Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych LEVEL

ul. Strzelców Bytomskich 13, 41-902 Bytom
tel. (32) 389-03-03
www:   http://www.level.edu.pl
e-mail:   bytom@level.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4091 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski

- język włoski
- język hiszpański

- język szwedzki
- język rosyjski
  • zniżki dla stałych klientów


OFERUJEMY KURSY:

- intensywny kurs wakacyjny
- dla dzieci
- dla firm
- przygotowujące do egzaminów międzynarodowych
- przygotowujące do matury

Jesteśmy numerem 1 w rankingu Newsweeka

Szkoła Języków Obcych "Level" istnieje od 1989 roku i prowadzi kursy językowe na terenie Górnego Śląska i Zagłębia. Co roku mury naszej szkoły opuszcza ponad dwa tysiące słuchaczy. Szkoła posiada licencję Ministerstwa Edukacji Narodowej, spełniając jego wymagania w zakresie nauczania języków obcych. Objęta jest także patronatem metodycznym Pearson Education Longman.

Szkoła przygotowuje do egzaminów:

  • z języka angielskiego: KET, PET, FCE, CAE, CPE, TOEFL
  • z języka niemieckiego: ZD, ZMP, ZOP, KDS
  • z języka francuskiego: DELF, DALF
  • z języka włoskiego: Certificato di Conoscenza Della Lingua Italiana - Livello 3 (CELI 3)
  • z języka hiszpańskiego:C.I.E., D.B.E., D.S.E.
  • egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie
  • prowadzi zajęcia przygotowujące do matury

Aby nauka języków przebiegała w sposób przyjemny, szybki i gruntowny, Szkoła Języków Level umożliwia korzystanie z dodatkowych zajęć takich jak: weekendy językowe, Dni Kultury Narodów, spotkania z gośćmi z innych krajów, seminaria z dziedziny biznesu, polityki i nauki.

Naszą misją jest wykształcenie umiejętności posługiwania sie językiem obcym
jak własnym w najkrótszym możliwie czasie wszelkimi istniejącymi metodami.

Metody pracy

Profesjonalne nauczanie języków obcych przez doświadczonych lektorów, dysponujących osobowością i pasją pedagogiczną w prowadzeniu uczniów do swobodnego posługiwania się językiem obcym.

Komunikacja już od pierwszych zajęć. Różnorodne, ciągłe wzbogacane dynamiczne metody nauczania z zastosowaniem pomocy audiowizualnych, lektur, czasopism, pomocy własnych i innych aktywności rozwijających komunikację.
Serdeczna i miła atmosfera w trakcie zajęć oraz poza nimi. Dzięki efektom naszej metody, stale rośnie zainteresowanie ofertą prowadzonych przez nas zajęć.

Metoda Callana (Callan Method)

Metoda Callana stała się popularnym, sprawdzonym i skutecznym narzędziem w nauce języka angielskiego. Sposób prowadzenia zajęć może na początku zaskakiwać. Studenci, którzy zetknęli się z nauką Metodą Callana po raz pierwszy, nierzadko są zaskoczeni tempem i specyfiką prowadzenia zajęć. Szybko jednak dostrzegają rezultaty swojej nauki, co działa na nich motywująco.

W metodzie tej, uczniowie już od pierwszych zajęć uczą się zwrotów i wyrażeń, które są najczęściej używanymi w potocznej mowie języka angielskiego. Przebieg zajęć wymaga skupienia i koncentracji, oparty jest na kontrolowanej i kierowanej przez nauczyciela konwersacji. Każdy z uczestników jest zaangażowany podczas zajęć poprzez czynny udział powtarzając i odpowiadając na zadane pytania zgodnie z "scenariuszem" jaki przewiduje podręcznik metody Callana. W ten sposób przełamywana jest bariera mówienia w języku obcym.

Lektorzy

Lektorzy są największym atutem szkoły LEVEL. Wszyscy z nich umią i potrafią uczyć. Aby zrobić to najlepiej ciągle poszerzają swoją wiedzę, są otwarci na kulturę, obyczaje i język kraju, w którym pracują, przez co udaje im się stworzyć atmosferę prowadzącą do wzajemnego poszerzania swoich horyzontów. Nasi lektorzy legitymują się dyplomem ukończenia kierunkowych studiów jak i certyfikatami potwierdzającymi doskonałą, praktyczną znajomość języka. Całokształt ich pracy jest ciągle monitorowany okiem metodyka szkolnego.

Potwierdzeniem umiejętności zawodowych lektorów są bardzo dobre wyniki jakie nasi słuchacze osiągają podczas różnego rodzaju egzaminów językowych również poza szkołą. Oprócz nauczycieli polskich zatrudniamy także doświadczonych native speakers (z Wlk. Brytanii, USA, Kanady, Australii, Niemiec, Francji i Ameryki Płd.). Konkretny lektor zostaje zawsze dobrany do dokładnych potrzeb klienta, gdyż zdarza się często, że lektor musi być nie tylko filologiem ale jednocześnie posiadać wykształcenie z danej dziedziny (np. marketingu, prawa, medycyny).

Uważa się często, że lekcje z Polakiem są wskazane tam, gdzie oczekuje się bardziej gruntownego formalnego przygotowania nauczycielskiego oraz szczegółowego komentarza zjawisk gramatycznych na poziomie początkującym, tłumaczenia słownictwa na język polski i odwrotnie. Słuchacz na lekcji konwersacyjnej "one-to-one" oczekuje, by lektor poprawiał znaczną liczbę popełnianych przez niego błędów, których nie jest w stanie sam wyrugować (native speakers z reguły nie reagują na błędy o ile rozumie wypowiedź).

Lekcje z native speakerem są wskazane tam, gdzie oczekuje się kształcenia swobodnej konwersacji na poziomie zaawansowanym oraz gdy Native Speaker jest jednocześnie specjalistą w dziedzinie języka specjalistycznego, będącego przedmiotem kursu na poziomach zaawansowanych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie