Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Pensjonat January

Straduń 14, 64-980 Trzcianka
tel./fax (67) 216-30-56, tel. kom. 604-508-921
www:   http://www.pensjonatjanuary.pl
Pensjonat January na Facebooku
e-mail:   info@january.com.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13156 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

PENSJONAT JANUARY

- oferta dla szkół i grup zorganizowanych
  (wycieczki szkolne, zielone szkoły,
  kolonie, obozy sportowe, zimowiska)

- oferta dla firm - organizujemy imprezy
  integracyjne, szkolenia, konferencje
  i spotkania biznesowe

- noclegi dla gości indywidualnych
- pyszne jedzenie i miła, domowa
  atmosfera

- bogata infrastruktura sportowa
- wspaniałe tereny idealne na piesze
  wędrówki i rowerowe wycieczki

- zapraszamy na grzybobranie

Zapraszamy gości indywidualnych i grupy zorganizowane na aktywny wypoczynek podczas weekendów, pobytów świątecznych, sylwestra i wakacji!

Pensjonat January położony jest w pięknej okolicy - wśród przepięknych lasów w sąsiedztwie malowniczych jezior m. in. Jeziora Straduńskiego i Jeziora Logo - na skraju Puszczy Noteckiej i Puszczy Drawskiej. Pyszne jedzenie i miła, domowa atmosfera oraz wieloletnie doświadczenie to tylko niektóre z naszych zalet. Zawsze dokładamy wszelkich starań by pobyt naszych Gości był wspaniałym wypoczynkiem i gwarancją powrotu do nas.

Zapraszamy przez cały rok!
Oferta Pensjonatu January skierowana jest dla organizatorów wycieczek szkolnych, zielonych szkół, kolonii, obozów sportowych, zimowisk, imprez integracyjnych, szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych, przyjęć okolicznościowych. Zapraszamy również gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane na aktywny wypoczynek podczas weekendów, pobytów świątecznych, sylwestra i wakacji.

Zapraszamy do skorzystania z noclegów dla: osób indywidualnych, grup zorganizowanych, pracowników, klubów, stowarzyszeń, klubów hobbistycznych, grup rekolekcyjnych.
Oferujemy
Pensjonat nasz składa się z czterech murowanych budynków. Oferujemy pokoje (od 2 do 5 osób) z łazienkami, w których przez cały rok znajdzie się miejsce dla 60 osób, z dostawkami dla 90 Gości.Ponad 1 hektarowy ogrodzony teren zapewnia bezpieczeństwo oferując:
 • miejsce na wspólne biesiadowanie przy ognisku
 • kort tenisowy
 • boiska do plażowej piłki siatkowej, piłki nożnej
 • do dyspozycji gości pozostają także rowery, kajaki, łódki, kijki do Nordic Walking, stoły do ping ponga, bocce, piłkarzyki

Z największą pieczołowitością przygotowywane są pyszne domowe posiłki, wykwintne kolacje przy świecach i muzyce, bankiety, grille lub biesiady przy ognisku. Obiekt gastronomiczny z kuchnią i jadalnią posiada 90 miejsc konsumpcyjnych.

W hali letniej w okresie wiosenno – jesiennym odbywają się różnego rodzaju zajęcia i zabawy. Na ogrodzonym terenie z dala od szlaków komunikacyjnych odbywają się imprezy plenerowe.
Zielone Szkoły
Piękna okolica, bezpieczny teren oraz nasze wieloletnie doświadczenia sprawiają, iż Pensjonat January jest idealnym miejscem na pobyt dzieci i młodzieży w ramach zielonych szkół. Aby uprzyjemnić czas pobytu w Pensjonacie przygotowaliśmy dla uczestników szereg atrakcji edukacyjno – rekreacyjnych m. in.:
 • wycieczki fakultatywne do Wałcza, Tuczna, Szamotuł, Rezerwatu Przyrody
 • olimpiada sportowa
 • zabawy terenowe (poszukiwacze skarbów, podchody, dwie flagi)
 • strzelanie z łuku
 • malowanie wspólnego obrazu
 • zabawy z gliną
 • dyskoteka z karaoke
 • biesiada przy ognisku
 • przejażdżka bryczką
 • strzelanie z wiatrówki

Wszystkie zajęcia odbywają się przy udziale animatorów i są dostosowane do wieku poszczególnych grup. Dodatkowo dla naszych młodych Gości czeka pyszna domowa kuchnia, uwzględniająca wymogi żywieniowe poszczególnych dzieci (dieta bezglutenowa, wegetarianie).

Program i cena pobytu ustalana jest dla każdej grupy indywidualnie.

Kolonie
Położenie z dala od ruchliwych szlaków komunikacyjnych wśród lasów i jezior sprawia, że January jest doskonałym miejscem dla wypoczynku dla Twojego dziecka podczas wakacji letnich.

Duży ogrodzony teren posiada rozbudowaną infrastrukturę sportową. Istnieje możliwość organizacji koloni tematycznych np. survivalowych, wioski indiańskie, fotograficznych, muzycznych, wodnych, sportowych. Dla dzieci i młodzieży przygotowywane są pyszne domowe posiłki. Istnieje również możliwość przygotowania posiłków z uwzględnieniem wymogów dietetycznych poszczególnych osób (alergie, dieta bezglutenowa, wegetarianizm).
Zimowiska

Zima w Januarym to doskonały czas na spędzenie ferii.

W trakcie pobytu na dzieci i młodzież czeka wiele atrakcji m.in. nauka jazdy na nartach biegowych, lepienie igloo, zabawy na śniegu, kulig, wyjazd na lodowisko i wiele innych.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie