Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języka Angielskiego Libris

Plac Ratuszowy 56, 58-500 Jelenia Góra
tel. kom. 695-980-507, 661-047-000
(wejście od ul. Długiej)
www:   http://libriscentrum.pl
Libris na Facebooku
e-mail:   info@libriscentrum.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13505 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Jesteśmy centrum egzaminacyjnym ETS

- przeprowadzamy prestiżowe
  międzynarodowe egzaminy językowe
  nie tylko z języka angielskiego

- TOEIC
- TOEIC Bridge
- język niemiecki
 

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO LIBRIS

- kurs podstawy angielskiego
- kurs angielski zaawansowany
- kursy maturalne
- kursy Junior English (od 3 roku życia)
- kursy dla młodzieży
- angielski konwersacje
- Polish for foreigners
- kursy indywidualne

KURSY EGZAMINACYJNE

- przygotowujemy do matury
- kurs FCE/CAE
- kurs i egzamin TOEIC
- kurs TOEFL Junior

O Nas

Centrum Języka Angielskiego LIBRIS stanowi kontynuację Centrum Języków Obcych LIBRIS.

Znajomość języków obcych we współczesnym świecie nie jest już przywilejem, ale koniecznością. Nasza oferta skierowana jest do słuchaczy w każdym wieku i na każdym poziomie. Uczymy dzieci od trzeciego roku życia, młodzież gimnazjalną, licealną oraz osoby dorosłe różniące się w swoich potrzebach językowych. Rodziców z dziećmi zapraszamy do uczestnictwa we wspaniałych kursach Junior English. Zapraszamy rodziców do uczestnictwa w lekcji pokazowej!

Nie jesteśmy dużą szkołą. Nasi Słuchacze, zarówno ci najmłodsi jak i starsi, nie są dla nas anonimowi. Wiemy, że to doceniają. Mówią nam o tym. Nasze zajęcia są połączeniem spotkań edukacyjnych ze spotkaniami towarzyskimi. Luźna atmosfera z ogromną ilością konwersacji sprawiają, że w naszym Centrum pożytkowanie języka angielskiego staje się rzeczą oczywistą już od pierwszych zajęć. Poznajemy się wzajemnie i wkrótce rozmawiamy o wszystkim, co wydaje nam się warte rozmowy.

Przy nauczaniu początkujących pamiętamy o stresie i nieśmiałości, jakie mogą być związane ze stawianiem pierwszych kroków w nauce języka obcego. Dlatego też nasi lektorzy, stosując się do metodycznych założeń, cierpliwie i skutecznie prezentują nowy materiał stwarzając okazje do jego praktycznego zastosowania. Dialogi w parach, rozmowy z lektorem, scenki sytuacyjne - wszystko to pozwala na użycie języka obcego w kontekście, co znacznie przyspiesza proces jego przyswajania, a sama nauka języka okazuje się być tylko przyjemnością.

KURSY MATURALNE


Trzy moduły kursów maturalnych:
 • matura standard - kurs przygotowujący do matury podstawowej i rozszerzonej. Istotą kursu jest przyswojenie materiału niezbędnego do pozytywnego zdania egzaminu dojrzałości z języka angielskiego. W czasie trwania kursu Słuchacze poznają materiał leksykalny i gramatyczny, który jest pożytkowany w formie komunikatywnej. Dzięki temu zagadnienia są przećwiczone i pozwalają Maturzystom skutecznie przygotowywać się do egzaminu pisemnego i ustnego jednocześnie.
 • matura weekend - kurs przygotowujący do matury podstawowej i rozszerzonej w ten sam sposób, co kurs MATURA STANDARD. Kurs ten odbywa się jednak w weekendy (piątek lub sobota) jako jedno spotkanie w tygodniu w wymiarze 120 minut. Pozwala to części młodzieży spoza Jeleniej Góry przybyć na nasze zajęcia i skutecznie przygotować się do egzaminu.
 • matura + egzamin TOEIC gratis - najambitniejszym maturzystom proponujemy połączenie kursu maturalnego z kursem przygotowującym do egzaminu TOEIC. Dzięki takiemu połączeniu mogą Oni nie tylko bardzo dobrze zdać maturę, ale już na starcie w dorosłe życie uzyskać ważny certyfikat, który potwierdzi ich praktyczną znajomość języka angielskiego dla potencjalnych uczelni oraz pracodawców na całym świecie. Kurs MATURA + TOEIC GRATIS obejmuje 80 godzin spotkań zegarowych do końca czerwca oraz egzamin TOEIC w siedzibie naszego Centrum w dogodnym dla wszystkich uczestników kursu terminie (lipiec/sierpień/wrzesień).

KURSY JUNIOR ENGLISH

Wszystkich rodziców pragnących zadbać o rozwój swoich dzieci zapraszamy na kursy Junior English, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o najmłodszych. Kursy, wykorzystujące wiedzę o naturalnym sposobie przyswajania języka przez dzieci, oparte są na zabawie, która w tej formule przynosi wspaniałe rezultaty edukacyjne.

Dzieci, bawiąc się, przyswajają języka angielski rozwijając przy tym swoje zdolności społeczne i osiągając lepsze rezultaty w rozwoju ogólnym, co procentuje w przyszłości. Fakt, że zapewniamy dzieciom stały, codzienny kontakt z językiem angielskim sprawia, że stworzone w ten sposób możliwie naturalne środowisko dla przyswajania języka obcego przynosi wspaniałe rezultaty.

Najważniejsze cechy naszej metody:
 • stosujemy technikę pozytywnego wzmocnienia
 • dzieci nie są krytykowane za błędy, które popełniają
 • nasze zajęcia są aktywne – nie ma czasu na nudę
 • słuchamy dzieci, kiedy potrzebują porozmawiać o swoich rozterkach
 • szanujemy dzieci – dorośli wcale nie są mądrzejsi od nich
 • skakanie, tańczenie, bieganie, śpiewanie,
    krzyczenie – wszystko to jest u nas dozwolone i pomaga w nauce
 • dzieci nie siedzą w ławkach
 • dzieci otrzymują od nas specjalne materiały do pracy
 • dzieci odsłuchują w domu płytki dołączone to zestawów
 • język obcy staje się językiem bliski dzieciom i ich otoczeniu
 • ciągły dostęp do przyswajanej wiedzy zapewnia komfort psychologiczny
   – nic dla dzieci nie jest w 100% nowe

KURSY FCE/CAE

Podczas zajęć poznajemy gramatykę, słownictwo tematyczne, prowadzimy konwersacje ogólne jak również symulujemy typy zadań pojawiające się na egzaminach. Czytanie, pisanie i słuchanie stanowią ważne elementy zajęć, ponieważ ćwiczenie tych umiejętności jest niezbędne w procesie ogólnego rozwoju językowego Słuchaczy. Umiejętności te stanowią ważny element samych egzaminów. Kursy FCE/CAE w naszym Centrum zawierają w sobie również egzaminy próbne. Taka forma przećwiczenia sprawności zintegrowanych oraz mówienia pozwala Słuchaczom nabrać pewności siebie, a także zdiagnozować problemy językowe, które dzięki temu jeszcze przed egzaminem można wyeliminować.

Przeprowadzamy kursy w systemach:
 • intensywny (140 x 45 minut w sezonie przygotowawczym, grupy 7-12 osób, materiały dydaktyczne GRATIS, dwa egzaminy próbne w siedzibie naszego Centrum – pierwszy w połowie toku nauki, drugi pod koniec toku nauki)
 • standardowy (80 x 60 minut w sezonie przygotowawczym, grupy 4 – 6 osobowe, materiały dodatkowe GRATIS, dwa egzaminy próbne)

Wszystkie osoby chętne zapraszamy do kontaktu i nauki już teraz. Zapisy na kursy grupowe przyjmujemy do końca czerwca, jednak w przypadku osób, które chcą się uczyć na poziomach wyższych niż podstawowy, istnieje konieczność weryfikacji poziomu w formie testu.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie