Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacyjne "ATUT"

ul. Oś Kartuska 2, 59-220 Legnica
tel. (76) 722-23-54, tel. kom. 796-901-660
www:   http://www.atut-ce.pl
e-mail:   szkola@atut-ce.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8022 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Otwórz się na języki obce:

- angielski
- niemiecki
- włoski
- francuski
- rosyjski
- hiszpański
- polski dla obcokrajowców

Organizujemy kursy:

- maturalne
- dla dzieci i młodzieży
- konwersacyjne
- egzaminacyjne (KET, PET, FCE, CAE, ZD, CILS,
  TELC i inne)

- ogólne oraz Business English
Organizujemy także korepetycje ze wszystkich przedmiotów zgodnie z najnowszymi zasadami metodyki i dydaktyki. Przygotowujemy słuchaczy do MATURY z dowolnego, wybranego przedmiotu oraz TESTÓW KOMPETENCJI.


Zajęcia w Centrum Edukacyjnym ATUT prowadzone są przez doświadczoną grupę lektorów oraz nauczycieli przedmiotów, posiadających minimum wyższe wykształcenie. W salach lekcyjnych oddajemy do dyspozycji nowoczesny sprzęt techniczny: indywidualne zestawy słuchawkowe, magnetofony, magnetowidy, DVD, TV, kamerę cyfrową.
Grupy liczą 8 -12 osób.
Część naszych słuchaczy korzysta z możliwości wyjazdu poza granice kraju w celu doskonalenia umiejętności posługiwania się językiem obcym.
Miła atmosfera i wysoki poziom nauczania są z pewnością atutami naszej szkoły. Naszym słuchaczom zapewniamy warunki wszechstronnej edukacji na miarę Unii Europejskiej.
Poziomy nauczania w CE ATUT dostosowane są do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego ("A Common European Framework of Reference for Languages: Learning, Teaching, Assessment"). Zaczynasz u nas naukę na swoim poziomie, a kończysz - dużo wyżej! Kwalifikacja na kurs odbywa się po bezpłatnym teście (część pisemna i rozmowa z lektorem).
Po ukończeniu każdego semestru uczestnicy otrzymują certyfikaty z ocenami z poszczególnych sprawności językowych: czytania, pisania, mówienia, rozumienia ze słuchu oraz gramatyki.

Zastanawiasz się jak uczymy?

Dla kogo i jakie kursy?

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży, studentów, dorosłych, czyli po prostu dla wszystkich!
Naszą ofertę i rodzaj kursu dobieramy do Twoich indywidualnych potrzeb:

  • Jesteś studentem lub osobą dorosłą - nauczymy Cię lub podszkolimy Twój język, który przydaje Ci się w pracy życiu codziennym oraz potwierdzimy to certyfikatem!

  • Jesteś licealistą - przygotujemy Cię profesjonalnie do matury i/lub egzaminów międzynarodowych! Wszyscy maturzyści dostaną od nas pisemną GWARANCJĘ zdania MATURY.

  • Masz dziecko - przekonamy Cię, że nauka języka to dla Twojej pociechy doskonała zabawa i wspaniały start do biegłej znajomości języków w przyszłości!
W Atucie znajdziesz pełną ofertę poziomów zaawansowania: od grup rozpoczynających naukę po grupy przygotowujące do najbardziej zaawansowanych egzaminów międzynarodowych.
Otwórz się na języki obce!

Jakimi metodami nauczamy?

Co tu dużo mówić: nasze metody są po prostu skuteczne!

  • Wykorzystujemy wiele metod i technik, a ich dobór jest dopasowany do potrzeb kursu, wieku słuchaczy i celu do jakiego dążą. Pierwszeństwo dajemy metodzie komunikatywnej skupiającej się na rozwijaniu biegłej znajomości języka przez doskonalenie czterech praktycznych umiejętności językowych: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Duży nacisk kładziemy na skuteczność komunikowania się, dokładność i kształtowanie pewności siebie.

  • Nasze kursy wzbogacamy elementami metody leksykalnej, technikami pomagającymi skutecznie przygotować się do egzaminu. Urozmaiceniem zajęć są pomoce audiowizualne, praca z autentycznymi materiałami, quizy, gry i zabawy językowe oraz kontakt z oryginalnym, autentycznym językiem - podczas zajęć i konwersacji prowadzonych przez "native speakers".

  • Tylko w ATUCIE czekają na Ciebie INDYWIDUALNE SŁUCHAWKI - podczas ćwiczeń fonetycznych przekonasz się, jak łatwo osiągnąć właściwą wymowę i akcent, a doskonalenie umiejętności mówienia i słuchania to prawdziwa przyjemność.

Reszta należy do Ciebie!

Jaka jest kadra lektorska?
Powiedzmy sobie szczerze:
  • Najlepsi lektorzy w Legnicy uczą właśnie w Atucie!

  • Naszym lektorom stawiamy wysokie wymagania - oprócz wiedzy i umiejętności pedagogicznych cechuje ich entuzjastyczne podejście do pracy i zaangażowanie. Potrafią wykorzystać swój potencjał ,elastycznie dobierając właściwe metody do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Lektorów ATUTu możesz zawsze poprosić o dodatkową pomoc i wyjaśnienia na bezpłatnych konsultacjach.
Jesteśmy dla Ciebie!
Z jakich materiałów dydaktycznych korzystamy?
  • Pracujemy w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw językowych - Macmillan, Oxford, Lektor Klett, Langenscheidt

  • Kursy prowadzone są wyłącznie w oparciu o najwyższej jakości materiały dydaktyczne starannie wybrane przez metodyka i dostosowane do stawianych przez nas celów nauczania. Każdemu z podręczników towarzyszą materiały na CD, kasety magnetofonowe oraz dodatkowe materiały video. Pomocniczo wykorzystywane są także materiały uzupełniające w postaci plansz, testów, egzaminów, gier i zabaw edukacyjnych. Każdy słuchacz otrzymuje w ciągu roku bezpłatnie materiały dodatkowe i skrypty przygotowywane przez lektorów.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie