Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych

ul. 1 Maja 33, 40-225 Katowice
tel. (32) 256-10-40
www:   http://lingua-house.pl
e-mail:   office@lingua-house.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1844 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Oferujemy kursy:

- angielski 4 x szybciej Metodą Callana z gwarancją zdania egzaminu FCE
- niemiecki, włoski 4 x szybciej metodą bezpośrednią - nauka przez konwersacje (nowość!)
- hiszański i inne języki - lekcje indywidualne z lektorem (nowość!)
- angielski dla dzieci od 5 do 12 roku życia metodąbezpośrednizą Talking Kids
- przygotowanie do certyfikatów językowych FCE, CAE, CPE, TOEFL
- język angielski i niemiecki dla firm
- krótkie treningi językowe dla wyjeżdżających do pracy za granicę


Nasza Szkoła powstała w styczniu 2003 r. Osoby uczące w szkole to młodzi, energiczni nauczyciele Native Speaker's oraz polscy lektorzy którzy posiadają wykształcenie uniwersyteckie oraz dodatkowo zostali przygotowani metodycznie do nauczania języka angielskiego w jedynej w Polsce filii Callan School of English - Centrum Konsultacyjno-Szkoleniowym Metody Callana.
Ponadto każdy z lektorów posiada odpowiednie predyspozycje osobowe i kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia zajęć a ich umiejętności potwierdzone są certyfikatem lub dyplomem.
Każdy uczeń w naszej Szkole po odbyciu 40 lekcji i zdaniu 2 wewnętrznych egzaminów na co najmniej 60%, otrzymuje Pisemną Gwarancję zdania egzaminu FCE. W przypadku nie zdania egzaminu FCE po odbyciu ilości godzin określonych w Gwarancji, Szkoła zobowiązuje się udzielić 30 bezpłatnych lekcji aż do osiągnięcia pozytywnego wyniku. W większości Szkół Callana 95% studentów zdaje egzaminy Cambridge, podczas gdy międzynarodowa średnia wynosi 70% (wg statystyk opublikowanych przez Uniwersytet Cambridge).

Dlaczego Angielski Metodą Callana

Według Uniwersytetu Cambridge, przeciętny student uczący się języka angielskiego w przeciętnej szkole na całym świecie potrzebuje 700 godzin nauki (4 lata akademickie), aby osiągnąć poziom egzaminu FCE. Ucząc się Metodą Callana można osiągnąć ten poziom po ok. 160 godzinach (1 rok akademicki).
Podstawą jest to, iż student Lingua House czterokrotnie więcej mówi i słucha niż gdyby uczyłby się jakąkolwiek inną metodą. W związku z tym u c z y s i ę c z t e r o k r o t n i e s z y b c i e j.
W każdej innej metodzie student ledwie ma szansę otworzyć usta podczas lekcji - większość czasu wypełnia nauczyciel mówiąc lub pisząc na tablicy, a student ma w tym czasie notować na tablicy. Dzięki Metodzie Callana?, w Lingua House studenci mówią całą lekcję - od czterech do dziesięciu razy więcej niż w każdej innej metodzie nauczania. Dzieje się tak, gdyż studenci są zmuszeni do odpowiadania na używanie języka w praktyce podczas inne metody wykorzystują zaledwie jej czwartą część, marnując przy tym trzy pozostałe.
NAJWOLNIEJSZY ZE STUDENTÓW METODY CALLANA JEST SZYBSZY NIŻ STUDENT KAŻDEJ INNEJ METODY

Gwarancja

Bardzo trudno uwierzyć w obietnice Metody Callana?, więc każdy uczeń otrzymuje Pisemną Gwarancję zdania egzaminu Cambridge First Certificate, która daje pewność, iż w przypadku nie zdania egzaminu FCE student szkoły otrzymuje bezpłatne lekcje do tego czasu, aż wynik będzie zadowalający.
Klienci Lingua House otrzymują dowody wiarygodności przed wniesieniem opłat. Każdy student Naszej Szkoły może przekonać się sam jak wygląda lekcja prowadzona Metodą Callana na 4 lekcjach próbnych, dopiero po nich uiszcza opłatę.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie