Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studio Edukacji "Creator"

ul. Sienkiewicza 4/3, 43-400 Cieszyn
tel. (33) 851-02-37, tel. kom. 600-208-146
www:   http://www.studiocreator.edu.pl
e-mail:   biuro@studiocreator.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2991 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy języka angielskiego
- kursy języka niemieckiego
- kursy języka czeskiego
- kursy języka francuskiego
- intensywne kursy weekendowe
- kursy przygotowujące do egzaminów
- kursy dla firm


Studio Edukacji Creator to wyjątkowa szkoła językowa, miejsce dla osób w każdym wieku, osób dla których zdobywanie i rozwijanie własnych umiejętności jest drogą do spełniania marzeń. To miejsce spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń, wzajemnego uczenia się i tworzenia. To niezapomniane wyjazdy, kąpiele słoneczne, wyprawy rowerowe, walki z komarami, śnieżne szusy, odnajdywanie zagubionych dróg, właściwych stacji londyńskiego metra oraz przedsięwzięcia na miarę prawdziwych artystów i twórców.

Kursy stacjonarne:
  • lollipops (kursy dla dzieci)
  • bookworms (kursy dla młodzieży)
  • adventure seekers (kursy dla dorosłych)
  • kursy przygotowujące do egzaminów

Intensywne kursy weekendowe Busy Bees
Kurs obejmuje swoją tematyką szeroki zakres zagadnień. Każde spotkanie to aż 8 lekcji podczas których nasi słuchacze zapoznają się z gramatyką języka angielskiego, zasadami jego poprawnego używania w wypowiedziach pisemnych i ustnych oraz zaznajomią się ze słownictwem przydatnym, między innymi, w sytuacjach codziennych, rozmowach telefonicznych, rozwiązywaniu problemów i nieporozumień. Dodatkowo, każde spotkanie pozwala bliżej poznać kulturę panującą w krajach anglojęzycznych.

Istnieje również możliwość wzbogacenia naszego kursu o zajęcia tematyczna, takie jak: prowadzenie negocjacji, prezentacje, angielski w biznesie, angielski dla planujących podróże oraz wyjeżdżających do pracy za granicą. Wszystkie zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy, w tym native speakers z pełnymi uprawnieniami do nauczania oraz z wieloletnim doświadczeniem.Angielski, niemiecki, czeski, francuski w firmie
Polskie przedsiębiorstwa coraz częściej stają przed możliwością współpracy z zagranicznymi firmami. Niemniej jednak, niewystarczająca znajomość języków obcych stanowi często barierę ich rozwoju i konkurencyjności. Dlatego też stajemy naprzeciw potrzebom polskich firm i instytucji, oferując szerokie spektrum nauczania języków obcych przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli.

Naszym priorytetem jest efektywne wykorzystanie czasu realizowanych zajęć a tym samym ograniczenie do niezbędnego minimum samodzielnej pracy w domu. Szkolenia i kursy językowe cieszą się wielkim uznaniem wśród naszych dotychczasowych partnerów, którym pomogły w szybki i efektowny sposób opanować język obcy. Wszystkie szkolenia to programy autorskie opracowane w oparciu o bogate doświadczenia przeprowadzających je wysokiej klasy specjalistów, posiadających pełne kwalifikacje do uczenia przedmiotu, jak również co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe.

Art Academy
Wyobraźnia, to podstawa każdego szkicu, obrazu, rzeźby. Dlatego też, podczas zajęć Art Academy zachęcamy do kreatywności i wyrażania swoich myśli i uczuć. Uczestnicy rysują, malują, tworzą rękodzieła a nawet książki, tym samym poznając sztukę i samych siebie.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez absolwentkę Wydziału Artystycznego, studentkę The North Wales School of Art And Design. Uczestniczyła w wielu warsztatach artystycznych w Polsce i za granicą, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zajęcia prowadzone są z pasją, energicznie z nieodłącznym uśmiechem na twarzy.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie