowie osiągają dobre i bardzo dobre wyniki w nauce.Izba Kaszubska
W roku szkolnym 2014/2015 została urządzona „Izba Kaszubska”. Eksponaty do niej dostarczyła pani, która przez wiele lat zbierała różne starocie. Dyrekcja wyremontowała i wyposażyła w odpowiednie meble jedną z sal. W sali tej eksponowane są przedmioty opowiadające o historii naszego regionu. Natomiast w roku szkolnym 2015/2016 ekspozycja wzbogaciła się o dwa kompletne stroje kaszubskie: męski i damski. Będą one nie tylko wisiały w gablotach, ale będą też wykorzystywane w czasie ważnych uroczystości szkolnych.

W naszej Izbie znajdują się także kaszubskie instrumenty: burczybas i diabelskie skrzypce. Poza tym zdobyto starą, zabytkową, drewnianą ławkę szkolną, podobną do tych z Muzeum we Wdzydzach, która po odrestaurowaniu znalazła swoje miejsce w szkolnej izbie regionalnej obok starej szkolnej szafy sprzed kilkudziesięciu lat. Uczniowie naszej szkoły mają namiastkę muzeum regionalnego.

GALERIA

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie