Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkoleń i Innowacji

Aleje Racławickie 8 lok. 18, 20-037 Lublin
tel. (81) 534-60-98, fax (81) 533-78-29, tel. kom. 505-465-100
www:   http://www.csi.lublin.pl
e-mail:   info@csi.info.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 10555 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM SZKOLEŃ I INNOWACJI

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie organizacji:

- szkoleń zawodowych
- szkoleń komputerowych
- szkoleń językowych
- szkoleń ECDL

LANGUAGE SKILLS – SZKOŁA JĘZYKOWA W CSI

- kursy języka angielskiego
- nauka oparta na metodzie konwersacyjnej
- indywidualne podejście do uczestnika

Centrum Szkoleń i Innowacji z siedzibą w Lublinie jest firmą doradczo-szkoleniową o ogólnopolskim zasięgu. Prowadzimy szeroko pojętą działalność szkoleniową. Współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. W 2012 r. staliśmy się Centrum Egzaminacyjnym ECDL pod patronatem Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W roku 2013 uzyskaliśmy tytuł Akademii Edukacyjnej VCC (Academy of Education).

Centrum Szkoleń i Innowacji:
  • to profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta
  • całą naszą wiedzę i umiejętności angażujemy na rzecz edukacji
  • szkolenia przygotowujemy pod indywidualne potrzeby klienta
  • innowacyjność cechuje nasze usługi

Nasze podejście do klienta jest: całościowe, solidne, indywidualne. Profesjonalizm to cecha, która charakteryzuje naszą firmę i naszą kadrę. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi trenerami, co jest gwarantem rzetelności w nauczaniu na wysokim poziomie. Zapewniamy doskonałej jakości usługi z zakresu szkoleń zawodowych, językowych i komputerowych, zgodne z normą Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Centrum Szkoleń i Innowacji Grzegorz Miszczak posiada wysokiej jakości sprzęt komputerowy i oprogramowanie, warunki lokalowe oraz duże doświadczenia w zakresie realizowanych szkoleń.

Idea uczenia się przez całe życie jest fundamentem nowoczesnego społeczeństwa opartego na wiedzy. Jako firma doradczo – szkoleniowa doskonale zdajemy sobie sprawę, że edukacja jest czynnikiem stymulującym rozwój gospodarczy i społeczny, dlatego też stawiamy na jakość kształcenia i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów dopasowując szkolenia do postępujących zmian na rynku pracy.

Poprzez swoją działalność aktywnie wdrażamy program uczenia się przez całe życie (Lifelong Learning) wpisując się tym samym w politykę UE.

Z naszych usług korzystają liderzy kluczowych sektorów gospodarki, dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji państwowej i samorządowej.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie organizacji szkoleń zawodowych, komputerowych i językowych. Jesteśmy autoryzowaną jednostką certyfikującą VCC i ECDL, wydajemy prestiżowe certyfikaty uznawane w całej Europie.

Drugą gałęzią naszej działalności jest doradztwo w procesie pozyskiwania dotacji unijnych. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów szkoleniowo-doradczych oraz inwestycyjnych w ramach POKL, RPO WL, PO IG oraz innych instrumentów finansowych.Szkolenia informatyczne

Nasza oferta została przygotowana dla różnych grup wiekowych. Dzięki pracowni komputerowej wyposażonej w tablicę interaktywną, projektor oraz szesnaście stanowisk komputerowych nasi słuchacze w komfortowych warunkach indywidualnej pracy trenerem. Dodatkowym atutem naszych kursów jest możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu ECDL.

Szkolenia komputerowe są prowadzone w multimedialnej pracowni ze słuchawkami. Słuchacze pracujący przy komputerze mają możliwość pracy w podgrupach niezależnie od miejsca zajmowanego w sali poprzez system laboratorium audio umożliwiającym łączenie w pary lub większe grupy z wykorzystaniem słuchawek. Ponadto jednostka robocza trenera połączona jest z tablicą multimedialną umożliwiającą prezentacje materiału dydaktycznego w oparciu o multimedialne oprogramowanie i interaktywne ćwiczenia. Uczestnicy mogą również skorzystać z dodatkowych multimedialnych materiałów dydaktycznych i dodatkowych ćwiczeń.


Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie