Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
MASTER
Praktyczna Nauka Języków

ul. Nowy Świat 2, 15-453 Białystok
tel. (085) 744-57-44
www:  
e-mail:   master@master.szkola.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2187 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język rosyjski


Za cel stawiamy sobie pomoc naszym Uczniom w przełamywaniu barier w komunikacji językowej - tak, aby mogli sprostać wymaganiom stawianym w szkole, w trakcie egzaminów i skuteczniej funkcjonować w środowisku międzynarodowym.

Gwarancją wysokiej jakości nauczania w Master jest stały fachowy nadzór metodyczny oraz zastosowanie nowoczesnych, efektywnych metod nauczania wraz ze starannie dobranymi podręcznikami i ciekawymi materiałami dydaktycznymi.

Jak uczymy?

W nauczaniu języka obcego wyznajemy zasadę, że język jest narzędziem komunikacji, a nie jedynie zbiorem słów i reguł gramatycznych, dlatego koncentrujemy się na kształceniu umiejętności efektywnego porozumiewania się.

Ćwiczenia wykonywane na zajęciach są opracowane tak, aby słuchacze używali języka obcego w sposób komunikatywny, w kontekstach jakie mogą napotkać w sytuacjach życia codziennego, np. w czasie pobytu za granicą. Szczególny nacisk kładziemy więc na swobodę mówienia i intensywny kontakt z naturalnym, żywym językiem.

Stosujemy szereg metod aktywizujących, które skutecznie przełamują nieśmiałość i sprawiają że słuchacze aktywnie uczestniczą w zajęciach. Najczęściej praktykowanymi ćwiczeniami są symulacje, odgrywanie ról, debaty, wywiady, dyskusje. Wszystkie one służą rozwijaniu i doskonaleniu sprawności mówienia i rozumienia ze słuchu. Systematyczne nauczanie wymowy, słownictwa i gramatyki ukierunkowane jest na skuteczne używanie poznanego materiału w naturalnych sytuacjach komunikacyjnych.

Nauka w szkole MASTER nie ogranicza się jedynie do pracy z podręcznikiem, ponieważ zajęcia z każdego języka wzbogacane są szerokim wachlarzem środków - autentycznych materiałów z krajów anglojęzycznych (Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Australii) a także z Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Nasi słuchacze mają regularny dostęp do materiałów audio-video, pracują z artykułami prasowymi w nauczanych językach. System regularnych powtórek sprzyja utrwalaniu prawidłowych nawyków językowych i nowych struktur.

Małe grupy

Spotykamy się w grupach liczących nie więcej niż 12 osób, a w przypadku grup dziecięcych - maksymalnie 8 osób. Praca w tak małych grupach zapewnia komfortową i partnerską współpracę słuchaczy i lektora. Znika anonimowość, każdy uczeń jest zauważony i ma szansę często zabierać głos, co sprzyja większej aktywności i zaangażowaniu w przebieg zajęć oraz minimalizuje lęk przed mówieniem.

Nauka w małej grupie to również lepsza koncentracja i bardziej efektywne wykorzystywanie czasu zajęć, a w efekcie - skuteczniejsze przyswojenie języka. Niewielkie grupy sprzyjają nawiązywaniu przyjaznych relacji między słuchaczami a lektorem, co dodatkowo mobilizuje do nauki.

Lektorzy

Nie wystarczy dobrze znać język obcy aby go dobrze nauczać, dlatego też w MASTER zajęcia prowadzą jedynie sprawdzeni lektorzy, profesjonalnie przygotowani, z doświadczeniem, pasją i talentem pedagogicznym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie