Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Angielskiego i Kultury Brytyjskiej Co Ludzie Powiedzą

ul. Stanisława Leszczyńskiego 38, 20-068 Lublin
tel. kom. 531-11-00-11
www:   http://www.coludziepowiedza.co
e-mail:   info@coludziepowiedza.co

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2849 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- język angielski
- nauka kreatywna i intesywna
- nacisk na komunikację
- przyjazna atmosfera
- profesjonalni i doświadczeni lektorzy


"Co ludzie powiedzą" - Szkoła Języka Angielskiego i Kultury Brytyjskiej
Metody nauczania stosowane przez naszych lektorów różnią się diametralnie od tradycyjnych sposobów przekazywania wiedzy. My skupiamy się na Tobie, oferując Ci 100% naszej wiedzy i możliwości. Gwarantujemy Ci, że już nigdy nie będziesz musiał dukać po angielsku, a gdy wyjedziesz do Wielkiej Brytanii, zaskoczysz znajomych wiedzą o tym kraju i obyczajach ludzi w nim żyjących. Jak myślisz, Co Ludzie Powiedzą, gdy powiesz im, że uczysz się w jedynej w Lublinie szkole języka angielskiego i kultury brytyjskiej, w której 80% lekcji poświęcamy na dyskusje, podczas których wykorzystujesz poznane wcześniej słownictwo? Dowiesz się tego tylko wtedy, gdy odwiedzisz naszą siedzibę przy ul. Stanisława Leszczyńskiego 38 w Lublinie. Kreatywnie, niestandardowo, intensywnie, naturalnie. Tak właśnie uczymy. A naszym celem jest stworzenie najbardziej przyjaznej klientowi szkoły języka angielskiego.

Poziomy kursów, jakie proponujemy:
  • POZIOM BEGINNER (A0) - przeznaczony dla osób, które nigdy nie miały styczności z nauką języka obcego. Kurs ten wzbogacony jest formą metody bezpośredniej. Pod koniec szkolenia będziesz: w stanie zrozumieć i praktycznie wykorzystać w mowie i piśmie podstawową gramatykę, znać użyteczne słownictwo oraz popularne zwroty używane w codziennych, zwykłych sytuacjach, np. w trakcie zakupów, w podróży, prostych rozmowach z przyjaciółmi, w stanie przeczytać i zrozumieć najprostsze informacje i notatki, ogłoszenia i instrukcje wyrażone w mowie i piśmie.
  • POZIOM ELEMENTARY (A1) - poziom dla początkujących, którzy już uczyli się języka obcego, jednak nie czują się na siłach operować językiem w sposób komunikatywny. Wiedza przekazywana na tym poziomie jest wiedzą czysto praktyczną, a pod koniec kursu uczestnicy potrafią: praktycznie wykorzystać w mowie i piśmie podstawową gramatykę, znać i praktycznie wykorzystywać użyteczne słownictwo oraz popularne zwroty używane w codziennych, zwykłych sytuacjach, pozyskiwać i udzielać informacji związanych z wynajęciem pokoju, samochodu, rezerwacją biletu, w stanie przeczytać i zrozumieć proste informacje i notatki, ogłoszenia i instrukcje wyrażone w mowie i piśmie.
  • POZIOM PRE - INTERMEDIATE (A2) - poziom średniozaawansowany niższy będący rozszerzeniem poziomu Elementary/Beginner. Kursanci poznają tym razem nowe struktury gramatyczne, rozwijają dotychczas nabyte słownictwo, które ćwiczą pod kątem różnych sytuacji życiowych. Po ukończeniu kursu będziesz: znać system zastosowania czasów angielskich, jak również bardziej skomplikowaną gramatykę tj. tryby warunkowe i czasowniki modalne, posługiwać się nowym, bogatszym słownictwem, słuchać nieskomplikowanych tekstów i umieć odnaleźć w nich potrzebne Ci informacje.
  • POZIOM INTERMEDIATE (B1) - poziom średniozaawansowany rozwijający dotychczas poznane słownictwo, które chociaż wciąż ograniczone, może być zastosowane w bardziej zaawansowanych tematach. Uczestnicy potrafią porozumiewać się w sytuacjach niecodziennych, a jednak mogących zdarzyć się podczas wyjazdu zagranicznego, np. zgłoszenie przestępstwa. Wypowiedzi kursantów stają się bardziej złożone zarówno pod względem gramatycznym, jak i leksykalnym. Uczestnicy potrafią rozmawiać o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, sytuacjach hipotetycznych, prawdopodobnych i niemożliwych. Pod koniec kursu uczestnicy będą.
  • POZIOM UPPER - INTERMEDIATE (B2) - Poziom średniozaawansowany wyższy jest kontynuacją poziomu Intermediate. Wiedza kursantów na tym poziomie jest już bardziej ugruntowana, uczestnicy szkoleń potrafią aktywnie wykorzystywać wszystkie czasy, stronę bierną we wszystkich czasach, tryby warunkowe, wszystkie czasowniki modalne również w czasach przeszłych, jak również praktycznie wykorzystać zwiększony zakres słownictwa. Za pomocą odpowiednich struktur leksykalnych, uczniowie potrafią spontanicznie reagować na zaistniałe sytuacje.
  • POZIOM ADVANCED (C1) - Poziom zaawansowany będący kontynuacją poziomu Upper - Intermediate. Kursanci posługujący się językiem na tym poziomie potrafią wypowiadać się płynnie, spontanicznie i bez większych trudności. Stają się kompetentnymi użytkownikami języka, potrafią dostosować styl wypowiedzi ustnej lub pisemnej do potrzeb sytuacji i oczekiwań odbiorcy. Mogą również rozwijać swe zainteresowania poprzez lekturę lub słuchowiska fachowe, bez większych trudności potrafią zrozumieć rodzimych użytkowników języka obcego oraz wyłapać szczegóły ich wypowiedzi. Uczniowie potrafią również skutecznie i swobodnie używać poznanych do tej pory zwrotów w kontaktach towarzyskich i społecznych, bez większego zastanowienia stosując złożone konstrukcje gramatyczne. Formułowanie jasnych, szczegółowych i dobrze zbudowanych wypowiedzi ustnych i pisemnych to również umiejętność zdobywana na tym poziomie.
  • POZIOM PROFICIENCY (C2) - Poziom biegłości będący kontynuacją poziomu Advanced, a zarazem zwieńczeniem nauki języka obcego. Osoba uczęszczająca na ten poziom może z łatwością zrozumieć praktycznie każdy tekst usłyszany lub przeczytany. Kursant potrafi streszczać informacje pochodzące z innych źródeł, spójnie oddając wyrażone w nich tezy i wyjaśnienia. Język uczestnika tego poziomu jest zbliżony do native speaker'a, wzbogacony licznymi idiomami, trafnymi kolokacjami, synonimami, przysłowiami oraz zróżnicowany pod kątem gramatyczno-leksykalnym z naciskiem na rozróżnienie rejestru językowego. Uczeń na poziomie Proficiency potrafi nie tylko rozróżnić akcenty, ale również sporządzić skomplikowaną korespondencję, w tym także biznesową.
Poznaj nas Uczymy mówić. Kreatywnie, interesująco, aktywnie i skutecznie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie