Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Active Study - Szkoła Językowa

Centrum Edukacyjne

ul. Dąbrowskiego 76/14-15, 60-529 Poznań
tel. (61) 847-33-94
www:   http://www.activestudy.pl
Active Study na Facebook
e-mail:   biuro@activestudy.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 18241 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieBOGATY WYBÓR JĘZYKÓW

- m.in. angielski, niemiecki, francuski,
  rosyjski, szwedzki, norweski, duński,
  hiszpański, włoski, polski, japoński,
  niderlandzki, fiński


Szkolenia specjalistyczne dla firm i instytucji z różnych obszarów m.in.: biznes, finanse, handel, turystyka, prawo, medycyna, informatyka


Tłumaczenia

- tłumaczenia pisemne oraz ustne
 

SZKOŁA JĘZYKOWA ACTIVE STUDY

- kursy językowe dla dzieci
- kursy dla młodzieży
- kursy dla dorosłych
- kursy dla seniorów 50+
- kursy standardowe na różnych poziomach
  zaawansowania (kursy ogólne)

- kursy przygotowujące do egzaminów
  międzynarodowych (FCE, CAE, CPE,
  TOEFL, IELTS, ZD, Norskprove, Swedex,
  Certificaat Nederlands als Vreemde Taal,
  DELF, DELE, CILS, PURJ, JLPT)

- kursy specjalistyczne
- kursy indywidualne
- kursy intensywne (wakacyjne)
- kursy online
- kursy przygotowujące do egzaminu
  maturalnego z języka obcego


KURSY JĘZYKA POLSKIEGO
JAKO JĘZYKA OBCEGO
Polish language courses

- Polish for foreigners courses
- courses of various scope: general,
  business, for certificates

- individual classes or lessons in small
  groups

- at school, at company, at home; classes
  via Skype

- flexible scheudule

Ucząc języka obcego szczególny nacisk kładziemy na umiejętność sprawnego porozumiewania się.

Jeżeli szukasz profesjonalnej szkoły językowej, w której oferowany jest szeroki wachlarz języków, to Active Study jest miejscem, o którym myślisz! Ponadto, możemy Cię zapewnić, że języków uczymy z pasją! Active Study to szkoła językowa w sercu Poznania, przy ulicy Dąbrowskiego 76.

Active Study to profesjonalizm, pasja oraz tylko wykwalifikowani lektorzy, absolwenci filologii, `native speakers` z przygotowaniem pedagogicznym, jak również filolodzy, legitymujący się tytułem doktora. Zespół lektorów Active Study tworzą osoby o najwyższych kwalifikacjach merytorycznych, ale także posiadający zdolności interpersonalne, które są nieocenione w procesie nauczania.

Active Study to gwarancja usług najwyższej jakości, w jak najbardziej przystępnych cenach. W naszej szkole znajdziesz bogaty wybór kursów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania, kursów przygotowujących do egzaminów na certyfikaty, kursów dla dzieci i młodzieży.

Swoją ofertę kierujemy także do firm - Active Study proponuje kursy o różnej intensywności oraz tematyce, także specjalnie dostosowane do indywidualnych wymagań Państwa firmy. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem językowym dla klientów biznesowych. Organizuje kursy językowe dla firm: ogólne, biznesowe, egzaminacyjne oraz specjalistyczne.

Kiedy można się zapisać na kursy ?
Główna rekrutacja na kursy w pierwszym semestrze trwa we wrześniu i październiku, grupy zaczynają zajęcia w drugiej połowie października. Zapisy na drugi semestr przyjmujemy od stycznia, a rozpoczyna się on w marcu. Osoby, które nie zaczynają nauki od podstaw mogą dołączyć do grupy już istniejącej - taką rekrutację prowadzimy przez cały rok.

Zaufali nam m.in.:
    Eurocash S.A. Ruukki Poland Grafton Recruitment Bertelsmann Media Arvato Services IKEA Wydawnictwo Kropka Wojewódzki Urząd Pracy Polska Akademia Nauk Uniwersytet Medyczny Instytut Zachodni MPK Poznań Centrum Superkomputerowo-Sieciowe

OFERTA KURSÓW

Współpracujemy zarówno ze świetnie wykwalifikowanymi polskimi lektorami jak i native speakerami.

Kursy standardowe na różnych poziomach zaawansowania
Celem nauki w szkole Active Study jest aktywne, swobodne i poprawne porozumiewanie się w języku obcym. Kursy koncentrują się na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. Ucząc się z nami przede wszystkim rozmawiasz, ale także poznajesz specyficzne słownictwo i zwroty jakich używa się w danym języku, ćwiczysz wymowę i gramatykę. Podczas zajęć słuchacze pracują indywidualnie, w parach i grupach, a zadania i ich tematyka stwarzają im możliwość używania języka w codziennych sytuacjach. Dzięki niewielkiej liczbie osób w grupach wszyscy słuchacze aktywnie uczestniczą w zajęciach, a nie tylko uczęszczają na nie.

Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych
Kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych koncentrują się zarówno na pogłębianiu znajomości języka, jak i na podwyższeniu umiejętności w zakresie strategii i technik egzaminacyjnych. Kursy przygotowujące do m.in. ESOL Cambridge FCE - First Certificate in English, ESOL Cambridge CAE - Certificate in Advanced English, Zertifikat Deutsch (ZD), DELE – Diplomas de Espanol como Lengua Extranjera, DELF - Diplôme d`études en langue française, Norskprøve, Swedex.

Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka obcego
Kurs maturalny z języka obcego prowadzony jest na poziomie podstawowym i rozszerzonym, zawsze poprzedzony jest testem kwalifikacyjnym. W trakcie kursu przewidziano próbny egzamin maturalny sprawdzający umiejętności przed egzaminem w maju.

Kursy językowe dla dzieci
Kursy językowe dla dzieci i młodzieży w Active Study przygotowane są z myślą o potrzebach najmłodszych słuchaczy. Dzieci uczą się języka w przyjaznej atmosferze, w oparciu o starannie wybraną gamę pomocy naukowych i podręczników.

Dbamy też, by nauka języka była jak najbardziej interesująca poprzez wykorzystywanie piosenek, gier czy zabaw językowych na zajęciach. Kursy prowadzą starannie dobrani nauczyciele, wszyscy lektorzy posiadają wyższe wykształcenie oraz przygotowanie metodyczne.

Kursy specjalistyczne
Kursy specjalistyczne są okazją by poznać i udoskonalić język obcy z wybranej przez siebie dziedziny, m.in.: w biznesie, finansach, obsłudze, handlu, dla sekretarek, hr kadry, technice, turystyce, prawie, medycynie, informatyce.

Kursy językowe dla dzieci
Active Study oferuje również lekcje indywidualne, zarówno w siedzibie szkoły, jak i z dojazdem do klienta.

Kursy intensywne
Kurs intensywny charakteryzuje się dużym natężeniem zajęć i pozwala to na poczynienie znaczących postępów w krótkim okresie czasu. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą szybko przyswoić podstawy lub odświeżyć swoją znajomość języka obcego. W ramach kursów intensywnych oferujemy wszystkie kursy z naszej oferty (kursy ogólne, biznesowe, egzaminacyjne oraz specjalistyczne). Możemy także przygotować specjalny program kursu, zgodny z zapotrzebowaniami - ważne spotkanie biznesowe, do którego chcesz się przygotować, zbliżający się egzamin, rozmowa kwalifikacyjna czy wyjazd za granicę. Kurs może odbywać się zarówno w siedzibie naszej szkoły jak i u Klienta.

Kursy 50+
Myśląc o osobach w wieku dojrzałym (50 +), szkoła Active Study przygotowała specjalną ofertę kursów przy filiżance dobrej kawy. Kursy zostały opracowane z uwzględnieniem specyfiki potrzeb osób dojrzałych, tematyka zajęć dostosowana jest do grupy wiekowej. Oferta skierowana jest do osób, które chcą poświęcić czas na rozwijanie swoich językowych pasji oraz nauczyć się języka obcego. Spotkania raz w tygodniu, bez stresu i dla przyjemności. Szkoła otrzymała certyfikat "Miejsce przyjazne seniorom".

Kursy on-line
Kursy online skierowane są do osób pragnących uczyć się języka obcego w trybie indywidualnym, które nie mogą regularne uczestniczyć w kursie językowym. Użycie najnowszych technologii pozwala studentom na aktywne uczestniczenie w zajęciach, daje możliwość rozwijania umiejętności komunikacyjnych wspomaganych ćwiczeniami pisemnymi. Podczas zajęć posługujemy się wieloma narzędziami, które ułatwiają naukę języka obcego.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie