Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych Westgate

ul. Św. Trójcy 37, 85-224 Bydgoszcz
tel. (52) 379-15-55
www:   http://www.westgate.com.pl
e-mail:   biuro@westgate.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3651 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
Westgate prowadzi kursy języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Celem każdego kursu jest wyposażenie Słuchacza w narzędzie komunikacji jakim jest znajomość języka obce

O Nas
Szkoła Westgate istnieje od 1996 roku. Jesteśmy placówką niepubliczną zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta. Dewizą Westgate jest hasło: Szkołę tworzą ludzie". Od 1996 roku dokładamy wszelkich starań, aby wszystko, a zwłaszcza organizacja, jakość i poziom nauczania, było tak dopasowane, by jak najlepiej służyć uczącym się w Westgate i tym, którzy w szkole pracują.

Organizujemy kursy dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia odbywają się w dni powszednie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Dla osób, które chcą uczyć się w innym systemie, mamy ofertę kursów indywidualnych.

Prowadzimy kursy z języka niemieckiego i angielskiego:
 • ogólne
 • egzaminacyjne
 • dla firm
 • dla dzieci i młodzieży
 • świadectwa
Kursy ogólne dla młodzieży i dorosłych odbywają się na siedmiu poziomach zaawansowania w przypadku języka angielskiego i na czterech w przypadku niemieckiego. Grupy dziecięce tworzone są na podstawie poziomu zaawansowania (cztery stopnie) i wieku uczestników. Kwalifikacja na dany poziom następuje na podstawie testu diagnostycznego, który można pobrać i rozwiązać w biurze Westgate w godzinach urzędowania. Test i proces kwalifikacyjny są bezpłatne.

Na zajęciach w Westgate szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. W życiu codziennym to właśnie bezpośrednia komunikacja ustna pełni szczególnie ważną rolę. Stąd też większość ćwiczeń znacznie różni się od tradycyjnych sposobów nauczania.

Poziomy zaawansowania kandydata:
 • podstawowy (elementary)
 • średnio zaawansowany niższy (pre-intermediate)
 • średnio zaawansowany
 • średnio zaawansowany wyższy
 • zaawansowany
 • biegły
Wiele czasu spędzamy próbując używać języka w symulowanych sytuacjach realnego życia. Poznawanie i ćwiczenie poszczególnych funkcji językowych (pytanie o drogę, wyrażanie swojego zdania na kontrowersyjny temat) polega na prawdziwym używaniu języka obcego w scenkach, rozmowach, grach i specjalnych ćwiczeniach komunikacyjnych.

Wszystkie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu co drugi dzień, np. w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki. Kursy odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych. Dla dzieci zajęcia mogą zaczynać się o 16:30 lub 17:30, dla młodzieży i dorosłych przewidziano dwa bloki:
 • popołudniowy o godzinie 16:45
 • wieczorny o 18:30.
W Westgate stawiamy na skuteczność. Wiemy, że naszym Słuchaczom zależy przede wszystkim na sprawnym opanowaniu umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości usługę, zatrudniamy doświadczonych nauczycieli-specjalistów, którzy nie tylko świetnie znają język, ale także potrafią skutecznie zastosować nowoczesne metody i techniki pracy. Zadaniem lektora w Westgate jest takie dobranie ćwiczeń, by każdy uczestnik kursu jak najlepiej opanował niezbędne umiejętności językowe.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie