Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Helen Doron

ul. Rynek 15, 44-203 Rybnik
tel. kom. 509-770-835
www:   http://helendoron.pl/rybnik/
http://helendoron.pl
e-mail:   rybnik@helendoron.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3495 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


KURSY Z ELEMENTAMI PISANIA I CZYTANIA

- dla dzieci od 9 do 12 lat: PWW - Paul Ward`s World
- dla dzieci od 10 do 12 lat: PWT - Paul Ward and the Treasure
- Botty the Robot Teaches You English
 

KURSY JĘZYKA MÓWIONEGO

- dla dzieci w wieku od 3 do 22 miesięcy wraz z rodzicami: BBS - Baby`s Best Start
- dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat: EFI - English for Infants
- dla dzieci od 2 do 5 lat: MEFI - More English For Infants
- dla dzieci od 4 do 5 lat: FEFAC - First English For All Children
- dla dzieci od 5 do 10 lat: EFAC - English For All Children
- dla dzieci od 5 do 10 lat: MEFAC - More English For All Children
- dla dzieci od 5 do 10 lat: PLAY ON - Play On In English

KURSY DLA PRZEDSZKOLI

- specjalne kursy dla dużych grup przedszkolnych

Helen Doron Early English jest liderem w zakresie uczenia dzieci angielskiego od 3-go miesiąca życia w Polsce. Od 1999 roku oferujemy nasze usługi poprzez licencjonowane Centra Nauczania oraz samodzielnych nauczycieli. Maksymalna liczba dzieci w grupie to 8 osób.

Helen Doron Early English to międzynarodowa sieć szkół jezykowych, zajmujących się nauczaniem języka angielskiego metodą naturalną (podobnie jak przyswajany jest język ojczysty) w 28 krajach świata.

Centrum Helen Doron w Rybniku zaprasza dzieci na nasze kursy, które w naturalny i bezstresowy sposób efektywnie pozwalają przyswoić język angielski.

Metoda Helen Doron

Helen Doron Early English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty.

Wykorzystanie unikalnej umiejętności dziecka do przyswajania języka pozwala na uczenie do dziesięciu razy szybciej niż przeciętne kursy. Kursy mają formę przyjazną dziecku, są pełne zabaw, gier i piosenek. Metoda Helen Doron naśladuje sposób, w jaki dzieci poznają swój język ojczysty. Dzieci mają kontakt z językiem na co dzień, osłuchują się z nim, a każda próba powiedzenia czegoś czy wykazanie zrozumienia np. wydanego polecania sprawia, że rodzice lub inne bliskie osoby chwalą dziecko, co powoduje, że czuje ono satysfakcję z dokonanego postępu.

Proponujemy dziesięć kursów języka angielskiego dla dzieci na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Niemowlęta i dzieci w wieku przedszkolnym uczą się u nas tylko języka mówionego, dzieci starsze natomiast stawiają także swe pierwsze kroki w czytaniu i pisaniu w j. angielskim.

Ta rozpowszechniona i efektywna metoda nauczania języka angielskiego została opracowana przez Helen Doron - lingwistkę, która na co dzień współpracuje z nauczycielami na całym świecie. Dzięki temu istniejące już materiały dydaktyczne są systematycznie uaktualniane i udoskonalane, a nowe tworzone po to, by zaspokoić potrzeby dzieci i nauczycieli.

Stale dążymy do tego, by zarówno nasze materiały dydaktyczne, jak i metodyka nauczania języka angielskiego dzieci w wieku od 3 miesięcy do 14 lat były najwyższej jakości. Nasi nauczyciele są profesjonalne przygotowani - regularnie uczestniczą w szkoleniach oraz otrzymują wsparcie ze strony międzynarodowej organizacji.

Od 1985 roku metodą Helen Doron Early English uczone były setki tysięcy dzieci na całym świecie. Metoda oparta jest na zabawie i przynosi doskonałe rezultaty. Bazuje na naturalnym sposobie, w jaki dziecko uczy się języka ojczystego.

Tworzymy całościowy system nauczania języka angielskiego, który służy dzieciom na całym świecie.

Nauczyciele Helen Doron stale dążą do tego, by zarówno ma­teriały dydaktyczne, jak i metodyka nauczania były najwyższej jakości. Są profesjonalnie przygo­towani. Regularnie uczest­niczą w szkoleniach. Mają wsparcie międzynarodo­wej organizacji. A tradycja, jaka za nimi stoi, to gwarancja rzetelności i poważnego podejścia do misji, jaką jest wprowadzanie dzieci w świat języka angielskiego.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ DZIECI

Badania naukowe dowodzą, że mózg ludzki najintensywniej rozwija się do szóstego roku życia. Podczas pierwszych sześciu lat życia mózg bez wysiłku przyswaja fakty i informacje oraz zachowuje je w pamięci. Dzieci poznają wtedy język, który jest najbardziej skomplikowaną umiejętnością.

Rozwój mózgu dziecka można wspomagać odpowiednią stymulacją. Pomimo niezwykłej złożoności procesu uczenia się języka, do chwili ukończenia trzech lat - a nawet wcześniej - dziecko potrafi zwykle opanować jeden lub więcej języków. Nauka drugiego języka we wczesnych latach rozwija w korze mózgowej połączenia odpowiedzialne za słuch i ogólną inteligencję.

Nauka drugiego języka w dzieciństwie jest skutecznym sposobem na przyśpieszenie rozwoju intelektualnego wszystkich dzieci. Dotyczy to również dzieci, które doznały uszkodzeń mózgu lub cierpią na autyzm. Im młodsze jest dziecko, tym łatwiej i naturalniej przychodzi mu nauka języka. Im starsze, tym trudniej jest mu przyswoić sobie właściwy akcent i osiągnąć biegłość gramatyczną równą tej, jaką posiadają osoby, dla których dany język jest językiem rodzimym.

Nauka angielskiego od najmłodszych lat pomoże dziecku osiągnąć sukcesy w szkole, a równocześnie dla niego pasjonującą zabawą.

Nauka angielskiego z Helen Doron Early English - to zabawa i radość, którą dzielą między siebie dziecko, rodzic i nauczyciel!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie