Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języka Niemieckiego DAS WORT

ul. Arkońska 24 A/5, 80-387 Gdańsk
tel. kom. 608-661-361 LUB (58) 557-46-02
www:   http://www.daswort.pl
e-mail:   daswort@asm.pl
daswort@daswort.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4066 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

- kurs na poziomie początkującym
- kurs dla "ponownie początkujących"
- kurs na poziomie średnio zaawansowanym
- kurs przygotowujący do Zertifikat Deutsch
- kurs przygotowujący do Zentrale
  Mittelstufenprüfung

- kurs przygotowujący do Kleines Deutsches
  Sprachdiplom

- kurs przygotowujący do matury
- kursy specjalistyczne


Centrum Języka Niemieckiego Das Wort oferuje Państwu pełną gamę kursów języka niemieckiego, dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W naszej ofercie mamy kursy zarówno dla osób, które nie znają języka niemieckiego i chcą się go uczyć od podstaw, jak i dla tych, którzy planują kontynuować naukę na określonym poziomie, przygotowując się przy tym do poszczególnych certyfikatów. Ponadto oferujemy kursy języka specjalistycznego z wybranych dziedzin.
Wszyscy zatrudniani przez nas lektorzy posiadają tytuł naukowy magistra filologii germańskiej, poparty dodatkowo studiami i licznymi pobytami naukowo-szkoleniowymi na uniwersytetach niemieckich. Dobre przygotowanie metodyczne i merytoryczne naszej kadry gwarantuje słuchaczom wysoki poziom zajęć. Ponieważ zajęcia w szkole Das Wort odbywają się w grupach ok. 4-6 osobowych (maksymalna liczba osób w grupie: 9), każdy z słuchaczy ma zapewniony dobry kontakt z lektorem. Lektorzy udzielają ponadto bezpłatnych konsultacji swoim słuchaczom.

TŁUMACZENIA

Centrum Języka Niemieckiego Das Wort oferuje Państwu usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych - konsekutywnych. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe oraz tłumaczenia przysięgłe.

KURSY SPECJALISTYCZNE

Język biznesowy
Kurs specjalistyczny języka biznesowego przeznaczony jest dla osób, które znają już język w stopniu średnio zaawansowanym i chcą rozwijać umiejętności językowe związane z zagadnieniami biznesowymi i gospodarczymi. W czasie kursu słuchacze zajmują się m.in. takimi tematami, jak: ustalanie terminów, składanie i przyjmowanie zamówień, sprawy związane z transportem i spedycją i wiele innych. Kurs ten docelowo przygotowuje do zdawania egzaminu Zertifikat Deutsch für den Beruf.

Język medyczny
Kurs języka medycznego przeznaczony jest dla lekarzy i studentów medycyny, którzy znają już język niemiecki na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym. Podczas kursu słuchacze poznają najpierw słownictwo związane z anatomią i fizjologią człowieka, następnie zaś z rodzajami chorób i ich leczeniem. Ponadto, na podstawie słownictwa medycznego, omawiane są i ćwiczone zagadnienia gramatyczne. Kurs ma za cel przekazanie umiejętności praktycznego posługiwania się językiem medycznym i przygotowanie do pracy bądY praktyki medycznej w kraju niemieckojęzycznym. Kurs ten może być również świetną ofertą dla osób przygotowujących się do egzaminu językowego na specjalizację.

Język prawniczy
Ten kurs specjalistyczny przygotowany jest dla prawników bądź studentów prawa, którzy mają kontakt z prawem niemieckim i potrzebują w pracy lub na studiach słownictwa z tych dziedzin. Wymagana jest tu znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym. Kursanci uczą się słownictwa, omawiając kolejne dziedziny prawa, czytają teksty i dyskutują, rozwiązują również ćwiczenia gramatyczne zorientowane na zagadnienia prawnicze. Kurs ten może być też doskonałą formą przygotowania się do pobytu stypendialnego na uniwersytetach niemieckich lub praktyk w krajach niemieckojęzycznych. Zależnie od indywidualnych wymagań klientów program kursu może objąć praktyczne przygotowanie do takich pobytów.

Język techniczny
Kurs języka technicznego szkoła proponuje głównie klientom indywidualnym lub firmom. Program kursu dostosowany zostaje do indywidualnych zagadnień technicznych i wymagań klienta. W czasie zajęć wprowadzane jest słownictwo techniczne z określonych dziedzin, a także ćwiczone są praktyczne umiejętności ustnego i pisemnego posługiwania się tym językiem. ćwiczenia gramatyczne przygotowywane są również na podstawie słownictwa technicznego.

Język turystyczno-hotelarski
Ten kurs specjalistyczny przygotowany jest z myślą o osobach, których praca związana jest z turystyką i hotelarstwem. W czasie kursu słuchacze poznają zwroty i terminy niezbędne w tej pracy i przygotowują się do obsługiwania niemieckojęzycznych klientów. Zależnie od zapotrzebowania, kurs może być prowadzony zarówno od podstaw, jak i na wyższym poziomie zaawansowania.

Niemiecki dla architektów
Kurs ten został wprowadzony do oferty w związku z coraz popularniejszymi wyjazdami polskich studentów architektury, jak również historii sztuki, na uniwersytety niemieckie bądź niemieckojęzyczne. W czasie zajęć uczestnicy poznają specjalistyczne słownictwo, ćwicząc przy tym praktyczne umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania, a równocześnie przygotowują się do pobytu w Niemczech.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie