Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Helen Doron English

ul. Błońskiego 1, 20-734 Lublin
tel. (81) 527-75-33, tel. kom. 508-100-637
www:   http://www.helendoron.pl/lublin
e-mail:   lublin@helendoron.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2204 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM JĘZYKOWE

- język angielski
- naturalna nauka języka
- zajęcia w małych grupach
- pozytywne wzmocnienia
- kreatywni nauczyciele
- kursy wakacyjne, urodzinki
- nieustannie doskonalone kursy
- bogate, kreatywne lekcje w zabawie


Helen Doron English to sprawdzona i jedyna na świecie naturalna metoda nauczania języka angielskiego opracowana przez brytyjską lingwistkę Helen Doron. To sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata. Metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży powstała ponad 30 lat temu. Około 2 milionów uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron English.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 18 roku życia! Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

Kursy są nieustannie doskonalone i dostosowywane do zmieniających się potrzeb dzieci w różnym wieku. Nad ich ciągłym ulepszaniem pracuje zespół specjalistów: lingwistów, metodyków, pedagogów, psychologów oraz muzyków. Tworzą oni atrakcyjne, idące z duchem czasu zajęcia dla dzieci. W ich ramach korzystają one z nagrań CD i DVD oraz gier i aplikacji dostępnych online na naszych stronach internetowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów:
  • Baby’s Best Start (BBS) - dla dzieci od 3 do 24 miesiąca życia. Radosne poznawanie otaczającego świata, przez piosenki, rymowanki i wyliczanki wspomaga rozwój dziecka i pozwala osłuchiwać się z językiem. Dba także o wszechstronny rozwój małego dziecka. Zajęcia pomagają budować poczucie pewności siebie, doskonalą pamięć i koordynację ruchową. Wszystkim zmysłom dostarczane są urozmaicone bodźce, wspomagające rozwój słuchu, wzroku, węchu, smaku i dotyku. Do aktywnego udziału w zajęciach zapraszani są także rodzice.
  • Fun with Flupe, More Fun with Flupe, Jump with Joey, More English For Infants, English for All Children i More English for All Children - między 2 a 6 rokiem życia dzieci odkrywają świat z niespożytą energią. Dzięki pełnym zabaw i atrakcji programom pozwalają dziecku utrwalić strukturę zdań i zwiększają zasób słownictwa. Uczą również właściwej wymowy oraz, opcjonalnie, podstaw czytania i pisania po angielsku. Te kursy to doskonała baza i wstępne przygotowanie do egzaminu językowego Cambridge Young Learners English.
  • Jump with Joey, More Jumping with Joey, Play On in English, Botty The Robot, Paul Ward’s World, Paul Ward and the Treasure - dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Kładziemy w nich nacisk na doskonalenie umiejętności spontanicznego budowania zdań, zwiększenie zasobu słownictwa, utrwalenie właściwej wymowy oraz trening czytania i pisania. Przygotowują one tym samym do egzaminów językowych Cambridge Young Learners English.
  • Teen English to praca z młodzieżą w wieku od 11 do 18 lat. Odpowiadają one kolejnym poziomom biegłości językowej przyjętym przez Radę Europy: A2, B1, B1+ oraz B2 i przygotowują do polskiej matury oraz zdobycia certyfikatów Cambridge poświadczających umiejętności językowe.

Przyjęcia urodzinowe z Helen Doron dla dzieci od 4 do 9 roku życia

Dzieci uwielbiają się uczyć grając w gry, śpiewając piosenki, dobrze się bawiąc. Razem z Helen Doron English wyprawisz niezapomniane, wesołe, pełne ciekawych zabaw przyjęcie urodzinowe. Wybierz jedną z sześciu propozycji, a lektor Helen Doron English zajmie się resztą. Przygotuje gry, piosenki, zabawy.
Wasze dzieci będą mówić o swoim urodzinowym party miesiącami!

Kursy wakacyjne:
Fun with Flupe – (3-7 lat) dzieci uczą się angielskiego poznając filmowe przygody stworka Flupe’a. Program zawiera dużo gier, piosenek, działań twórczych i eksperymentów.
I am the World – (4-9 lat) uczniowie wybierają się na wirtualną wycieczkę dookoła świata. Sztuka, teatr, gry, taniec i gotowanie – wszystko po angielsku.
English through Drama – (7-12 lat) dzieci uczą się angielskiego z klasycznych bajek, przygotowując ich sceniczną adaptację.
Get Ahead & Catch Up – (6-12 lat) dla uczniów, którzy znają już angielski. Ten kurs to intensywna powtórka materiału.

Paul Ward’s World – (10-12 lat) Paul Ward i jego przyjaciele uczą się się razem z uczestnikami kursu. Dzieci poznają wiele interesujących faktów o niemalże 20 krajach świata, uczą się praktycznego słownictwa i zdobywają umiejętności językowe przydatne w podróży.

Dzieci kochają uczyć się angielskiego metodą Helen Doron English!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie