Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studio Języka Angielskiego "Top Stream"

ul. Zuchów 1, 20-047 Lublin
tel. 510-329-339
www:   http://topstream.pl
e-mail:   biuro@topstream.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1694 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

STUDIO JĘZYKA ANGIELSKIEGO "TOP STREAM"

- kursy dla dzieci
- kursy dla młodzieży
- kursy dla dorosłych
- kursy egzaminacyjne
- kursy certyfikatowe dla dzieci
- kursy certyfikatowe ogólne
- oferta dla firm
- oferta dla przedszkoli
- lekcje indywidualne

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA KURSY: HISZPAŃSKI, NIEMIECKI oraz ROSYJSKI.

Studio Języka Angielskiego "TOP STREAM" to nowoczesna i skuteczna szkoła językowa. Jesteśmy pasjonatami języków obcych, a w szczególności języka angielskiego.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość nauczania. W pracy stawiamy na najnowsze i najskuteczniejsze technologie edukacyjne, szeroko wykorzystując je na zajęciach. Staramy się by nauka u nas była przyjemnością a nie nudnym obowiązkiem. Naszym uczniom umożliwiamy korzystanie z biblioteczki, a także monitorowanie postępów w nauce przez Internet.

Zatrudniani przez nas lektorzy to doświadczeni absolwenci filologii, którym zależy na ciągłym podnoszeniu własnych kwalifikacji m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach metodycznych, a zdobytą wiedzę wykorzystują na zajęciach.

Pragniemy, aby nasza szkoła z biegiem czasu stała się liderem wśród szkół językowych, wyznaczając trendy, do których należy równać. Chcemy by stała się ona synonimem jakości w nauczaniu języków obcych, efektywności, nowoczesności i innowacyjności. Już dziś realizujemy to poprzez wprowadzenie multimediów do codziennej praktyki szkolnej jako standard.

Naszym założeniem było, iż będziemy blisko naszych uczniów. Chcemy, by każdy z naszych uczniów oraz Ich Rodzice mieli możliwość stałego kontaktu z nami oraz monitorowania procesu nauczania bez wychodzenia z domu. Dlatego uruchomiliśmy system internetowy, który to zapewni.

Wiemy, iż w nauce języków obcych wiele zależy od lektora, dlatego staramy się dobierać naszych współpracowników tak, by ich wykształcenie, wiedza i doświadczenie gwarantowały wysoką jakość nauczania.

Na naszych zajęciach korzystamy z podręczników przeznaczonych dla szkół językowych wydawnictwa Cambridge University Press. Ponadto, posiadamy bogatą bazę własnych pomocy dydaktycznych. Zajęcia wzbogacamy o multimedia, gry językowe i zagadnienia kulturowe.

Staramy się, na ile jest to tylko możliwe na danym etapie nauki, odwzorowywać naturalny sposób nabywania umiejętności językowych, tak jak ma to miejsce w przypadku uczenia się przez nas języka ojczystego. Na naszych zajęciach rozwijamy wszystkie umiejętności językowe (mówienie, czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu).

Pragniemy wytworzyć środowisko sprzyjające nauce poprzez pozytywną motywację, pokazywanie historii, kultury, zwyczajów i osiągnięć krajów anglosaskich. Chcemy również inspirować do samodzielnych poszukiwań i rozwoju wykorzystując, na przykład, źródła internetowe, czy też naszą biblioteczkę.

Nie korzystamy z jednej określonej metody nauczania, ale raczej próbujemy wybrać dla naszych uczniów te elementy, które, naszym zdaniem, są najskuteczniejsze. Każdy z nas jest przecież inny i każdy uczy się inaczej, dlatego tak ważna jest różnorodność bodźców, które docierają do nas w trakcie nauki języka obcego.

Istnieje wiele dróg, które wiodą do jednego celu, jakim jest biegłość językowa. To, że jest ich tak wiele sprawia, że każdy może znaleźć tę właściwą dla siebie, z małą pomocą doświadczonego przewodnika, jakim mamy ambicję być dla naszych uczniów.

Zapraszamy do nauki języka angielskiego w naszej szkole językowej!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie