Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa "LinguaCity"

ul. Kochanowskiego 18, 40-035 Katowice
tel. (32) 726-27-78, tel. kom. 696-434-142
www:   http://www.lingua-city.com
LinguaCity na Facebooku
e-mail:   biuro@lingua-city.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 10541 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

KURSY ON-LINE

- możliwość nauki w prawie dowolnie
  wybranym czasie i miejscu

- oszczędność czasu związana z dojazdem
  na kurs

- konkurencyjne ceny w stosunku do zajęć
  stacjonarnych

- prowadzimy zarówno kursy indywidualne,
  jak i grupowe


POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

- kursy te przeznaczone są dla
  obcokrajowców, którzy z powodów
  zawodowych lub osobistych zamierzają
  okresowo lub na stałe przebywać
  w Polsce

 

SZKOŁA JĘZYKOWA
"LINGUACITY"

- kursy całoroczne
- kursy noworoczne
- kursy przedwakacyjne
- kursy wakacyjne
- kursy konwersacyjne
- kursy wiosenne
- kursy dla dzieci, młodzieży, studentów,
  seniorów

- kursy indywidualne
- kursy biznesowe
- kursy przygotowujące do certyfikatów
- kursy specjalistyczne
- kursy intensywne
- kursy obcy przez obcy
- warsztaty i konwersacje
- oferujemy możliwość stworzenia własnej
  grupy językowej


TŁUMACZENIA

- pisemne, ustne
- przysięgłe i zwykłe
- Proofreading (edycja przetłumaczonego
  tekstu)

O Nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, a nasz profesjonalizm i entuzjazm pozwala zapewnić wszystkim naszym klientom niepowtarzalny poziom obsługi.

Specjalizujemy się:
 • w organizowaniu profesjonalnych szkoleń językowych, w tym kursów języka polskiego dla obcokrajowców
 • w świadczeniu wysokiej jakości usług tłumaczeniowych, zarówno pisemnych, jak i ustnych

Nasza Firma korzysta z 15-letnich doświadczeń w zakresie nauki języków obcych oraz realizacji tłumaczeń. W tym czasie nauczyliśmy języka polskiego m.in. kilkunastu członków władz spółek zagranicznych działających w Polsce. Chociaż nasza siedziba główna znajduje się w Katowicach, usługi świadczymy na rzecz podmiotów gospodarczych z całego kraju, a także zza granicy.

W naszej Firmie pracują ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, są fachowcami oraz zapewniają pełną terminowość usług. Z tego jesteśmy znani i za to cenią nas klienci.

Kursy językowe

Szkoła Języków Obcych LinguaCity prowadzi szkolenia językowe z 30 języków, w tym języka polskiego dla obcokrajowców. Oprócz tych popularnych, przykładowo angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego czy włoskiego, proponujemy m.in. naukę następujących języków: chińskiego, arabskiego, chorwackiego, fińskiego, norweskiego, japońskiego, szwedzkiego, ukraińskiego, tureckiego i inne.

W nauczaniu wykorzystujemy zmodyfikowaną przez zespół LinguaCity metodę komunikacyjną. W naszej metodzie wyeliminowaliśmy jednak główny mankament metody komunikacyjnej wynikający ze stosowania w tej metodzie nauki „kursant od kursanta” (a więc zagrożenie tzw. fosylizacją błędów). Dzięki ograniczeniu liczebności osób w grupie, lektor pozostaje osobą centralną zajęć (a nie jedynie „uczynnym lecz rzadko obecnym pomocnikiem”).

Niezależnie od wybranego języka naukę można podjąć od poziomu początkującego do zaawansowanego. Dodatkową możliwością są tzw. kursy specjalistyczne, które obejmują wybrany, wąski zestaw zagadnień (np. język medyczny czy biznesowy) lub kursy uczące samodzielnego życia za granicą (np. wakacyjne lub intensywne).

W przypadku kursów językowych proponujemy kameralne grupy pozwalające na częsty, indywidualny kontakt lektora z kursantem w trakcie każdych zajęć. Osoby o wyjątkowych oczekiwaniach zapraszamy na zajęcia indywidualne.

Jeżeli chcesz uczyć się języka obcego wśród grona swoich znajomych - to po prostu namów kilka osób do uczestnictwa w zajęciach i stwórz własną grupę, która będzie wspierać się w nauce i wspólnie czynić postępy. Wystarczy, że przekonasz 3 lub 2 znajomych do wzięcia udziału w kursie wybranego przez Ciebie języka. Jeśli uda Ci się ich nakłonić do uczestnictwa w zajęciach, LinguaCity z przyjemnością utworzy kurs wybranego języka, zapewni opiekę merytoryczną lektora, miejsce na prowadzenie zajęć, materiały dydaktyczne. Dodatkowo osoba, która była inicjatorem powstania grupy może liczyć na atrakcyjne zniżki!

Oferujemy kursy języków obcych oraz języka polskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, jak również kursy specjalistyczne. Intensywność kursów zależy od oczekiwań i możliwości słuchaczy. Jesteśmy otwarci na propozycje i uwagi naszych klientów, dlatego często wprowadzamy nowe rodzaje kursów dostosowane do konkretnych potrzeb określonej grupy klientów.

Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą konsultować swoje pytania i problemy językowe indywidualnie. Do zadań lektora należy także ciągła i systematyczna kontrola postępów w nauce każdego z kursantów – dlatego przeprowadzane są okresowe testy kontrolne, a po semestrze nauki kursant otrzymuje indywidualny raport z postępów w nauce.

Nasze atuty

Małe, kameralne grupy - u nas kursy odbywają się tylko w małych, kameralnych grupach (3-7 osób). Z naszych doświadczeń wynika, że właśnie w ten sposób osiąga się największą skuteczność nauki. Nauka w dużych grupach (10 lub nawet 15 osób!), co oferują inne szkoły językowe, to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Sprawdzeni lektorzy – zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, absolwenci filologii (a nie studenci) oraz native-speakerzy z dużą praktyką w nauczaniu języków obcych. Są osobami otwartymi i cierpliwymi, posiadającymi duże umiejętności interpersonalne, a przede wszystkim potrafią i lubią uczyć.

Nowoczesne metody dydaktyczne – pracujemy z najnowszymi podręcznikami, wykorzystujemy materiały audiowizualne i zróżnicowane metody pracy: gry, symulacje językowe, ćwiczenia bazujące na pamięci wzrokowej, ruchowej i słuchowej.

Dobre ceny – U nas wysoka jakość nauczania idzie w parze z rozsądną ceną. Zapisując się na kurs w LinguaCity możecie być pewni, że dokonaliście najlepszego wyboru!

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ Z NAMI JĘZYKÓW OBCYCH?

Stawiamy na jakość – nasze kursy językowe nie oscylują w dolnej granicy cenowej, ponieważ dobieramy najlepszych lektorów, oferujemy odpowiednie warunki do nauki i ze wszystkich sił staramy się, aby zainwestowane przez Państwa fundusze przyniosły oczekiwane rezultaty.

Uczymy w kameralnych grupachz doświadczenia wiemy, że kursy przeprowadzane w kilkuosobowych grupach dają najlepsze efekty. Najwyższa jakość nauczania idzie w parze z odpowiednio dobraną liczbą uczestników. W naszej szkole lektor prowadzący zajęcia grupowe może przeznaczyć aż do pół godziny na indywidualne podejście do kursanta (przy 4 osobach w grupie podczas 2-godzinnych zajęć), podczas gdy w innych szkołach językowych jest to tylko 10-12 minut (przy 10-12 osobach w grupie!)

Rodzinna atmosfera – kameralność grup sprzyja zawiązywaniu przyjaźni pomiędzy uczestnikami kursów, jak również uczestnikami a pracownikami szkoły. U nas nikt nie jest anonimowy. Nie tylko lektor zna swoich kursantów, ale również personel administracyjny. Atmosfera zajęć świątecznych jest u nas codziennością.

Jesteśmy fairw przypadku rezygnacji z kursu, zwracamy pieniądze za niewykorzystane zajęcia (zwrot pomniejszony o kwotę gwarancyjną). Sprawdź czy konkurencja zagwarantuje Ci to w umowie!

Indywidualne konsultacje – realizowane przed zajęciami lub po nich (w odróżnieniu od innych szkół, gdzie wymagany jest przyjazd w dodatkowym terminie).

Opieka logopedy – dla chętnych konsultacje logopedyczne, które pozwalają udoskonalić wymowę w obcym języku – szczególnie w przypadku języków odmiennych fonetycznie.

Najlepsze podręczniki i materiały dodatkowe – dobierane są z dużą starannością przez lektora i metodyka szkoły. Wykorzystujemy materiały audiowizualne i zróżnicowane metody pracy: gry, symulacje językowe, ćwiczenia bazujące na pamięci wzrokowej, ruchowej i słuchowej.

Nowoczesne metody nauczania – wraz z metodykiem i logopedą szkoły dobierane są odpowiednie metody nauczania (uzależnione od wieku i predyspozycji kursantów, poziomu nauczania, tematyki zajęć).

Warsztaty językowe – dla chętnych spotkania z kulturą języka, którego się uczą.

Oferujemy rozsądne cenyw naszej szkole wysoka jakość nauczania idzie w parze z rozsądną ceną. Jako osoby, które w przeszłości, a także obecnie uczestniczyły i uczestniczą w różnego rodzaju kursach, wiemy jak ważna jest cena. Staramy się, aby była ona dla Państwa satysfakcjonująca, a jednocześnie jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i spełnimy pokładane w nas oczekiwania. Oferujemy elastyczny system ratalny – u nas mają Państwo miesięczną przerwę w płatnościach, ponieważ nasze raty płacą Państwo co dwa miesiące.

OFERTA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

W ramach naszej podstawowej oferty nauczamy 30 języków (na różnych poziomach zaawansowania) oraz tłumaczymy w 60 językach. Szerokie spektrum oraz kompleksowość świadczonych usług powoduje, że możemy być dla Państwa partnerami, mogącymi sprostać prawie każdemu „wyzwaniu” językowemu, z rozwiązaniem którego Państwo się do nas zwrócą.

W zakresie usług językowych oferujemy:
 • tłumaczenie dokumentacji
 • tłumaczenie bieżącej korespondencji
 • towarzyszenie obcokrajowcom w urzędach
 • ustne tłumaczenia przysięgłe (sądy, policja, notariusze itp.)
 • tłumaczenie przemówień i referatów
 • tłumaczenie w trakcie wszelkiego typu spotkań
 • opiekę nad gośćmi zagranicznymi
 • tłumaczenie (przeprowadzanie) rozmów telefonicznych
 • towarzyszenie w wyjazdach zagranicznych
 • prowadzenie recepcji imprez międzynarodowych
 • naukę języków obcych dostosowaną do potrzeb poszczególnych zawodów i na wszystkich poziomach zaawansowania
 • naukę języka polskiego dla obcokrajowców pracujących w Polsce

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie