Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Wczasowy "Pod Trzema Koronami"

ul. Polna 26, 34-441 Niedzica
tel./ fax (18) 262-91-80
www:   http://podtrzemakoronami.pl
Ośrodek Wczasowy na Facebooku
e-mail:   recepcja@podtrzemakoronami.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 12125 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane!

 

OŚRODEK WCZASOWY "POD TRZEMA KORONAMI"

- gwarantowany wspaniały wypoczynek
- bogata baza lokalowa
- niezastąpiona baza wypadowa
- miejsca w pokojach 2, 3 i 4- osobowych
- organizujemy ogniska z pieczonym
  baranem, przy dźwiękach góralskiej albo
  cygańskiej kapeli

- bilard, boiska do gry w piłkę
- sauna, sala do ćwiczeń
- plac zabaw
- wypożyczalnia rowerów i sanek

Ośrodek Wczasowy Pod Trzema Koronami jest kompleksem trzech budynków z pokojami 2-, 3-, 4- osobowymi z łazienkami, łącznie dla 150 gości. Doskonała lokalizacja Niedzicy, to nasz największy walor. Góry, lasy, rzeki i jeziora. W samym centrum Pienińskiego Parku Narodowego i Górczańskiego Parku Narodowego. Są tu idealne warunki do uprawiania sportów pieszych, rowerowych, narciarstwa, żeglarstwa, wędkarstwa, kajakarstwa, windsurfingu i kitesurfingu - wszystko w zasięgu ręki.Ośrodek położony jest nad rzeką Dunajec, w odległości 27 km. od Nowego Targu w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu zbiorników wodnych Czorsztyn-Niedzica. Dla miłośników czynnego wypoczynku Ośrodek stanowi niezastąpioną bazę wypadową, gdyż otaczające go tereny są doskonałe do uprawiania turystyki i sportu zarówno w lecie jak i w zimie.

Na spragnionych relaksu czekają lecznicze źródła, piękne widoki oraz... cisza i spokój.

Rano pyszne śniadania, po południu domowe obiady. Dla osób pragnących posmakowania pieczonej baraniny organizujemy ogniska połączone z pieczeniem barana. Istnieje możliwość umilenia tego czasu dźwiękami muzyki kapeli góralskiej lub zespołu cygańskiego.

Na wypoczynek w górach zapraszamy turystów indywidualnych, rodziny z dziećmi oraz grupy zorganizowane.
Zielone szkoły w górach to gwarancja wielu niezapomnianych atrakcji. Najmłodsi poprzez zabawę uczą się szacunku i miłości do otaczającej nas przyrody. Najmłodsi podczas ciekawych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogów, ekologów, geografów i geologów poznają świat roślin i zwierząt. Uczą się rozpoznawać poszczególne gatunki roślinności, poznają zasady rządzące przyrodą, udają się w długie, leśne wycieczki. Zielone szkoły w górach to nie tylko integracja z przyrodą i rówieśnikami – to również nauka samodzielności oraz radzenia sobie w trudnych, życiowych sytuacjach. Zajęcia organizowane są z troską o każdy szczegół. Pedagodzy przygotowujący cały program dbają, aby wszystkie zajęcia były pożyteczne i bardzo praktyczne.

W wolnych chwilach od uprawiania turystyki górskiej proponujemy grę w bilard, piłkę siatkową i koszykową. Ponadto na terenie Ośrodka znajdują się: sauna, sala do ćwiczeń, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i sanek, parking oraz miejsce na ognisko.


Realizujemy również turnusy rehabilitacyjne. W tym celu przygotowaliśmy odpowiednie gabinety zabiegowe.


W ośrodku organizujemy również imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, komunie.


Dojazd do naszego ośrodka jest bardzo prosty. Z Nowego Targu możemy dojechać dwiema drogami:
Jadąc przez Trybsz, Łapsze Wyżne, Łapsze Niżne dojedziemy do znaku NIEDZICA, a następnie małego mostu na rzece Niedziczance. Około 300 m dalej na zakręcie będzie pierwsza droga w prawo do Kacwina, a druga oznaczona dużą tablicą informacyjna do naszego ośrodka.

Jadąc drogą przez Waksmund, Frydman, Falsztyn, Niedzicę Zamek, musimy przejechać prawie całą wieś. Punktem odniesienia będzie kościół parafialny w Niedzicy po minięciu którego musimy przejechać około 1 km do skrzyżowania z lewej strony, gdzie pierwsza droga jest do naszego ośrodka, a następna do Kacwina.

Mamy nadzieję że dojazd nie sprawi dla Państwa większych trudności.


Serdecznie zapraszamy!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie