Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Licencjonowana Szkoła Języków Obcych Mała Lingua & Lingua Teens Space

ul. Dworcowa 4, 58-100 Świdnica
tel. 855-015-505
www:   http://malalingua.com.pl/swidnicae-mail:   swidnica@malalingua.eu

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2510 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICENCJOWANA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- miła atmosfera
- dobre wyposażenie

Licencjonowana Szkoła Języków Obcych Lingua Teens Space zaprasza uczniów wieku 9-12 lat na kurs języka angielskiego - poziom średnio zaawansowany.

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży stanowiących grupę LINGUA TEAM European Language Program. Główna siedziba szkoły znajduje się w Piasecznie k. Warszawy. Założycielem Szkoły i Właścicielem obu marek jest Monika Ferreira.

WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY – nasze hasło doskonale obrazuje główne założenie szkoły - Na każdym etapie nauki w szkole uczniowie doświadczają bardzo innowacyjnych i dostosowanych do potrzeb ich grupy wiekowej technik pracy na zajęciach, niezmiernie angażujących autorskich projektów dydaktycznych, które nie tylko wciągają i motywują do nauki, ale też skutkują ogromnym postępem językowym, nawet w bardzo wczesnej fazie nauki języka obcego.

MAŁA LINGUA szkoła języków obcych dla dzieci została stworzona z myślą o najmłodszych i tak ważnej dla nich w obecnych czasach nauce języków obcych. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci z zastosowaniem innowacyjnej metody nauki języka, która dzięki swojemu ukierunkowaniu na przyjemność przyswajania wiedzy, doskonale wprowadza dzieci w świat nauki języków obcych, sprawiając, ze nauka staje się wspaniałą przygodą a nie obowiązkiem.

W MAŁA LINGUA dzieci mogą uczyć się różnych języków:
 • angielskiego
 • hiszpańskiego
 • francuskiego
 • japońskiego
 • niemieckiego
 • rosyjskiego
 • włoskiego

Oprócz wszechobecnego języka angielskiego, staramy się nadać naszej działalności edukacyjnej charakter multikulturowy i motywować naszych uczniów do podejmowania nauki drugiego języka.

Szkoła została wyróżniona przez Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności Certyfikatem Jakości i Innowacyjności European Language Label za autorską metodę nauczania MAŁA LINGUA oraz przez MEN tytułem MIEJSCA ODKRYWANIA TALENTÓW, który świadczy o tym, że przyczynia się do odkrywania talentów wśród dzieci i młodzieży. Dodatkowo szkoła posiada Akredytację Kuratorium Oświaty.

MAŁA LINGUA szkoła języków obcych dla dzieci realizuje autorską metodę nauczania dla dzieci w wieku 3-12 lat MAŁA LINGUA. Metoda MAŁA LINGUA dla dzieci w wieku 3-12 lat realizację swoją opiera o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell, krainy mieszczącej się w innym wymiarze, w kosmosie…

Dlaczego motyw bajkowy?
Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami – poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działania. Bajkowy kontekst w realizacji zajęć, bliski dziecku, z łatwością oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię i tym samym zachęca je do efektywnej nauki.

W MAŁA LINGUA najmłodsi poprzez poznawanie przygód Blabbersów uczą się mówić pełnymi zdaniami oraz przygotowują się do komunikacji w tzw. naturalnym środowisku językowym, tj. za granicą czy spotykając obcokrajowca.

Użycie metody MAŁA LINGUA gwarantuje ograniczenie zapominania poznanych dotąd zasobów językowych i zapewnia u dzieci postęp językowy.

Naszą największą wartością jest nasz zespół, dlatego bardzo ostrożnie dobieramy naszych współpracowników. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści, osoby z dużym doświadczeniem, pasjonaci w swojej dziedzinie.

Co nas wyróżnia?
 • autorska metoda MAŁA LINGUA oparta o bajkowy motyw Rodziny Blabbersów
 • nauczanie projektowe
 • portfolio językowe PASZPORT BLABBERSA- możliwość śledzenia postępów językowych Twojego dziecka po każdych zajęciach
 • innowacyjne techniki pracy na zajęciach: multimedia, tablice interaktywne, You Tube, podcasty
 • entuzjazm i pasja naszych Lektorów, a przede wszystkim jakość naszych usług i osiągane przez Słuchaczy postępy językowe

Naszą jakość potwierdzają certyfikaty: Akredytacja Kuratorium Oświaty, European Language Label, Certyfikat Oxford Quality, MIEJSCE ODKRYWANIA TALENTÓW.

Proces nauki w MAŁA LINGUA wspierany jest poprzez platformę e-learningową Fun English.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie