Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych EMPIK

ul. Warszawska 5, 25-512 Kielce
tel. (041) 344-74-07, (041) 344-81-95
www:   http://www.empik.edu.pl
e-mail:   SJO.Kielce@empik.com


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7440 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- Bogata oferta SJO EMPiK w Kielcach obejmuje nauczanie języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego.Istniejemy w Kielcach od 1992 roku. Jesteśmy zatem jedną z najstarszych tego typu placówek w mieście. Naszym Słuchaczom zapewniamy różnorodność kursów na wszystkich poziomach zaawansowania i we wszystkich grupach wiekowych oraz szeroki wybór godzin. Można uczyć się zarówno rano jak i wieczorem (ostatnie zajęcia od godz. 18.45). Osoby niedysponujące czasem w ciągu tygodnia mogą uczęszczać na kursy weekendowe. Organizujemy również zajęcia dla pracowników firm, zarówno na miejscu, jak i w siedzibie zamawiającego.

Miła atmosfera, znakomita kadra lektorska (wielu naszych nauczycieli to wykładowcy Akademii Świętokrzyskiej, Politechniki Świętokrzyskiej, Wszechnicy Świętokrzyskiej oraz Towarzystwa Wiedzy Powszechnej), oddana do dyspozycji słuchaczy kafejka internetowa, czynią naukę w Empiku przyjemną i efektywną. Nad wysoką jakością kursów, pracą lektorów i postępami Słuchaczy czuwa metodyk szkoły. Tradycją dotyczącą grup dziecięcych stają się organizowane pod koniec roku szkolnego przedstawienia, na których rodzice mogą przekonać się o postępach swoich pociech. Nasz szkoła nie zapomina również o słuchaczach podczas wakacji: dla dzieci mamy propozycję wyjazdów na obozy językowe, dla dorosłych - kursy bardzo intensywne w lipcu lub w sierpniu.

W Szkole Języków Obcych EMPiK nasi kursanci spędzają najczęściej cały rok. Dlatego staramy się, aby nasza szkoła było przyjazna i wygodna. Mamy własne, świetnie wyposażone sale, a w takich warunkach nauka języka odbywa się szybciej i skuteczniej.

 • Magnetofony Barthe są specjalnie wymyślone do nauki języka. Można na nich przyspieszać i spowalniać dźwięk. Do tego mają cyfrową płytę pamięci - czyli można robić powtórki bez przewijania.
 • Każdy kursant ma indywidualne słuchawki, z których korzysta podczas odsłuchów. Dzięki nim łatwiej opanujesz różnice między tree i three czy ship i sheep.
 • Video oraz DVD znajduje się w co drugiej sali. Nie służy do oglądania "Terminatora", lecz specjalnych ćwiczeń przyspieszających naukę.
 • Tu nie ma smutnych białych ścian. Jest ciepły kolor piasku z plaży i specjalne postery, aby można było "łapać" język nawet kątem oka (fachowcy nazywają to "widzeniem peryferyjnym"). Bez obaw - będziemy je często zmieniać.
 • Rzutnik pozwala zmienić punkt widzenia bez zmiany punktu siedzenia. Rzut oka z książki na kolorowy obraz zajmujący całą ścianę - wszystko staje się prostsze.
 • Internet Cafe dla kursantów EMPiKu: ile chcesz i kiedy chcesz. Pokój lektorski, w którym zapewne kserowane są kolejne testy. Gabinet dyrektora, w którym dyrektora nigdy nie ma, ponieważ chętniej spędza czas na terenie szkoły lub w recepcji na rozmowach z kursantami i pracownikami. Kawa - ratunek dla sów wczesnym rankiem i dla skowronków wieczorem.

METODY NAUCZANIA

Opracowaliśmy własną metodę nauczania: The INSELL Method (Interactional Sequential Language Learning). Nauka języka wdług metody INSELL polega na opanowaniu i doskonaleniu umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi.

Do programu zajęć włączone są takie zagadnienia jak:

 • zasady komunikacji w zależnośći od wieku, płci i statusu rozmówcy;
 • rytuały porozumiewania się, rejestry i style językowe, zwroty grzecznościowe.

  Metoda pomaga w przyswajaniu treści i umiejętności językowych we właściwej kolejności (program uwzglednia zasady optymalnej gradacji tego, co poznajemy przy zapewnieniu powtarzalności). Pozwala także nauczyć się jak samemu pracować nad dalszym rozwijaniem języka i kształcić umiejętność własnej oceny swoich postępów. W nauce wymowy pomaga autorski program "Sounds Good" do nabycia w Szkole EMPiK

  Zajęcia w EMPiKu są praktyczne i urozmaicone: gry, psychozabawy, symulacje czy role-plays przekładają język i jego struktury na konkretne sytuacje, jakie mogą się przytrafić w codziennym życiu.

  W EMPiKu korzystamy wyłącznie z podręczników renomowanych firm. Aż trudno się nie pochwalić: efektem ścisłej współpracy jest przyznanie nam tytułów Szkoły Patronackiej Longmana. Autorami niektórych książek wykorzystywanych podczas naszych kursów są lektorzy EMPiKu, z którymi spotkasz się w trakcie zajęć. Jeżeli otworzysz "Maximizer FCE Gold", zobaczysz nazwisko Arka Tkacza z Poznania, a jeśli "Nowa Matura 2005" - Anny Sikorzyńskiej z Warszawy , również autorki popularnej serii "Opportunities".

  Nauka w Szkole EMPiK może trwać z różną intensywnością i częstotliwością zajęć w ciągu roku. Najczęściej są wybierane kursy roczne zorganizowane na zasadzie 2-ch spotkań po 2 godziny lekcyjne w tygodniu, ale są też wersje weekendowe: jedno spotkanie w tygodniu w soboty lub piątki. Jeśli chcesz przyspieszyć naukę języka, to warto skorzystać z bardziej intensywnych wersji zajęć, gdzie spotkania odbywają się kilka razy w tygodniu.

  Dobry nauczyciel to taki, który potrafi nauczyć. To jest poziom minimum w Szkołach EMPiK, ale oczywiccie mierzymy wyżej. Nasi lektorzy to doskonali nauczyciele. Doskonały nauczyciel to coś więcej niż dobry: to nauczyciel z osobowością. Potrafi porwać i napełnić pozytywną energią swoich słuchaczy. Nieprzypadkowo właśnie takich nauczycieli z okresu szkoły średniej i wyższej przechowujesz w pamięci. Jesteśmy nieskromni, ale w EMPiKu spotkasz znacznie więcej lektorów z osobowością niż w zwykłej szkole językowej.

  NASZA DRUGA PLACÓWKA:
  Kielce, ul. Sienkiewicza 34
  tel. (041) 344-38-92
  Email: SJO.Kielce@empik.com

 • Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie