Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
GLOBAL VILLAGE Szkoła języka angielskiego

Aleja Legionów 42, 25-035 Kielce
tel./fax 41 362-13-93
www:   http://www.gv.edu.pl
e-mail:   office@gv.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3248 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


BIURO TŁUMACZEŃ

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- "Kids" - kursy dla dzieci 5- i 6-letnich
- "Junior" - kursy dla dzieci ze szkoły
  podstawowej

- kursy dla gimnazjalistów
- kursy dla licealistów i dorosłych
- kursy dla firm
- letni kurs językowy w formie półkolonii
- oferta dla doktorantów - osoby
  przygotowujące się do obrony prac
  doktorskich zapraszamy do GV na egzamin
  językowy


POZIOMY NAUCZANIA

- kursy odbywają się na 5 poziomach nauczania wg skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) od poziomu A1 do C1

SZKOŁY:
  • ul. Starowapiennikowa 37 (os. Barwinek), tel. 41 361-51-74
  • ul. Massalskiego 12 (os. Ślichowice), tel. 41 368-92-69
  • ul. Nowaka-Jeziorańskiego 41G (os. Świętokrzyskie), tel. 41 331-04-77
  • Starachowice, ul. 6 Września 55 a, tel. 41 273-15-05
  • Skarżysko, ul. Moniuszki 32, tel/fax 41 362-13-93

W 2005 roku Szkoła Języka Angielskiego "Global Village" w Kielcach pomyślnie przeszła audyt jakości w nauczaniu języka angielskiego przeprowadzony przez inspektorów Polish Association for Standards in English (PASE) i jako pierwsza w regionie otrzymała prawo posługiwania się Znakiem Jakości Nauczania.

W 2008 i w 2011 roku, po szczegółowych kontrolach przeprowadzonych w Kielcach przez inspektorów PASE, Zarząd Stowarzyszenia przedłużył rekomendację o kolejne trzy lata. Rekomendacja obejmuje wszystkie kieleckie szkoły Global Village.

Nasza szkoła w uznaniu zasług na rzecz promowania egzaminów Cambridge English oraz na podstawie liczby zarejestrowanych kandydatów na egzaminy Cambridge English od sierpnia 2010 do lipca 2011 otrzymuje możliwość używania logo Cambridge ESOL Exam Preparation Centre Logo.

Kursy odbywają się na 5 poziomach nauczania wg skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) od poziomu A1 do C1.
  • Każdy Słuchacz rozpoczynający pierwszy semestr kursu otrzymuje komplet podręczników.
  • Każdy otrzymuje login i hasło umożliwiające korzystanie z Internetowego Centrum Obsługi, Wirtualnego Otoczenia Edukacyjnego "moodle" oraz z multimedialnego kursy "Global Village Online".
  • Każdy otrzymuje legitymację umożliwiającą bezpłatne korzystanie z biblioteki, wideoteki i innych zasobów szkoły, a na życzenie także: bezpłatne konto poczty elektronicznej, bezpłatne miejsce na serwerze szkoły na własną stron www oraz bezpłatne przeszkolenie w korzystaniu z Internetu dla celów edukacyjnych.

Szkoła Języka Angielskiego "Global Village", po szczegółowej kontroli przeprowadzonej przez zespół powołany przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, wpisana została na listę akredytowanych placówek oświatowych Ministerstwa Edukacji Narodowej (wówczas jako jedna z zaledwie ok. 20 szkół językowych w Polsce). Nadzorem Kuratorium Oświaty w Kielcach objęte są wszystkie placówki GV w Kielcach, Starachowicach i Skarżysku.

ZAPISY NA KURSY

- od 1 września, od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 19.00

Określenie poziomu odbywa się na podstawie testu pisemnego i krótkiej rozmowy. W ramach poziomu słuchacz wybiera sobie grupę, której termin zajęć najbardziej mu odpowiada (w miarę wolnych miejsc).

Testy wstępne odbywają się w godzinach zapisów i są sprawdzane natychmiast. Testy są bezpłatne i nie zobowiązują kandydata do zapisania się na kurs. Zapraszamy do wykonania próbnego testu online, dla wstępnego zorientowania się w swoich umiejętnościach - na naszej stronie.

Cena kursu zależy od miejscowości, poziomu, grupy wiekowej, wybranego systemu płatności oraz liczby słuchaczy z jednej rodziny. W każdej z kieleckich szkół można się także zapisać do dowolnej innej naszej szkoły.

Tutaj można zapisać się on-line.

OFERTA DLA DOKTORANTÓW

Osoby przygotowujące się do obrony prac doktorskich zapraszamy do GV na egzamin językowy.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22 września 2011 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodach doktorskich egzaminy TOEIC®, TFI™ i TOEFL® stanowią podstawę do zwolnienia kandydatów z egzaminu doktorskiego w zakresie nowożytnego języka obcego.

Zgodnie z treścią powyższego Rozporządzenia, egzamin TOEIC® jest honorowany z wynikiem 700 punktów, TOEFL® iBT z wynikiem 87 punktów, a egzamin TFI™ z wynikiem 605 punktów.

Certyfikaty TOEIC® i TOEFL® to renomowane narzędzia oceny kompetencji z zakresu języka angielskiego najszerzej stosowane przez instytucje akademickie i pracodawców w skali globalnej. Rozpoznawane są przez szereg organizacji na całym świecie. Egzamin TOEFL® honoruje ponad 8 000 uczelni w ponad 130 krajach. Natomiast egzamin TOEIC®, zdawany rocznie przez blisko 7 milionów osób, jest uznawany przez ponad 14 000 firm i instytucji w 150 państwach na każdym kontynencie.

Global Village była jednym z pierwszych w Polsce centrów egzaminacyjnym TOEIC i TOEFL. Nasz przedstawiciel był jedynym Polakiem zaproszonym przez specjalistów ETS i Uniwersytetu Princeton do udziału w pracach mających na celu adaptację egzaminu do potrzeb rynku europejskiego.

MIĘDZYNARODOWY SUKCES GLOBAL VILLAGE

Kielecka Szkoła Języka Angielskiego "Global Village" znalazła się na liście zwycięskich autorów w konkursie projektów europejskiego programu międzysektorowego KA2 "Languages", stając się koordynatorem projektu promocji europejskich miast średniej wielkości i mniej używanych języków "EU-Everyplace". "Global Village", poza wykonaniem polskiej części zadania, będzie przez dwa lata koordynować pracę zespołu z udziałem specjalistów z uniwersytetów w Czechach, Litwie, Łotwie i Niemczech.

Co rok EACEA, Europejska Agencja Wykonawcza ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego ogłasza zaproszenia do składania projektów, w tym językowych. Zwykle wpływa do Agencji około dwustu projektów językowych z całej Europy, spośród których około 20 jest corocznie wybieranych do sfinansowania przez Komisję Europejską.

W roku 2011, po raz pierwszy od kilku lat, wśród wybranych do realizacji 20 projektów językowych zarządzanych centralnie, czyli z Brukseli, znalazły się 2 projekty z Polski. Na szesnastym miejscu listy znalazł się Uniwersytet Jagielloński, na dwunastym - Global Village.

Kielecki projekt nawiązuje w swej nazwie „EU-Everyplace" do Everymana czyli bohatera o uniwersalnych cechach, na którego miejscu może się postawić każdy człowiek. Everyplace to takie „każde miasto"- nie stolica, nie międzynarodowa atrakcja turystyczna, ale średniej wielkości miasto mające w sobie wszystkie istotne cechy danego kraju, jednocześnie miasto ciekawe i warte poznania przez każdego, kto chce prawdziwe oblicze tego kraju poznać. Polskę reprezentować w projekcie będą oczywiście Kielce. Język polski na nowej platformie będzie nauczany poprzez atrakcyjną prezentację Kielc.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie