Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języka Angielskiego LLOYD WOODLEY

ul. Narutowicza 86, 90-139 Łódź
tel. (42) 678-16-22, (42) 678-14-66
www:   http://www.woodley.pl
http://www.lloydwoodley.pl
e-mail:   szkola@woodley.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7483 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy specjalistyczne
- kursy przygotowujące do Matury
- intensywne kursy wakacyjne
- kursy dla firm i instytucji
- zajęcia indywidualne

Angielski Intensywne kursy wakacyjne

O Nas
Szkoła językowa "Lloyd Woodley English Language Centre" to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Posiadamy własny gmach przy ulicy Narutowicza 86, w którym oddajemy do dyspozycji słuchaczom naszej szkoły przestronne i nowoczesne sale wykładowe, sprzęt audio-video, bibliotekę z literaturą i prasą angielską, dvd z filmami w angielskiej wersji językowej oraz bezpłatny dostęp do internetu , Wi-Fi jak i dostęp do platformy e-learningowej.

Sąsiedztwo wyższych uczelni i miasteczka akademickiego pozwala studentom, stanowiącym większość naszych słuchaczy, nie tracić czasu na dojazd i łączyć swoje zajęcia z nauką angielskiego.

Prowadzimy kursy:
 • angielski dla dzieci
 • zajęcia dla przedszkolaków z native-speaker
 • matura
 • dla "całkiem" dorosłych "45 plus"
 • intensywne dla wyjeżdżających: angielski
 • intensywne kursy wakacyjne
 • dla firm i instytucji
 • zajęcia indywidualne
 • konwersacje indywidualne i grupowe z native speakers
 • specjalistyczne angielski: BEC, LCCI, Medical English, Legal English, Technical English
 • angielski u Ciebie

Profesjonalizm i nieustanne starania, by świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie, są źródłem naszego sukcesu. Z roku na rok wzrasta znacząco zarówno liczba nowych słuchaczy, jak i tych, którzy kontynuują naukę na kolejnych poziomach zaawansowania. Pozytywne opinie o naszej szkole znajdują potwierdzenie w ankietach i rankingach przeprowadzanych w mediach oraz przez niezależne stowarzyszenia.

Poziomy nauczania oraz certyfikaty:
 • A1 Elementary - początkujący
 • A2 Pre - Intermediate - słabozaawansowany
 • B1 Intermediate - średniozaawansowany
 • B2 Upper - Intermediate - zaawansowany
 • FCE - First Certificate in English
 • CAE - Certificate in Advanced English
 • CPE - Certificate of Proficiency in English
 • TOEIC, IELTS, TELC

Intensywne kursy wakacyjne
Pozwalają w ciągu jednego zaledwie miesiąca opanować program nawet pełnego semestru. Organizujemy je w miesiącach lipiec, sierpień, wrzesień i proponujemy różną intensywność zajęć - od 9 do 15 godz. tygodniowo. Kursy wakacyjne cieszą się rosnącą popularnością, zwłaszcza, że udzielany przez nas w tym okresie rabat cenowy sięga nawet 30%. Godziny zajęć porannne lub popołudniowe. Oferujemy małe grupy (od 6 do 12 osób-gwarancja).

Rozpoczęliśmy Zapisy Na Intensywne Miesięczne Kursy Wakacyjne - Czerwiec, Lipiec, Sierpień wszystkie poziomy zaawansowania RABAT 30%
 • 3 x w tygodniu po 3 godz. - 36 godz.
 • 3 x w tygodniu po 4 godz. - 36 godz.
 • 4 x w tygodniu po 3 godz. - 48 godz.
 • 5 x w tygodniu po 3 godz. - 60 godz.
Godziny zajęć porannne lub popołudniowe. Oferujemy małe grupy (od 6 do 12 osób), doskonałe warunki nauczania,wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, a dodatkowo bezpłatny dostęp do internetu, bibliotekę, dvdotekę, prasę angielską, sale do indywidualnej nauki.

Przyjmujemy zapisy telefonicznie (42) 678-16-22 lub osobiście w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 20.00, sobota godz. 9.00 - 12.00.

Lektorzy

Niezwykle staranny dobór kadry pedagogicznej, której stawiane są bardzo wysokie wymagania, to zasługa brytyjskiej dyrekcji szkoły. Nasza kadra rekrutuje się spośród nauczycieli akademickich i licealnych z wieloletnią praktyką w nauczaniu języka angielskiego. Wszyscy są absolwentami filologii angielskiej.

Oprócz lektorów polskich szkoła zatrudnia wykwalifikowanych native - speakers z Wielkiej Brytanii i USA. Legitymują się oni dyplomami wyższych uczelni, wieloletnią praktyką oraz dyplomami ukończenia kursów , upoważniającymi do uczenia cudzoziemców. Jako jedyna szkoła w Łodzi stosujemy zasadę, że każda grupa już od poziomu Intermediate prowadzona jest przez dwóch lektorów - na zmianę lektor polski i native speaker.

Metoda nauczania

Nasz program nauczania, opracowany przez brytyjską dyrekcję szkoły, opiera się na tradycyjnych metodach stosowanych w Wielkiej Brytanii. Szczególny nacisk położono na zachowanie właściwych proporcji pomiędzy nauką mówienia, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu.

Uczniowie, niezależnie od poziomu zaawansowania, mobilizowani są nieustannie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, czego efektem jest szybkie przełamywanie bariery językowej i swoboda w posługiwaniu się angielskim, nawet przy ograniczonej jego znajomości. W praktyce oznacza to, że już po roku nauki nasi uczniowie nie mają kłopotów w porozumiewaniu się na dowolne tematy z życia codziennego, a w trakcie dalszej nauki osiągają pełną komunikatywność.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie