Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków Obcych "Student"

ul. Mostowa 2, 37-700 Przemyśl
tel. (16) 678-86-77, tel. kom.: 667-798-677, 500-098-068
www:   http://www.student.edu.pl
Student na Facebooku
e-mail:   cjostudent@onet.eu

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8662 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH "STUDENT"

- kursy języka angielskiego
- kursy języka niemieckiego
- kursy języka francuskiego
- kursy języka hiszpańskiego
- kursy języka włoskiego
- kursy języka rosyjskiego
- kursy języka ukraińskiego
- kursy języka norweskiego

- kursy językowe dla dzieci, młodzieży
  i dorosłych

- kursy językowe specjalistyczne
- świetlica językowa
- wakacyjne warsztaty językowe dla
  dzieci i młodzieży

- kursy przygotowujące do egzaminów
  językowych

- kursy z języka angielskiego organizowane
  w Szkołach Podstawowych

- lekcje indywidualne

Centrum Języków Obcych "Student" w Przemyślu jest ośrodkiem nauczania języków obcych, który ma na celu indywidualne podejście do uczniów i zaspokojenie konkretnych potrzeb językowych. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z uwzględnieniem poziomu językowego oraz różnic wynikających bezpośrednio z upodobań charakterystycznych dla konkretnych grup wiekowych.

Centrum Języków Obcych "STUDENT" uczestniczy w programie The British Council Exams Partnership Programme "Addvantage". Centrum przygotowuje między innymi do egzaminów typu TELC (poziomy A1, A2, B1, B2, C1, C2) oraz egzaminów Cambridge ESOL (poziomy KET, PET, FCE, CAE i CPE).

Zajęcia odbywają się w godzinach rannych, popołudniowych i wieczornych. W ten sposób umożliwiamy uczniom dopasowanie czasu lekcji do konkretnych potrzeb. Uczniowie również są informowani o postępach w nauce poprzez kwartalne raporty.

Przyjęcia do grup językowych odbywają się poprzez indywidualną rozmowę oraz pisemny test językowy. Konsultacje są całkowicie bezpłatne, a dane zebrane podczas rozmowy i testu dostarczają niezbędnych informacji o wiedzy językowej oraz umożliwiają zdiagnozowanie realnych potrzeb ucznia. Wstępne rozpoznanie poziomu językowego pomaga w dopasowaniu najlepszej grupy, która pomoże wesprzeć rozwój indywidualnych zainteresowań językowych.

Ośrodek proponuje bezpłatne lekcje próbne, które pozwolą na zapoznanie się z grupami i wyborem optymalnego rozwiązania. Oferujemy także możliwość skorzystania z indywidualnych lekcji w celu uzupełnienia wiedzy językowej niezbędnej do zakwalifikowania się do określonej grupy.

Uczniowie otrzymują szansę na zrealizowanie swoich zainteresowań oraz na indywidualny rozwój. Kursy językowe odbywają się w grupach 5-9 osobowych i trwają 50 minut. Konstrukcja lekcji umożliwia wszechstronną naukę oraz gwarantuje czas na utrwalenie poznanej wiedzy językowej.

Ponadto, ośrodek oferuje bezpłatny dostęp do biblioteki językowej oraz wydaje certyfikaty ukończenia kursu, w których określony jest poziom wiedzy językowej studenta.

Kadra szkoleniowa
Kadra Centrum Języków Obcych "Student" w Przemyślu składa się doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli z gruntowną wiedzą językową oraz bogatą znajomością kultury i realiów życia codziennego kraju docelowego. Nauczyciele naszej placówki regularnie uczestniczą w szkoleniach i warsztatach językowych organizowanych przez największe wydawnictwa w Polsce oraz doskonalą i rozszerzają wiedzę związaną z metodyką uczenia języków obcych.

Świetlica językowa
Centrum Języków Obcych "Student" proponuje zajęcia popołudniowe dla dzieci w godzinach od 13.00 do 19.00. Zajęcia świetlicowe oferują w programie między innymi udział w projektach tematycznych, teatralnych przedstawieniach językowych, klubie filmowym. Nauczyciele przygotowują również uczestników zajęć świetlicowych do lekcji szkolnych z języka angielskiego oferując pomoc w zadaniach domowych oraz wyjaśniając zaległości gramatyczne lub związane ze słownictwem. Podczas okresu w świetlicy kompleksowo przygotowujemy do egzaminów językowych dla dzieci Cambridge Young Learners English Tests (YLE) administrowanych przez British Council.

Kursy językowe dla dzieci
Kursy super pre-students oferują zajęcia językowe dla dzieci przedszkolnych. Tematy lekcji oraz sale zajęciowe przystosowane są do umiejętności, możliwości oraz potrzeb małych dzieci. Nauka języka odbywa się poprzez wprowadzanie piosenek, wierszyków, układanek, zabaw oraz gier językowych. Ponadto, na lekcjach wykorzystujemy profesjonalne pomoce dydaktyczne w postaci plakatów, plansz oraz kart językowych.

Uczniowie używają również regularnych podręczników przystosowanych do odpowiedniej grupy wiekowej. Współpraca z rodzicami oraz systematyczne monitorowanie postępów dzieci w nauce odbywa się poprzez specjalny zeszyt dla rodziców, w którym nanoszone są uwagi i materiały językowe niezbędne do powtarzania słownictwa oraz struktur gramatycznych w domu ucznia.

Kursy językowe dla młodzieży

Kursy gimnazjalne
Kursy przygotowujące do gimnazjalnego egzaminu językowego wprowadzają struktury leksykalno - gramatyczne umożliwiające uczniom poprawny odbiór tekstu słuchanego, tekstu czytanego oraz właściwe reagowanie językowe w różnych sytuacjach komunikacyjnych. Zajęcia lekcyjne przygotowują również uczniów do zastosowania zróżnicowanych funkcji językowych umożliwiających właściwe rozpoznawanie oraz zastosowanie form komunikacyjnych w różnorodnych sytuacjach językowych.

Kursy maturalne
Kursy przygotowujące do matury prezentują oraz utrwalają materiał językowy niezbędny do osiągnięcia optymalnego wyniku z językowego egzaminu maturalnego.

Organizujemy dwa rodzaje kursów maturalnych:

Kursy przygotowujące do matury na poziomie podstawowym, które przedstawiają materiał językowy z prostymi strukturami leksykalno - gramatycznymi umożliwiającymi formułowanie poprawnych wypowiedzi; kurs rozwija również umiejętność rozumienia ze słuchu prostego tekstu, rozumienia tekstu czytanego oraz przygotowania krótkiej wypowiedzi ustnej i pisemnej.

Kursy przygotowujące do matury na poziomie rozszerzonym, które przedstawiają materiał językowy z różnorodnymi strukturami leksykalno - gramatycznymi umożliwiającymi formułowanie poprawnych wypowiedzi; kurs rozwija również umiejętność rozumienia ze słuchu tekstu bogatego pod względem treści, rozumienia tekstu czytanego o wysokim zróżnicowaniu struktur oraz przygotowania wieloaspektowej wypowiedzi ustnej i pisemnej.

Kursy specjalistyczne dla instytucji prezentują słownictwo oraz umiejętności językowe charakterystyczne dla potrzeb określonej branży. Zajęcia lekcyjne wprowadzają i utrwalają praktyczny język używany przez różne grupy zawodowe.

Organizujemy następujące językowe kursy specjalistyczne:

  • służb mundurowych (np. dla wojska, straży pożarnej, policji, służby celnej, straży granicznej)
  • medyczne (np. dla lekarzy i pielęgniarek)
  • biurowe (np. dla sekretarek i urzędników państwowych)
  • prawnicze (np. dla urzędników instytucji prawnych)
  • biznesowe (np. dla kierowników i przedstawicieli sektora prywatnego)
  • turystyczne (np. dla pilotów i przewodników wycieczek zagranicznych)
  • hotelarskie (np. dla recepcjonistów i kelnerów)
  • nauczycielskie (np. dla nauczycieli i pracowników placówek oświatowych)

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie