Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
LOGOS Architektura Umysłu

ul. Jugosłowiańska 65, 60-149 Poznań
tel.(61) 861-52-55 tel. kom.605-654-596
www:   http://logosau.eu
e-mail:   biuro@logosau.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 10505 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

LOGOS ARCHITEKTURA UMYSŁU

 

KURSY JĘZYKOWE

- j. angielski, j. niemiecki, j. hiszpański
- szybki angielski metodą Colina Rose
- metoda bezpośrednia
- konwersacje z Native Speaker`em
- metoda tradycyjna
- przygotowanie do matury
- angielski dla najmłodszych w wieku 2-6 lat
- kursy języka angielskiego dla osób przygotowujących się do egzaminów na poziomach: FCE, CAE, PCE

TAAkA Szkoła
KURSY, SZKOLENIA, WARSZTATY

- Mądrzy rodzice - warsztaty umiejętności wychowawczych Rzecznika Praw Dziecka i Fundacji Kidprotect
- Coaching rodzicielski - bądź najlepszym coachem dla swojego dziecka!
- konsultacje - spotkania konsultacyjne ze specjalistą
- Taaka głowa! - autorski program zajęć dla dzieci od 0 do 5 roku życia
- Lubię się uczyć i wiem jak się uczyć! - zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym 6-12 lat

Klub dziecięcy TAAKi Maluch

- zapraszamy wszystkie dzieci w wieku
  12-35 miesięcy

Szkoła LOGOS Architektura Umysłu powstała dzięki doświadczeniu, innowacyjnemu podejściu do nauczania i wspierania rozwoju, a także dzięki pasji i zaangażowaniu wszystkich wykładowców.

LOGOS Architektura Umysłu to nowoczesna szkoła językowa w Poznaniu odznaczająca się innowacyjnym podejściem w zakresie nauki obcej mowy. Organizujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy także szkolenia specjalistyczne dla przedstawicieli świata biznesu, prawa oraz medycyny.

Stosujemy sprawdzone metody nauczania oraz interesujące materiały dydaktyczne. Dostosowujemy każdą z technik do możliwości i umiejętności każdego naszego kursanta. Nad przebiegiem spotkań oraz powodzeniem całego cyklu czuwają doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy. Nasza szkoła początkowo rozwijała tylko umiejętności językowe zarówno u dzieci jak i dorosłych, wykorzystując najnowsze narzędzia metodyczne, wprowadzając w 2001 roku Callan Method (potwierdzoną certyfikatem z Callan School of English in London UK) oraz w 2008 najnowszą jej wersje Direct Method. We wrześniu 2010 roku wprowadziliśmy najnowszą metodę nauki języka angielskiego, Szybki Angielski Metodą COLINA ROSE Przyspieszone Uczenie się.

W LOGOS Architektura Umysłu zgromadziliśmy wyjątkowych nauczycieli, lektorów, którzy podzielają nasze innowacyjne podejście do wspierania nauki języków obcych. Nasza kadra to pedagodzy z doświadczeniem i doskonałymi kwalifikacjami. A co istotne to multikulturowa grupa ludzi, którzy z pasją podchodzą do swoich zadań. Ta wielokulturowość – szczególnie w nauce języków obcych – jest dodatkową zaletą wyróżniającą naszą szkołę.

Praca z dziećmi i młodzieżą i potrzeba przygotowania dla nich metod nauki uświadomiła nam, jak istotne dla prawidłowego rozwoju dzieci są odpowiednie narzędzia dydaktyczne. Od roku 2007 wraz z zespołem trenerów – psychologów wprowadziliśmy zajęcia z rozwoju umysłu, tym samym tworząc odrębny dział w firmie DZIECI oraz RODZICE.

Nasze kilkuletnie doświadczenie pokazało nam, jak wiele możemy uzyskać poprzez systematyczną pracę i wykorzystanie odpowiednich technik, aby nie tylko rozwijać wrodzone umiejętności naszych małych i dużych klientów, ale również pomóc im wyeliminować złe nawyki i skłonności nabyte w procesie uczenia się.

Świadomi tych potrzeb jak i chęci ciągłego rozwoju w 2009 roku wprowadziliśmy nowe możliwości rozwoju w formie warsztatów dla rodziców i opiekunów ze wspomagania rozwoju umysłu dzieci od 0 do 6 lat. Nasza oferta, skierowana zarówno do małych dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z nauką, jak i dla starszych w wieku szkolnym, które pragną, by nauka przychodziła im łatwiej.

Prowadzimy również warsztaty dla rodziców, którzy pragną aktywnie włączyć się w rozwój swoich dzieci. Również Ci, którzy poszukują wspólnego języka ze swymi kilku, bądź kilkunastoletnimi pociechami znajdą u nas coś dla siebie. Konstruując nasze programy opieramy sie na doświadczeniach takich autorytetów jak Glen Doman, Edward De Bono czy Gordon Dryden.

TAAkA Szkoła

Bardzo dużo się dziś dyskutuje o tym jaka jest polska szkoła. Z większości tych rozmów wynika, że nie taka, jakiej życzymy naszym dzieciom. A już na pewno nie taka, jakiej one same by sobie życzyły. Postanowiliśmy wsłuchać się w te głosy i stworzyć TAAkĄ Szkołę, o której i uczniowie i ich rodzice będą mówić i myśleć z uśmiechem.

Nasza szkoła to idea a nie przestrzeń. To sposób realizowania edukacji, który opiera się na tym, że każdy jest uczniem. TAAkA SzkołA to ukoronowanie naszego doświadczenia. Przez wiele lat pracowaliśmy na to, by dziś móc pochwalić się dużym dorobkiem, autorskim programem zajęć rozwojowych, bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrą, pracującą pod opieką metodyczną, specjalnie dla nas zaprojektowanymi pomocami dydaktycznymi. TAAkA SzkołA jest miejscem, dzięki któremu małe dzieci zacierają ręce na myśl o pójściu do "prawdziwej" szkoły. Przekonują się, że możliwość poznawania, uczenia, doświadczania, eksperymentowania to frajda i przywilej, z którego warto korzystać z radością.

SZYBKI ANGIELSKI COLINA ROSE

Przełom w nauce języków obcych: Metoda Colina Rose Przyspieszone Uczenie się ®

METODA COLINA ROSE to zupełnie nowa metoda nauki języków obcych, oparta na najnowszych zdobyczach wiedzy o mózgu i psychologii uczenia się. Metoda angażuje wszystkie zmysły jednocześnie. Dzięki temu nauka jest bardzo szybka i przychodzi z łatwością – to naturalny sposób, w jaki mózg przyswaja informacje. Na tych lekcjach nie ma monotonii i ślęczenia nad książkami!

GŁÓWNE ZALETY METODY COLINA ROSE

SZYBKOŚĆ NAUKI – kurs podstawowy trwa 6 miesięcy, zaś zaawansowany kolejne pięć – osiągnięcie tego poziomu metodami klasycznymi zajmuje minimum 5-7 lat, a większości ludzi znacznie dłużej.

BEZSTRESOWOŚĆ – metoda wykorzystuje wrodzone mechanizmy uczenia się – efekty przychodzą prawie niezauważenie, a nie są rezultatem mozolnego wkuwania.

NIEWIELKIE WYMAGANIA CZASOWE – tylko godzina w tygodniu zajęć w małej grupie plus dwie godziny pracy własnej przy komputerze.

BEZPRECEDENSOWA SKUTECZNOŚĆ – poniżej 3% rezygnacji, wobec 75% rezygnacji przy metodach tradycyjnych.

KURS MATURALNY - JĘZYK ANGIELSKI

Kurs przeznaczony jest dla osób przystępujących do egzaminu maturalnego z języka angielskiego lub niemieckiego lub hiszpańskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, które chcą:

  • powtórzyć i utrwalić materiał wymagany na egzaminach maturalnych
  • uporządkować dotychczas zdobytą wiedzę
  • poczuć się pewnie we wszystkich obszarach komunikacji językowej: pisaniu, mówieniu, czytaniu i rozumieniu ze słuchu
  • zapoznać się z zadaniami, które czekają na nie podczas egzaminu

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie