Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkolenia Efekt

Zofia Taczalska

Ul. Mazowiecka 13, 70-526 Szczecin
tel. kom: 608-52-67-52 lub 885-80-80-58
www:   http://szkoleniaefekt.pl
Centrum Szkolenia Efekt na Facebooku
e-mail:   kontakt@szkoleniaefekt.pl
Liczba odwiedzin od 22.01.2016: 9762 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


SZKOLENIA ZAWODOWE WE WSPÓŁPRACY Z PUP I MOPS

- powiatowe urzędy pracy
- rekonwersja dla żołnierzy
- szkolenia ze środków unijnych

NASZE FILIE:

- w Świdwinie, ul. Szczecińska 88
- w Barlinku, ul. Szosowa 2
 

SZKOLENIA

- Montażysta rusztowania budowlano-montażowe metalowe-
  montaż i demontaż
  bez klasy I

- Operator koparkoładowarki, wszystkie
  klasa III

- Operator koparki jednonaczyniowej kl.III
  i kl.I

- Operator ładowarki jednonaczyniowej kl.III
  i kl.I

- Operator maszyn do rozkładania
  mieszanek mineralno-asfaltowych KL.II

- Operator narzedzi udarowych ręcznych
- Operator pilarek mechanicznych do ścinki
  drzew kl. III

- Operator pogłębiarek ssących
  śródlądowych kl. III

- Operator przecinarek do nawierzchni dróg
  o napędzie spalinowym kl. III

- Operator remonterów nawierzchni dróg
  kl. II

- Operator równiarki kl. I
- Operator spycharki o mocy do 110 kW
  kl. III

- Operator walca drogowego kl. II
- Operator zagęszczarek i ubijaków
  wibracyjnych

- Operator wielozadaniowych nośników
  osprzętów

- Pozostałe maszyny i urządzenia
  techniczne podlegające Urzędowi Dozoru
  Techniczneg

Szukasz możliwości zdobycia lub podniesienia swoich kwalifikacji?
Zgłoś się do nas!

JESTEŚMY PO TO ABY CIĘ SZKOLIĆ!

O Nas

Ośrodek szkolenia operatorów maszyn drogowych i budowlanych Centrum Szkolenia "Efekt" prowadzi kształcenie, dokształcanie i doskonalenie zawodowe osób dorosłych i młodzieży w zakresie obsługi maszyn i urządzeń budowlanych.

Szkolenia operatorów do robót ziemnych, drogowych i budowlanych prowadzone są zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. (Dz. U. Nr 118 z dnia 15.10.2001r. poz. 1263), a także pozostałych urządzeń technicznych, podległych UDT (Urząd Dozoru Technicznego).

Centrum Szkolenia "Efekt" posiada wpis do ewidencji działalności oświatowej prowadzonej przez Urząd Miasta w Szczecinie. Wpisani jesteśmy również do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie. Uzyskaliśmy także certyfikat Instytutu Mechanizacji, Budownictwa i Górnictwa Skalnego, potwierdzający uprawnienia do prowadzenia kursów z zakresu obsługi maszyn budowlanych i drogowych.

Priorytetem działalności naszej firmy jest prowadzenie kursów zawodowych, spełniających zarówno oczekiwania pracodawców jak i ich pracowników oraz osób kwalifikowanych na szkolenia przez Powiatowe Urzędy Pracy, a także tych wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoje kompetencje uzyskując uprawnienia operatora.

Wiedzą dzieli się u nas wykwalifikowana kadra wykładowców i instruktorów, mamy świetne warunki lokalowe, wyposażenie dydaktyczne oraz specjalistyczny park maszynowy do prowadzenia zajęć praktycznych.

Staramy się, aby organizowane przez nas szkolenia stanowiły platformę wymiany doświadczeń zawodowych, co pozwoli na jeszcze lepsze przygotowanie uczestników kursów do wykonywania pracy zawodowej. Niezwykle ważną sprawą w kształceniu zawodowym jest nabycie przez słuchaczy umiejętności praktycznej obsługi maszyn i urządzeń. Zdając sobie z tego sprawę szczególny nacisk kładziemy na realizację zajęć praktycznych. Każde szkolenie z zakresu maszyn drogowo-budowlanych kończy się egzaminem przeprowadzanym przez Komisję Egzaminacyjną powołaną przez IMBiGS w Warszawie. Zaliczenie egzaminu kończy się przyznaniem uprawnień operatora maszyn budowlanych.

Szkolenia prowadzimy na podstawie programów nauczania IMBiGS (Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego) oraz UDT (Urząd Dozoru Technicznego). Działamy przede wszystkim w Szczecinie oraz w całym województwie zachodniopomorskim. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych terminów szkoleń, także dla osób spoza naszego regionu. Mając na uwadze potrzeby klienta, jesteśmy w stanie prowadzić szkolenia, zajęcia w systemie stacjonarnym lub weekendowym.

Centrum Szkolenia Efekt Zofia Taczalska jest partnerem w realizacji szkoleń dla instytucji państwowych w tym Urzędów Pracy czy Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej.

Od 23 lipca funkcjonuje nowa filia ośrodka, która mieści się w Świdwinie ul. Szczecińska 88. Wszelkie informacje można uzyskać dzwoniąc do nas: tel. 885-80-80-58 oraz 608-52-67-52.

Kadra dydaktyczna

Naszym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra wykładowców i instruktorów, posiadająca udokumentowaną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu prowadzonych szkoleń dla operatorów maszyn do robót ziemnych, drogowych oraz innych maszyn i urządzeń technicznych. Wykładowcy wykorzystują nowoczesne metody dydaktyczne, materiały szkoleniowe oraz narzędzia zapewniające wysoką jakość szkoleń i dające wszystkim uczestnikom kursów gwarancję zdobycia gruntownej wiedzy niezbędnej do zdania egzaminu państwowego. Egzamin przeprowadzany jest przez Państwową Komisję Egzaminacyjną składającą się z przedstawicieli IMBiGS z Warszawy. Zaliczenie egzaminu kończy się przyznaniem uprawnień operatora maszyn budowlanych.


Sale wykładowe

Dysponujemy nowoczesnymi, dobrze wyposażonymi salami wykładowymi (sprzęt audiowizualny, rzutniki, tablice), opracowanymi programami szkoleń oraz niezbędnymi pomocami dydaktycznymi. Naszym kursantom zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe. Wszystkie szkolenia i kursy odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.


Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie