Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
TEE Travel Exchange & Education

ul. Bogucicka 2, 40-226 Katowice
tel. (32) 255-58-44, (32) 608-02-16
www:   http://www.tee.pl
e-mail:   tee@tee.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2258 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE

- język angielski
- język niemiecki
- język włoski
- język hiszpański
- język portugalski
- język japoński

W TEE School stawiamy na komunikację i naukę żywego języka. Żadna z istniejących metod nie jest doskonała, postanowiliśmy więc z każdej wybrać to, co najlepsze na danym poziomie zaawansowania, aby zapewnić naszym słuchaczom maksymalny komfort w połączeniu z gwarantowanymi efektami nauczania.

Początkujący mogą liczyć na cierpliwość i fachowość polskiego lektora, który dopilnuje, aby nauczyli się przede wszystkim poprawnej wymowy i intonacji - to klucz do późniejszych sukcesów. W nauczaniu początkujących skupiamy się na materiałach multimedialnych, zapewniamy odpowiednią ilość ćwiczeń i bardzo dużo dialogów sytuacyjnych. Odpowiedni dobór słownictwa i gramatyki gwarantuje, że po zakończeniu kursu uczestnicy są w stanie brać udział w prostej rozmowie oraz poradzić sobie w typowych sytuacjach z życia codziennego.

Od poziomu pre-intermediate (poziom A2 Rady Europy) wprowadzamy dodatkowe, darmowe konwersacje z naszymi doskonałymi native speaker'ami. Tematyka konwersacji, a także ich stopień trudności, są uzgadniane z lektorem prowadzącym i metodykiem. Kursanci, oprócz możliwości dodatkowego porozmawiania po angielsku, mogą dowiedzieć się wiele o kulturze krajów anglojęzycznych.

Uczestnicy kursów na poziomach intermediate i wyższych mogą wybierać spośród bogatej oferty zajęć dodatkowych: klubów dyskusyjnych, dodatkowych konwersacji, projekcji filmów.

Wszystkich zapraszamy oczywiście na strony internetowe szkoły, gdzie można znaleźć dodatkowe materiały powtórkowe, ćwiczenia oparte o bieżący materiał i zaproszenia na szkolne imprezy. Nasza biblioteka i czytelnia dostarczą każdemu lektury nie tylko na długie zimowe wieczory - szeroki wybór książek o różnorodnym stopniu trudności zaspokoi potrzeby najwybredniejszych moli książkowych, a tych, którzy za czytaniem nie przepadają zachęci do sięgnięcia po interesujące pozycje.

Komputeromaniakom zapewniamy dostęp do programów multimedialnych, najnowszych słowników, materiałów multimedialnych oraz Internetu. Wszystkie problemy związane z nauką, te duże i te małe, rozwiązują lektorzy we współpracy z metodykiem.

PRAKTYKI I STAŻE ZA GRANICĄ

Jeśli aktywnie poszukujesz szans na osobisty rozwój, a poprzez inwestycję w siebie chcesz osiągnąć lepszą przyszłość, oferta TEE "Praktyki i staże zawodowe za granicą" to propozycja odpowiednia dla Ciebie.

Szczególnie polecamy praktyki zawodowe w Londynie - Internship UK i Internship UK Plus, bo wyjazd do Anglii daje szansę na znalezienie legalnej pracy!

Nasze praktyki to wielka szansa:

 • dla studentówna zdobycie doświadczenia zawodowego i znaczną poprawę znajomości języka jeszcze podczas studiów,
 • dla absolwentów na skonfrontowanie wiedzy i umiejętności zdobytych na studiach z rzeczywistością funkcjonowania nowoczesnej firmy,
 • dla młodych pracowników na podniesienie kwalifikacji zawodowych i wzmocnienie pozycji w firmie lub... znalezienie lepszej pracy w Polsce lub za granicą.

Z nami:

 • odbędziesz praktykę zgodną z wykształceniem;
 • zdobędziesz realne doświadczenie zawodowe;
 • dostaniesz certyfikat uczestnictwa;
 • otrzymasz referencje od pracodawcy;
 • poprawisz znajomość języka obcego.

OBOZY JĘZYKOWE

Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad zaplanowaniem wakacji dla swoich dzieci, warto poważnie zastanowić się nad wyborem naszych obozów młodzieżowych w Wielkiej Brytanii. Dzieci będą mogły uczyć się języka angielskiego, a co najważniejsze spędzić wspaniałe i bezpieczne wakacje w towarzystwie rówieśników z całego świata.

Głównym organizatorem programu jest firma TWIN Training & Travel, firma z długimi tradycjami i międzynarodowym prestiżem, potwierdzonym przez członkostwo i akredytacje następujących organizacji: BITOA, FIYTO, ARELS, ALTO, GWEA, BETA, British Council.

Nasze obozy młodzieżowe to:

 • Szkoły usytuowane w Londynie, Eastbourne, Salisbury i w Southampton
 • najnowocześniejsze metody nauczania oraz pomoce naukowe - kursy zorientowane na ucznia - maksymalizacja osiąganych efektów,
 • 3 godziny lekcji angielskiego dziennie, 15 w tygodniu,
 • Wykwalifikowani, profesjonalni i przyjaźni nauczyciele,
 • różnicowany program zajęć dodatkowych: pokazy talentów, dyskoteki, siatkówka, tenis, piłka nożna,
 • Bezpieczne i przyjazne otoczenie, sprzyjające integracji kulturowej,
 • Komfortowe zakwaterowanie w pobliżu szkół,
 • Doświadczone kierownictwo i wzorowa obsługa administracyjna.

UWAGA NOWOŚĆ!
The English and Football Coaching Course - letni kurs języka angielskiego połączony z treningiem piłki nożnej prowadzonym w szkółce piłkarskiej klubu Chelsea London!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie